Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?

Autor simirge 
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
11. 08. 2010 22:59
to Kamil

nene,rozhodně to nebyl výsměch,Smarta bych náhodou na léto chtěla yawning smiley roztomilá nákupní taška.
Anonymní uživatel
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
12. 08. 2010 05:57
Juraj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pozeram aki su dnes ludia zhyckani.
> Kedysi neboli ani dialnice a co ako sa chodilo do
> sveta, aj s batozinami a prezilo sa to. Co by
> vtedy clovek za to dal, keby sa mohol odviezt v
> tak pohodlnom aute ako je octavia (z pohladu
> vtedajsej doby) a este k tomu po dialnici! No a ze
> bude clovek trochu stuhnuty? No boze. Na to sa
> predsa neumiera smiling smiley
> Podstatne je, aby sa sofer pred cestou dobre
> vyspal, pripadne aby soferov bolo v aute viac, aby
> sa mohli striedat. Na nicom inom nezalezi ...
> A ta poznamka, ze octavia I je za trest ... kolki
> ludia by aj za taketo auto boli vdacni, lebo nie
> kazdy na to ma, a chodi sa aj na ovela mensich
> autach ako su C3-ky a podobne, lenze v Cechach a
> na Slovensku je auto pre mnohych predlzene ego,
> takze tak to potom aj vyzera ...
> Takze zdvihnite lenive zadky, posunte si sedadla
> aby mohli aj zadni sediet a vyrazte na cestu.

Nemá cenu citovat, ale v tomto případě je to tak nutné, protože JURAJ má pravdu. První moje auto bylo - ADAM OPEL P4 z roku 1933. Dnes by mi za něj utrhali ruce. Psal se rok 1967 a vůz byl starý 34 let. A byla spokojenost. A dnes - vozový park je dejme tomu průměr 12 let ?
Čili : Octavia není trest !!!!!! angry smiley Takze zdvihnite lenive zadky, posunte si sedadla
> aby mohli aj zadni sediet a vyrazte na cestu.
grinning smiley
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
12. 08. 2010 08:43
xxdanielaxx napsala: ...bože vždyť je to škodovka
Hmm, názory mi připadají jak z laciného amerického seriálu. Probůh, vrať se na zem. Neboť pád z takové výšky bývá bolestivý....
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
12. 08. 2010 11:07
xxdanielaxx napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to Kamil
>
> Ale já se přece nikomu nevysmívám.O1 mi jen
> nepřipadá dostatečně prostorná pro cestu do HR v
> pěti dospělých lidech.Jinak mi nepřijde nijak
> repre...bože vždyť je to škodovka.Mám jí jen a jen
> pro ten motor smiling smiley který skvěle málo žere.Je to
> 1,9TDi a ten větší obsah koní...81KW nebo jak se
> to jmenuje smiling smiley
> Nemyslím si,že by octávka byla nějaký zázrak.Auto
> no.


hele nevím co na to říci ale myslím si že oktávky jsou moc pěkné auta.. mám O2 po faceliftu a je fakt moc pěkná... takže nevím co se ti pořád na nich nelíbí...
Anonymní uživatel
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
12. 08. 2010 13:43
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (14. 03. 2018 23:50).
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
12. 08. 2010 14:27
in0x napsal(a):
-------------------------------------------------------
> maniacm: Pěkné možná, ale určitě jsou neskutečně
> okoukané. A navíc - každý Čech, Moravan, nebo
> Slezan není ortodoxní škodovkář a může mít i jiný
> vkus smiling smiley


