Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Objížďka Macelje

Autor čert17 
Re: Objížďka Macelje
25. 08. 2020 21:50
Poraďte prosím,v sobotu se musím vracet s vnoučaty domů.Když bude zacpaný Macejl, mám odbočit na Cvetlin až těsně před hranicí,nebo to vzít v Záhřebu směrem na Varaždín a nahoru?V červnu jsem to vzal od dálnice na Varaždín nahoru spíš jako výlet a cesta se mi moc nezdála,furt ale lepší, než stát pár hodin před Macejlem.

Karel
Re: Objížďka Macelje
25. 08. 2020 22:22
Dálnici bych opustil v Durmanci. Dál už by mohla být kolona. Z Durmance podél dálnice a pak doprava na Trakosčan a Cvetlin.
Stejně tě ale nemine Šentilj a tam to také nebude žádná výhra. I když podle kamer je v Chorvatsku docela málo lidí, tak by naval cestou domů nemusel být tak hrozný.
avatar Re: Objížďka Macelje
26. 08. 2020 05:58
Potvrzuji: na Cvetlin je jistější sjet už v Đurmanci a jet dál "po staré". Pod mýtnicí máš ztrátu maximálně 5 minut proti dálnici, ale často získáš i přes hodinu proti těm, kdo parkují u závor.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hill (26. 08. 2020 07:33).
avatar Re: Objížďka Macelje
26. 08. 2020 06:28
V Durmanci se vyplatí sjet i v případě že chceš ject na Macelj a dál po SLO dálnici. Já už ani nepamatuju kdy jsem platil mýto na Trakoščanu, v obou směrech jezdím přes Durmanec, v posledních 3 letech si to dokonce směrem k moři z nostalgie protahuju až na Krapinu
Re: Objížďka Macelje
26. 08. 2020 08:18
Ono i těch 2x 21 kuníků ušetřených také není k zahozenísmiling smiley
Re: Objížďka Macelje
26. 08. 2020 08:47
Díky, počítám, že tou dobou budeme mít otázku Kdy už tam budem? tak asi po padesáté.Delši kolona by to ještě umocnila.

Karel
Re: Objížďka Macelje
26. 08. 2020 09:52
Když pojedu z Cvetlinu přes Maribor mimo dálnici - dá se jet přes starý Šentilj a na A dálnici najet až dále?
Re: Objížďka Macelje
26. 08. 2020 17:45
Přes starý Šentilj se teď nesmí. Když to tudy načerno projedeš, tak je asi po kilometru kruháč, na něm doprava a jsi na nájezdu na Rakouskou dálnici.

Legálně se ale v téhle oblasti bez dálniční známky do Rakouska nedostaneš.
Re: Objížďka Macelje
27. 08. 2020 09:56
Taky sjíždíme už v Krapině a najíždíme na kruháči za starým Šentiljem -> ušetřeno pár kun, změna stylu jízdy z dálnice na okresky, a hlavně objeta slovinská dálnice.
Re: Objížďka Macelje
27. 08. 2020 14:20
Zdravím, teď koukám na hraniční přechody Mureck - Trate a starý Šentilj, Slovinci na webu stále uvádí, že průjezd je povolen pouze Slovincům a Rakušákům. Na fb někdo píše, že i Cvetlin prý už také. Jel jste dnes někdo? Také se nám nechce čekat v koloně. Loni nás Cvetlin zachránil.
avatar Re: Objížďka Macelje
27. 08. 2020 15:14
A jak na ně koukáš?
jestli přes web kamery, tak dej sem, prosím, adresy, ať se můžu dívat taky. Díky.Hlavně zajímá přechod Mureck - Trate.
Vloni nás Cvetlin v sobotu odpoledne koncem září taky zachránil. A nejspíš by nás zachraňoval i letos, bude li průjezdný. Ale moc tomu nevěřím.
Re: Objížďka Macelje
27. 08. 2020 15:48
Informace o přechodech: [www.promet.si] , kamery: [www.ceste.si]
Re: Objížďka Macelje
27. 08. 2020 17:05
Kabinete znamy se vraceli tento tyden pres cvetlin a pohoda dale pak na izl....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.