Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hustota provozu

Autor ivos 
Re: Hustota provozu
18. 07. 2020 17:47
Půlka července - Němci se dávají do pohybu.
Re: Hustota provozu
18. 07. 2020 20:17
Dnes odjezd v 9 hod od Dubrovníku v 17 Karlovac s několika přestávkami , provoz minimální cestou na sever aut přibývalo , ale provoz úplně v pohodě , co se týče provozu v protisměru též v pohodě , možná trochu hustší , ale nic co by omezovalo plynulou jízdu , přeji všem šťastnou cestu .
avatar Re: Hustota provozu
19. 07. 2020 09:26
... včerejší stav na komunikacích ... viz. video
pstrov Krk opět hlásil problémy ... na most byla fronta 4 km ...
[dnevnik.hr]

smileys with beer
avatar Re: Hustota provozu
19. 07. 2020 10:08
Tak už mají nával.......a bude se dohánět finančně sezona. Jako v Praze.
Re: Hustota provozu
19. 07. 2020 11:33
Bessy díval jsi se na to celé? Spíš je tam o méně lodích v Dubrovníku, o dopravě Split - Brač, porovnání loňských a letošních reportáží z Lůčka. ..

Nicméně frontě na Krk (pokud zrušili poplatek - což jsem vůbec nechytil), se nedivím, první a veliký ostrov pro Němce, Rakušáky atd... já "starej Krkář" vedle starýho "bristogradačaře, orebičaře,hvaraře" grinning smiley, bych na ten Krk jel klidně ještě potom někdy. Hodně lidi už i z čech to bere tak, že na "KRK si zajedou na Vikend". Pak se to tam nemám plnit. Už jsem zažil jak jsem stál na hlavní cestě frontu ven a lidi třeba z Valbinské nebo Šila neměli šanci najet z vedlejších silnic..

Jinak rád byh tomuto fóru poděkoval stále ještě za ifnormační kultivovanost. (Nevím jestli jste chytili, že na začátku odsud čerpal i seznam.cz) smiling smiley ., protože ty dokola debaty, které se dějí na těch různých HR FB fórech...někdy škoda mluvit. Ale asi doba je taková.
Re: Hustota provozu
01. 08. 2020 10:47
Dnes plnohodnotná gužva jak se na první srpnovou sobotu sluší a patří. Na Lučku to stojí až na A2 (obchvat Záhřebu). Pak kolony až po Bosiljevo.
Macelj k moři ta 3-4 km.
Re: Hustota provozu
01. 08. 2020 14:19
To už včera večer to byl mazec v protisměru k moři i když v tom byli zamichani i Chorvati a Slovinci. Ale těch aut ještě ve 20 hod na dálnici... hrůza
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2020 21:43
Aktuálně je dle HAKu kolona směrem z HR do Slovinska u Trakošćanu v délce 5km. Doba čekání na Macelju 5h - podle slovinského DARSu 3 hodiny..... Přechod Cvetlin se zdá být volný.
Re: Hustota provozu
02. 08. 2020 18:47
Nenechte se zmást, na cvetlinu dnes lidi stáli 2-3hodiny. (i včera). Zase tak jednoduché to tento víkend se dostat dolů není.
avatar Re: Hustota provozu
03. 08. 2020 07:58
Při vhodně zvoleném dni a čase se dá projet i volně.
Dnes v noci (tj. z neděle na pondělí) průjezd chvíli po o půlnoci přes Macelj do Chorvatska se zdržením 20 minut - fronta na HR straně z důvodu skenování všech pasů.
avatar Re: Hustota provozu
14. 08. 2020 16:53
Jen doplním výše napsané - cesta zpět do ČR dnes v noci. Přechod v Macelju v čase 02:30 projet za 5 minut.
Takže i v sezóně se to dá zvládnout.
avatar Re: Hustota provozu
14. 08. 2020 21:15
Ted jsem našel na telefonu zaznam z kamery na Macelji v case 12:10. Tzn Gradac - Macelj 5:10 hsmoking smiley
avatar Re: Hustota provozu
16. 08. 2020 16:57
Myslím, že pro jakýkoli den je možné zvolit vhodný čas. My jeli sobota-sobota:
8. 8. Mursko Središće 1:00, 20 minut zdržení, Lučko 2:30 bez zdržení (k moři)
15. 8. Demerje 11:10, minuta zdržení, Mursko Središće 30 minut zdržení
Vzhledem k obstrukcím především na SLO straně to považuju za úspěch. Jet obě cesty o maličko dřív, asi bychom na hranicích strávili ještě méně času. A starý Goričan na tom byl také asi lépe.
avatar Re: Hustota provozu
17. 08. 2020 06:34
Ptáče ... tak toho 15.8. jste měli štěstí, já jel v opačném gardu , u hranic, ale v protisměru (pryč z HR) tak 30 km kolony a kolony , chvílema to pomalu jelo, chvílema stálo, to musel být masakr .

