Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru

Autor Bene 
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
19. 02. 2011 18:31
dík,tak to je fajn,bál sem se že tam bude mačkanice jako u zagrebu,Jinak benzín beru až za Goričanem,takže poho. Nevím proč se mi tam objevila 2x moje zpráva (asi nákej virus).



Upraveno 1krát. Naposledy upravil darko (19. 02. 2011 18:31).
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
19. 02. 2011 20:38
Tak tady jsem měl nejdraší kafe v životě,když žena slyšela cenu tak ji přestalo chutnat, takže jsem pil 2 a pak jsem často stavěl na wc. Je opravdu lepší pít vlastní.Karel.
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
20. 02. 2011 08:08
... Ka.S ... na ÓMV u Varaždina nás 3 kafe a 1 čokoláda stály cca 10.100,- CZK ... smoking smiley
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
20. 02. 2011 08:15
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... Ka.S ... na ÓMV u Varaždina nás 3 kafe a 1
> čokoláda stály cca 10.100,- CZK ... smoking smiley

To snad ne, Varaždin neleží v horách, aby tam byla vysokohorská přirážka.
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
20. 02. 2011 09:01
... Karle ... 3 kafe a 1 čokoláda ... cca 100 CZK ... 1 Panasonic v plné výbavě DMC TZ 7 ... cca 10.000,- CZK ... yawning smiley
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
23. 02. 2011 21:43
To Bessy: Teď si vzpomínám, že jsi psal, že nějaké lepé děvy Ti ukradli kameru.To jsi se nechal nějak zmást? V poslední době je těch okradených moc, a to i u nás. S jakou fintou přišly?

Karel
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
23. 02. 2011 22:05
... manželka si umývala ruce na WC a foťák ležel asi 2 minuty u zrcadla ... pak přešla do restaurace objednat kafe, ale ihned se vrátila, když jí došlo, že foťák zůstal na umývadle ... z WC pak vyšly ty lepé dámy ... nikdo jiný ....
sedly vedle nás a už je nepřesvědčila ani interpelace personálu aby foťák vydaly ... no nic ... už je to pryč ...
ale jsem vděčný Václavu Šatavovi ... a jeho synovci ( šéfovi oddělení Policije HR ve Varaždinu ) který holky dostal k výslechu včetně řidiče, jehož mikrobus jsem nafotil ... smoking smiley
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
23. 02. 2011 23:14
Tak já mám lepší zkušenost. Zapomněl jsem foťák v motorestu v Rakousku na židli vedle stolu. A bylo tam dost lidí. Vzpomněl jsem si na to, že jej nemám, asi za dalších 20 km. Vrátil jsem se a foťák již byl zapsán v knize nálezů a dala jej tam uklízečka.
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
01. 03. 2011 20:21
Zdravím. Mám docela dobrou zkušenost z odpočívadla DOBRA a KRKA.Na ,dobra, vcelku dobrý kafe,čistý wc a samoobslužná restaurace,kde jsme hezky a chutně posnídali vloni v červenci.No a na ,krka, je nádherný pohled na modrou hladinu.Dá se tam taky koupit něco na občerstvení a wc je taky dost v pohodě.Byl jsem tam a můžu doporučit.
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
01. 03. 2011 21:20
To je foceno od parkoviště odpočívadlo KRKA
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
02. 03. 2011 18:03
martas74--pěkný fotky
Anonymní uživatel
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
02. 03. 2011 18:25
Karel M. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Bessy napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > ... Ka.S ... na ÓMV u Varaždina nás 3 kafe a 1
> > čokoláda stály cca 10.100,- CZK ... smoking smiley
>
> To snad ne, Varaždin neleží v horách, aby tam byla
> vysokohorská přirážka.


Karle a toto je Sahara nebo co !!!!!


Tam je tak krásně že by tam ta horská přirážka neškodila.

A malé doporučení - skutečně to chce spustit povyk hned, okamžitě po zjištění problému. Třeba i pitomé poškození auta na parkovišti. Prostě reagovat. Oni jsou vyčuraní a ten foťák dle všeho již byl dávno mimo areál.Synovec řekl, že to by toho zlodějě někdo musel chytit za ruku aby mu něco šlo dokázat. Prostě - jako u nás.
A na druhou stranu, až budeme Na Harcovně, vyfotíme se skupinově a s poděkováním pošleme foto do motorestu v Rakousku kde se zachovala uklizečka jako dáma. A to s velkým D !!!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Šatava (02. 03. 2011 18:48).
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
03. 03. 2011 17:17
první odpočinek, větrání v Maďarsku a čekání na kamarády...

P.S.dokonce mi nějací Rumuni nabízeli hodinky thumbs up smiley jinak pusto prázdno



Upraveno 2krát. Naposledy upravil kure (03. 03. 2011 17:20).
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
03. 03. 2011 17:35
foceno z odmoriště Krka
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
04. 03. 2011 14:51
A tady pohled z druhé strany :-)

Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
05. 03. 2011 23:07
jojo odmoriště Krka
bylo zatím asi to nejlepší co Chorvati pro mé oko předvedli, to je prostě paráda.........
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
06. 03. 2011 08:34
Schimi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jojo odmoriště Krka
> bylo zatím asi to nejlepší co Chorvati pro mé oko
> předvedli, to je prostě paráda.........




[croatia.hr]
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
06. 03. 2011 20:02
Cestou tam valíme po staré a dáchneme v Rastoke a nebo v sedle při přejezdu hor za Gračacem. Tam je to hezký ,jen vyskočit Vinettou.
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
09. 03. 2011 11:29
Já to tedy jezdil po starý na jeden zátah, ale skoro vždy jsem stavěl v Kninu kousek před benzinou na tom téčku koupis si čerstvý sladký pečivo a vedle v kavárně jsem si dával kafe
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
09. 03. 2011 13:23
divím se, že mi nikdo nenapsal, ať píšu do témata o pečivu tongue sticking out smiley
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
29. 02. 2012 14:49
ja stavam pred poslednym tunelom potom je odbocka na rijeku. je to dolu pod cestou v lese, taka zelena pumpa .nikdy sa nenaučim ako sa vola. =D
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 237
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.