Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

platba mýtného kartou v chorvatsku

Autor luu 
avatar Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
12. 09. 2013 15:56
válku na vás drinking smiley
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
12. 09. 2013 16:48
Jelimane, to nemyslš ani náhodou vážně !?
hot smiley
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
12. 09. 2013 20:31
Dollpo, to co napsal jeliman, nebylo jistě myšleno tak, že někomu přeje zažít válku, ale to, že válka by mnohé z nás naučila skromnosti. Ony ty 4 tisíce za jídlo měsíčně pro celou rodinu nemusejí být tak nereálné, zejména tehdy, pokud jsou členi rodiny zaměstnaní / studující a v poledne se stravují závodně. V mentalitě lidí je polední stravování na pracovišti zakořeněno tak, že se do jídelního ostatního rozpočtu nepočítá.
Nakonec obezita poloviny národa svědčí o přežírání a tím navyšování výdajů za potraviny.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil hanah (12. 09. 2013 20:33).
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
13. 09. 2013 06:42
hanah
měl jsem napsanou odpověď, ale tady to nepatří.
Tady patří: platba mýtného kartou v chorvatsku
smileys with beer
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
13. 09. 2013 07:32
Teď už je to snad jedno.Kdybych chtěl informaci na toto téma tak ho nenajdu.To je, je ale problém všech vláken.
avatar Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
20. 07. 2014 17:34
Toto sa mi stalo po prvýkrát, odkedy chodím na dovolenky do HR. Pri spiatočnej jazde na mýtnici v Lučko mi nedovolil ten týpek v búdke platiť kartou, že vraj to som mal niekoľko kilometrov predtým odbočiť (myslel tým asi Demerje). Lenže ja som tam videl iba ENC a kartou som vždy platil na Lučko a nikdy s tým nebol žiadny problém. Keď mi "zaspieval" 70 kun, ja mu podávam kartu, ani ju do ruky nezobral. Skoro som sa s ním pohádal, ale bol neoblomný. Takže som vytiahol "slovenskú" 10 eurovku a on mi vydal 5 kun. Neviem, či máte podobnú skúsenosť aj ostatní. Ak je to tak, že na Lučku sa nedá platiť kartou, tak nech je to známe aj ostatným, ktorí sa ešte len chystajú do HR. eye rolling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil irenej (20. 07. 2014 17:35).
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
20. 07. 2014 18:37
Kdyby každý platil kartou až na Lučku tak je tam Demerje na nic a tradiční fronty tama budou ještě za sto let.Právě proto bylo Demerje vybudováno,aby Lučku odlehčilo,ale když se dívám hlavně v sobotu na kamery,tak si říkam,že ty lidi asi nemají platební kartyconfused smiley
[www.google.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil peterson69 (20. 07. 2014 18:40).
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
20. 07. 2014 19:19
confused smileymoody smiley...safra,já nemám krabičku a odbočit vpravo na placení kartou nemůžu....winking smiley
To Hill : omluva - jinak v reálu toto vše chápu...já jen reagoval na příspěvek Petersona,na googlikovu mapu...posouval jsem se virtuálně a šel průjezd pouze na ENC...trošku blbnutí z toho včerejšího vedra...confused smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ježek (21. 07. 2014 08:00).
avatar Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
20. 07. 2014 19:26
Dle kamer mám ale pocit, že Demerje je tam fakt na nic....
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
20. 07. 2014 20:48
Nemáte pravdu. Jako ateista říkám, pán bůh zaplať za Demerje. Když ještě nebylo, stál jsem jednou ve frontě téměř 5 hodin. A ti co tam stojí ještě dnes, dobře jim tak. Ale možná je to jako s těmi křesťany v pekle. Prostě to tak chtějí.
avatar Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
20. 07. 2014 20:54
Nechápem, prečo tu pcháte vieru? Pokiaľ viem, toto je fórum o Chorvátsku a nie o tom, ako sa robí posmech z kresťanstva. Alebo mi niečo ušlo, pán admin?
avatar Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
20. 07. 2014 22:15
Na Demerje se dá platit kartou nebo pomocí krabičky ENC hlavně hotově viz [www.google.cz]
avatar Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
20. 07. 2014 22:40
Citaci
ježek napsal(a):
...safra, já nemám krabičku a odbočit vpravo na placení kartou nemůžu....

