Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hustota provozu

Autor ivos 
Re: Hustota provozu
24. 06. 2019 15:16
Zdravim,
poradi nekdo, bohuzel poprve musim jet z patku na sobotu , hned po vysvedceni, smer BA, MAdarsko, vzdy spime nekde v okoli Lenti a rano rychle Letenye a tim bocnim prechodem na klid do HR. Ted opravdu nevim co cekat v sobotu 29.6. rano na Lucku cca v 9-10h ? Jeste je varianta jet v patek durch a spat nekde az po projeti Lucka(kemp, privat).

Diky za rady(ideal jet ve ctvrtek+patek bez vysvedceni se letos nekona, nebot pani nema v patek volnou cimru hr)

r.
avatar Re: Hustota provozu
24. 06. 2019 15:29
Nezbývá , než se modlit , že to zrovna pojede

--------------------------------------------------------------
Blato,Bratuš,Blato,Čaklje,Blato,Brist,Mala Duba ... Ford S-MAX ST-line 177kw
avatar Re: Hustota provozu
24. 06. 2019 15:30
V tento čas čekej na Lučku armagedon. Nevím odkud jedete, ale já bych jel durch.
Re: Hustota provozu
24. 06. 2019 15:36
Určitě přespat až někde daleko za Záhřebem. Po Bosiljevo to bude v sobotu dopoledne ucpaný.
Re: Hustota provozu
24. 06. 2019 15:36
z valmezu, pres madary mi to ukazuje, kdyz nebude problem, na lucko 630km/7h jizdy. uz jen prujezd bratislavou v patek odpo bude hnusny zazitek asi... mno mam o cem premyslet, abych nenasral sebe a celou rodinu hned na startu.
avatar Re: Hustota provozu
24. 06. 2019 15:45
Bratislava je uplně v klidu, trošku hustší doprava bývá za tunelem a přes most, ale nikdy žádný problém. Edit: vy asi dojedete po D1, co? Z té strany to neznám...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tony Stark (24. 06. 2019 15:46).
avatar Re: Hustota provozu
24. 06. 2019 16:44
wrbe85 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... vzdy spime nekde v okoli Lenti a rano rychle
> Letenye a tim bocnim prechodem na klid do HR. Ted
> opravdu nevim co cekat v sobotu 29.6. rano na
> Lucku cca v 9-10h ? Jeste je varianta jet v patek
> durch a spat nekde az po projeti Lucka(kemp,
> privat).

Pokud tím "bocnim prechodem" myslíš (starý) Goričan, tak ten je do 31.7.2019 uzavřený smoking smiley
Tzn. buď se přizpůsobíč časově a poletíš po dálnicích nebo...
Pokud jedeš někam dolů (Makarská riviéra a níž), tak bych jel na kochačku alá "poznávací zájezd" (bez poplatků) přes BiH...
Re: Hustota provozu
24. 06. 2019 17:43
Já budu v Záhřebu tak v 15 hod v pátek to snad bude ok .
Re: Hustota provozu
24. 06. 2019 18:58
> Pokud tím "bocnim prechodem" myslíš (starý)
> Goričan, tak ten je do 31.7.2019 uzavřený smoking smiley

jo, stary Gorican sem myslel, no super, dalsi standard cesty je fuc...

> Tzn. buď se přizpůsobíč časově a poletíš po
> dálnicích nebo...
> Pokud jedeš někam dolů (Makarská riviéra a níž),
> tak bych jel na kochačku alá "poznávací zájezd"
> (bez poplatků) přes BiH...
to ne, 2 deti v aute, vzdycky jezdime na pohodu, ale co nejkratsi cestou idealne, HR dalnici preferuju
Re: Hustota provozu
24. 06. 2019 19:03
atnarfus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Určitě přespat až někde daleko za Záhřebem. Po
> Bosiljevo to bude v sobotu dopoledne ucpaný.


zkusim pohledat v okoli nejake ubytko, nebo okolo Karlovace, je to 7h jizdy plus prestavky... no to bude tak tak se tam dostat do vcera
avatar Re: Hustota provozu
24. 06. 2019 19:38
Když jsem jezdil z pátka na sobotu, měl jsem vždycky cíl, být do půl noci za Lučkem a nikdy nebyl žádný problém. A to jsem jezdil i když vysvědčení vyšlo na pátek. Podotýkám, že z ČB.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Fogís ČB (24. 06. 2019 19:40).
HP
Re: Hustota provozu
24. 06. 2019 20:48
wrbe85 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravim,
> poradi nekdo, bohuzel poprve musim jet z patku na
> sobotu , hned po vysvedceni, smer BA, MAdarsko,
> vzdy spime nekde v okoli Lenti a rano rychle
> Letenye a tim bocnim prechodem na klid do HR. Ted
> opravdu nevim co cekat v sobotu 29.6. rano na
> Lucku cca v 9-10h ? Jeste je varianta jet v patek
> durch a spat nekde az po projeti Lucka(kemp,
> privat).
>
> Diky za rady(ideal jet ve ctvrtek+patek bez
> vysvedceni se letos nekona, nebot pani nema v
> patek volnou cimru hr)