jde mi hlavně o toto: ".....nepřijde nijak repre...bože vždyť je to škodovka...." myslím si že škodovka sakra vyrábí pěkný kousky.. vždy sem říkal že oktávkáři jsou divný.. měl jsem vectru... ale teď poslední tři roky jsem měl nejdříve OII a teď i tu po faceliftu.. a super.. vypadá fakt skvěle a ty jízdní vlastnosti.. prostě mi vyhovuje.. na běžné ježdění žádný závodění.. nic víc.. a toho místa vzadu je taky dost.. kolikrát sem tam seděl.....
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
12. 08. 2010 14:45
Nebylo to vlákno o něčem jiném?
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
12. 08. 2010 14:49
proč to neřešíte na škodovkářským fóru a zasíráte tady toto vlákno ! Jste prostě nepolepšitelní!!
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
12. 08. 2010 15:16
joko69 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> proč to neřešíte na škodovkářským fóru a zasíráte
> tady toto vlákno ! Jste prostě nepolepšitelní!!
s tím souvisí jestli je v oktávce vzadu dost místa ne?
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
12. 08. 2010 15:37
yawning smiley
Jestli je šik? Je o místě? Je to fuk, ale pak to odradí další sem chodit když tu plácáte takové nesmysly. Každému se naštěstí líbí něco jiného a jestli je O. okoukaná? Komu to vadí ať si ji nekupuje.
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
12. 08. 2010 16:16
xxDanielaxx ... prosím Tě, můžeš poslat své foto u Tvého auta, toho většího ...? ... tady jsou dohady o nesmyslech a třeba až uvidíme Tvou konstituci, třeba mnozí pochopí, proč jsi zastáncem výše uvedeného ... grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (12. 08. 2010 16:18).
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
12. 08. 2010 17:04
"uvažajemi pasažiri, naš samolot gotovitsja k vzlotu.." kto neletel Aeroflotom, nechápe... pre niekoho je Octavia super kára, pre niekoho Trabant... tiež som ju mal, nemožem na ňu dopustiť, no nakoniec som ju predal... kašlite už na to, život je o niečom inom, nie o tom či je v Octavii dosť miesta, alebo nie... a teraz som pripravený na ukameňovaniehot smiley
a ako napísala Alesim..zakladateľ témy je už dávno v Chorvátsku aj spolu so 4 spolucestujúcimi...thumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil viktor294 (12. 08. 2010 18:25).
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
12. 08. 2010 21:47
viktor294 - plný súhlas. Nikdy som neuvažoval o tom, že by nás šiel iný počet ako 5. A neuveriteľne rád by som nasadol a šiel.
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
12. 08. 2010 23:35
maniacm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> myslím si
> že škodovka sakra vyrábí pěkný kousky..

A kde je prodávají? U nás ale asi ne, že?! V současné době jediná, na kterou se dá dívat, je Yeti. OII bohužel faceliftem zprasili, jak to jen šlo. :-/
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
13. 08. 2010 01:06
souhlasim, taky se mi nelibi. Nevim, co tvarem tech prednich svetlometu chteli dokazat.
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
13. 08. 2010 09:42
valeri napsal(a):
-------------------------------------------------------
> souhlasim, taky se mi nelibi. Nevim, co tvarem
> tech prednich svetlometu chteli dokazat.


třeba chtěli udělat světla jiná než mají ostatní automobilky.. nevím každého názor...dříve se mi také moc nelíbila.. po faceliftu ale když sem si pro ni jel tak opravdu moc krásný auto..
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
13. 08. 2010 09:44
Peťas napsal(a):
-------------------------------------------------------
> maniacm napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > myslím si
> > že škodovka sakra vyrábí pěkný kousky..
>
> A kde je prodávají? U nás ale asi ne, že?! V
> současné době jediná, na kterou se dá dívat, je
> Yeti. OII bohužel faceliftem zprasili, jak to jen
> šlo. :-/

hele tak jediný co se mi od škodovky nelíbí je yeti, to je katastrofa.. jako chtěli udělat suvcko? :-) tak to se jim nepovedlo.. ale jinak si myslím, že opravdu hezký auta. toť vše.. každý má svůj názor.. takže nebudeme to tady nějak zaplňovat kravinama, který nesouvisí s chorvatskem.. jinak úplně luxusní a super fórum...
Anonymní uživatel
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
14. 08. 2010 09:23
Peťas ,

stále trvám na tom že Octavia jako taková je super strojovna i karosárna.
Jediné co mi vadilo, že bylo ve velkém TP napsáno : Motor - výroba AUDI SRN.
A ta světla - momentální trend. No co? Podívej se na nového FIAT Diabolo. To ano, to je tedy darda. Vždy jsem psal že opravuji průběžně tedy vlastně udržuji průběžně. Když jsem auto prodal mělo asi 360 tis. km. Na co si sáhl - fungovalo. Prostě tak by to mělo vypadat.thumbs up
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
14. 08. 2010 10:05
Šatava napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jediné co mi vadilo, že bylo ve velkém TP napsáno
> : Motor - výroba AUDI SRN.

