Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hustota provozu

Autor ivos 
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 08:32
Ta kolona na Sv. Heleně (dálnice A4 ) je ve směru k Záhřebu ?
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 08:39
Ano, v tuto chvíli 20km.
Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 08:44
Já jsem včera vyjížděl v 17 hod z Umagu. Vše v poho jenom před Ljubjanou jsem nabral 30 minut. Ale ani nevím v cem byl problém :-)
Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 10:42
jak pasl kdosi na jiném webu: jen blázen jede do Chorvatska v sobotu...
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 11:03
Dravsko polje, to je cca 30km na Macelj? Asi jo.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 11:31
...v Karlovaci tiež momentálne havária...docela rozmetané autá....

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 12:15
čížek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jak pasl kdosi na jiném webu: jen blázen jede do
> Chorvatska v sobotu...
AMEN.....cokoli dalšího dodat, je naprosto zbytečné.....
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 12:21
No tak to tady snad ještě nebylo:
V Chorvatsku podle mluvčího "totálně zkolabovala dálnice A1 vedoucí na jih a celé okolí Záhřebu". Jen na příjezdu od Maďarska do Záhřebu musí řidiči počítat s kolonou delší 35 kilometrů a čtyřhodinovým zdržením. Od Slovinska jsou před Záhřebem asi desetikilometrové kolony.

Daleko horší situace je na dálnici A1 vedoucí dále na jih, po níž se pohybuje pomalu jedoucí kolona vozidel od Záhřebu až po rozdělení dálnic na Istrii a jih.

Přeji hodně trpělivosti a funkční klimatizaci.
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 13:22
Už se ucpaly i dráty. WEb hak.hr je evidentně přetížený.
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 14:27
Na Lučku rychle zkrátili kolonu - posílají všechny na Demerje, takže je teď placení s kartou stejně k ničemu.
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 14:32
čížek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jak pasl kdosi na jiném webu: jen blázen jede do
> Chorvatska v sobotu...

Opravdu to někdy nevyjde, aby měl člověk den nástupu, nebo odjezdu někdy v týdnu, já osobně jezdím z pátku na sobotu tam a vždy to nějak vyšlo ( snad jen hranice SLO / HR stála párkrát za prdlačku )
Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 14:36
Ahoj!
My dnes zhruba v 1.15. hod. ve Slovinsku ve směru z Bristu do Brna. Kolona k jihu v tu dobu sahala až na sjezd Marjeta na Dravskem Polju. Opět se ta Slovinská dálniční známka pátečním putnikom vyplatila! Ve směru na ČR nebyl nejmenší problém.
Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 15:07
Jo, v sobotu je to po dálnici o hodinu pomalejší než objížďka. To se vyplatí. Na objízdné trasy se ale zkrátka všichni nevejdou.

Cestovat přes Slovinsko v sobotu opravdu nikdo nemusí, i když má nástup v sobotu. Nocleh kdekoli při cestě v HR se dá sehnat za 100kun na osobu. Opět je to ale pro nás informované, protože když všichni vyrazí už v pátek s noclehem, budeme tam kde jsme teď.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil atnarfus (01. 08. 2015 15:20).
Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 15:20
Včera 31.7. nám trvala cesta z Šestanovace přes Demerje na Goričan 7,5 hodiny. Bez tankování na dálnici (všude fronty na palivo), asi 3 kratičké zastávky.
Na Demerje jsou oba pruhy FAST ENC mimo provoz !!! Jsou úplně zablokovány, na vozovce jsou zátarasy. Pruh pro SAMO ENC je úplně vpravo a z levého pruhu v koloně se tam nemáte šanci dostat, takže tentokráte nám ENC moc nepomohlo. Avšak na Lučku to byl masakr, pomalu jedoucí kolona už byla cca 5 km před odbočkou na Demerje, tam se sunete společně s těmi co jedou na Lučko.
Na M7 před Budapeští byla v protisměru škaredá nehoda a celá M7 až do Budapešti stála - tisíce aut, stejná situace na M1 před Budapeští - rovněž tady tisíce stojících aut na několika kilometrech ...



