Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dopravní nehoda v Chorvatsku

Autor Simír 
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
28. 06. 2012 16:09
Pretoze ide naozaj o velku tragediu, prijimam vyzvu Martina_77 a z mojej strany uz nebudem do tohto vlakna prispievat.
Ak toto vlakno citaju pripadne pozostali, ospravedlnujem sa a este raz prajem vela sily, pokory a hlavne ucty pri prijimani hrozneho faktu, straty najblizsich.
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
28. 06. 2012 20:55
Jojo souhlas nehme toho. Ale každopádně já pokud po cestě potkám nějaké CZ-ko že stojí u krajnice, tak rád zastavím, a zeptám se máte problém?? A doufám, že to bude stejně jako předloni, no nemáme akorát nemůžeme najít toaletní hajzlpapír, a malej musí kakat eye rolling smiley thumbs up smiley . Tak ten vozím pod seačkou i doma, páč člověk nikdy neví kdy to na něj přijde.
Radek Bene
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
29. 06. 2012 06:55
Rade, upřimně jsem se zasmál! thumbs up
avatar Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
30. 06. 2012 09:43
.... závěrem ... odpočívat, odpočívat, pitný režim ...
[www.vecernji.hr]
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
30. 06. 2012 17:57
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (02. 01. 2013 21:34).
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
30. 06. 2012 18:51
Bessy, s pitným režimem opatrně, povoleno jen půl promile!
avatar Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
30. 06. 2012 19:29
... Globíku ... Tebe bych chtěl poznat ... smileys with beer
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
01. 07. 2012 01:53
L.K. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Odpočívám, piju ,čůrám a kakám jen když se mně
> chce a je mi fajn.yawning smiley

jsi batole nebo odchovanec jedličkova ústavusmiling smiley
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
01. 07. 2012 08:51
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil L.K. (02. 01. 2013 21:33).
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
01. 07. 2012 09:13
MíroF - asi jsem také z Jedličkova ústavu. Piji, jím, čůrám a kakám také když potřebuji. Zdá se mi nesmyslné stát u pangejtu s pindíkem v ruce a čekat až uroní kapku.thumbs up smiley
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
02. 07. 2012 20:03
Něco podobného se nám stalo ve Vídni před 5 lety. Nabořil nás rakušák. Na místě jsme vypsali papíry o škodní události,to je ten velký tiskopis zašli s tím na pojišťovnu a tam ten papír stačil. Ani jsme neměli papír od policie.
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
02. 07. 2012 22:03
dagg.marr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Něco podobného se nám stalo ve Vídni před 5 lety.
> Nabořil nás rakušák. Na místě jsme vypsali papíry
> o škodní události,to je ten velký tiskopis zašli s
> tím na pojišťovnu a tam ten papír stačil. Ani jsme
> neměli papír od policie.
Nabořil vás když jste pili, čůrali nebo kakali?
Btw. když Tě naboří Chorvat, tak do 30.6.2013 bude postup jiný.
Anonymní uživatel
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
03. 07. 2012 22:18
Už jsem psal do jiného vlákna, ale tady je dokumentace obrazová. Odhad ceny opravy 114.000kč. I když mám vše potřebné, je s nima problematická komunikace, nejsou v unii a tak vymáhání peněz bude problém, ale musím doufat, že to dobře dopadne.
[img8chybny-odkaz-rajced0801] [img8chybny-odkaz-rajced0801] [img8chybny-odkaz-rajced0801] [img8chybny-odkaz-rajced0801] [img8chybny-odkaz-rajced0801] [img8chybny-odkaz-rajced0801] [img8chybny-odkaz-rajced0801] [img8chybny-odkaz-rajced0801] [img8chybny-odkaz-rajced0801] [img8chybny-odkaz-rajced0801] [img8chybny-odkaz-rajced0801] [img8chybny-odkaz-rajced0801] [img8chybny-odkaz-rajced0801]