Co bys nemohl? V tom odbočovacím pruhu je většinou volno, takže odbočit můžeš, s krabičkou nebo platební kartou.
A, když jsou zrovna fronty na placení hotovostí tak dlouhé, že by blokovaly ten odbočovací pruh, brzy to tam policajti porovnají, aby se na Demerje dalo zajet.
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
20. 07. 2014 23:13
poslednú sobotu už aj demerje zasekané
http://i60.tinypic.com/2ezmohf.jpg
http://i59.tinypic.com/4ux8w6.jpg
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 08:17
fíha, tak takú kolónu som tam dlhšie nevidel na kamerách, žeby aj Demerje bolo zablokované... a nepochopím tých, čo na tom rozdvojení Lučko/Demerje stoja naďalej smer Lučko grinning smiley

to akože 3/4 turistov v Chorvátsku zásadne neplatia kartou??? Ja v Chorvátsku cash používam iba ak tak za kúpu zmrzliny, suvenírov a iných hlúpostí... v obchode a všade takto inde iba ak platobnou kartou, mýto cez ENC.
avatar Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 08:43
jaspa, drtivá většina lidí o Demerje ani netuší... navigace je také vede na Lučko... Pro znalé jen dobře smoking smiley

Pokud je gužva na Lučku nad 3-4km (od toho rozvětvení na Demerje po závoru na Lučku to jsou 3km), tak zkuste sjet dříve na Donja Zdenčina nebo Jastrebarsko... Tam lze u obsluhy zaplatit kartou...
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 09:58
Ak som to spravne pochopil, tak ak chcem platit kartou, musim ist na Demerje a nie na Lucko?
avatar Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 10:03
bubo236 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ak som to spravne pochopil, tak ak chcem platit
> kartou, musim ist na Demerje a nie na Lucko?

Podľa toho, čo som zažil v piatok, musíte.
avatar Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 10:14
Pochopils přesně.
Navíc se odbočovací pruh dělí napřed na dva (levý se pak dělí k bránám jen na krabičky ENC, pravý se dělí ke kartovým automatům). Tak se drž v pravém a tam už je pak závor na výběr.
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 10:36
Z Demerje sa pokracuje po dvojprudovke okolo Lucka a za Luckom dalej na A3?
avatar Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 10:40
bubo236 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Z Demerje sa pokracuje po dvojprudovke okolo Lucka
> a za Luckom dalej na A3?

Za Lučkom sa obe cesty znova spoja.
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 10:42
Na Demerje predpokladam mensie kolony ako na Lucku
Platba mýtného - Demerje - Upozornění
21. 07. 2014 12:04
thumbs down



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Midax (20. 04. 2015 22:29).
avatar Re: Platba mýtného - Demerje - Upozornění
21. 07. 2014 14:06
tož to je v prdeli..naco to Demerje stavěli !!!! ??eye rolling smiley
avatar Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 14:11
Kladu si stejnou otázku: to postavili brány pro automatické placení kartou kvůli zrychlení provozu, aby je pak ucpali umožněním platit hotovostí?
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 14:18
Hmmm, je to postavene na hlavu.... jediny duvod, ktery je k tomu muze vest je ten, ze ocekavaji fronty delsi nez ty 3-4 km a v tu chvili by kolona blokovala i sjezd na DEMERJE , pak by to mohlo dat smysl, ze by tam zacali poustet i cash ,aby ta kolona neblokovala sjezd ... ale takhle to vyhlasit dopredu je trochu zvlastni....
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 14:20
Tak tak, budou nám tím kazit škodolibou radost z míjení kolony na Lučkueye popping smiley Holt my všichni, co používáme pro platbu kartu či ENC, budeme potrestáni za to, že jsme o něco chytřejší.
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 14:42
a to hotovosť brali iba na bráne, kde je možnosť platiť kartou, alebo aj na ENC? lebo ak zabrzdili aj takých ako my s krabičkami, tak je to fakt odveci thumbs down
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 14:51
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...budeme potrestáni za to, že jsme o něco chytřejší.

Chytřejší tam v sobotní odpolední špičce nepojede, a jindy tahle úprava provozu snad nehrozí yawning smiley .
avatar
mdr
Re: platba mýtného kartou v chorvatsku
21. 07. 2014 15:16
Jeli jsme tam v sobotu kolem poledne a divil jsem se, že tolik lidí jede na Demerje. Fronta z Lučka opravdu blokovala i výjezd na Demerje a tam se to chvílemi zasekávalo a béhal tam chlapík, mylsle jsem, že jsou nějaké problémy, takže to bylo placení hotovostí?

Pruhy pro ENC v rámci Demerje blokovány nebyly, akorát si i řidiči s ENC museli počkat, než se dostali k výjezdu na Demerje.

Ale nebyla to žádná katastrofa.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.