Zkus se dostat hlavně za Lučko ještě v pátek do večera, nejlépe až za Bosilijevo, pak bude pohoda, tak jak psali chlapi výše. Jinak přes Maďary to bude ok
>
> r.
Re: Hustota provozu
25. 06. 2019 07:00
Přes Maďarsko to bude OK. Doporučuji hraniční přechod Mursko Središće, Čakovec, dálnice A4. Obvykle jezdíme v pátek brzy ráno nebo v neděli brzy ráno. Vždy bylo cílem se do 12h dostat na Lučku a vždy v pátek a neděli se dalo kolem 12h kolem poledne projet celkem dobře. Pátek odpoledne a sobota bude na Lučku asi masakr. Nastuduj si i alternativní trasy objetí Lučka. Ubytování se dá i na Ličke magistrale na D1 (Raztoke, okolí Plitvic).
Re: Hustota provozu
25. 06. 2019 07:56
Díval jsem se ještě na kalendář hustoty provozu na HAKu. Pátek 28.6. snad ještě nebude tak kritický. Mají ho označené žlutě. Sobota 29.6. a neděle 30.6. (to jedeme my) je tam oranžově. Většina prázdninových víkendů je v tom kalendáři červeně. Takže pátek bude snad ještě celkem OK. Škoda, že v tom kalendáři již neuváději pro který směr ta hustota platí. Dřív to tak měli. My jedeme v neděli 30.6. ve 4h ráno ze středu Moravy, na Lučku budeme kolem poledne, cíl u Ninu snad kolem 15h.V neděli ve stejný čas jsme před 2 lety jeli i v jeden z nejhorších prázdninových víkendů a bylo to celkem v pohodě. Tehdy odjezd 30.7.2017 ve 4h ráno ze středu Moravy, přes HU, příjezd do Trogiru v 16:30.
Re: Hustota provozu
25. 06. 2019 07:57
Pokud chceš někde cestou přespávat, tak to zruš a jeď o den později durch. Bude lépe.....možná.
Re: Hustota provozu
28. 06. 2019 16:32
Pátek odpoledne, D1 z Prahy do Brna zdržení 2-3 hodiny
HP
Re: Hustota provozu
28. 06. 2019 21:09
Podle kamer zatím na hranicích a na Lučku klid … uvidíme co později
Re: Hustota provozu
29. 06. 2019 00:16
Už to houstne
Re: Hustota provozu
29. 06. 2019 06:14
Macelj i Lucko - pár aut. Bych nevěřil.
avatar Re: Hustota provozu
29. 06. 2019 07:11
... nejvíc je to hustý na Macelju ... jo, sobota ráno, dopoledne nástup na apt. a hotely ...
jsu zvědavý, jak bude vypadat sobota podvečer (směrem na moře) ...
asi ne o moc líp ...

[www.hak.hr]

smileys with beer
Re: Hustota provozu
29. 06. 2019 08:49
Bessy: Cože? Vždyť tam nikdo není.
Re: Hustota provozu
29. 06. 2019 09:01
Nikdo není?
Od rána 2 - 2,5 km kolona, 1,5 hodiny čekání.
Re: Hustota provozu
29. 06. 2019 09:05
Idem v pondelok 12. augusta a na hak.hr je podla toho kalendara na tento den skoro najvacsia hustota dopravy predpokladana. Nevie mi niekto povedat preco je tomu tak? Chcem ist klasicky cez Macelj po dialnici. Nie je to na pondelok myslene skor opacny smer?
Tom
Re: Hustota provozu
29. 06. 2019 09:22
Už to nehulte. Takový klid na hranicích už dlouho nebyl.
Re: Hustota provozu
29. 06. 2019 09:31
Na prázdninovou sobotu je provoz opravdu slabý, ale netvrdil bych že tam nikdo není.
Re: Hustota provozu
29. 06. 2019 13:08
V 8:49 když jsem to psal, byly na kamerách vidět tak tři auta.
avatar Re: Hustota provozu
29. 06. 2019 13:58
jj, jen tak jsem také po ránu (7:30?) kouknul a nezvykle prázdno...
HP
Re: Hustota provozu
29. 06. 2019 15:25
Teď je Lučko docela zatřískané, hlavně od moře … standardní sobota. Uvidíme v úterý.
avatar Re: Hustota provozu
29. 06. 2019 23:25
... borci, jestli je 1,5 / 2 km kolona pro vás málo ... tak klobouk dolů, na to, na co jste zvyklí ...

[dnevnik.hr]

smileys with beer
avatar Re: Hustota provozu
30. 06. 2019 07:46
Taky jsem včera dopoledne koukal na kameru GP Macelj a viděl tam jen pár aut. Pak jsem mrkl na mapy google a tam 3 km gužva. Takže chorvatští celníci odbavovali rychleji než jejich slovinští kolegové.

Na kameře HAK je totiž vidět jen prostor mezi celnicemi (a z druhé strany příjezd od Trakošćanu). Kdo chce vidět, jak to vypadá na příjezdu na slovinské straně, ať sleduje kamery DARS. Ta nejbližší přechodu je u posledního tunelu na A4 a tam psali o koloně "3 km 300 m". A jejich apka hlásila "1 h 30 min" čekání.

Za mě kamery na přechodech nemají až takovou vypovídací hodnotu. Pokud je fronta až tam, kam kamera vidí, není to podle mě žádná tragédie. Horší to je, když je delší, ale tam už kamera nevidí. Proto spíš sleduju googlovy mapy a kamery pro doplnění. Jedinou výjimkou je Lučko/Demerje, kde je těch kamer bezpočet v různých vzdálenostech a navíc se v apce HAKu po 6 s automaticky obnovují, tak se dá celkem vidět, nakolik se to hýbe.

Jinak souhlasím s tím, že loni to v první sobotu po českém vysvědčení bylo na Macelju mnohem horší. Možná se snaží ukázat, že po zrychlení příjezdu na hranice je vůle zrychlit to i ja hranicích (že by snaha dostat na dálnici více lidí?). A nebo loni spolu s Českem rozdávali vysvědčení více dětem v jiných zemích než letos.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ptace (30. 06. 2019 07:49).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 59
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.