Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hustota provozu

Autor ivos 
Re: Hustota provozu
23. 07. 2022 17:48
Včera jsem jel v 17 z Ruskamenu a těch aut co se valilo k moři bylo až neskutečné. V Maďarsku z Lendavy do Szombately po 1 ráno jelo tolik aut, že kdybych musel předjíždět, což jsem nemusel protože jsem jel sám, tak by to nešlo. A z Vídně ve 4 to samé.
Re: Hustota provozu
24. 07. 2022 12:26
Práce opravím tě.
Nově ještě v 21.30 není na Macelj fronta. Musíš stihnout jet "před vlnou" nejenom ve Čechů.
Re: Hustota provozu
24. 07. 2022 17:47
Já jezdním přes Lendavu v pátek a i když jsem loni vyrážel z Prahy pozdě, na hranicích byla 4 auta a cesty vcelku volné, takže se dalo plachtit a žádné vláčky. Ještě kdyby tak Madaři opravili trasu od AT hranic kolem Sobmathely po Körmend, byl bych navýsost spokojen. Loni opravovali jen Rakušáci včetně světel, dost opruz.
Re: Hustota provozu
30. 07. 2022 08:12
Pěkně ucpaný už takhle v osm ráno. Od Lučka to stojí až přes Jankomir. Dále za Lučkem se to už začíná také štosovat na dost dlouhých úsecích až k Bosiljevu.
Re: Hustota provozu
30. 07. 2022 12:02
Před Sv. Rokem parkoviště.

[www2.hak.hr]
Re: Hustota provozu
01. 08. 2022 14:04
Včera jeli známí znovu směr Šibenik. Ok Karlovacu krokem oba směry. Sv. Rok krokem oba směry. Čučeli, protože to ještě za tu dobu, co tam jezdí nezažili.
Re: Hustota provozu
04. 08. 2022 18:37
Len tak narýchlo...dnes o 3:00 odjazd zo Žiliny. Nie je to zlý čas na cestu, pospal som si 4 hoďky, takže pohoda. Bál som sa správ fóristov o gužvách najmä za Záhrebom. Hraníc som sa nebál, viem ich obísť sprava zľava. Zadlho zadlho som nezažil takú pohodovú jazdu. Jedinou chmárou bol policajt v Zahrebe, čo osamotený s ručným radarom meral 80-tku na pripájacom pruhu, isto som nešiel, ale OK. Inak som limity dodržiaval, dcéra má čerstvo 3 dni 18, odšoférovala polku cesty na pána. Tento rok som to strihol na Mursko, jedno auto predo mnou, keď som za minútu valil na Čakovec, za mnou nikto, proste paráda. Gužvy za Zahrebom sa nekonali, takže cesta pohodová 10 hodín a 15 minút do Brely zo Žiliny, som sám tomu neveril. Voda čistá, teplá. Idem si dať svježu ribu a večer vypijem flaštičku vínka...na oslavu života...sretan put..dneska smrteľná nehoda na A1, zomrel Slovák RIP, nikdy nevieš konca.
Re: Hustota provozu
04. 08. 2022 19:19
18:40

Pri dopravnej nehode na diaľnici v Chorvátsku zomrel 46-ročný slovenský občan. Informáciu chorvátskych médií potvrdil aj hovorca ministerstva zahraničných vecí. Na diaľnici A1 v Karlovackej župe sa zrazili tri autá zo Slovenska, Srbska a Slovinska, sedem ľudí utrpelo zranenia. (tasr)
avatar Re: Hustota provozu
05. 08. 2022 15:01
a já si říkal, proč mi google včera ukazoval zavřenou dálnici u Karlovacu confused smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Hustota provozu
05. 08. 2022 19:09
Včera jízda směr Promajna, odjezd v 17,30 z Olomouce, dale Bratislava, Szombathely, Lenti, Goričan. V Maďarsku překvapil silný provoz doprotivky, ale asi jen do Kormendu, pak sami. Nafta Goričan 12,80, ale je to všude na totemech u dálnice až dolů na jih. Na hranici sám, mrkli na pasy a popřáli šťastnou cestu. Lučko rovnou až k bráně, lístek a na výjezdech Smart card. Ty policajty jsem taky zhlídl, měřili mě kolem 23 hod na 80 u křížení A4 a dálnice od Osijeku, ale nejel jsem rychle, dálnice je hrbatá, tak to moc valit naštěstí nešlo. Odpočinek na odmorišti Pristeg, je tam klid a docela stín od stromů. Ráno káva na Monsoru a v 07,30 Promajna. Celkově klidná jízda i když je dnes svátek.
Re: Hustota provozu
06. 08. 2022 13:20
09:25

Pri nehode poľského autobusu v Chorvátsku zomrelo najmenej 11 ľudí, ďalších 34 cestujúcich je zranených. Nehoda sa stala na diaľnici v úseku Záhreb – Goričan. (jutarnij list, čtk)
Re: Hustota provozu
14. 08. 2022 15:16
Projeli jsme tam asi půl hodiny před tím, než se to stalo. Byl jsem rád, že jsme nakonec vyjeli dřív než jsme původně chtěli.Neumím si představit, jak dlouho by jsme tam ztvrdli.
xhj
Re: Hustota provozu
22. 08. 2022 07:25
Včera v cca 10 hodin Lučko směr k moři čekání asi 15 minut (otevřené všechny brány), zpět asi 10 aut na bránu.
Ale velké kolony byly u tunelů Malá Kapela a Sveti Rok od moře. U druhého až k mostu Maslenica. Po cestě od moře hodně silný provoz, mírné zácpy i jinde
Re: Hustota provozu
17. 09. 2022 22:46
Včera i před čtrnácti dny (pátek brzy odpoledne) Lendava téměř bez aut. Včera Lučko od Karlovce (první mýtnice vpravo) vcelku bez front, od Varaždinu byla fronta kilometry.
Re: Hustota provozu
28. 04. 2023 15:14
Výjezd Zagreb směr Split - Rijeka (A1/A6) je totální kolaps.

