Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pojištění vozu do Chorvatska.

Autor jakub.cika 
Pojištění vozu do Chorvatska.
16. 05. 2011 07:28
Můžete někdo poradit co si pojistit do HR,myslím třeba vozidlo co stačí za pojistku a atd...
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
16. 05. 2011 07:51
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (14. 01. 2013 20:56).
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
16. 05. 2011 07:51
Svoju otázku si adresoval na zlú adresu. Opýtaj sa v Tvojej poisťovni. Tí Ti poradia najlepšie. PZP platí v celej európe a keď nemáš Casco tak si vybav cestovné poistenie na nevyhnutné dni. Aké? Opýtaj sa v poisťovni.
avatar Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
17. 05. 2011 16:27
Určitě havarijní pojištění , některé pojišťovny ti ho dají i na 1 měsíc .... povinné ručení máš jen kdybys někoho klepnul ty , aby ho mohla pojišťovna odškodnit .. a samozřejmě cestovní pojištění pro sebe a rodinu yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
17. 05. 2011 16:49
Supr,děkuji moc.
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
17. 05. 2011 21:24
Myslím, že Česká pojišťovna zrovna poskytuje plné havarijní na dobu 1 měsíce něco kolem 1300,- s plnou asistencí za starší auto. Za novější asi bude více. Četl jsem článek, že pojišťovny tuto službu moc neposkytují, proto mi ta česká zrovna uvízla v paměti. Zavolat a zeptat se...
avatar Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
18. 05. 2011 03:09
U České jde auto pojistit jen třeba na 10 dní.
Havarijní s asistenčkou na 16 let starého Favorita na 11dní jsem platil 650kč.po celé Evropě.
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
26. 05. 2011 11:46
Dnes u České informace ohledně havarijního poj. s asistencí na 14 dní, Octavia 1.6 r.v.99 cena 341Kč. Není co řešit!
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
26. 05. 2011 20:38
A je to pro každýho,a nebo máš u nich poviné ručení,či jinou pojistku?
Je to opravdu zajímavá cena.
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
29. 05. 2011 11:51
Nemám u nich vůbec nic!
rrn
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
31. 05. 2011 06:40
Tady je tabulka pro havarijku na rok 2011. Zadáno na auto WV GOLF IV, 1,9TDI 2001, s hodnotou vozu 50000,-

Nalezeny kombinace pojištění - HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

1. Triglav1)
1.280,-

3. Generali
2.230,-

4. ČSOB
2.578,-

5. AXA
2.700,-

6. ČPP2)
2.992,-

7. ČPP
3.990,-

1) Triglav - územní platnost pojištění je ČR. Ostatní pojištění jsou platná na geografickém území Evropy.

VSTUPNÍ PARAMETRY KALKULACE
PARAMERY HAVARIJNÍHO POJIŠTĚNÍ ...
Pojistná částka 50.000,- Kč
Pojištěná rizika Všechna rizika
Spoluúčast 5% / 5.000,- Kč
Délka předchozího pojištění 120
Počet pojistných událostí 1
Uvedení vozidla do provozu Červenec / 2001
Počet ujetých km 200000
Zabezpečení vozidla Imobilizér s blokováním funkcí motoru, Označení (pískování) skel VINem vozidla
rrn
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
31. 05. 2011 06:43
....jen dodám, že na novou Fiestu 1,4 jsem platil loni 650,- na měsíc a letos to vychází na 275,-. Bomba!!! u Hasičské Poj. jistinou pro řešení událostí je AXA. Golfa jsem letos pojistil na celý rok, protože se to vyplatí!!!
rrn
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
31. 05. 2011 06:44
JJ, je to tak havarijka není závislá na povinném ručení.
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
07. 06. 2011 15:32
Tak jsem dnes byl v Generali a v Kooperativě a v obou mi řekli,že krátkodobé havarijní pojistky NEDĚLAJÍ :-(
avatar Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
07. 06. 2011 17:07
Tak dneska jsem pojistil Sandero u České pojišťovny.
od 1.7 do 12.7. za 1008,-Kč

pojistná částka 130 000,-

Pojistka obsahuje
Havarijní pojistku all risk - spoluúčast 1% min. 1000,-
Asistenční služba pohoda SOS
Pojištění čelního skla 12000,-


Jistota je jistota!
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
07. 06. 2011 21:33
LOVA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak dneska jsem pojistil Sandero u České
> pojišťovny.
> od 1.7 do 12.7. za 1008,-Kč
>
> pojistná částka 130 000,-
>
> Pojistka obsahuje
> Havarijní pojistku all risk - spoluúčast 1% min.
> 1000,-
> Asistenční služba pohoda SOS
> Pojištění čelního skla 12000,-
>
>
> Jistota je jistota!
Docela pálka. Já mám na celý rok novou Fabku za 4800 Kč (pov.r.80milionů bez spoluúč., havarijka 5%, krádež, živel, asistence plus, skla).
avatar Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
08. 06. 2011 16:27
Ono tímto autem najedu ročně cca 15000km. Z toho z dovolené v Chorvatsku cca 3000km. Tak si říkám, že u takové porce kilometrů je lepší mít jistotu. První dva roky jsem měl také pojistku, ale 10500Kč je celkem dost.
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
08. 06. 2011 17:35
machmo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dnes u České informace ohledně havarijního poj. s
> asistencí na 14 dní, Octavia 1.6 r.v.99 cena
> 341Kč. Není co řešit!



