Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hustota provozu

Autor ivos 
avatar Re: Hustota provozu
27. 07. 2014 10:29
Dík,většinou yrážíme ráno kolem 7 hod,
Re: Hustota provozu
27. 07. 2014 10:49
Sobota 26.7. za Sv.Helena zdržanie cca1 hodina. Na km 83. oprava pravého jazdného pruhu. To je nápad opravovať to v sezóne. Žiadny pracovný ruch, veď načo, je víkend.
Re: Hustota provozu
27. 07. 2014 11:04
Minulý rok 14.8. (streda) - Macelj cca. 10 áut, Lučko 2 autá. Plynulý prejazd.
Re: Hustota provozu
29. 07. 2014 10:46
Pozna nekdo kam je smerovana tato web kamera HAKu ?
Kamera Jastrebarsko
Diva se smerem "k mori nebo na Zagreb" ?

Diky Ludek
Re: Hustota provozu
29. 07. 2014 12:12
Podle zakřivení dálnice i podle streetview kamera hledí směrem k moři.
[www.google.com]
Re: Hustota provozu
29. 07. 2014 12:25
Diky opravdu to tak vypada . Mrknout do streetview me nenapadlo ...
Ludek
avatar Re: Hustota provozu
31. 07. 2014 19:51
Mezi 1. a 5.8. se očekává velký provoz na všech cestách v HR, bude státní svátek. Na Demerje bude v sobotu v případě velkých kolon možnost platit také hotově, což budou řídit policisté a dálniční pracovníci.
zdroj: HAK

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Hustota provozu
31. 07. 2014 21:20
No, tak to ma vobec netesi... moody smiley
V sobotu 2.8. vyrazam na Krk. Bohuzial iny termin sa nedal. Chcem ist z Komarna po madarskej M7 na Gorican a dalej po A4-A1-A6 na Rijeku. Myslel som, ze pojdem tak, aby som bol okolo 8 rano na Lucku, ale ako tak pozeram, tak predpokladaju uz od 6-tej kolony. Hmmm...tak teraz rozmyslam, ze zmenim trasu a pojdem cez Rakusko a po slovinskej dialnici az do Koziny a odtial na Rijeku. confused smiley

Co by ste doporucili?? Tuto trasu? Alebo ist neskor, tak aby som bol na Lucku az po 15-tej??
Re: Hustota provozu
31. 07. 2014 22:38
Určite v sobotu vyhnout Lůčku, pokud jedete na Krk, tak po slovinský dálnici co nejdál.Kolony bodou až do večera
Kolony budou směrem k moři i od moře.První víkend v srpnu je opravdu nejhorší.
avatar
mdr
Re: Hustota provozu
01. 08. 2014 08:08
Jak se tak dívám na mapu, z maďarské M7 se dá jet po M70, na kterou pak navazuje slovinská A5 a pak po jejich A1, ze které bych sjel u Postojny směr Rijeka. Nebo možná až v Kozině, to je lepší cesta, i když delší.
Re: Hustota provozu
01. 08. 2014 08:45
Ďakujem za tip... Ale ja nejdem priamo z Komárna, idem z Martina. Cez Komárno som chcel len prechádzať. Takže ak mám ísť cez Slovinsko, tak potom je pre mňa výhodnejšie ísť na Žilinu a potom už po diaľnici cez Rakúsko, Slovinsko až do Koziny.
Aj keď ja blbec, som si už dopredu kúpil maďarskú diaľničnú známku thumbs up smiley A pozerám, že tá trasa po M7-M70-A5-A1 je kilometrami skoro to isté, ale časovo to je to min o hodinu viac. Takže obetujem maďarskú diaľničnú známku a zainvestujem do rakúskej a slovinskej... Za úsporu tých nervov na Lučku mi to stojí. smoking smiley
Re: Hustota provozu
01. 08. 2014 09:50
IvanMT napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ďakujem za tip... Ale ja nejdem priamo z Komárna,
> idem z Martina. Cez Komárno som chcel len
> prechádzať. Takže ak mám ísť cez Slovinsko, tak
> potom je pre mňa výhodnejšie ísť na Žilinu a potom
> už po diaľnici cez Rakúsko, Slovinsko až do
> Koziny.
> Aj keď ja blbec, som si už dopredu kúpil maďarskú
> diaľničnú známku thumbs up smiley A pozerám, že tá trasa po
> M7-M70-A5-A1 je kilometrami skoro to isté, ale
> časovo to je to min o hodinu viac. Takže obetujem
> maďarskú diaľničnú známku a zainvestujem do
> rakúskej a slovinskej... Za úsporu tých nervov na
> Lučku mi to stojí. smoking smiley