[www2.hak.hr]

[www2.hak.hr]
avatar
mdr
Re: Hustota provozu
28. 04. 2023 15:41
Je tady prodloužený víkend...
avatar Re: Hustota provozu
29. 04. 2023 10:29
Schengen neschengen.
Takže radost cestovatelů hlavně v letních měsících je nejspíš předčasná. Zasekne se to na mýtnici ....a následuje poskakování pro lístek. A možná ani ENC nepomůže, možná jen tak na posledních 100 metrech, když tam bude"speciální" pruh.
Takže přání, co nejkratší fronty kdekoliv.
avatar
mdr
Re: Hustota provozu
29. 04. 2023 10:43
Když je tak hustý provoz, posílají na Lučku přes ENC i ty, co si jedou pro lístek, takže je to jedno. Dokonce jsem zažil, když jsem ještě neměl krabku, že mě poslali přes ENC, tam byly otevřené závory a lístky rozdávali brigádníci, aby se to nezdržovalo zavíráním a otevíráním závory.
Re: Hustota provozu
29. 04. 2023 15:34
Když jedeme a už se to táhne od parkoviště,pumpa Plitvice tak jsmě jeli až na výjezd Záhřeb jug ,pak přes obec Lučko a nájezd D.Zdenčina směrem domů taky tak ,protože jezdíme v pá ráno a v so domů
avatar Re: Hustota provozu
09. 05. 2023 07:02
Zda se ze letos to "nebude hustota provozu mala" :-]
[www.trend.sk]
avatar Re: Hustota provozu
09. 05. 2023 11:22
Ale to je jen překlad toho, o čem jsme se tu už bavili před týdnem nebo tak nějak.
avatar Re: Hustota provozu
09. 05. 2023 12:06
Aha, tak to jsem si nevsiml ze pan Kovanda ma takove siroke portfolio odberatelu svych clanku :-)
Re: Hustota provozu
11. 05. 2023 12:24
Ten vstup HR do Schengenu možná asi zvětší kolony na mýtnicích. Protože když se stálo ze SLO před Maceljem v dlouhých kolonách tak následný dojezd na mýtnice (třeba Lučko směr moře) se přece jen trochu naředil. Teď se to všechno potká rovnou až na Lučku. Ale třeba se to ze SLO do HR zase zbrzdí a naředí na prvních jednotubusových tunelech v HR s obousměrným provozem. Měli by jsme odjíždět v neděli 2.7. směr Vir (to už není za dlouho). Asi klasika přes SK a HU na stari Goričan.
Re: Hustota provozu
11. 05. 2023 19:37
Souhlasím, že teď se to posune na Lučko.
Jezdíme v půli června, loni jsme se vraceli přesně v neděli,kdy jeli všichni dolů... stálo to od Karlovacu nahoru až po Macelj.
avatar Re: Hustota provozu
11. 05. 2023 20:21
Proč az Lucko? Pred Luckem je jeste Trakoscan, Zapresic a od Madarska jsou taky 2 mytnice. Na Lucku to bude znat, ale hlavni napor bude driv. Na A2 navic nejde ject na ENC, takze platba kartou nebo cash, coz je pomalejsi
avatar
mdr
Re: Hustota provozu
11. 05. 2023 22:19
Tak ty první mýtnice budeme objiždět a najíždět budeme až na dalších.
Re: Hustota provozu
12. 05. 2023 06:16
Pokud to neudělá mnoho dalších řidičů....
avatar
mdr
Re: Hustota provozu
12. 05. 2023 06:32
Alespoň se to rozloží.
Re: Hustota provozu
12. 05. 2023 09:36
Valeri uvažuješ správně. Ale kluci na to odpověděli. A já jsem to pozoroval tak, že "nějak záhadně" se ty "vlny" fakt potkali na lučku. Podle mě je to také špunt. Přijedeš od maďarska, jucháš si, jak je je to super a obchvat Zagrebu směr Lučko stál jak nikdy. No úlet.
avatar Re: Hustota provozu
12. 05. 2023 17:41
Urcite je to spunt. Ale v te dobe ten napor filtrovaly celnice, ted to budou delat mytnice pred Luckem. Prujezd Luckem dokazou urychlit pomoci brigadniku nebo odklonenim do ENC bran. Bude to zajimavy sledovat, ale muj tip je, ze to bude horší, aspon tedy smerem k mori. Smerem od more naopak lepsi. Dalsim dusledkem bude, ze budou zasekaný mytnice v Durmanci a i na Krapine.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 61
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.