Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Autobus

Autor Vandal 
Autobus
04. 06. 2010 17:33
Máte někdo zkušenost cestovat busem s cestovkou vítkovice tours?Jak to vše probíhá,v kolik se odjíždí apod.
Moc děkuji za odpovědi.
Re: Autobus
04. 06. 2010 17:39
Odjíždí se nejspíš podle toho, kam se jede a odkud. Jede se, každé zhruba 3-4 hodiny čůrpauza. Zahraniční klimatizovaný BUS s WC a TV a obbčerstvením.

[www.ckvt.cz]

smileys with beer
Re: Autobus
04. 06. 2010 22:38
Loni jel 18lety syn Kolin- Živogošče autobusem od CK-Vitkoce Tours. Autobus vyjizdel z Kolina ve 12.15h. V Praze prestup do klim. Autobusu. Na miste byl v 9.30 rano. Cesta byla dobra,ale jak celou cestu jela klimka, byla mu zima. Dala jsem mu doma mikynu a pry byl rad ze ji mel.
Re: Autobus
04. 06. 2010 23:32
Zima v česku , zima v busu no a snad v chorvatsku bude teplo. Odjíždíme 11.6.2010.tongue sticking out smiley
Re: Autobus
09. 06. 2010 20:09
Ještě že už busem nejezdíme smiling smiley
Zajímalo by mne, kolik lidí tu je "busáků" a kolik "vlastno osáků". Poměrově smiling smiley
Re: Autobus
09. 06. 2010 23:21
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 22:28).
Re: Autobus
10. 06. 2010 06:49
Autobusem ani zadarmo.
avatar Re: Autobus
10. 06. 2010 21:58
jel jsem autobusem 2x do Bulharska,už nikdy.
Re: Autobus
10. 06. 2010 22:07
Nevíš, kde tě vysypou, kdy ti zastaví, a hlavně....!!!!! NEMůžeš to řídit !"""thumbs up smiley
Re: Autobus
10. 06. 2010 22:26
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 22:28).
Re: Autobus
14. 06. 2010 15:19
Vždycky jsme jezdili autem, loni poprvé jsem jela s dcerami lůžkovým autobusem. Večer na hranicích s Rakouskem jsme zalehli a ráno popíjeli kapučíno v Chorvatsku. Prochrněli i zastávky.Holky už nechtějí jinak, takže příští týden s nimi autobusem a v srpnu nebo září s někým jiným autemyawning smiley.
Re: Autobus
19. 06. 2010 12:02
Nikdy nevíš kdo to řídí.
[aktualne.centrum.cz]
avatar Re: Autobus
19. 06. 2010 12:08
To je těžké něco hodnotit,když u toho nejsi......
avatar Re: Autobus
19. 06. 2010 13:12
Světlana:
Prosím Tě to skutečně bylo něco jako HotelBus? Kdysi jsme s tím jeli do Španělska ale pak zkrachovala ta cestovka. Jednou něčím podobným (klasický bus s možností předělání na lehátka) jsme jel jednou do Anglie, ale od té doby jsem se s tím nikde nesetkal. Klasickým busem bych jet nemohl.
A někdo říkal že jsou tyhle lehátkové busy zakázané z důvodů bezpečnosti.
Nemáš nějaký kontakt kdo s tím jezdí?
Díky
Re: Autobus
19. 06. 2010 14:42
Já jel autobusem naposled v roce 1996 zrovna od té cestovky, co se jim dnes převrátil autobus. Minulý týden se převrátil u Slunje autobus s dětmi vracejících se z výletu na Plitvice. Dle chorvatské televize patrně chyba řidiče. Já osobně bych už s nějakým joudou za volantem už do autobusu nevlezl. Takhle si to v klidu odřídím sám v pohodě..
Re: Autobus
19. 06. 2010 15:23
může se stát taky tohle