Tak zrovna tohle je to jediné, to v tom autě za něco stojí.

Škodovku jsem měl jednu jedinou a to jsem ještě udělal tu blbost, že jsem ji koupil novou. VŽIVOTĚ už tuhle blbost neudělám (myslím koupit si škodovku) Ono co si budeme nalhávat, koupit si nové auto je taký dobrá blbost :-). To auto se tak neskutečně sralo, že i třicet let stará ojetina je na tom líp. Vibrace, koroze, praskání plastů..... :-/



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Peťas (14. 08. 2010 10:05).
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
14. 08. 2010 23:18
já jsem měl i toho Trabanta a jinak samé Škodovky, každá se povedla jinak a je to jen auto proto neplivu na nikoho a chtěl bych vidět tu tvoji 30 let starou super ojetinu, každý ať si koupí co chce.
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
15. 08. 2010 02:21
Jasně, každý ať si koupí co chce. Měl jsem Škodu 1100MB a pak samé Wartburgy, na tu dobu jsem byl tenkrát spokojen. Pak Felicii Combi 1.9D kterou jsem kupoval jako novou, nebylo to špatné auto akorát jsem měl smůlu na poruchové vstřikovací čerpadlo které v průběhu 10ti let bylo venku 3x. Teď mám Ford Fusion a jsem taky spokojen. Chtěl jsem původně Škodu Roomster ale v té samé výbavě bych za ní dal o 100tisíc víc než za toho Forda, prostě když chce člověk auto s normální výbavou která je v dnešní době běžný standard tak Škoda není zrovna levná oproti konkurenci.
Jinak každé auto má samozřejmě svoje mouchy. Fabia se mě jednak nelíbí a jednak nemá sedačky podle mých představ, sedět vzadu delší cestu si nějak neumím představit, oproti ní měla má Felicia zadní sedačky o 100% pohodlnější. A bohužel když sednu do Octavie tak taky nejsem se sedačkami úplně spokojen, mnoho lidí asi se mnou nebude souhlasit ale můj Fordík má sedačky mnohem, mnohem pohodlnější. Letos jsme jeli se známými do BG cestu přes 1900km dlouhou, oni mají Octavii a je jich 5 lidí. Dohodli jsme se že jednoho z nich vezmeme aby se nemuseli tlačit vzadu ve třech. Postupně se u nás vystřídala celá osádka Octavie a všichni do jednoho se doslova rozplývali jak se u nás pohodlně sedí. Naproti tomu jsem jim já zase záviděl motor jejich Octávie, zatímco já tankoval benzín 3x tak oni tankovali naftu 1x. A když jsme po dálnici jeli kolem 130 a oni mě chtěli předjet protože potřebovali zastávku, viděl jsem ve zpětném zrcátku jak z této rychlosti ta Octavie zrychlila jako raketa, fakt super motor.

Ale tohle není k tématu, spíš jsem měl napsat svůj názor na cestu v pěti lidech. Upřímně nějak si neumím představit že bych jako pasažér absolvoval takto dlouhou cestu na zadním sedadle ve třech, ať už jde o Octavii nebo jiné auto. Mám pocit že všichni kdo tu píšou jak jezdí v 5ti lidech v pohodě, tak jsou ve skutečnosti řidiči kteří tu cestu absolvují převážně za volantem a nikoliv na zadním sedadle yawning smiley

** Petr **
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
15. 08. 2010 08:49
ben06 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> a chtěl bych vidět tu tvoji 30
> let starou super ojetinu, každý ať si koupí co
> chce.