kolko si platil za tu madarsku e-matricu? Ja ju idem online kupovat dnes, mame celkom dobry kurz k HUF.
Re: Hustota provozu
01. 08. 2014 10:01
Presne 9,83€
Kupoval som ju 28.7.14, platene kartou Tatrabanky
avatar
mdr
Re: Hustota provozu
01. 08. 2014 11:03
IvanMT napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ďakujem za tip... Ale ja nejdem priamo z Komárna,
> idem z Martina. Cez Komárno som chcel len
> prechádzať. Takže ak mám ísť cez Slovinsko, tak
> potom je pre mňa výhodnejšie ísť na Žilinu a potom
> už po diaľnici cez Rakúsko, Slovinsko až do
> Koziny.
> Aj keď ja blbec, som si už dopredu kúpil maďarskú
> diaľničnú známku thumbs up smiley A pozerám, že tá trasa po
> M7-M70-A5-A1 je kilometrami skoro to isté, ale
> časovo to je to min o hodinu viac. Takže obetujem
> maďarskú diaľničnú známku a zainvestujem do
> rakúskej a slovinskej... Za úsporu tých nervov na
> Lučku mi to stojí. smoking smiley

Tak to áno - ja som takto išiel v r.2010 na Cres. A ešte jeden tip, ktorý mám z tohto fóra: z rakúskej A2 som odbočil na S6, potom na S35 a A9. Možno trocha dlhšia trasa, ale pohodová cesta s minimálnou premávkou v porovnaní s tým, čo sa dialo na A2.

P.S. Ja jazdím z Kysuckého Nového Mesta.

Miro
avatar Re: Hustota provozu
02. 08. 2014 14:32
Je to teda mazec:
Kamery
Kolony

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Hustota provozu
02. 08. 2014 16:30
Demerje je fakt výhra .....a je to ENC
avatar Re: Hustota provozu
02. 08. 2014 18:20
Objezd Lučka po staré (Karlovac - Zagreb) je / byl funkční... jeden kolega si nechal poradit a úspěšně se tomu "parkovišti" cca před (půl) hodinou vyhnul smoking smiley
Re: Hustota provozu
02. 08. 2014 19:02
Na Demerje je už asi hodinu prázdno, takže jestli má kartu, objížděl to skoro zbytečně... yawning smiley
avatar Re: Hustota provozu
02. 08. 2014 20:30
Jasně Pedro, máš pravdu... je ti líp grinning smiley

Má net v mobilu, tudíž, když viděl webku u Demerje, tak volal, že to stojí... asi opět poušteli všechno smoking smiley Má ENC...
Samozřejmě, že reagoval na situaci na Demerje již někde před Karlovacem (dle instrukcí)....

Celá má informace měla obsah někde úpně jinde... a to, že i když dálnice stojí a zacpou i Demerje, tak objízdná trasa po staré jede / jela thumbs up smiley... třeba to někomu pomůže... i v jiném termínu ve špičce

Mimochodem, než jsem dával v 18:20 příspěvek, tak jsem samozřejmě na webku mrknul a stálo to tam... ale to je fuk... merito bylo v tom, co jsem napsal výše...
Re: Hustota provozu
02. 08. 2014 21:09
Obsah informace jsem pochopil... ale mělo by to větší hodnotu, kdyby objízdnou trasu vyzkoušel v době, kdy to bylo zacpané komplet i na Demerje, to jsem se pouze snažil naznačit. Nevím proč (někteří) stále hledáte v normální výměně názorů osobní spor... eye rolling smiley
Re: Hustota provozu
04. 08. 2014 19:22
Jakou máte zkušenost s cestou na posl. 14 dní v srpnu? Jedeme v pátek 15. 8. na Hvar (trajekt z Drveniku) a vracíme se (odjezd z HR) v pátek 29. 8. a chceme jet Brno - Bratislava - Maďarsko - HR



Upraveno 1krát. Naposledy upravil zmrzlina (04. 08. 2014 19:23).
Re: Hustota provozu
04. 08. 2014 19:47
My jsme tak jeli předloni, byla to poslední srpnová sobota. To bych nepřál největšímu nepříteli, co se odehrávalo mezi Zagrebem a Slovinskem, asi ve 14:30 jsme vyjížděli ze Zagrebu a ve 21:00 jsme přelezli do Slovinska. Přes Madarsko schvaluju, taky už jinama nejezdíme.
Re: Hustota provozu
04. 08. 2014 20:04
Právě kvůli tomu jsme dali pobyt "jen" do pátku, ta poslední prázdninová sobota na cestě zpět musí být mazec.
avatar Re: Hustota provozu
05. 08. 2014 11:27
zmrzlina