Machmo-opravdu by nebylo co řešit,kdyby to bylo reálné.Dnes jsem byl v dvou pobočkách Český p.,R.Laquna 88kW,r.v 1999,LPG,nic navíc než tam dal výrobce,bez čelního skla,5.000,-spoluúčast(maximální),tedy havarijko+živel+vandalismus,max cena plnění 60.000,-kč =cena pojistky na 14dní(o asistenci se ani nezmínili) 975,-kč.To je teda rozdíl oproti tomu co řekli tobě.Dokonce tam uplatnili i bonus z poviného ruč.i když u nich není.
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
08. 06. 2011 18:10
To MÁRA, ale ono to reálné JE! Akorát ti udělali kalkulaci na klasické havirijko, ale ČP má tarif ,, Havarijní pojištění starších vozidel 6+,,. Je pro vozidla starší šesti let do dvaceti. Služby v rozsahu All Risk. Minimální doba pojištění 14 dní.
Fábka 1.4 r.v. 2000, limit 60000Kč , starší řidič, ROČNÍ POJISTKA 1425Kč. Tak proč bych nemohl mít na Octávii 1.6 na 14 dní 340Kč !!
Mrkni sem, třeba budeš vědět víc!!!

www.ceskapojistovna.cz/havarijni-pojisteni-starsich-vozu.html
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
08. 06. 2011 20:13
Dík za radu,zítra večer jedu,tak to snad stihnu.
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
09. 06. 2011 06:46
Hledám, hledám, ale asi špatně - jakou službu pořídit aby mě někdo zdarma odtáhnul do CZ až mi klekne v HR auto?
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
09. 06. 2011 07:11
až Ti klekne v HR auto, tak Tě zdarma odtáhne zřejmě pouze dobrý přítel . . . řešil jsem to loni, když mi zůstalo stát auto ve Splitu, po návratu jsem hledal výhodný pojištění a zjistil jsem, že to prakticky všichni mají nastavený tak, že vždy značnou část zaplatí zákazník thumbs up smiley , ale obrazně řečeno, i jakkoliv blbá pojistka je v nouzi dobrá. Asi nejhorší je nemít nic a být odkázanej na cizí pomoc. A ta nejdůležitější zkušenost : dobře si pročíst smluvní podmínky. Já mám auto dovezený zánovní z Německa, tudíž mi řekli, že odtah musím řešit s Německou firmou, protože tam byla první registrace . . . . samozřejmě jsem nevolal, ani jsem totiž nevěděl komu.
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
09. 06. 2011 10:16
Machmo-měl jsi pravdu,už mám pojištěno All risk u Český,auto starší 6+.Lagi 1999 na 14 dní za 321,- K tomu jsem pojistil ještě osoby na sedadlech tak to stálo 398,-kč.Poprvé jsem před cestou do HR pojistil auto,tak se snad nic nestane.
Jinak úrazově mám teď pojištěnou rodinu 3x,(životní pojištění,cestovní pojištění,a v rámci havarijka)tak doufám,že se nám nic nestane,jinak položíme pojišťovací obchod v ČR :-)
eny
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
09. 06. 2011 13:34
Chlapi,nějak se v těch info ztrácím. All risk u ČP nabízí běžné asistenční služby, které jsou většinou i v pov.ručení, nebo je tam něco extra jiného (rozhodně tam není odtah domů v rámci pojištění). Když už,tak písněte co a jak?. Díky
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
09. 06. 2011 14:09
Dobrý den, po delší době zravím foraře. ´éž se zapojím do diskuse. Jako majitel vozu KIA Carens 2,0 CRDi jsem při koupi tohoto vozu obdržel kartičku KIA ASSISTANCE společně se smluvními podmínkami pro poruchu vozidla v zahraničí. Shrnu to krátce. Když se mi něco stane v zahraničí, asistenční služba zařídí opravu, jestli to nepůjde opravit nebo by šlo o výměnu náhradních dílů (nákladná oprava), tak přijede odtahovka a auto i s posádkou dopraví zpět do ČR. Vše zdarma. Zdraví jfk.j
avatar Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
09. 06. 2011 17:32
To jfk.j ano, je to tak, ale určitě to nebude platit u nehody. Pouze u poruchy.

