Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hustota provozu

Autor ivos 
Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 09:22
luciask napsal(a):
-------------------------------------------------------
...Budem sledovať i ďalšie štvrtky a uvidíme, aké rozhodnutie napokon padne . smiling smiley

Klidně sleduj kamery každý čtvrtek, ale Boží tělo je jen jednou v roce.
Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 09:32
luciask napsal(a):
-------------------------------------------------------
> o takomto čase a štvrtok, by sme mali
> prechádzať Lučko cca o 50 dní.



My za zhruba 70 a dneska mě to teda trošku vystrašilo... eye popping smiley
A je pravda, že loni v září, v podobný čas a také ve čtvrtek jsme chytli na Lučku něco podobného
Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 13:41
Teď jsem kouknul také, jak to vypadá na Macelji a oběma směry masakr. Hlavně k moři je kolona do nevidim. Takže je rozhodnuto, Cvetlin nebo Rogatec.
Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 13:49
Zahajskej: Ta kolona se tam udělala až před polednem. Ráno tam bylo pár aut, nebo skoro nikdo.

Ucpané Lučko je ovšem jiná káva.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dejff (20. 06. 2019 13:50).
avatar Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 14:05
Ze dneška nejde dělat závěry, jestli dálnice nebo objezd. Chudáci ti, co si domluvili termín dovolený na dnešek a mysleli si, že ve čtvrtek budou na silnici sami. Stejná situace bude v neděli, až se to všechno bude vracet.
avatar Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 14:53
Mně přijde, že pro mnohé je tvrdnutí v kolonách součást dovolené, jinak si to neumím vysvětlit. Abych vyjel z baráku s tím, že budu tvrdnout na Lučku nebo na jakémkoliv přechodu, no to bych si naliskal. KAŽDÝ rok je to stejné.
avatar Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 17:15
tohle nebylo samo sebou, ve čtvrtek dopoledne, to je divný . Něco to tam muselo bloknout, a pak už se to nerozjelo. sad smiley. prostě smolík

--------------------------------------------------------------
Blato,Bratuš,Blato,Čaklje,Blato,Brist,Mala Duba ... Ford S-MAX ST-line 177kw
Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 18:01
Ne, nemyslím si, že se něco bloklo... Chorvati mají teď šest dnů volna, tak prostě taky vyrazili k moři. Už včera v poledne před kolonami varoval deník Slobodna Dalmacija. Já nevím jak ostatní, ale při plánování dovolené kromě jiného i koukám na prometni kalendar na Hak. hr a vcelku jistě vím, kdy určitě nejet. Taky sleduji, kdy mají v sousedních státech prázdniny. Naučila mě to naše první cesta autem do HR. smileys with beer
Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 19:06
Hele je to i na webu kalendáře hac. Stačí se mírně zajímat. Boží tělo, pak válečné svátky, osamostatnění... Je to logické a každý rok stejné. Ráno tu nebylo moc lidí, odpoledne už to je hodně jiné. HR I Bih.
Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 20:17
Nedělám závěr z jednoho dne, koukám už nějakou dobu, co udělalo dokončení dálnice s průjezdem hranice do HR. První velká mela byla už na Velikonoce. S každým víkendem blíže k prázdninám je to horší. Připadá mi, že s dokončením dálnice více lidí přestalo objíždět. Těch lidí, co tam stojí, je mi líto. Koupí si předraženou známku na parkoviště. Je mi jich líto i z důvodu, že neumí myslet jinak. Ale je to dobře, bude méně aut na jiných přechodech.
avatar Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 21:10
... Michale ... s lodí to jednou vyzkoušet po dálnici musím ... nedovedu si představit objíždět se 12 metry ...
P.S. dost na tom, že loni jsem profičel klikatiny a tunel Pitve v 03,45 ... letos mě to ale děsí, protože se tam dostanu později ...
jsu ale rozhodnut, že coufat nebudu ... leda, že by proti mně vyjel autobus drinking smiley