Ty poslední snímky už jsou ze servisu Motortec Brno. A můžu být rád, že moje Alfice to všechno vydržela a ještě nás dovezla domů.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil tonasumik (04. 07. 2012 06:48).
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
03. 07. 2012 22:35
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 18:32).
Anonymní uživatel
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
03. 07. 2012 23:31
Tak jsem to opravil, asi takhle to bylo myšleno, že?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tonasumik (04. 07. 2012 06:49).
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
04. 07. 2012 07:18
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (26. 02. 2013 18:33).
avatar Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
04. 07. 2012 08:02
... Tondo, zaplať Bůh, že to dopadlo tak, jak píšeš ... ten pakosta nereflektoval na STOPku ... thumbs down
v Alfině náraz částečně pohltila reserva ... kolik Tě to hodilo dopředu ? ... opěrky a hlavy dostaly taky své ... takhle do mě ze zadu před pár lety ... a do Ibizy ve Vyškově napálil jeden blbec, když jsem dával před přechodem přednost chodcům ...
... naštěstí mě nehodil až na ně ...
Anonymní uživatel
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
04. 07. 2012 08:49
Bylo to na rovině a nestál jsem na brzdě tak asi 3-4 metry. když jsem měl v 98 novou Octu udělal mi to samý 19 letý hošík v Brně.Taky jsem stál na STOPCE a navalil to do mně ze zadu. Tohle je viník: [www.facebook.com]

Su rád že jsem se dostal domů. Jinak ty diskuze o rychlosti, vzájemné napadání a urážení jsou O NIČEM. Můžeš jezdit jako Fitipaldi, dodržovat předpisy jako z partesu a stejně to nepomůže. Asi tolik.
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
04. 07. 2012 09:47
Tonasumik --Hlavně že vše ve zdraví je ok --ty plechy se nějak poopravý --doufej že pojištovny to vyřídí,ale
hlavně to zdravý že je ok
Anonymní uživatel
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
04. 07. 2012 18:13
To jo, moja se nechala unést hněvem, a vedla hódně vzrušenou debatu s přítomnými a nakonec i s policajtama.Jak byla rozjetá, tak si neuvědomila,že je v cizí zemi, navíc muslimské, že nezná jejich zákony a když je FAKOVALA zvednutým prostředníkem, mohla děkovat tomu, že si toho asi nevšimli. Mohla taky skončit s klepetama na rukách, hubou na kapotě a s měsíčním kameněm a nebo pořádnou pokutou. Dneska se tomu chechtáme, ale věřte, že prdel to vážně nebyla.
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
04. 07. 2012 18:40
Tonasunik: stávají se různé věci, hlavně že jste všichni zdrávi. Nehoda se stala cestou domů, je jasné, že to nepotěší, ale asi lepší, než cestou na dovolenou. Mě jednou zmizelo po příjezdu do Č.H. v Budvě zaparkované auto. Ten šok byl hrozný, uvnitř zůstaly všechny věci vč. mobilů cca 1250 km od domova. Naštěstí se nakonec ukázalo, že bylo "jen" odtaženo oficiální odtahovkou, výkupné - pokuta 50Eur, což v porovnání s počátečním stresem byl balzám na duši. A jednou při cestě k moři se pokazilo auto, oprava vč. odtahu cca 13 tis. Kč až jsme potom zvažovali, zda dál pokračovat. Nakonec jsme pokračovali, ale o něco jsme si zkrátili pobyt.
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
04. 07. 2012 20:19
Karel M.
Nám v Budvě prořízli gumu tak od té doby vždy parkujeme na zahradě a je to ok.Ty odtahovky jo ty tam
jezděj luxusně a stále a popravdě se divím že jen 50 eur.Slišeli jsme že prý dávaj 100 eur.
Tak na vás byli asi ještě hodný :-)
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
04. 07. 2012 20:39
certi.cz napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karel M.
> Nám v Budvě prořízli gumu tak od té doby vždy
> parkujeme na zahradě a je to ok.Ty odtahovky jo ty
> tam
> jezděj luxusně a stále a popravdě se divím že jen
> 50 eur.Slišeli jsme že prý dávaj 100 eur.
> Tak na vás byli asi ještě hodný :-)

