Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Lendava či starý Goričan co je lepší ????

Re: Lendava či starý Goričan co je lepší ????
09. 04. 2012 10:00
Stále jezdím přes Lendavu, nikdy žádný problém. Pouze minulý rok asi ve dvě ráno na mě řval chorvatský celník jestli umím německy nebo anglincky, drčel na mě tak rychle, že jsem vůbec nepochopil co chce, nakonec zvednul závoru a pustil mě.
Re: Lendava či starý Goričan co je lepší ????
29. 08. 2012 21:25
17/8 a 25/8 prechod cez Dolga Vas a Lendavu, na hraniciach uplne bez problemov, iba mavnutie rukami aby som pokracoval dalej. Ked som od slovinskeho colnika pytal peciatky pre deti do pasu zavrcal, nieco ako nezdrzuj a dovidzenija, takze deti ostali sklamane smiling smiley

25/8 pri ceste domov hlavny tah z HR do HU cez Lendavu UPLNE ZABLOKOBANY! obchadzka kvoli nejakemu ich festu ktory sa konal v strede dediny! Obchadzka dost blbo znacena, dokonca aj po makadamovej ceste, hanba Slovincom...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil markusino (29. 08. 2012 21:25).
Re: Lendava či starý Goričan co je lepší ????
02. 09. 2012 11:47
OD 1.9.-31.5. NEFUNGUJE STARY PRECHOD GORICAN, LEN NOVY PO DIALNICI.STARY FUNGUJE LEN PRE OBYVATELOV MADARSKA A CHORVATSKA.Vcera som tam bol o 19:00 a som sa musel vratit na dialnicu, kde boli zapchy
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 94
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.