smileys with beer
avatar Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 21:16
A k tomu všemu ještě v tunelu Sv. Rok hořelo auto. Kolona v obou směrech 7 km. Dneska si lidi fakt tu cestu užili
avatar Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 23:05
Tak jsem v Gradacu.
I já vyrazil ve čtvrtek, v domnění, že tento den je ten pravý. Předchozích 15 čtvrtečních výjezdů bylo dostatečným argumentem.CHYBA LÁVKY, PÁNOVÉ!!! Vše začalo už ve Varaždínu. Po 7 letech nefungovala ENC (moje výměna baterie se nepovedla) a ač byl čtvrtek, bylo zavřeno. Na mýtnici jediný člověk u buňky mě sdělil, že mají svátek, at to zkusím na Lučku. Už příjezd od Sv.Heleny něvěstil nic dobrého. Zvrchu jsem viděl frontu od Lučka až za odpočívadlo Plitvice. Na Lučku jsem se po necelé hodině škobrcání v koloně dozvěděl, že mají zavřeno všude. Za Lučkem jsem si oddychl, že nejhorší mám za sebou.
Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil - Pánové, Lučko - Bosilevo jsem jel více jak 4 hodiny. Chvíli 50, většinou 20, občas stál.
ALE JSEM ZDE A UŽ SI UŽÍVÁM. SE*TE NA CITY, LÁSKA ZVÍTĚZÍ. thumbs up smileyhot smiley
avatar Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 23:25
No vidíš a já si myslel / využíval, že právě příjezd po A4 (A3) dává tu výhodu vidět a vyhnout se zasekanému Lučku... třeba po staré D1 do Karlovace.... a ono i "starý medvěd" se do toho namotal...
Co kamery (A3 čvor Lučko, A1 Donja Zdenčina, Jastrebarsko...), nic tě nevarovalo?
avatar Re: Hustota provozu
20. 06. 2019 23:52
Jo, varovalo mě rádio. Ale já potřeboval vyměnit ENC a ta necelá hodinka mě za to stála, jenže ..... , tam bylo zavřeno a když jsem se dozvěděl, že je to zasekaný až k Bosilevu, stál jsem ve frontě za Lučkem, Možná jsem měl sjet v Karlovacu a vzít to částečně po staré.
Re: Hustota provozu
21. 06. 2019 08:18
malá poznámka ku kalendárom a plánovaniu.

Ak používate gmail, a používate ho na PC, tak si vyskúšajte kliknúť v pravom hormom rohu okna na ikonku "Aplikácie Google", vyberte si Kalendár. V tomto plánovacom kalendári si viete pridať okrem Vašich plánov aj zobrazenie ďalších kalendárov, napr: kalendáre sviatkov v rôznych krajinách. Ja som si tak popridával české, rakúske,maďarské, poľské a aj chorvátke sviatky.

Aby som nebol prekvapený, ak by som sa rozhodol pre nejaký malý výlet do zahraničia a tam bude vtedy sviatok.

Ten istý kalendár máte potom k dispozícii aj na mobile s Androidom, vstavaný kalendár ale nie je taký prehladný, ako samostatná aplikácia Google Calendar, ktorý doporučujem používať.
Re: Hustota provozu
21. 06. 2019 09:12
Bessy, uprostřed tunelu na pravé straně cestou od Jelsy je vybrání kam se vejde i auto s vlekem, jen to chce pevnější nervy, nám se tam jednou zasekl bagr v tunelu, to byl ale menší provoz, dnes jsou zase semafory, takže se není čeho bát!
avatar Re: Hustota provozu
21. 06. 2019 09:16
Ten kalendář je dobrej, používám ho taky. Ale krom pracovních a soukromých věcí už tam mám jen narozeniny kontaktů z mobilu. Nastrkat tam svátky ze všech těch zemí, už bych se v tom asi nevyznal. Navíc k čemu by mi byly po celý rok, když tam jedu 1x ročně?
Jako za mě... nikdy jsem si dovolenou neplánoval podle svátků dané země nebo okolních zemí. A vždycky jsem dojel. Jednou jedinkrát by se to dalo označit za katastrofu, jinak pohoda. Během cesty se dá s trasou pracovat, lze reagovat na hlášení dopravních info, waze to dokonce udělá za mě. Neříkám nepodívat se na prognozy, ale strkat si to do kalendáře už je trochu hysterický
avatar Re: Hustota provozu
21. 06. 2019 09:57
... až potkáš Turky valící se z celé Evropy na svátky domů... thumbs up smiley
Mimochodem, nic nebrání tomu si kalendář připojit / odpojit, zobrazit / nezobrazit atd.
smileys with beer
Re: Hustota provozu
21. 06. 2019 10:48
Není nic jednoduššího, než si před plánováním termínu, nebo alespoň před cestou, svátky zkontrolovat. Podle toho pak volit trasu. Nemusím s tím hned krmit mobil. I když je mi jasné, že někteří bez mobilu ani nevědí, kdy mají jít na záchodsmiling smileyJednou jsem se takhle nevědomky trefil do konce svátku při odjezdu domů a nechápal, proč stojí v HR fronty na čerpačkách až nadálnici. Na hranicích se to ještě míchalo s D Turky, co se vraceli "domů" do D. To bylo žůžo, cesta trvala skoro 24 hodin.
Re: Hustota provozu
21. 06. 2019 11:17
tie sviatkove kalendáre (ako aj všetky ostatné) sa dajú zapínať, vypínať. V mobile to ovládanie nie je až tak prehľadné, ale na PC je to malina.