Eny. Myslím, že v tom pojištění je odtah do nejbližšího servisu na odstranění závady max. 500km - toto je i v základu povinného ručení.
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
10. 06. 2011 00:25
Pánové vezmete rozum do hrsti - asistenční služby s pov. ručení nebo koupené za pár stokorun jsou naprosto v zahraničí kničemu - jsou více měně stejné u všech pojišťoven - odtah 30 - 50 km 1 hodina práce mechanika - 1 až 5 dní ubytování na hotelu (pro toho kdo pojistku zařídil) zajištění náhradního vozidla - které si zaplatíte -- závada která by stála pár tisíc nebo i méně vás bude stát třeba i desítky tisíc autoservis si napočítá co bude chtít bude vědět že jste v nouzi - nezaplatíte nevydají vám auto - jediná pojistka dobrá je ta kdy vám auto převezou do čech to nedělá žádná pojišťovna ,
dělá to - EuropAssistance na rok 1690 kč - tak že stačí jet příští rok o mněsíc dříve a je to na dvě dovolené
pat
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
10. 06. 2011 06:32
No souhlasím že nejlepší je při "problémovější" závadě se snažit radši auto dostat nějak odtahem domů.To že přijede nějaký mechanik a odtáhne vás do nějakého servisu a tam to začnou opravovat "nějak" není řešení. Všude vás v zahraničí (výjímka potvrzuje pravidlo) oškubou.On už i ten odtah do CZ je finační průšvih.
Jak píše MíraF EuropAssitance nově odtah z pojistky plně hradí což se mi moc líbí.Ale když jsem tam minulý týden volal tak po rozhovoru s pánem mám pocit že to tak jednoduché jak se zdá nebude.Při závadě vás budou asi tlačit co to pujde do opravy v zahraničí...
Myslím že to těžko bude tak že řeknete nebo si "poručíte" já to nikde opravovat nechci rovnou to naložte a odtáhněte do CZ.
Chtělo by to někoho kdo už EuropAssitance "vyzkoušel" a má zkušenost
Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
10. 06. 2011 12:13
pat napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No souhlasím že nejlepší je při "problémovější"
> závadě se snažit radši auto dostat nějak odtahem
> domů.To že přijede nějaký mechanik a odtáhne vás
> do nějakého servisu a tam to začnou opravovat
> "nějak" není řešení. Všude vás v zahraničí
> (výjímka potvrzuje pravidlo) oškubou.On už i ten
> odtah do CZ je finační průšvih.
> Jak píše MíraF EuropAssitance nově odtah z
> pojistky plně hradí což se mi moc líbí.Ale když
> jsem tam minulý týden volal tak po rozhovoru s
> pánem mám pocit že to tak jednoduché jak se zdá
> nebude.Při závadě vás budou asi tlačit co to pujde
> do opravy v zahraničí...
> Myslím že to těžko bude tak že řeknete nebo si
> "poručíte" já to nikde opravovat nechci rovnou to
> naložte a odtáhněte do CZ.
> Chtělo by to někoho kdo už EuropAssitance
> "vyzkoušel" a má zkušenost

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
pokud není možné závadu odstranit od nahlášení pojistnoé události EuropAssistance do 12 hodin tak auto odtáhnou tak je to v pojistných podmínkách - smlouvě - volal jsem na obchodní oddělení - pokud řidič popíše závadu / havárii tak že je zřejmé že se auto neopraví do 12 hodin - techniku na ustředí EuropAssistance - technik z organizuje odtah do CZ ihnet - taktéž když to usoudí přivolaný mechanik na místě odtaveného auta



Upraveno 1krát. Naposledy upravil MíraF (10. 06. 2011 14:15).
avatar Re: Pojištění vozu do Chorvatska.
10. 06. 2011 15:12
Mára napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Machmo-měl jsi pravdu,už mám pojištěno All risk u
> Český,auto starší 6+.Lagi 1999 na 14 dní za 321,-
> K tomu jsem pojistil ještě osoby na sedadlech tak
> to stálo 398,-kč.Poprvé jsem před cestou do HR
> pojistil auto,tak se snad nic nestane.
> Jinak úrazově mám teď pojištěnou rodinu
> 3x,(životní pojištění,cestovní pojištění,a v rámci
> havarijka)tak doufám,že se nám nic nestane,jinak
> položíme pojišťovací obchod v ČR :-)
Můžeš konkrétně napsat kde jsi to pojišťoval?Dnes jsem volal do Český a tam mi řekli že je to nesmysl.Na měsíc to vychází asi 11 tis.A na rok něco kolem 4 tis.Když to vyplním on-line tak vyleze také pěkná suma.confused smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 76
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.