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Bukovec (01. 08. 2015 15:41).
Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 15:32
[www.jutarnji.hr]
Ešte že jazdíme zásadne mimo sezónu.Fuj nechcela by som takto cestovať.
Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 16:49
To je masaker...angry smiley
PROHODNOST CESTA
ažurirano 1.8.2015. 16:41
Vrlo je gust promet na većini cesta u smjeru mora i obrnuto prema unutrašnjosti, kolone su:
na autocesti A1 pred naplatom Lučko u smjeru Zagreba kolona je oko 24 km...
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 19:05
Nám se podařilo této hrůze ujet. Vyráželi jsme ve čtvrtek 30. 7. v poledne a až na několik obvyklých každoročních Umlaitungů v Bavorsku jsme jeli naprosto plynule bez problémů až za Karlovac, kde jsme jako vždy přenocovali a včera po snídani jsme pokračovali na ostrov Hvar přes Drvenik. Na silnicích a dálnici jen pár kamiónů a jinak jsme jeli bez sebemenšího zdržení. Kupodivu ani v Drveniku nebyla žádná fronta na trajekt a než jsme stačili koupit lístky tak už přijížděl a my jsme se hned nalodili. Takovou pohodovou cestu na dovolenou přeji každému. Jen abychom se podobně dostali zpět domů. A ani naše autí po předstartovních problémech nestávkovalo.
Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 19:21
Dnes ráno o 7.00 h. sme vyrážali z Pagu,cesta nám trvala 9 h. čistej jazdy (Povljana-Nové Mesto nad Váhom)...úplne v pohode aj cez Madarov po 86 s dodržovaním rýchlosti !! smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil rena (01. 08. 2015 19:36).
Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 19:39
cesta Kladno Brist s odjezdem v 31.7 v 20,00 obnášela 1185km a 21 hodin času na cestě,něco takového nepamatuji,teprve od Zadaru normáln provoz..v Rakousku hustota dobrá ale potom od Macejlu do Zadaru hrůza.
Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 20:32
A nějaký důvod proč jste se do té hrůzy dobrovolně pustili v tom nejhorším čase? Stačilo pár hodin počkat a vyrazit dnes ráno, západ slunce už jste mohli pozorovat nad Brelou a přitom všechny ty kolony by se rozpouštěly už před vámi...
avatar Re: Hustota provozu
01. 08. 2015 20:45
Já vyrážel 18.7 z Břeclavi v 3:00 sobota ráno
Víden,Illz,Ormož,Varaždin,Lučko,Trogir.
Cesta v pohodě,myslel jsem si že obědu Macejl a Lučko už bude pohoda.

6 km před Lučkem gužva...dále to pokračovalo až po odmoriště Modruš tam se to jakš takš rozjelo.
Lučko-Modruš 3 hodiny jízdy
V rádiu pak hlásily že 16 km gužva,podle mě nejmín 60 km.
Prostě auta byli všude.
Za 9 let co tam jezdím ta nejhorší cesta tam.
Včera návrat z Trpanje cesta uplně v pohodě,jen asi pul hodky sekera na Macejlu.
Měl jsem strach z páteční večerní Vídně projížděl jsem kolem 18 hodině.
Provoz sice silný ale jelo to.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Milan Hubner (01. 08. 2015 20:50).
Re: Hustota provozu
02. 08. 2015 08:52
pro Pedro 66,normálně jezdím ve středu nebo čtvrtek dle ubytování,ale domácí má ted termíny sobota sobota tak proto jsem vyrazil navečer a myslel jsem že stačím dorazit nějak normálně,ale myslet znamená ..... vědětsmiling smiley,ted už paráda voda jako kafe,domací pohodář tak 14 dní bude leháro
avatar Re: Hustota provozu
02. 08. 2015 10:08
... no včera to bylo zajímavé ...
... 1 a 1/2 hodiny jsme popojížděli 5 km kolonu ... kvůli nehodě kamionu u Skradinu ( exit 22 / A1 ve směru na Zagreb ) ...
... a pak 2 hodiny ve 24 km frontě před Lučkem ... z toho 1,5 hodiny popojíždění s ENCéčkaři, kteří museli stejným stylem poskakovat, než se dostali před svou mýtnici ENC a pak 0,5 hodiny zbývající 3 km spolu s " cashaři " ...
... návrat dnes v 01,00 ...
smileys with beer
avatar Re: Hustota provozu
02. 08. 2015 10:20
Bessy a čím jsi tedy platil kartou? To nemůžeš přes Demerje? Mám v tom neustále zmatek.
Re: Hustota provozu
02. 08. 2015 10:23
K polcejnim autum: 25.7. Před svetym rokem audi a6 zlatohnědá metaliza civilni sedan- jen blikacky v masce a za okny. Modelový rok nevim ale mohla to být ta 2012...

