Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dálniční známka Rakousko....??

Autor JAVI 
Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 08:49
Zdravím,
v neděli ve 04.00 vyrážíme z Jihlavy do Chorvatska, protože jsme loni dali na vládu (blbci) a nikam na poslední chvíli nejeli, zjistil jsem, že v Rakousku za tu dobu postavili obchvat z Hatí do Stockerau. Poraďte někdo prosím, kde v neděli v ranních hodinách (cca kolem 06.00 hod.) koupím na trase v Rakousku dálniční známku????
Děkuji!!!!
Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 08:53
Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 09:21
Cez asfinag nekupuj, platí až za 18 dní !!!
Na SK kúpiš na každej pumpe OMV, to isté u vás, len si nájdi s nonstop predajom na ceste. Ale radšej kúp čo najskôr. Povieš len od kedy chceš platnosť.
Krásnu dovolenku.
Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 09:37
Koupila jsem online den dorpedua zaskrtla,ze jsem podnikatel a plati hned. Nekolikrat ozkouseno,no problem.
Kamoska kupovala hned v den,kdy ji potrebovala. Netreba plasityawning smiley
avatar Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 09:41
Přesně tak thumbs up
Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 10:27
Za Znojmem MOL, tam jsem ji minulý pátek kupoval.
Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 10:39
Kolik za ni chteli pro zajimavost ?
avatar Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 11:12
Tiež doporučujem Asfinag, kartou zaplatíš 9,5 € a nemusíš nič lepiť. !!! Kupuj ako podnikateľ, keď ju potrebuješ ihneď !!!
Rozdiel je v tom, že už na nej nemôžeš nič zmeniť ! Zaregistrovaný ako fyzická osoba si musíš kúpiť známku min. 18 dní pred odjazdom, potom si môžeš posunúť napr. deň odjazdu, zmeniť auto a pod. Ja to využívám každý rok a kupujem si vždy 2 známky pre dlhší pobyt v Chorvatsku a môžem si tak prispôsobiť deň odjazdu. thumbs up
Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 11:39
Jak kontroluji el. znamky na odpocivce za Spielfeld kam je vetsinou stazena dalnice ??
Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 11:47
RZ, po staru SPZ.
avatar Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 11:53
Ja si myslím, že ich tvoja dialničná známka zaujímá až keď si zasa na dialnici ...
avatar Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 12:08
Píší:.....Své předplatné můžete zaplatit kartou.
Internetové bankovnictví mám, platbu kartou z ůčtu z domů jsem ale nikdy nepoužíval.
Jde zaplatit převodem z účtu na účet? Má někdo tuto zkušenost, nebo si musím aktivovat placení kartou, což myslím na Georgovi jde. Nebo bude jednodušší jako každý rok zastavit u první benzinky v Rakousku a koupit 2 viněty pro jízdu po rakouské dálnici?
avatar Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 12:29
Zaregistrovaný som zaplatil kartou a odvtedy už len potvrdím platbu. Podľa mňa pohodička a bez starostí z lepením a odstraňovaním známky.
Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 13:10
Taktéž už několik let používám registraci v Asfinag,platím známku kartou,je registrována na SPZ a mám aktivováno mýtné flex kdy platím z karty až po průjezdu tunely.
Vše probíhá bez problémů,nemusím nikde stavět.
avatar Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 13:26
kabinet302, zaplatit převodem z účtu na účet s konverzí měny... proč? I kdyby to bylo jako SEPA platba, tak to u své banky nemusíš mít zdarma... a bude to nějaký den trvat.
Zapni si v IB platbu kartou na internetu a hotovo. Pak si to pro klid své duše můžeš opět vypnout nebo nastavit nulový limit smoking smiley ... případně ho můžeš kdykoli změnit.
Úvaha je prostá, pokud něco chceš platit kartou na netu, tak jsi připojen a tudíž máš i přístup do IB a nastavíš si, co potřebuješ. Některé banky umožňují třeba i pouze jednorázové navýšení a po platbě se to automaticky vrátí na původní hodnotu... jinde to musíš nastavit tam a pak zpět...
Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 15:44
Platbu kartou povoluji vzdy pred samotnou platbou a pak zas hned rusim. Za me spokojenost,platby kartou na netu pouzivam vicemene jen pro tyto ucely



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pagam (26. 08. 2021 15:44).
Re: Dálniční známka Rakousko....??
26. 08. 2021 20:27
dj.DEKL napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jak kontroluji el. znamky na odpocivce za
> Spielfeld kam je vetsinou stazena dalnice ??

Mají tam postavenou kameru na stativu a ta asi čte registrační značky. Pak jsou tam uniformovaní a ti kontrolují nalepené známky (jestli to ta kamera nezvládá taky).
Pozor, kontrolují i zda je známka pořádně nalepená. Policajtka tam lezla po skle dodávky a zkoumala známku.
Re: Dálniční známka Rakousko....??
28. 08. 2021 08:37
Javi ,nový obchvat tě přivede k Shellce v Hollabrunu,platba kartou a za minutu pádíš dál,ale pozor na rychlost, není to dálnice.
Re: Dálniční známka Rakousko....??
28. 08. 2021 09:35
dj.DEKL napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kolik za ni chteli pro zajimavost ?


Platil jsem jí 272 Kč
avatar Re: Dálniční známka Rakousko....??
28. 08. 2021 09:41
Vychází Euro za 28, 63 Kč.....To je dost.
Re: Dálniční známka Rakousko....??
28. 08. 2021 10:04
Asi mám rekord - směnárna ve Zlíně mi na paragonu děkuje za nákup rakouské 10ti denní dálniční známky za 310 korun českých.
Re: Dálniční známka Rakousko....??
28. 08. 2021 10:59
Děkuji,
JAVI
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.