Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kvalita benzínu

Autor Jura Klásek 
Re: Kvalita benzínu
25. 03. 2019 11:03
Jirka jezdí na CNG a to je v HR vzácný zboží, takže poskakuje na benzín.
Re: Kvalita benzínu
25. 03. 2019 11:09
Na cestu si dává fora 3 dny.thumbs up smiley
avatar Re: Kvalita benzínu
25. 03. 2019 15:03
Jo jak píše zahaja autí je na CNG a benzín je jen na dojezd cca 12l.
Ajax i cesta je cíl.

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: Kvalita benzínu
25. 03. 2019 15:54
Jo tááák.

Já doufám, že to FSI nebude tak vybíravé a až tak moc žravé. Veznu aj VIF.
Re: Kvalita benzínu
26. 03. 2019 09:02
Ahoj Jirko,
co máš za kočár? Já jsem kvůli dojezdu na benzín vzal Passata - ten má nádrž na benzín 30l. Loni jsem jel z Mariboru až k Šibeniku na CNG a potom celou dovolenou na benzín. CNG jsem bral až cestou domů zase v Mariboru. Jo a v nádrži mám ještě Chorvatskej benzín smiling smiley - po natankování CNG na něj auto ty dva testovací kilometry jede naprosto normálně.

Sigi
Re: Kvalita benzínu
26. 03. 2019 14:05
Benzín vodnatí, bacha na to. Biosrágory tomu pomáhají ještě více. Takže ho vyjeď a dej čerstvý. Než tě to někde nechá.
Re: Kvalita benzínu
26. 03. 2019 14:16
Rozkládat se to začne po více než roce. Ale jednou za půl roku to vyjet na rezervu a dotankovat, lze jen doporučit.
avatar Re: Kvalita benzínu
26. 03. 2019 21:02
Sigi 4x4
Mám Tourana 2,0 benzín tankuji pouze v ČR vervu100 na ten nemám problém s BA95 s B. složkou to dělalo po třech až pěti měsících. Benzín Po natankování se přepne cca po 200m pokud je zahřáty motor. Akorát benzín mě nevydrží protože v zimě auto startuje pod 10°C to nestartuje na CNG.

Jinak doporučuji navštívit [forum.cngklub.cz]

.
.

_________________________Jirka_________________________
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.