Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa

Autor jirka222 
nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
06. 02. 2011 18:01
jakože bych si to uložil do navigace (v pda) a jel podle toho, a nemusel řešit návody...díky
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
06. 02. 2011 18:57
navigaci nepotrebujes . ja jsem to objizdel vloni a bez problemu. staci se podivat na internet na mapu . zbytecne zalozene dalsi vlakno . angry smiley
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
06. 02. 2011 20:04
Jirka222
Trasy z různých verzí iGO nejsou vzájemně kompatibilní, takže musíš napsat pro jakou verzi iGO záznam chceš. Stejně si ale myslím, že záznam je ti na nic. Je lepší si naplánovat trasu a pak s pomocí nástrojů v navigaci ji upravit podle potřeb (zakázat určité úseky, nastavit průjezdní body).
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
06. 02. 2011 22:46
aaaaa zacina kazdorocni debata smiling bouncing smiley
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
07. 02. 2011 12:37
tenhle požadavek je ale novej, dotyčnej nechce číst ani návody....smileys with beer
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
07. 02. 2011 12:50
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 14:21).
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
07. 02. 2011 14:30
Fido?hlísím se jako první,druhý,třetí,čtvrtý a poslední budu já jako pátý,ok?
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
07. 02. 2011 16:45
Že bych se taky přidal???? je pravda že jsem se taky ptal foristů kudy jet ale neska vím a jel sem dvakrát že jednodušší to ani být nemůže.smileys with beer
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
07. 02. 2011 17:09
Mám iGO 8.3 pošli mi e-mail na marek.novak@centrum.cz a já ti to pošlu.Ale třeba pro iGO 8.5,tedy Primo ti to bude k ničemu,záleží co máš...
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
07. 02. 2011 21:52
Má ještě vůbec smysl na zdejším fóru někoho o něco požádat? Projeďte to kolik lidí odpovědělo k věci.

Prostě nevím, nebo nemám, tak držím kušnu a nereju. Speciálně tebe Macku obdivuji, jak se účastníš každé diskuse na téma opovrhovaného objíždění.
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
07. 02. 2011 23:46
nejde o opovrhovani ale o zbytecne zakladani temat ktera tu uz sou...
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 08:52
jirka222
kup si známku a jeď po dálnici, máš to nejjednodušší, nejpohodlnější, nejrychlejší a nemusíš nic řešit.
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 08:52
Souhlasím s Atnarfusem. je to fórum o pomoci a přátel Chorvatska, tak se podělte o Vaše zkušenosti a nebo přidejte odkaz.
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 09:09
Souhlasím taktéž s Atnarfusem, ale nastavení si trasy objíždky v navigaci určitě není pracnější, než založení nového vlákna a napsání příspěvku. Nehledě na to, že autor je již rok registrován. Asi bylo vhodnější ho na to jemněji upozornit, než hned hrr do něj.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (08. 02. 2011 09:10).
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 09:16
Stačilo by,kdyby ste se drželi tématu a na jeho otázku,by tu byla jedna(dvě)odpovědi...A Jen díky Vám(kecalům)se tu nedá nic najít a témata jsou nepřehledná.
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 09:24
Mára: v jednom máš sice pravdu ale proč se zakládají nové vlákna?Protože dotyční jsou líní číst a hledat,mrkni do vlákna ubytování a podívej se kolik je vláken na téma třeba Drašnice,Omiš,okolí Makarské atd.Já tvrdím že nejlepší by bylo aby se vždy před založením vlákna požádalo admina o založení a ten ať rozhodne jestli ANO nebo NE.
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 09:48
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (16. 01. 2013 21:50).
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 10:04
Taky s tebou souhlasím ale kdyby to zveřejnil jednou týdně tak by to stačilo,o tom aby lidi přemýšleli nato zapomeň.
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 10:49
slofik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mára: v jednom máš sice pravdu ale proč se
> zakládají nové vlákna?Protože dotyční jsou líní
> číst a hledat,mrkni do vlákna ubytování a podívej
> se kolik je vláken na téma třeba
> Drašnice,Omiš,okolí Makarské atd.Já tvrdím že
> nejlepší by bylo aby se vždy před založením vlákna
> požádalo admina o založení a ten ať rozhodne
> jestli ANO nebo NE.

