Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hustota provozu

Autor ivos 
avatar Re: Hustota provozu
18. 07. 2021 12:50
Asi tě nepotěším: nejbližší dostupná kamera je na dálnici u Lendavy na odbočce k hraničnímu přechodu Mursko Središće. Jednak je otočná, takže musíš poznat, kam vlastně kouká, jednak je to na most ještě skoro 5 km.
avatar Re: Hustota provozu
18. 07. 2021 13:38
Jak píše Jarda, nejbližší kamery jsou stále ještě (nepoužitelně) daleko...
Informace se dají najít na promet.si (včetně těch kamer - musíš si je zapnout v zobrazení na mapě).
Informace o HU HP najdeš tady
avatar Re: Hustota provozu
19. 07. 2021 00:13
kabinet302 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A teď je na vjezdu HR vidět ve dvou řadách, v řadě
> max 5 aut. Vypadá to na zázrak, nebo zvedli závory
> a jen mávají a mávají.


Já bych to tak optimisticky neviděl, ta kamera zabírá prostor mezi celnicemi. Ať už to Slovinci dočasně zašpuntovali, takže ta část mezi celnicemi odjela, nebo to Chorvati na chvíli pustili, většina kolony žel pořád stála na slovinské A4. Ohledně toho, jak to vypadá směrem do HR, mnohem více vypovídají kamery na promet.si, které zabírají prostor na obou koncích tunelu u přechodu.. Kamery HAK jsou užitečnější směrem do SLO.
Re: Hustota provozu
01. 08. 2021 00:01
Dnes se Slovinci předvádějí. Macelj již od odpoledne fronta až k tunelu za Durmancem. To musí být radost tam tvrdnout teď o půlnoci.

Na promet.si uvádějí 4 hodiny na vstupu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil atnarfus (01. 08. 2021 00:07).
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2021 08:10
Teď je to taky masakr: na slovinské dálnici dvouřadá fronta od Podlehniku až na Macelj, z chorvatské strany hlásí 3 hodiny čekání, tak to je dálnice plná už od Đurmance.
Cvetlin hlásí půldruhé hodiny do Chorvatska (v tom se shoduje s informací HAK), směrem do Slovinska je zdržení do 20 minut.
Doufám, že, kdo to čtete, netrčíte zrovna v některé z těch kolon.
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2021 08:47
To že tam bývají fronty, mě nepřekvapuje, ale dnes před 1 hodinou v noci ve směru do HR byla (a vlastně stále je) fronta asi 5 km dlouhá, u Ptuje jsem to raději operativně vzal na Zgornji Leskovec a tam to bylo zhruba při "frontě" 10 aut na 15 minut. Scan pasů a potvrzení corona testů. Proto jim to tak dlouho trvalo.
Re: Hustota provozu
01. 08. 2021 09:13
Tento víkend je docela extrémní. I v neděli ráno je fronta až po Podlehnik (8km) na vstupu a po odmoriště Lepa Bukva (3km) na výstupu z HR (Macelj).
Z Maďarska je to volné. Zjevně se tam hrnou Němci.

Podle ucpaného obchvatu Záhřebu a ucpané dálnice od Lučka po Bosiljevo, to na hranicích musejí odbavovací hodně rychle. Kdyby to na hranicích vázlo, tak budou silnice dál volné.
Re: Hustota provozu
01. 08. 2021 11:22
Jedu sice už domů, ale co se děje v protisměru od Zadarz až po Zagreb a dál potom na mýto Svatá Helena, to jsem ještě nezažil. Lituju ty lidi. Lučko stálo. Úplně.
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2021 11:36
Je to masakr thumbs up smiley
Jedu zítra do Žuljany - standardně přes BiH... I na BiH hranicích je dnes zjevně větší provoz, ale naprosté nic oproti "dálniční / parkovací klasice" grinning smiley
Re: Hustota provozu
01. 08. 2021 12:42
Ja len dáva ca okolo polnoci (z piatka na sobotu) cca 20 áut, scan dokladov, zdržanie 30min. Smer HR
Re: Hustota provozu
02. 08. 2021 12:41
Co se tam letos děje? V pondělí a takové parkoviště od Lučka až do Karlovace.
Re: Hustota provozu
02. 08. 2021 15:53
Co by se dělo, dvě třetiny aut je Dojč a PL, spousta A a i jiných překvapivých národů. Hodně jsem včera viděl Švýcarů, UA i jiné bývalé ruské republiky. HR je v podstatě nejsnadněji dnes dostupnou destinací kvůli covidu, proto jedou všichni tam. Domácí říkala, že z toho mají strach, dávají tomu tak do půlky srpna, než to vrchnost zařízne, protože nakažení stoupají. Nezaříznou to ale Hrvati, EU přesune HR do červené a pro mnohé pak bude návrat velmi komplikovaný, tak raději nikam nepojedou.
Re: Hustota provozu
02. 08. 2021 17:26
Hlavně ten nával na silnicích se překlopí na nával na plážích a v restauracích. Asi nebude o co stát.
Re: Hustota provozu
02. 08. 2021 18:37
Tak podle HR semaforu je celé pobřeží oranžový, Zadar už dokonce červenej. Sám se divim, že u nás je ještě mezi zelenejma…
Re: Hustota provozu
02. 08. 2021 19:07
HR semafor není směrodatný. Barvy v rámci EU určuje k tomu patřičná instituce, která na základě dat barvu pro kterou zemi určí. Co je překvápko, jednotlivé země EU tuto barvu nemusí převzít. Takže...HR si určí pro sebe oranžovou, EU institice na základě svých dat zařadí HR do červené a ČŘ v rámci předvolebního nenakakání voličů ponechá zelenou.
Re: Hustota provozu
02. 08. 2021 20:27
Ono je to ve výsledku vlastně k ničemu, když si každej upravuje čísla a barvy, jak se mu zachce…
Re: Hustota provozu
02. 08. 2021 21:29
Aktuální hustota provozu - teď mi volal kamarád dálnice Záhřeb až po křižovatku Bosiljevo totální zácpa, jízda krokem.