No ale to je extrém....
avatar Re: Autobus
19. 06. 2010 15:29
No jo to chápu ale ten řidič může jet proti tobě a houby s tím uděláš. Takže to si podle mě nevybereš a stejně tak s tebou může vybourat i MHD.
Re: Autobus
19. 06. 2010 15:38
myslím že tvůrce vlákna jsme dokonale zmasírovali a cestu autobusem si raději rozmyslí.. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Autobus
19. 06. 2010 17:03
Tuhle cestovku znám velmi dobře ,jejich služeb už mnoho let využívám a dle poznávací značky Busu a barvy tuším od jakého je dopravce, s ním už jsem také několikrát jel, domnívám se že to byla nešťastná událost protože vždy za volntem seděli kvalitní řidiči, navíc tento dopravce zajišťoval i prestižní akce jednoho Pražského fotbalového klubu. Uvedená cestovka je velmi seriozní proto já i mí známí ji plně využíváme a v červenci s ní jedu k Vinodolu.
Re: Autobus
19. 06. 2010 20:07
My jsme tímhle autobusem jeli přesně před rokem. Nevím, jestli to řídili ti samí kluci, co letos, ale věk odpovídá. Mladí frajírci, kteří na sebe machrovali, jeli jak šílenci v šíleném dešti, navíc půlku cesty s nefunkčními stěrači. Jeden z nich jel podle řeči tehdy poprvé. Nemám nic proti CK Kellner, není to jejich vina, ale pouze těch řidičů. Pro CK Kellner jezdí ještě jiný dopravce, s těma jsme taky jeli a je to naprosto o něčem jiném. S těma z Varů už bych nejela. Teď už ale pojedeme podruhé autem.
avatar Re: Autobus
20. 06. 2010 20:44
Busem jsem cestoval 1x do Španělska-to už nikdy nechci zažít,trvalo to 1den a 1x do HR,to už bylo lepší.Nevím jak se to změnilo,ale samotná cesta probíhala celkem v pohodě (bylo to ovšem s Čedokem a je to pár let zpátky).
Teď už jinak než autem nejedu.
Re: Autobus
20. 06. 2010 22:23
video drsný. Tohle se ale stát může - a nejen při cestě do Chorvatska, může se to stát v tramvaji, v autobusu MHD... může se to stát i ve vašem autě vašemu řidiči. Souhlasím ale s názorem, že je lepší jet vlastním autem s řidičem, kterého známe a kterému věříme.

Autobusem by se mi také už jet nechtělo, zažila jsem to 2x, pokaždé cesta na 24 hodin... ale kdyby to jinak nešlo...
avatar Re: Autobus
21. 06. 2010 12:04
Ja som raz cestoval s manželkou autobusom do Grécka. Cesta trvala 36 hodín eye popping smiley cez Rumunsko a Bulharsko. Moja skúsenosť: NIKDY VIAC AUTOBUSOM !!!
Re: Autobus
23. 06. 2010 14:24
Adult napsal(a):
-------------------------------------------------------
> video drsný. Tohle se ale stát může - a nejen při
> cestě do Chorvatska, může se to stát v tramvaji, v
> autobusu MHD... může se to stát i ve vašem autě
> vašemu řidiči. Souhlasím ale s názorem, že je
> lepší jet vlastním autem s řidičem, kterého známe
> a kterému věříme.
>
> Autobusem by se mi také už jet nechtělo, zažila
> jsem to 2x, pokaždé cesta na 24 hodin... ale kdyby
> to jinak nešlo...

