Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pojištění vozu do Chorvatska.

Autor jakub.cika 
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
11. 06. 2013 16:58
Dnes mě telefonicky kontaktovali,přes email jim mám vyplnit údaje o autě,bydlišti a pošlou mi smlouvy.
Auto nemá přesáhnout 14let stáří...


Dobrý den,

dle naší telefonické domluvy zasílám postup pro sjednání asistenčního programu AutoCare, pojistné podmínky a brožuru k programu přikládám přílohou.

Cena programu je 1 690,- CZK / rok.

Pokud budete mít zájem o sjednání asistenčních služeb, můžete tak učinit telefonicky nebo nám požadované údaje zaslat.

Pro sjednání pojištění asistenčních služeb k Vašemu vozidlu je potřeba sdělit následující informace:
• Jméno a příjmení, adresa trvalého bydliště, telefonní kontakt a e-mailová adresa vlastníka a pojistníka vozidla
• Výrobce a model, celé datum 1. registrace, registrační značka, VIN kód vozidla (postačí i kopie technického průkazu)

Uzavření pojistné smlouvy asistenčních služeb je možné telefonicky na tel. čísle: +420 221 586 243,
nebo zasláním informací e-mailem či poštou:

pojisteni@europ-assistance.cz

Europ Assistance s.r.o.
Na Pankráci 127
140 00 Praha 4



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (11. 06. 2013 17:19).
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
11. 06. 2013 17:48
KOPERA : Máš pravdu! ÚAMK karta kterou mám i po Evropě je slabý odvar.
Po prostudování podmínek Europ Assistance a dnešním telefonickém rozhovoru,okamžitě uzavírám smlouvu s výše jmenovanou pojišťovnou.
Zdarec
thumbs upsmileys with beer
eny
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
11. 06. 2013 18:30
Možná už jsem se v tomto tématu trochu ztratil. Pokud jsem to dobře pochopil,tak pokud není auto do 12h opraveno, je odtah domů zdarma (do výše 75000,-) , V případě ,že ho opraví, tak si stejně všechnu práci a materiál platíme sami a jediné,co je tam tedy navíc oproti běžné asistence je to bezplatné odtažení domů,což je zřejmě taky jediný důvod,proč toto pojištění sjednat. Ve své pojistce mám odtažení,oprava a jiné blablabla do výše 10000,-Kč v zahraničí,odtah domů na vlastní náklady.
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
11. 06. 2013 20:29
Stala se u mne chyba....stornoeye popping smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Kopera (12. 06. 2013 15:52).
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
11. 06. 2013 20:59
Tak já zkusím to..Europ Assistance
avatar Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
11. 06. 2013 21:06
Nevíte jak ukončit UAMK?
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
11. 06. 2013 23:13
Isekon - zajímavé ani ne, spíše podezřelé. 2x se mi podařilo jen loni, ted jsem již doštudoval, tak bude ze mě pracující člověk. Navíc, jsem si koupil svého Italského 4 kolového kámoše, tak zas na rozhazování není.. thumbs up smiley Tak co tedy navrhuješ? Nebo spíše, co navrhují ostatní? Spíše tedy radí..

Mi to dnes nevyšlo tam skočit, ale 100% tam fičím zítra, i do ČP, tak jsem zvědav... Néé, že bych Stiloušovi nevěřil, ale přeci jen, už je to mé auto oproti loňsku, tak jistota je jistota a v noci někde v HU se domlouvat s Maďarem, by byla moje smrt.. grinning smiley I když, 9x autem u moře a nikdy nic, takže budu věřit, že i ted to bude okkkk

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
avatar Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
11. 06. 2013 23:17
Jirko, co jsem koukal do smluvních podmínek UAMK:smluvní podmínky, tak jsem nenalezl článek ohledně předčasného ukončení. Takže si myslím, že k ukončení dojde pouze
automaticky po roce uzavření smlouvy. Platnost je jeden rok nebo 3 měsíce v případě krátkodobé klubové karty viz čl. 6 odst. 1.
Asi ti nic jiného nezbude, než to nechat vypršet.

___________________________________________________
Baška, Drvenik, 3*Plat, Seget Vranjica, 6*Podaca, Brist, Makarská.
avatar Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
12. 06. 2013 04:33
to Mahony: Ano díky já jsem si to taky tak vyložil.....
avatar Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
13. 06. 2013 14:07
Mischelli , doporučuji to AutoCare od Eurocap , jak píše výše Kopera , pokud jezdíš 2x za sezonu , tak když se trochu přizpůsobíš , tak ti to může vyjít na 3 cesty během 12-ti měsíců (např. 7/13, 9/13, 6/14) , minimálně obrok ... teda ob rok grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
13. 06. 2013 22:12
Isekon - no, 2x za sezonu jak jsem již psal, se podařilo pouze loni. Letos jedu jen jednou, což se mi asi tolik nevyplatí, jak tak koukám.. Tak, že by Kooperativa? eye popping smiley

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
avatar Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
26. 09. 2013 06:12
Kopera napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dnes mě telefonicky
> kontaktovali,přes email jim mám vyplnit údaje o
> autě,bydlišti a pošlou mi smlouvy.
> Auto nemá přesáhnout 14let stáří...

>
> Dobrý den,
>
> dle naší telefonické domluvy zasílám postup pro
> sjednání asistenčního programu AutoCare, pojistné
> podmínky a brožuru k programu přikládám přílohou.
>
> Cena programu je 1 690,- CZK / rok.
>
> Pokud budete mít zájem o sjednání asistenčních


Tak se zeptám na zkušenosti?Máte někdo nové?Díky
> služeb, můžete tak učinit telefonicky nebo nám
> požadované údaje zaslat.
>
> Pro sjednání pojištění asistenčních služeb k
> Vašemu vozidlu je potřeba sdělit následující
> informace:
> • Jméno a příjmení, adresa
> trvalého bydliště, telefonní kontakt a e-mailová
> adresa vlastníka a pojistníka vozidla
> • Výrobce a model, celé datum
> 1. registrace, registrační značka, VIN kód vozidla
> (postačí i kopie technického průkazu)
>
> Uzavření pojistné smlouvy asistenčních služeb je
> možné telefonicky na tel. čísle: +420 221 586
> 243,
> nebo zasláním informací e-mailem či poštou:
>
> pojisteni@europ-assistance.cz
>
> Europ Assistance s.r.o.
> Na Pankráci 127
> 140 00 Praha 4
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 191
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.