Nevím, kde jsi vzal něco osuper ojetině. Psal jsem něco jiného a za tím si stojím. Jistě ať si každý koupí co chce, ale nevynášejte tady do nebes něco, co stěží dosahuje průměru. eye rolling smiley
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
15. 08. 2010 08:52
PetrK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> viděl jsem ve
> zpětném zrcátku jak z této rychlosti (130km/h) ta Octavie
> zrychlila jako raketa,

smiling bouncing smiley thumbs down
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
15. 08. 2010 08:59
když sem si kupoval auto,taky jsem přemýšlel ,kam s tím autem všude pojedu.Ač jezdím často jenom do práce,konzervu typu Fabia,či Daewo Matiz jsem nechtěl.Jelikož máme dvě děti a ty budou chtět taky občas na výlet,koupil jsem si MPV.Přesněji Fiata Multiplu.Do necelých 4 metrů délky naložíte pohodlně 6 lidí.Na dovolenou k nezaplacení.Přední ,střední sklopené sedadlo lze použít jako stolek a najíst se v autě,když prší.
Každý klasický sedan nebo hathback je primárně stavěn pro čtyři osoby.Nedovedu si představit,že by 1000 km seděl vzadu na hřbetu lavice a roznožmo kvůli tunelu na podlaze.I když sem viděl čecháčky jedoucí v plně naložené oktávce s nafouknutými lehátky ,či miči.
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
15. 08. 2010 09:39
Peťas - kydat hnůj můžeš v podstatě na kyždý typ a značku, čím tedy jezdíš ? I když napsat můžeš cokoliv, že.
PetrK - když jsem zvažoval Fusion jako velmi horkého kandidáta na nové autoa Fábii jedině kombi, vzal jsem Octavii. Proč? Mám 2 děti (ještě si nestěžovaly) a já sedím se ženou vpředu takže notoricky známé klišé o prostoru vzadu se mě netýká vzadu jsem nikdy neseděl a sedět nebudu a pro mě je neméně důležitý zavazadlový prostor a ten u Fordíka není nic moc uznej, i když ti určitě vyhovuje a rovněž cenové srovnání není příliš někde bylo psáno že šel do akce jako výběhový model. Kdysi se jezdilo v 5 např. ve Š100 a jezdilo se s kufry na střeše. Není to jen o značce ale to se zase ozve plno pseudooborníků.
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
15. 08. 2010 09:42
TO PetrK : thumbs up
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
15. 08. 2010 10:07
pro ben06 : prostor vzadu tě nezajímá,vzadu sedět nikdy nebudeš.....Klasický alibismus.Tvoje děti tam sedět musí a těch se neptáš.Až povyrostou ,tak se ozvou.Ukázkový je případ kamaráda,který si patrioticky koupil Fabii 1 v HTP v social verzi.Když jejich dceři byly tři roky,měla opřená kolena o zadní stranu předních sedadel.Ted mají dvě děti a je problém někam s nimi jet,páč není kam dát kočárek.A když už jedou,tak se v létě vaří za živa (černý papundeklový interier bez klimatizace).Pro rodiny vymysleli MPV aby i ty děti jeli jako lidi a ne jako náklad.
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
15. 08. 2010 10:26
to ben06

no však si jednou dozadu sedni a vyzkoušej si to yawning smiley
náš syn říká "Mami,neříkej nikde,že máš auto,když jezdíš škodovkou" musím říct,že cca 5x jsem si sedla dozadu,no žádná hitparáda.
eny
Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
15. 08. 2010 10:56
To Darko: srovnávat Multiplu s Octávou - to snad nemyslíš vážně. Velikostí a místem ano-v podstatě je to autobus. Jinak krabice na kolečkách,žádná radost z jízdy. Jo, pokud potřebuješ někoho stěhovat,super. A samozřejmě mám octu,že jo.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: 5 lidí v jednom autě, máte zkušenosti?
15. 08. 2010 11:06
Ono také záleží jak velké osoby budou vzadu sedět. Já mám dva metry a tak musím mít sedadlo řidiče až na doraz dozadu a tam se fakt nikdo moc nevejde, ale když třeba jak ve předu tak vzadu sedí někdo malý tak v tom zase problém nevidím. Ale myslím, že to je věcí každého soudruha. Když jsem jel z Chorvatska a bourali jsem a jako náhradní auto nám přistavili Felicii bez klimačky, jak jsme byli rádi a jeli s tím v pěti z Knína až do Liberce.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 138
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.