i když ono je trochu rozdíl když zkolabuje řidič při rychlosti 100km/h nebo 40 km/h.Ten kameraman je dobrý suchar,ostatní panicky ječí a on "nastali problemi..."
avatar Re: Autobus
23. 06. 2010 14:27
On podle mě nevěděl co se vůbec děje.
avatar Re: Autobus
24. 06. 2010 09:47
....v roce 2000 jsem jela autobusem s mati do Basko Polje pod stany,vyjizdeli jsme z Ostravy ve 13 hodin,sedeli jsme hned vepredu za druhym ridicem a delagatem,mi jsme si tu cestu opravdu uzily...okolo Olomouce se porouchaly predni dvere a tak jsme par kilometru na stridacku dvere drzely,nez se naslo misto na zastaveni a ridici mohli dvere spravit...pak byl klidek,kochali jsme se krasami starych cest,tenkrat jeste dalnice nic moc,Rakousko jsme projeli v pohode,Slovinsko taky,pak v HR uz v noci s nami ridici jeli jako s ukradenym pokladem a mi jsme za jizdy ve spanku padali ze sedadel,panove chteli dohnat ztraceny cas s temi dvermi,tak nehlede na nas pasazery,jedeme,co to da,to bylo v okoli Plitvic,panove to od nas pekne schytali,na takove dva blazny musi clovek opravdu trefit!!!Pak v okoli Kninu horelo,tak jsme pozorovali plameny slehajici do noci a na stesti jsme nevideli ty postrilene domky a cedule o zaminovanych polich.U Omise pak taky horelo a mi museli cekat na ceste,nez hasici uhasi ohen pres cestu,v tomto roce dost v HR horelo....po 10 dnech nadherne dovolene jsme malem dostali infarkt,kdyz nas prijeli vyzvednout ti sami ridici,co nas sem dovezli,tentokrat byli okamzite nami cestujicimi upozorneni,ze pojedou NORMALNE,vyjizdelo se v 16 hodin v sobotu,cesta probihala uplne normalne a v klidecku,delegat cestou vypravel,co a jak se v HR stalo za valky,kde a jak se nejvice bojovalo az jsme dorazili ke Kninu a smerem k Padene za dne videli ty rozbourane a postrilene domy a cedule s varovanim o zaminovani,nic prijemneho.....najednou padla rana jak z dela a autobus lital zprava doleva a mi vsichni sedeli strachy na zemi,ze na nas nekdo strili... praskla jedna z gum zadniho kola, dovedete si predstavit v tomto okoli,co to bylo za poprask v autobuse,ridici po nekolika metrech zastavili na autobusove zastavce nekde v polich a vsichni jsme vystoupili,zvedavi,co se stalo.Nejhorsi na tom bylo,ze kam ses podival,vsude cedule o zaminovani,nemohli jsme vubec nikam a ta zastavka byla strasne mala,bylo to pekne nebezpecne,ta cesta byla tenkrat jedina a tedy dost velky provoz,trceli jsme tam 4 hodiny,nez se podarilo to kolo spravit,to uz byla tma a o to to okoli bylo neprijemnejsi..... to bylo poprve a naposled,co jsem jela do HR busem...
Re: Autobus
18. 12. 2010 17:20
Ahoj všem, co nemají vlastní povoz a jsou odkázáni na veřejnou ... my, po několika cestách do Chorvatska vlakem, se v příštím roce odvážíme vsednout do busu. Takže, kdo už ví kam a kdy, tak tomu sděluji, že společnost Jadranexpres-bus, již on-line rezervuje pro sezonu 2011. Vyjíždí z Prahy a končí v Gradacu. Cena je příznivá.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil ivak (09. 05. 2011 04:08).
Re: Autobus
20. 12. 2010 17:24
Ivi thumbs up info !!!
avatar Re: Autobus
21. 12. 2010 00:50
Autobusem jsem jel 2x a to do Itálie, poprvé r.1999 a podruhé r.2001. Cesta dlouhá cca 800km takže z Nového Boru jsme tehdy vyjížděli nějak kolem 18 hodiny a na místě jsme byli brzy dopoledne. To se dá vydržet a cesta tam byla vždy relativně v pohodě. Zpět nás vezl pokaždé jiný autobus a zážitky nic moc.

V r.1999 jsme odjížděli zpět domu v den požáru v Tauernském tunelu (snad to píšu správně), takže autobus přivezl další rekreanty až večer a na otočku jel s námi hned zpět. Stará karosa bez klimatizace, když se otevřela ventilačka tak zas někdo brblal že na něj fouká, řidič s námi jel skoro bez zastávek jako by nás ukradl, každou chvíli jsem viděl čáru oddělující krajnici jak ubíhá uprostřed autobusu, řidič aby neusnul za tím volantem úplně tak pustil video se zvukem na plné pecky takže z reproduktoru co jsem měl přímo nad hlavou jsem málem ohluchnul. Řidiči byli oba navíc nas**ní a neochotní, no fakt zážitek.

V r.2001 při cestě tam zase před námi seděly dvě starší dámy které se rozčílili, když já ani manželka jsme nebyli ochotni trávit celou cestu s jejich opěradlem pod bradou bez možnosti se pohnout, když si to opěradlo sklopili naplno aby mohli spát téměř v leže...

Kdepak, autobus není prostě pro mě. A do Chorvatska si to už vůbec neumím představit protože tam jsem zvyklý šmejdit a jezdit po okolí takže bez auta bych byl úplně jako bez ruky.

** Petr **



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PetrK (21. 12. 2010 00:51).
Re: Autobus
21. 12. 2010 08:46
Autobusem jsem jel na dovolenou mnohokrát, i do HR. Nejhorší cestu jsem absolvoval do Tropei v Itálii, 36 hodin v karose s mateřskou školkou. To že jedeme se školkou jsme zjistili až když autobus po naložená pár lidiček se přemístil před školku a začal nakládat hrnce atd. Stavělo se snad každých 2,5 hodiny, někdy i dříve (kvůli čůrání), přestávky se protahovaly z 10 minut na půl hodiny atd. Když už jsem musel zařvat kvůli bordelu, hned jsem byl vylíčen dětem doprovázejícimi maminkami jako stvůra.
Když jsme jeli o pár let busem na řecký ostrov Skopelos 40 hodin, bylo to taky hrozné, ale jako cesta se školnou určitě ne.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 156
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.