Tato příhoda je z roku 2005, to byli asi ještě levní. Byli jsme v Černé Hoře poprvé a hned po příjezdu se nám toto stalo. Tehdy jsme měli zajištěno ubytování v komplexu Slovenská pláž, dovnitř do toho areálu nevjedeš.My jsme se k němu přiblížili z jižní strany ( dneska se odbočuje od kruháče) a vjeli jsme na chodníček, po které jezdí vláček do Bečiči - dnes bohužel ten vláček již zrušili. Nebyl tam zákaz vjezdu, jen zastavení. Tak jsme kousek po něm jeli kolem hotelu Aleksandr a kousek za ním poblíž jednoho z kruhových bazénů jsme zaparkovali již mimo tuto komunikaci na plácku, kde stáli další 2 auta místních. Po 20 minutách, kdy jsme se vrátili na místo, auta místních zde stála, jen naše zmizelo. Z tohoto důvodu jsem si na téměř na 100% myslel, že auto bylo ukradeno.Naštěstí, jak jsme zjistili za pomoci místních asi po půl hodině, to byl jen odtah, ale za tu dobu nejistoty jsme si užili své - to snad nelze ani popsat a nepřál bych to nikomu zažít.
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
05. 07. 2012 08:37
Karel M.
Je mi to jasné stou půl hodinkou a zvlášt tak daleko od domova atd.
K té Slovenské pláži jsem myslel že dávají i parkoviště jak je pod benzínkou a nebo dokonce to kryté?
My každé léto jsme ubytovaný naproti slovenské pláže za benzínkou a tam v té ulici to odtahujou fakt fešně.
Letos už jedem po 10 té :-))
Musíme ještě vydržet 9 dní :-)
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
05. 07. 2012 08:49
To certi,

Parkoviště dávají, ale my jsme potřebovali vynosit věci do apartmánu, chtěli jsme se probojovat k němu co nejblíž. Měli jsme to z toho oficiálního parkoviště cca 500 m, proto jsme zkoušeli opačnou stranu.To byl náš první pobyt, od té doby vždy jezdíme do Sv. Štefanu.
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
06. 07. 2012 15:47
omlouvám se ale musím tu nehodu malinko vrátit na mysl :



Až budete unaveni a budete mít tendeci pokračovat v jízdě - vzpomeňte ! Třeba to pomůže.
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
20. 09. 2012 01:52
Taky jsme 10.9. vyrazili do Budvy v MNE, přesto že jsem na půl cestě přespal nepomohlo, ani jsme nedojeli.
30 km za Dubrovníkem nás sestřelil Chorvat který nám nedal přednost a z vedlejší do nás nabořil z boku. Policajti sepsali záznam a papír že máme "totálku".
Další 2 dny jsme zůstali v Dubrovníku došli na Euroherz (jeho pojišťovna) a nahlásili to tam sami. Ani nevíme jestli tam potom došel sám.
Domů jsme dojeli spolu s odtahovkou. Teď budeme čekat jak to dopadne.






Upraveno 7krát. Naposledy upravil Frajbor (20. 09. 2012 02:36).
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
20. 09. 2012 08:27
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (02. 01. 2013 21:33).
avatar Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
20. 09. 2012 19:58
Jo jo hlavně zdraví ,akorád to nasere člověk si to hýčká a pak bum ,přeji ti ať ti to dobře opravějí
Re: Dopravní nehoda v Chorvatsku
20. 09. 2012 23:16
Jojo člověk leští každou odřeninku a pak tohle....
Požádal jsem DAS o pomoc, bohužel nejsem u nich pojištěný.
Požádal jsem o pomoc ČKP, nejsou příslušni řešit nehodu mimo ČR a EU....
také na ČPP u které máme povinné ručení mi řekli že to tam ani nemám nahlašovat. Jen si myslím že bych měl pospíšit a sundat SPZ a dát je do depozitu jinak budou chtít dál platit pojistný.winking smiley
Horší je že auto je na splátky a ještě 3 roky by jsme meli platit s toho se asi nevyvlíknem, teda jestli to bude opravdu totálka???
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 118
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.