Líní číst ? grinning smiley Zkusil si tady něco hledat ? V 99 % vláken je balast který se daného tématu vůbec netýká. A pokud např. Podgoranin dá přímo do názvu vlákna větu "prosím bez reakcí" najde se dost ignorantů kteří si tam začnou honit svoje EGO. Za zhruba 8 let co se na tomto fóru pohybuji musím konstatovat, že pokusů o moderování tohoto fóra byl nespočet. Jen znovu opakuji pokud to nevadí adminovi bude fórum jaké je.
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 11:50
Ludek:víš co,mě osobně je celkem u prdele,mrknu nato co chci vědět a nic víc,jen jsem dal svůj názor a po pravdě řečeno mi je opravdu u prdele jestli se tu někdo uráží nebo ne.Každopádně před lety když jsem se tu registroval to bylo forum uplně jiné,přehledné.
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 11:57
Slofik:a co se držet prostě toho,že když k T É M A T U nemám co říct,tak prostě mlčím.Chápu,že i zde jsou lidé co si musí každý den splnit svých pár řádků aby měli pocit že svět o nich ví.Že ještě žijí,ač k tematu nemají nic.Sice též ctím zásadu nejdříve číst a pak psát,ale co je otravnější,nové téma které tu je a nebo pár prudičů,kteří z něj udělají jen maškarádu ve které se nikomu nechce nic hledat a raději se zeptá jinde,znovu na novém listu papíru(založí to zas a znovu)?
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 12:58
Mára:víš ono celkem nasere když otevřeš forum a tam vidíš kolik vláken je založeno na jedno téma,když něco nevím tak si přečtu pár řádek,rozhodnu kdo tomu nejvíc rozumí a napíšu mu SZ,víc už se k tomuto tématu nehodlám vracet.
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 13:46
on si také někdo může dělat prdel...ten dotaz jirky222 na to může vypadat....
tak tedy :
- jakej palmtop máš - GPS přijímač vestavěný nebo externí ?
- když se ptáš na záznam a je ti jedno jestli bude v softvéru IGO nebo TomTom - to máš nahrané a koupené oba systémy s mapami? confused smiley
- a když už to máš, tak kterou verzi IGO nebo TT používáš ?

já tohle mít, tak se řídím odkazu Alfa60 : Je lepší si naplánovat trasu a pak s pomocí nástrojů v navigaci ji upravit podle potřeb (zakázat určité úseky, nastavit průjezdní body)....ale možná to neumíš....eye rolling smiley
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 14:08
f



Upraveno 3krát. Naposledy upravil L.K. (16. 01. 2013 21:49).
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 16:42
Ano,umí.
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 20:28
Nedávno jsem pro kolegu hledal nějaký přijatelný soft pomocí kterého by si v PC naplánoval cestu a následně jí nahrál do iGO.
Našel a otestoval jsem RouteConverter [www.stahuj.centrum.cz]
Využívá google maps, nadefinované body umí uložit do mnoha formátů.

Není tedy nic jednoduššího než si trasu za pár minut naklikat a do navigace nahrát.
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 21:11
Takže snad to pomuže půjčil jsem si to pár stránek zpět v dopravě stačí jen hledat a pak vytisknout nebo dát do navigace manuálně děkuji autorovi Trasa

Nebo téma zde Objetí dálnice jen pročíst
Taky se divím ,že se zakládá další vlákno? jinak porřebuji stáhnout do TT aktualizaci červenec 2011 tak kdyby už to měl někdo tak napište mam TT XL Classicspinning smiley sticking its tongue out hlavně na mě neházejte kamení
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
08. 02. 2011 22:53
Díky našemu kolegáčkovi, na této adrese najdeš vše co potřebuješ vědět o cestování k Jadranu ,včetně videí.Je to 2 roky co jsem jel poprvé k Jadranu podle těchto videí a bez problémů.Je pravda, že jsem na ně koukal asi 15x ale pak jsem jel jako kdybych tamtudy jezdil každý měsíc.Na slova ,falešnik.net ,si vzpomenu i když mě vzbudíš třeba ve 2 v noci.Karel.




[chorvatsko.falesnik.net]
Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
09. 02. 2011 06:09
Jo a ještě jsem zkoušel ITN Converter [www.benichou-software.com]
To je další skvělý program pro plánování trasy na PC.
avatar Re: nemáte prosím někdo záznam trasy objetí dálnice do IGO či TOMTOMa
09. 02. 2011 12:24
Citaci
Ka.S napsal(a):
Díky našemu kolegáčkovi, na této adrese najdeš vše co potřebuješ vědět o cestování k Jadranu ,včetně videí.Je to 2 roky co jsem jel poprvé k Jadranu podle těchto videí a bez problémů.Je pravda, že jsem na ně koukal asi 15x ale pak jsem jel jako kdybych tamtudy jezdil každý měsíc.Na slova "falešnik.net" si vzpomenu i když mě vzbudíš třeba ve 2 v noci.Karel.
[chorvatsko.falesnik.net]
Když k tomu připočteš, že dopravní značení v Rakousku, Slovinsku i Chorvatsku je mimořádně dobré, zvlášť ve srovnání s tím, nač jsme zvyklí u nás, a stačí si zapamatovat čísla silnic a pár křižovatek, na kterých se odbočuje, případně si napsat stručný itik, vlastně vůbec navigaci nepotřebuješ. No, a když už, co se dá dělat, tu navigaci musíš mít zapnutou, tak si podle nich do ní ten itik naklepej.
Videa a informace, co už tu jsou z loňska a předloňska, jsou jen bonbónek navrch, pro lepší zapamatování trasy.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.