Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru

Autor Bene 
Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
05. 05. 2010 08:35
Zdravím všetkých na fóre, myslím že by to zaujímalo aj ostatných, nielen mňa kde sa oplatí zastaviť na diaľničných odpočívadlách, myslím tým celkovú vybavenosť, kvalita a cena PHM na pumpe, čistota WC, možnosť občerstvenia, ponuka a kvalita jedla a jeho cena, ostatné zaujímavosti, celková spokojnosť, dopredu ďakujem za všetky názory.
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
05. 05. 2010 12:53
[img232.imageshack.us]
[img64.imageshack.us]
[img693.imageshack.us]
[img192.imageshack.us]
Název jsem si nezapamatoval, ale někteří z fóra si vzpomenou a doplní !! Je tam hezky a čisto !!
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
05. 05. 2010 13:35
Odpočívadlo Marune před jižním portálem tunelu Sveti Rok, tzn. při cestě k moři po výjezdu z tunelu .

Koncem září 2006, (naše první cesta k moři) teplota před tunelem v pět ráno asi + 4° C, za tunelem + 17° C.
Jediný "šlofík" před tunelem. angry smiley
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
05. 05. 2010 13:40
Já se na něj nedostal, protože jsem stál v koloně v levém pruhu sad smiley
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
05. 05. 2010 20:26
sice to není k moři ale od mořasmoking smiley





Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (05. 05. 2010 20:27).
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
05. 05. 2010 21:26
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 15:09).
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
05. 05. 2010 21:41
Fido napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kolisto, na Marune se dostaneš z obou směrů!
> smileys with beer


já vím Fido..cestou tam sme stáli dole na Jesenici ale bylo eště moc šero





Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (05. 05. 2010 21:41).
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
06. 05. 2010 08:20
tady je to Marune hned pod Sv. Rokem....
neví někdo, když je to tak velké, zdali tam není také motel ??




marune
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
06. 05. 2010 08:55
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
06. 05. 2010 09:16
---> Fanky
děkuji za informaci, akorát ty čtyři hvězdičky jsou pro mne na jedno přespání trochu dost...
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
06. 05. 2010 09:38
..to mas pravdu,jsou i lepsi mista a urcite levnejsi...
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
06. 05. 2010 10:10
Odmoriště Kozjak u Splitu ...


avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
06. 05. 2010 19:05
koukám, že loni v únoru to bylo v Chorvatsku na kraťasy smiling smiley
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
06. 05. 2010 19:40
No měli jsme datum ve foťáku nastavený obráceně, tzn. měsíc, den, rok
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
06. 05. 2010 20:17
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
06. 05. 2010 22:28
Ahojte! Mozete poradit? Niekto tu pisal pred cca rokom,ze po starej ceste niekde pred Plitvicami je bistro kde sa da skoro rano dobre najest, super personal atd. Dakujem
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
07. 05. 2010 07:45
Asi to bude v Korenici, cca 15 - 20 km z Plitvicek smerem na Split po levy strane. Jestli maji super personal nevim, my jedli v bufetu a ja si tam trosicku nabehl, protoze jsem si dal rybu a z priloh jsem si dal nejaky kolinka, ze to vyzkousim z toho, co tam maj. Nebyly to kolinka, byly to desne bledy fazole a ja varenou zeleninu desne nerad...
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
07. 05. 2010 09:20
ano, Korenica, stavělo se tam.... snad to tam bude teď lepší co jezdí hlavně po dálnici....oblíbená přestávková zastávka desítek autobusů směrem k moři...půlhodinové fronty na WC (hlavně pro dámy).....smoking smiley
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
07. 05. 2010 10:06
...Korenica Hotel Macola..

..a pak nebyla spatna i restaurace Jaso v Polaci za Kninem..

..a jestli se nepletu,tak byl jeste pred Korenici vlevo grill Bistro "Mirni Kutak",tam staly vetsinou kamiony...

Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
07. 05. 2010 21:25
a mně to stejně nedá, ještě že máme vlákno "kde odpočíváte na cestě ...." a teď já opravdu vážně nevím, kam dříve psát. angry smiley už týden přemýšlím nad tím, že založím nové vlákno, jsem totiž zřejmě mírně pozadu, ale ještě mne naštěstí nic nenapadlo . . .
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
11. 05. 2010 16:04
Otázka na Bessyho?
Minulý rok som využil pekné odpočívadlo na poladiaľnici M70 v Maďarsku cestou na hranič. prechod Letenye, chcem sa spýtať Bessyho, ktorý toto odpočívadlo na fóre doporučil, či sa zmenilo niečo tento rok, minule sme boli spokojní, čisté WC aj tečúca voda plus lavičky so stolíkmi, či to tam ešte je, poprípade nepribudli iné služby, dík.
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
20. 01. 2011 18:43
... jak jsem jen mohl před 8 měsíci přehlédnout otázku Beneho ...?sad smiley ... no, už se stalo ... takže odpočivadlo na M 70 nezaznamenalo žádné změny ...

... je to klidné, bezpečné, osvětlené odpočivadlo na polodálnici M70 ( bez poplatku ) v Maďarsku cca 15 km před Goričanem ... není tam sice čerpačka ani restaurace, ale jsou tam WC ( včetně vozíčkářských ) , tekoucí voda, lavečky ... naprosto bezpečné a čisté ... je z obou stran polodálnice ... čili dvojče ...
... co jezdíme tranzit na Jadran přes Maďarsko ... vždy tam zastavíme na svačinu a malé protažení ... bez problému se tam dá i přespat, což maďarským policistům, kteří tama projíždějí ... nijak nevadí ... pravidelně tam jezdí dálniční služba ... provádí úklid WC ( zápisy o KO jsou několikrát denně ) a to mě po několika zastaveních na tomto odpočivadle ... přesvědčilo o takřka nejčistších WC při průjezdu ČR, Rakouskem, Maďarskem a Chorvatskem ... včetně těch vyhlášených ( dálničních ... ) thumbs up
... a tímto popotahuji na Fousáčův podnět vlákno o odpočivadlech ... smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (20. 01. 2011 18:44).
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
21. 01. 2011 12:04
A neviete mi povadať nejaké bližšie info o ubytovaní na odpočívadle Zir západ je to ešte 26,7Km pred odpičívadlom Murane. Kto už tam bol ubytovaný? ďakujem Marcel
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
16. 02. 2011 19:29
Zdravím kolegáčci,chtěl jsem si zde doporučovaná odpočívadla prohlédnout na této adrese pomocí Avio Preletu a ono to nejde. Nevíte někdo prosím, proč tato stránka nejde načíst.Dík Karel.



[www.hac.hr]
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
17. 02. 2011 11:55
no píšu tam že Stranica je u izradi - stránka je vo výstavbe
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
17. 02. 2011 17:26
Děkuji za rychlou odpověd'. Karel.
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
18. 02. 2011 19:50
Musíš na mapy a tam kliknout mapa Chorvatska jsou dvě a na jedné se dostaneš na avio prelet
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
19. 02. 2011 13:15
zdravím,páč letos poprvé pojedu přes Rakousko,chtěl bych se zeptat na odpočívadlo "Old Timer" na rakouské dálnici A2
Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
19. 02. 2011 13:17
zdravím,páč letos poprvé pojedu přes Rakousko,chtěl bych se zeptat na odpočívadlo "Oldtimer" na rakouské dálnici A2 ,kolik tam stojí záchod,kafe apod. popř. jestli tam nebývá v noci narváno (ala odpočívadla před Zagrebem).
avatar Re: Najlepšie odpočívadlá na ceste k moru
19. 02. 2011 16:53


Darko ... jestli máš na mysli Oldtimer Zobern ... cca 85 km pod Vídní na A2 ... ( fotka je z loňska ) tak jsem se tam zastavoval víc jak
10 x v různou denní či noční dobu a nikdy se mi nestalo. že by nebylo místo k parkování a tedy i ke spaní ...
benzinka je tam Shell a zrovna tam je drahá ... za WC chtěli 50 centů ... kávu si tam dáváme svou ... yawning smiley kafe " motoriestowe " si dáváme v Mikulově a pak až v Chorvatsku ... grinning smiley
P.S. ve dne a když je hezky ... jsou tam přímo z parkoviště kouzelné vyhlídky po okolí ... ( Zobern je ve stoupání )



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (19. 02. 2011 16:55).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 159
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.