Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hustota provozu

Autor ivos 
Re: Hustota provozu
21. 08. 2019 10:01
Ta kolona tam byla z důvodu nehody, rozhodně se tedy nejednalo o stav daný pouze silným provozem.
Re: Hustota provozu
24. 08. 2019 14:50
Koukám jaká je už několik hodin fronta na přechodu Šentilj/Spielfeld. Ti Rakušáci jsou fakt paka, normální lidi jedoucí z dovolené prudí a když se jim tam táhli nelegalove v zástupech, tak je vítali.
Kolona má tak 4-5 km.

Dnes se to přes Slovinsko po dálnici fakt vyplatí. Před přechodem Macelj kolona skoro do Durmance a do Rakouska další čekání.
Podle zkušeností to odhadují tak na 3 hodiny zdržení.
Re: Hustota provozu
24. 08. 2019 16:45
Tam sa opravuje cesta na čiare takže Rakušáci asi neprudí.
Re: Hustota provozu
24. 08. 2019 20:24
Prudi. Kontroluji doklady....manzel videl kolonu ve ct v noci,my stali vcera v noci hodinu taky...od nekoho prevzali,ja jen ukazala v ruce OP a mavli a jeli jsme...prehledla jsem a nesledovala provoz na hranicich a byla to chyba. Par lidi sjelo na stary prechod a to bylo tychlejsi...
Re: Hustota provozu
24. 08. 2019 22:10
Dnes je to fakt výživné. Jak z Chorvatska, tak ze Slovinska jsou pořád slušné kolony.
avatar Re: Hustota provozu
25. 08. 2019 18:42
triplex nic se neopravuje , i v pátek odpoledne buzerovali rakušáci, ... atnafarte .. nedíval ses v pátek odpoledne, jaká byla kolona před Maceljem směr do Slovinska ?

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Hustota provozu
25. 08. 2019 21:18
Určitě díval, ale jenom na Google maps a nějak mne nic nezaujalo, tak si to pořádně nepamatuji. Vedle ve vláknu Kdo už se vrátil píše kolega Mucik, že to stalo až od Durmance, to jsem asi prohlídal.
V pátek to bývá z Chorvatska celý den v klidu. Odpoledne je to víc zatížené do Chorvatska, asi se vracejí gastarbajteři.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil atnarfus (25. 08. 2019 21:25).
Re: Hustota provozu
25. 08. 2019 22:56
V utorok tam opravovali asfaltovali vozovku priamo na čiare.
Re: Hustota provozu
29. 08. 2019 08:25
[www.kurzy.cz]
Hlavní odjezd turistů pravděpodobně proběhl již minulý týden, ale i tak by to mohl být mazec.
Re: Hustota provozu
29. 08. 2019 14:12
Nikdy jsem.nic podobného nevidel
Mam jet v patek na den a mam z toho docela strach
Asi pojedu na noc...)))
Sleduju to denne na mobilu
Porad z chorvatska jsou pekne kolony
avatar Re: Hustota provozu
30. 08. 2019 09:17
Ve středu jsem projel všechny hranice bez front, ve čtvrtek Neum-II/Zaton skenování občanek, ale přede mnou jen dvě auta. U nás provoz obvyklý, v Rakousku jsme většinu cesty od Fratres po Křemži a od Ilzu po Radkersburg byli na silnicích široko daleko sami, sem tam někdo ve Slovinsku. V Chorvatsku na staré Ličké z Karlovace do Slunje zase většinou sami a ve čtvrtek ze Slunje taky. Odnaproti místy provoz houstl, ale taky nijak zajímavě.
Cesta, pravda, nikoli nejrychlejší, ale naprosto pohodová.
avatar Re: Hustota provozu
30. 08. 2019 19:23
Pro vyjíždějící i navracející se tento víkend Motorkáři se chystají zablokovat... sad smiley
Re: Hustota provozu
30. 08. 2019 21:33
Snad to nakonec nebude tak hrozný.
Ministarstvo popustilo: Bikeri odustaju od sutrašnjeg prosvjeda