My jezdli vždycky na posledních 10 dní v srpnu. Tam většinou ve středu vždy pohoda, ale návrat byl nevyzpytatelnej, někdy jsme to projeli náramně, jindy jsme stáli všude. V tu poslední prázdninovou sobotu jsme právě vždy odjížděli. Vyjížděli jsme po 7 ráno. Na cestě jsou prakticky jen 2 kritický místa: Lůčko (objedeš přes Demerje) a Krapina (dnes bych objel přes Cvetlin). Když je člověk připravenej, tak se to dá project dobře. Hlavně aby vyšlo počasí
avatar Re: Hustota provozu
05. 08. 2014 13:09
Přes Demerje jezdím, co existuje. Ale dávám přednost čtvrtku, nejpozději pátku. A, když už předloni byla pak fronta na mýtnici Trakošćan (hlásili 5 km, ale před výjezdem Đurmanec už to zpomalovalo), objel jsem to přes Cvetlin. Vyjížděli jsme v Đurmanci a my jsme jeli kolem zámku Trakošćan, Cvetlin (bez kontroly) a Videm, cestičkami slalomovými, zatáčkami neklopenými, i tak jsme nejméně tři čtvrtě hodiny, spíše víc, ušetřili. Kámoš jel také z Đurmance po staré a prostě to zkusil - na křižovatce před celnicí ho někdo brzy pustil do fronty a pokračoval s davem po devítce; u Janežovců dáváme vždycky pauzu, dojel jsem tam necelých pět minut po něm.
Každopádně nejde cestu mít spočítanou na minuty, ani na čtvrthodiny. Když si nechci koledovat, půlhodina hodina sem nebo tam nic neznamená.
Re: Hustota provozu
05. 08. 2014 13:25
Díky, Krapina mě netrápí, z Lučka valíme na Maďary, ale ta objížďka přes Demerje - dobré vědět. :-)



valeri napsal(a):
-------------------------------------------------------
> zmrzlina
>
> My jezdli vždycky na posledních 10 dní v srpnu.
> Tam většinou ve středu vždy pohoda, ale návrat byl
> nevyzpytatelnej, někdy jsme to projeli náramně,
> jindy jsme stáli všude. V tu poslední prázdninovou
> sobotu jsme právě vždy odjížděli. Vyjížděli jsme
> po 7 ráno. Na cestě jsou prakticky jen 2 kritický
> místa: Lůčko (objedeš přes Demerje) a Krapina
> (dnes bych objel přes Cvetlin). Když je člověk
> připravenej, tak se to dá project dobře. Hlavně
> aby vyšlo počasí
Re: Hustota provozu
05. 08. 2014 13:59
Při poslední návštěvě Chorvatska jsme se vraceli poslední srpnovou neděli odpoledne. Sám jsem byl překvapen jak bylo na silnicích volno, Lučko jsme míjeli kolem 18té hodiny a byla tam fronta max. 300m, na Demerje jsme projeli bez čekání. Đurmanec a Macelj zdržení jen pár minut (ale tam nejedete...)

Poznámka pro zmrzlinu - Demerje není objížďka ale bezhotovostní mýtnice před Lučkem (karty + ENC)
Re: Hustota provozu
05. 08. 2014 14:34
Blbě jsem se vyjádřila, myslela jsem jakože objížďka té často zablokované mýtnice :-) Vím, že se tam dá platit jen kartou nebo těma krabičkama, což mě netrápí, protože mýto hodláme platit kartou. Již před 3 roky, kdy jsme byli v HR naposledy, se nám to (časově) vyplatilo.
avatar Re: Hustota provozu
05. 08. 2014 15:54
V sobotních zácpách se to ani na Lučku, tedy přesněji na Demerje nemusí vyplatit. V době očekávaných problémů (soboty) pouštějí policisté k hotovostnímu placení i na Demerje a pak je očekávaná výhoda rychlého placení kartou fuč, protože jsou obě kolony téměř stejné. Ano, ta na Demerje je přeci jen kratší.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Hustota provozu
05. 08. 2014 19:20
Pro takové případy máme Jastrebarsko smoking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 214
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.