Jirka5
Re: Hustota provozu
02. 08. 2021 21:50
No mapa aplikace hak ukazuje hlasku roadway damage...vic mevidim,zitra kouknu a pripadne pohledam
Re: Hustota provozu
02. 08. 2021 23:41
Za víkend 926 000 aut a cestariny vybraly 53 milionů kun.
avatar
mdr
Re: Hustota provozu
03. 08. 2021 09:54
Jak tady čtu, tak to vybrali vlastně za parkování thumbs up smiley
Re: Hustota provozu
03. 08. 2021 12:31
Včera byl na Waze přesně k tomu komentář "nejdražší parkoviště".
Re: Hustota provozu
03. 08. 2021 14:05
Jedeme v neděli 15.8. večer na noc. Říkal jsem bude to v pohodě, ale jak to tady čtu, tak aspoň letos to vypadá. že je úplně jedno kdy se jede. Chci stíhat trajekt ve Splitu. To , abychom vyjeli už v neděli v poledne.
Re: Hustota provozu
03. 08. 2021 14:10
No my se chystáme v neděli brzy ráno, protože zastávka v Maďarsku a chtěli bychom stihnout ideálně poslední trajekt z Drveniku. Dřív to je nereálné, protože v Maďarech právě vyzvedáváme posledního člena posádky. Docela jsem zvědavá taky, jsme závislí na tom, v kolik skončí...
Problémy nepřipouštím smiling smiley Ale první, co chci mít z krku je D1 a projet Vídeň v poklidu.
Re: Hustota provozu
03. 08. 2021 14:20
to Panďák: minulé pondělí dopoledne jsem zajel do Splitu na koukačku. Jen projet městem k trajektu hoďka a půl. Tak si raději něco přihoď, ať trajekt stíháš.
Re: Hustota provozu
03. 08. 2021 16:48
Já si myslím, že následující víkend bude klidnější. Tento týden nikomu v Německu nezačínají prázdniny.
Re: Hustota provozu
03. 08. 2021 17:31
My jeli v sobotu na noc 23.7. a naprosto v pohodě. Výjezd v 18.30 z NJ, pak Valmez, Vsetín, Broumov- Bylnice, SVK, HU. Jediný zádrhelík byl na Letenye-Goričan, půl hoďky jen proto, protože se jim nechtělo otevřít druhou budku. Provoz mírný až k Zadaru. Na pohodu. Myslím si, že pokud člověk stihne Lučko před 04.00, má vyhráno. A v neděli na noc to musí být úplně O.K..
Re: Hustota provozu
03. 08. 2021 18:38
Víkend bude taky hustší, Chorvati maji čtvrtek státní svátek, tak budou na cestàch
avatar Re: Hustota provozu
04. 08. 2021 10:05
... odjezd do Chorvatska v pátek 16.07. ... přes A, SLO v 09.00 ... zdržení na hranici SLO/HR cca 45 minut, pak pouze kontrola pasů 1 minuta ...
průjezd celým Chorvatskem hladce ...

... odjezd do ČR v sobotu 32.07. v 09.45 ze Splitu (Split hladký průlezd) ... pak ale přišlo zdržení
1:30 hodiny kolona u Maslenice,
1:00 hodina Lučko a
2:45 hodin od Krapiny po hranice HR/SLO ...

smileys with beer
avatar Re: Hustota provozu
04. 08. 2021 11:47
5 a čtvrt hodiny....to je pěkný.
Hlavně ta Krapina - hranice. Asi jsi "s lodí" nechtěl sjet na ""uzoučké cesty směrem Cvetlin, popřípadě jiný blízký. přechod
Re: Hustota provozu
04. 08. 2021 14:24
To joz jsem taky prozil...ono kdyz nekdo jede domu v sobotu a na desatou...co by chtel....))))jenom kolony a doufat ze nebudou je posetile...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.