[splitskidnevnik.rtl.hr]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jirka 75 (30. 08. 2019 21:35).
Re: Hustota provozu
08. 09. 2019 18:27
Nedíval jste se někdo včera večer cca kolem 21hod na kamery na Lučko/Demerje směr od moře? Na příští rok by nám pravděpodobně vycházel návrat v tomto termínu tj. první sobota v září, ale bohužel jsem nebyl večer on-line.
Re: Hustota provozu
08. 09. 2019 18:51
Koukal jsem na Demerje smer od more a bylo u kazde brany tak cca 5aut.Bylo to mezi 20:30 a 21:30 presny cas si nepamatuji.
Re: Hustota provozu
08. 09. 2019 20:53
Jeli jsme včera kolem 15té hodiny, tabule na dálnici i rádio hlásily Demerje kolona 1km, ve skutečnosti kolona začínala až za sjezdem z dálnice, zdržení přesně 7 minut. Večer už to muselo být úplně v pohodě. Následně na Cvetlin 3 auta, na Macelj to stálo už od mýtnice.
Re: Hustota provozu
09. 09. 2019 09:44
My projížděli Demerje včera kolem 18 hodiny a bez kolon, jedno auto před nama. Na Macejlu to bylo horší, ale do 10 minut také průjezd. Na Spilfieldu mezi Slovinskem a Rakouskem jsme se trápili 40 minut. Kolona jak prase, čučeli do aut, kontrolovali dodávky. Vídní okolo půlnoci hladký průlet. Od Svetýho roku chcalo až do Brna, místama docela hustě.
Re: Hustota provozu
19. 09. 2019 20:26
V sobotu 14. 9. večer dálnice od Šibeniku po Zagreb v pohodě - na Demerje prázdno a o kus dál na Ljučku podle pohledu z okna bylo stejné. Na Macelju chtěli Chorvati vidět pasy, na slovinské straně to už stálo. Fronta na "EU only" se nehýbala, takže jsem to vzal přes "All passports" kde to pomalu popojíždělo. Slovinka si vzala pasy, jeden proskenovala a jelo se dál - zdržení asi 5 minut. Na Spilfieldu krátká kolona protože Rakušané se dívali do aut - zastavit, holčina mrkla na počet osob a kývla že se může dál. Nechápali jsme proč, doklady vidět nechtěla. Jak na A9 tak na A2 o hodně menší provoz než jindy, pouze ve Vídni to žilo. Pak na A5 k hranicím opět minimální provoz, co mě potěšilo, byl nový obchvat Drasehofenu, který cestou tam jsme ještě nebyl otevřený. Do Brna byla D52 prázdná, Brno také a dál přes Svitavy do Hradce to - i přes pár semaforů - šlo rychle.
Re: Hustota provozu
19. 09. 2019 21:29
kikhk napsal(a):
-------------------------------------------------------

> Rakušané se dívali do aut - zastavit, holčina
> mrkla na počet osob a kývla že se může dál.
> Nechápali jsme proč, doklady vidět nechtěla.


Mě taky okoukla ,pohledem kontroluje jestli jseš Čech s rodinou nebo převážíš doktory z gumových člunů.
avatar Re: Hustota provozu
07. 06. 2020 11:55
Teď jsem sledoval provoz na přechodu Rupa do Chorvatska. Celkem kolona, že konce na webkameře nevidíš, v jednom pruhu. A popojetí jednoho auta 95 sekund. Takže v poledne, nic povzbudivého.
avatar Re: Hustota provozu
07. 06. 2020 11:59
Asi to "pouštěli ze záznamu".Teď už tam žádná fronta není. confused smileyconfused smileyconfused smiley
Na Macelju jedna fronta, auto za 20 vteřin odbaveno. Tak to by šlo......



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kabinet302 (07. 06. 2020 12:02).
avatar Re: Hustota provozu
08. 06. 2020 15:08
kabinete , můžeš dát link na webkameru Rupa ? Díky

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Hustota provozu
08. 06. 2020 15:25
[www2.hak.hr]

Je toho možné najít více, když si rozklikneš Lokacia: a vybereš, tak nějak, co tě zajímá.
Re: Hustota provozu
13. 06. 2020 16:33
Rupa je plna, protoze je pred vikendem.
avatar Re: Hustota provozu
20. 06. 2020 12:23
Provoz houstne, podle web kamery Lučko - Karlovac ...jedna kolona ve dvou pruzích a na Lučku před výdejem kartičky...nevidět konce.
Od moře je to trochu lepší, Demerje prázdné a Lučko, dá se říct, pár aut.
Re: Hustota provozu
20. 06. 2020 13:08
To nevim v noci nic. Slovy nikdo.
Ted v gradacu jak po valce.
avatar Re: Hustota provozu
20. 06. 2020 16:27
Teď na Lučku směrem k moři prázdno!
Od moře to stejné.
Na Macelju do Chorvatska nikdo, směr do Slovinska dva proudy aut.
avatar Re: Hustota provozu
21. 06. 2020 11:00
Teď na Lučku prázdno. Ale na Macejlu oběma směry poměrně dost "hustá" kolona. teď bych tam být nechtěl.
Navíc v dolním levém rohu obrazu na vstupu nějaká fronta lidí, která tam nebývá.A myslím, že to není na WC.

No teď už jsou pryč.
Re: Hustota provozu
28. 06. 2020 12:31
Koukám na kamery na Macelju a kolony oběma směry. Dle promet.si až 1.5 hoďky parkování. Lučko pohodička v obou směrech.
Re: Hustota provozu
18. 07. 2020 11:36
První víkend kdy doprava houstne. Začátek celozávodních dovolených se projevil.
Macelj - fronta k moři 2 - 3 km
Lučko - fronta až k dálnici A2

Tedy žádná katastrofa, ale nárůst je znatelný.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Mi
Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.