Jinak cestu popisu v kdo jste se vrátil.. Jeli jsme včera - naštěstí relativně včas, ale co se dělo cestou dolů... Kolony u sveteho roku, kolony před malou kapelou a hlavně jak to vypadalo před Záhřebem od maďarů, jedna hrůza vedle druhé.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Jeena (02. 08. 2015 13:31).
avatar Re: Hustota provozu
02. 08. 2015 10:31
... platil jsem v hotovosti dole na Lučku ...
jen přemýšlím, že příště sjedu u ex. 3 ... A1 na D1/D3 ... souběžně na Zagreb a v Zagrebu najedu na A4 ...
smileys with beer
Re: Hustota provozu
02. 08. 2015 10:40
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... a když vidím na kameře jak je na Lučku, tak se
> dá sjet na Jastrebarsko ... na D1, D3 ... ušetřit
> na mýtném a za Lučkem najet na A3, A4 ... vloni
> byla slušná fronta i na ENC ... i když ne taková
> jako na CASH ...
> grinning smiley

Bessy, na Demerje není jenom ENC, ale hlavně platební brány na karty a navíc včera se na Demerje celý den platilo i cash... ale jak už tady někdo psal, jsou lidé kteří to 3km popojíždní k Lučku mají asi jako adrenalinovou zábavu, bez které dovolená není úplná eye rolling smiley .
avatar Re: Hustota provozu
02. 08. 2015 10:53
... Pedro66 ... jsi příliš upjatý a není to tvůj problém yawning smiley
včera si to bohužel s námi ... hodinu a půl užívali i přátelé s krabičkami, kteří si to nezasloužili ...
... pro obveselení ale napíšu mnohem zajímavější příhodu z Goričanu ...
smileys with beer
avatar Re: Hustota provozu
02. 08. 2015 11:11
Bessy:
Díky, už jsem se bál, že to je přece jen jinak, ono ten text jaky vypadal, že byly dvě skupiny a ty jsi nepatřil ani do jedné a tudíž platil kartou :-)

OT: Dost dobře nechápu, proč lidi platí hotovostně, když vidí, jaké jsou kolony a komplikace. Pochopím, že pořizovat ENC může být komplikované a ne každému se ty starosti vyplatí (např. já), ale platební karta je zadarmo, účet navíc je zadarmo. Převést na účet 1000 - 2000 Kč jen na mýtnice (kdo by se bál zneužití) a je vystaráno. Za minimální náklady velký "časový zisk".
Nevztahovat prosím na sebe, jenom se prostě divím, že v dnešní době lidé, kteří se vydají na takovou cestu (nejdená se o babičku z horní dolní za digitální bariérou) neudělají tak jednoduchý krok ke platební kartě na účtu klidně vytvořeném jen za tím účelem (pokud nejsou v exekucích nebo hledaní policií, to bych chápal :-) ).
avatar Re: Hustota provozu
02. 08. 2015 11:45
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 116
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.