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Hustota provozu
17. 08. 2020 17:48
Isekone, kde a v kolik to bylo? Těch 30 km kolon. Díky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ptace (17. 08. 2020 17:49).
avatar Re: Hustota provozu
19. 08. 2020 08:12
ptace ... někde mezi hranicema a Lučkem , jeli jsme přes Maďarsko, ale ty kolony byly k Macelju a bylo to odpoledne mezi 13-15 hodinou tuším , Lučko jsme přes ENC projeli v pohodě, fronta na karty a keš začínala právě v místě, kde jsme mohli odpočit na ENC

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Hustota provozu
19. 08. 2020 09:19
Včera cesta domů z Bašky Vody, dálnice Zagvozd - Demerje plynule, Demerje kolem 12,00 prázdné, platba Smart karticou bez problémů. Od Lučka na Varaždin ok, Maďarsko po Szombathely hustý provoz, hlavně kamiony, pak Cszorna po dálnici ok, Bratislava průtrž mračen a kolony u tunelu (podvečerní špička), pak na Brno a Olomouc plynule.
Re: Hustota provozu
05. 04. 2021 19:39
Příjezd od Splitu a Rijeky do Zagrebu momentálně pěkný masakr (i ENC).
Re: Hustota provozu
06. 04. 2021 20:26
Momentálne nové Vianoce na A1
Pozrite kamery Čvor Sv. Rok, tunel Sv.Rok jug.
Ale sem tam niekto valí smer Zagreb smiling smiley
Re: Hustota provozu
11. 06. 2021 20:32
Varování pro přijíždějící po D1 od Prahy na Brno. Pravidelné kolony v pátek odpoledne od Popuvek až po sjezd na D2.
Re: Hustota provozu
11. 06. 2021 22:38
vážení, jsem lehce zmatený, cca v 19 hod na hranici SLO - HR stálo okolo 80 až 100 aut pokud mám dobrý oči eye rolling smiley, a teď v 22,30 ani noha. Tak babo raď, Minulý víkend v pátek večer skoro prázdno a ráno v 05 vyrostla fronta přes kilometr, protože byla vidět i na slovinské kameře, ale je pravda a někdo to tady zmiňoval, že byl svátek a tedy prodloužený víkend... Když to takto bude příští pátek, tak hurááá smileys with beer na jih. Tak nějak tuším, že jak dnes psali, že od 22.6. máme být na zeleným seznamu a tedy bez testů, tak to vypukne.
avatar Re: Hustota provozu
12. 06. 2021 11:57
mirek12 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> vážení, jsem lehce zmatený, cca v 19 hod na
> hranici SLO - HR stálo okolo 80 až 100 aut pokud
> mám dobrý oči eye rolling smiley, a teď v 22,30 ani noha. Tak
> babo raď, Minulý víkend v pátek večer skoro
> prázdno a ráno v 05 vyrostla fronta přes kilometr,

Tak je to na Macelju vždycky. Pátek podvečer parkoviště, okolo 22 pohoda, od půlnoci to houstne, vrcholí to nad ránem, klidně až k Podlehniku. Jednou jsem jel v poslední pátek v červenci, tak jsem to nasměroval právě na ten čas okolo 22 hodin a za 10 minut jsem byl na druhé straně. Loni jsem je první pátek v srpnu přes HU, tam stačilo být na chorvatské hranici do půlnoci.
Re: Hustota provozu
26. 06. 2021 09:40
Čo spôsobí jedna malá nehoda...
Kolona za Lučkom až po D.Zdenčinu [www.hak.hr]
[www.google.se]
avatar
mdr
Re: Hustota provozu
26. 06. 2021 11:54
Za Vaš upit ne nalazimo niti jednu kameru!
Re: Hustota provozu
26. 06. 2021 12:29
na mom računalu je sve u redu, ali situacija se promijenila smiling smiley
avatar Re: Hustota provozu
26. 06. 2021 12:30
Tak když jsem též nic nenašel, tak jsem kouknul na google mapy na hustotu provozu.
Na Macejlu z jedné i druhé strany je to, jak se říká moderně, hustý. Nechtěl bych tam teď být.
To stejné je na Lučku směrem na Zagreb.
avatar Re: Hustota provozu
26. 06. 2021 13:09
Mně kamery jdou.
Citaci
vlado tt to taky blbě napsal(a):
Čo spôsobí jedna malá nehoda... Kolona za Lučkom až po D.Zdenčinu [www.hak.hr]
[www.google.se]

Kdo si už dřív neuložil některou kameru mezi favoritní, neuvidí nic.
Z adresy nutno odstranit konec #favoriti, a pak už to půjde.
Nebo takhle.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hill (26. 06. 2021 13:19).
Re: Hustota provozu
26. 06. 2021 13:59
Ďakujem Hill, to som si neuvedomil thumbs upsmileys with beer
Re: Hustota provozu
01. 07. 2021 12:07
Právě teď ve zprávách na ČT3, nějaká blonďatá redaktorka hlásí kolony na hranicích mezi Slovinskem a Chorvatskem u Mariboru. Copak u Mariboru jsou nějaké hranice mezi SLO a HR??
avatar Re: Hustota provozu
01. 07. 2021 12:15
Asi viděla mapu s velkým měřítkem a přišlo jí, že Maribor je hned vedle grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.