V tomto prípade nie sme otroci mobilu, ale mobil sa konečne stáva užitočný pomocník: telefon, kalendar, mapy, navigacia ...
Re: Hustota provozu
21. 06. 2019 12:42
Grizzlyho vítám. A Lucko mě za Tebe mrzí. Já měl pro změnu velké štěstí, jak to tak čtu..
Re: Hustota provozu
21. 06. 2019 20:52
Zdravím přátele cestovatele. Já jezdil 20 roků vždy z pátku na sobotu, tu s menším, tu s větším úspěchem. Ale většinou to bylo v pohodě. Objížděl jsem SLO dálnici, nyní již 2 roky kupuji za 30 éček známku. Letos jsem poprvé pod tíhou okolností odjížděl z BK v sobotu 15.6. v 5,30 h. Trochu jsem měl obavy, ale cesta byla vcelku dobrá. Jezdím cca 1000 km na Makarskou riviéru a byl jsem tam po 17 h. Cesta trvala standardních 11,5 hodiny, stejně jako přes noc. Z mého pohledu ale daleko příjemnější cestování. Jediná kolona byla na SLO dálnici, těsně za sjezdem na Maribor. Cca 2 km kolona, zdržení 20 minut. Hranice bez čekání, Lučko bez čekání. Uvidíme, co se bude dít za týden 29.6. až se budu vracet. Je fakt, že kolony na Lučku byly ve směru od moře. To řeším roky tak, že sjedu na Demerje a platím kartou. Tím si ušetřím dle okolností i víc, než hodinu času. Když si čtu předchozí příspěvky, měl jsem opravdu štěstí. Všem vám přeji šťastnou cestu a pohodovou dovolenou.
Re: Hustota provozu
21. 06. 2019 22:30
Souhlasím. 29.6. Jedu také zpět a uvidí se na Lučku. Resh Demerje.
avatar Re: Hustota provozu
22. 06. 2019 03:30
Ted jsem si uvedomil, ze loni jsem jel taky ve ctvrtek 21.6. a nic takovyho se na silnicich nedelo. Bud ty svatky byly v jinym tydnu, nebo se mi nejakym zazrakem podarilo projet, ze jsem si ani niceho nevsiml.
avatar Re: Hustota provozu
22. 06. 2019 10:07
... z toho videa, při prodlouženém víkendu mě mrazí ... eye rolling smiley

[dnevnik.hr]

smileys with beer
avatar
mdr
Re: Hustota provozu
22. 06. 2019 10:11
Co to tam táhne za tou škodovkou na začátku videa? Vypadá to jako obrovská zmrzlina.
Re: Hustota provozu
22. 06. 2019 11:44
Podívejte se teď aktuálně na kamery na Macejlu, jak to tam vypadá směrem od moře, konec kolony není vidět. Ve směru k moři prázdno.
avatar Re: Hustota provozu
22. 06. 2019 12:08
Já tam vidím...plno k moři a....plno i od moře. No zkrátka ....... sobota poledne.
Re: Hustota provozu
24. 06. 2019 10:22
Dobrý den chystám se jet 28.6. a stále nevím kudy to bude lepší,jedu na Pag.Budu v cca 12 hod ve Vídni.Myslim že by se to dalo ještě normálně projet.Mate s tím někdo zkušenost jet takhle v patek když začínají prázdniny? děkuju
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 45
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.