Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?

Autor simirge 
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
21. 02. 2011 11:22
Volvo V 70, 2 dospělí a tři děti ...dvě pijavky 8,10 v sedačkách a puberták 17let mezi nimi a jak říká on" dá se to vydržet" ....taky když jsme auto kupovali bylo jediné kam se nám v téhle sestavě vešli pubošek má 190cm yawning smiley
brzy to dopadne tak že mě vyžene na jeho flek grinning smiley
Anonymní uživatel
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
21. 02. 2011 16:37
Gabrielo, to mi připadá jak ta madam u Krause. ........jo, mám dvě dcery jedna 15 let a 183 výška, druhá 13 let a 179.
U nás je to samá vietnamská výše - já čahoun - 174. Máma ta je tak velká, že musí 2x vejít do místnosti abych si všiml že už přišla.grinning smiley
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
22. 02. 2011 16:21
Šatava grinning smiley
Já ani muž jsme takové výšky nedorostli ....mladej mě může chytit za krk jak Bolek tetu v dědictví grinning smiley
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
26. 02. 2011 15:30
simirge napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Svéprávný jsem, občanku mám, mám OI, auto má
> najeto 150tis. a já jsem každodenní řidič. Kam se
> chystám je uvedeno v úvodu, takže pokuď umíš číst,
> tak je tam napsáno, že jedeme do Biogradu. Věcí
> budeme mít přiměřeně, vejdou se do kufru. A jinak
> rychlý šípy mě neberou smoking smiley


každodenní řidič a ptá se na takový hovadiny
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
27. 02. 2011 09:24
Srnče, škoda že není lovná sezóna.
Anonymní uživatel
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
27. 02. 2011 10:06
Je vidět že začíná skutečně od "podlahy" Odpovídá na otázku - naprosto normální a užitečnou, neboť není každý TIRákem - ale ze 07. 08. 2010 12:21.
Tak nevím, nevím. Zahájskej, udělíme vyjimku na škodnou ? A potom - bohužel, netrefil jsem ten pravý cíl. grinning smiley
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
27. 02. 2011 12:42
je dovolen pouze odstřel průběrné srnčí zvěře :-)
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
27. 02. 2011 16:04
tak aby si nebyl nebyl mezi nimi ty bejkuthumbs up smiley
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
27. 02. 2011 16:31
vtip, bejku -)
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
27. 02. 2011 17:30
no jasně jinak by to bylo o ničem:-)hot smiley
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
28. 02. 2011 14:50
Nezáleži jenom na autě a na postavách, co budou sedět vzadu, ale i na postavě řidiče. Například v mém případě bych nikomu neradil v Octávce si za mne sednout, i kdybychom jeli jenom ve čtyřech. Sedadlo si totiž jako řidič vzhledem ke své postavě nastavuji tak, že máš vzadu problém dostat nohy do auta. Takže volím auta s pokud možno větším rozvorem. Ovšem auto mám už samozřejmě koupené, takže se musím přizpůsobit. Nemyslím, že se to nedá zajet, ale zastávek bude muset být asi úměrně více.
eny
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
28. 02. 2011 19:02
Dámy a pánové,dost dobře jsem nepochopil,proč si kupujete Octávku,když si pak stěžujete ,že je za vámi málo místa a v podstatě máte problém ji plně využít,pokud je potřeba. Většina nastávajících majitelů jakéhokoliv auta se s ním nejdřív projede,pak mrkne na klady a zápory a buď koupí nebo ne. Taky mám Octu,většinou jezdíme dva ale semtam i na delší výlety po celé republice ve čtyřech a dá se to přežít,jasně, není to žádná bomba ale jde to.
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
01. 03. 2011 12:22
Právě proto jsem si Octávku nekupoval. Auto si nekupuji každý den, proto si o něm zjistím potřebné informace a teprve pak kupuji to, co mi vyhovuje.
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
05. 03. 2011 17:36
Oktávka nemá vzadu moc mista, to je pravda. Ale byly doby kdy se k moři jezdilo žigulama a 120kama se zahrádkou, a taky jsme to přežili.
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
05. 03. 2011 18:03
ale zase v v 120 bolo dost miesta vzadu, sice som bol dieta ale boli sme snou niekolkokrat v juhoslavii bulharsku taliansku balticke more a rodicia snou nabehali 5000km po ukrajine. tam satl benzin asi 2 koruny liter grinning smiley kde su tie casy.
a do juhosky sme sli na 78 oktanovy benzin urceny pre praskovacie cmelaky, do kopca trosku kuckala ale isla.
oktavka je sice velke auto ale v tych starych bolo sakra malo miesta na nohy vzadu
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 49
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.