Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa

Autor jirka222 
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
09. 02. 2011 13:05
Máte něco jinýho co vás zajíma v Hr než objíždět dálnici ve Slobinsku?...to je jak když je to nejduležitější na celý dovolený..hruza!!!!!!!!!!
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
09. 02. 2011 18:01
další rozumbrada....
shrnutí tohoto nanejvýš přínosného vlákna....
jeden rozumbrada jménem Jirka222 sem plácne dotaz.....
někdo se mu směje, že že neumí číst co už tu bylo 100x....
někdo to má zde jako legraci k pobavení...
někdo z asi vrozeného entuziasmu, nadšení pro nováčky tu začne ostaní ostouzet, jak jsou na něho druzí zlí....
a vzniká flame, které by v jiném řízeném foru už bylo dávno zabanováno...

btw : všiml z vás někdo, že autor tohoto nového vlákna, se ještě neozval? ...byla by to slušnost říci a nebo b....
smileys with beer
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
09. 02. 2011 21:09
mack napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ....btw : všiml z vás někdo, že autor tohoto nového
> vlákna, se ještě neozval? ...byla by to slušnost
> říci a nebo b....
> smileys with beer

No, já taky nerad chodím na fóra, kde ze mě někdo dělá pitomce.
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
10. 02. 2011 06:50
Je smutný, že když se někdo na něco slušně zeptá, je hned pranýřován. Všichni ti borci, kteří všechno znají a vědí, kde je jaký téma, ať už jdou do pr...e. Já si vždycky myslel, že to je fórum, kde si máme pomáhat a radit. Od těchto borců jsem snad nikdy neviděl žádnou radu, ani pomoc, ale jen osočování. Lidi to Vám fakt tak strašně vadí, když někdo není tak dokonalý, jako Vy? Můžete mě kamenovat, klidně i vyloučit z fóra, ať už je to fórum skutečně jen Vaše a Vašich přikyvovačů. To pak nevím o čem si tady budete psát, ale Vy se pak vyvraždíte mezi sebou, že? A poslední si bude moci říkat, že on jediný je ten pravý a jedinečný. Hodně štěstí do boje.

Js13 Pelješac Blaževo
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
10. 02. 2011 07:14
souhlasím s js13 je sice pravda že se dotyčný může podívat i jinde ale myslím že o tom toto forum je poptat se nechat si poradit od zkušenějších ale třeba i zdělit svoje nápady a názory.Někdy mi přijde,že si tu celou zprávu nikdo ani nedočte a už odsuzuje.Nic proti nikomu.thumbs up smiley
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
10. 02. 2011 08:40
Citaci
jirka222 napsal(a):
nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa?
jakože bych si to uložil do navigace (v pda) a jel podle toho, a nemusel řešit návody...díky

Panstvo, rád pomůžu a poradím, když vím jak, ale do tohoto vlákna jsem původně nechtěl vůbec vstupovat, dokud jsem nenabyl dojmu, že je čas doplnit odpověď, která dává smysl.
I když zrovna takovou radu asi jirka222 číst nechtěl:
- on zjevně nemá zájem se naučit zadávat trasu do navigace, a proč taky, když už to určitě vyřešil někdo jiný a zkopírování je rychlejší, než se zdržovat čtením nějakých popisů a studováním videa a map. Tomu jsem podřídil i svůj příspěvek z 9.2.
- z výše uvedeného důvodu také vynechal všechna vlákna, která se toho týkají, protože jejich čtení pokládá za ztrátu času
- nebo nové zbytečné vlákno založil schválně, ať se to tu zase trochu rozdivočí, když ho při čtení tohoto fóra naprostá převaha optimismu a dobré vůle začaly nudit.

Jinak totiž platí vše, co je například shrnuté do vlákna Fakta pro cestu do Chorvatska 2011 i s odkazy na mapy a videa ve starších vláknech, pak krátké vlákno Dálnice Slovinsko 2011, vlákno Navigace lze vzít třeba zrovna od stránky 41 dozadu, Aktualizace cesty_2010: Spelfeld-Lenart-Ptuj stačí někde posledních 5 stran, alternativní trasa a odkaz na další jsou například ve vláknu Trasa: Austria exit 138 - Ilz...

A o trasách je zde v těch vláknech (překvapivě?) skutečně řeč, přestože znám fóra, kde diskuse s názvem vlákna vůbec nesouvisí a každý pokus vrátit se k tématu je tvrdě převálcován...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hill (10. 02. 2011 08:47).
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
19. 03. 2011 10:55
... a nebo takto ... grinning smiley


Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 117
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.