Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

odtažení vozidla z Chorvatska

Autor Svatik 
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
14. 01. 2011 14:27
Bessy,
volá se pokud jsem v Chorvatsku jemom toto trojčíslí a nebo s předvolbou Chorvatska.
Přemek
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
14. 01. 2011 17:28
... Přemku ... volá se jen ... 987 ...
... mě spadlo okno ( el. stahovačka ) ve Splitu ...
... mobilem jsem vytočil tohle trojčíslí ... ozvala se spojovatelka, přepnula hovor mechanikovi ... kterému jsem česky vysvětlil co se stalo ... SPZ ... typ. vozidla ... barva auta ... kde stojím ... jméno ...
... volal jsem tehdy v neděli ráno z přístavu ( po nonstop jízdě z Moravy do Splitu ) v 07,00 ... za dvacet minut už byl vedle Passatu ... řidič a mechanik v jedné osobě z HAKu ... rozházel dveře ...zašpalkoval okno ...vše složil ... ani nebyl ohrožen odjezd našeho trajektu na Hvar ... thumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (15. 01. 2011 21:25).
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
14. 01. 2011 22:08
Musím poopravit Bessyho. Od 1.1.2011 volejte 1987. Tadyse o tom píše.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
15. 01. 2011 15:57
... Bomiňo ... díky ... takže od 01.01.2011 ...smiling smiley 1987
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
15. 01. 2011 20:22
Taky velmi cenná informace, ačkoliv bych raději vytáčel jiná čísla .( třeba do práce )
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
21. 01. 2011 10:45
Co s vozidlem,které má menší hodnotu než odtah do ČR?
1. s neodstranitelnou poruchou
2. a - po havárii vlastní vinou či spoluvinou - pokud toto v zahraničí existuje
b - po havárii s cizím zaviněním
V ČR se dá v podstatě vozidlo kdekoliv ekologicky zlikvidovat včetně vystavení dokladu o ekolikvidaci a následným vyřazením z evidence a to buď zdarma či za úhradu to by snad mělo být stejné v celé EU.Chorvati však v unii nejsou.
Trasa cca 1050km - SK,HU,SLO,HR - Makarska.Pojišťovna Kooperativa - jen pov. ruč. Standard s asistenční službou - nově uzavřena.
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
21. 01. 2011 10:51
Stačí se v HR podívat trošku dál od civilizace do křoví, jak se likvidují vraky.smoking smiley
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
21. 01. 2011 15:00
Cesta na Pelješaci dolů do Crkvice.


avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
26. 02. 2011 15:46
No tak odtah jezdím. pokud se někomu něco stane, přijedu. :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil srnec (26. 02. 2011 19:02).
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
26. 02. 2011 15:58
No tak už je jasné, proč jsi se dnes zaregistroval - kšeft je kšeft !!! Jen aby se Ti po Tvých prvních příspěvcích někdo ozval !!
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
26. 02. 2011 16:05
Mildous napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No tak už je jasné, proč jsi se dnes zaregistroval
> - kšeft je kšeft !!! Jen aby se Ti po Tvých
> prvních příspěvcích někdo ozval !!


Na kšeft kašlu, máme toho dost. registroval jsem se proto, že mám HR rád. Akorát se divím, že tam lidi musej za každou cenu, bez zkušeností, vybavení atd. Pak to vidíme, nebo čteme, jak to dopadá...

[picasaweb.google.com]#



Upraveno 1krát. Naposledy upravil srnec (26. 02. 2011 16:06).
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
26. 02. 2011 18:25
srncu..když se mě něco stane v HR tebe určitě volat nebudu...eye rolling smiley mám odtah zadara...tvoju reklamu přehlížímangry smiley
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
26. 02. 2011 18:43
ještě že nenapsal za kolik jezdí smoking smiley
kamarád jezí za projetou naftu tak jestli je lepší tak sem s ním smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rohal (26. 02. 2011 18:51).
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
26. 02. 2011 18:58
Rohal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ještě že nenapsal za kolik jezdí smoking smiley
> kamarád jezí za projetou naftu tak jestli je lepší
> tak sem s ním smoking smiley



už chci vidět, jak by jsi ty v práci odváděl činnost pouze za materiál. jdi do pekařství, at Ti tam dají rohlík poze za cenu mouky.
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
26. 02. 2011 19:10
Srnec ... přiznám se že tolik Mercedesů jsem viděl jen v Bosně a Hercegovině ... ostatně na obr. 283 až 286 je bílý " méďa " s SPZ / KO ... to je Kosovo ...?smoking smiley
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
26. 02. 2011 19:25
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Srnec ... přiznám se že tolik Mercedesů jsem viděl
> jen v Bosně a Hercegovině ... ostatně na obr. 283
> až 286 je bílý " méďa " s SPZ / KO ... to je
> Kosovo ...?smoking smiley


ne, ne, to není Kosovo
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
04. 06. 2011 07:07
Srovnání asistenčních produktů vybraných společností naleznete ZDE, dokonce je vytvořena i kalkulace odtažení vozidla z Chorvatska do Prahy!
pat
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
04. 06. 2011 07:47
Už jsem na to taky koukal.Protože odtažení nepojízdného vozidla z Chorvatska(nebo jiné ciziny) je můj "finanční strašák"..Nikdy jsem nenašel službu která to opravdu ( nikoliv jen na papíře) proti pojištění umí.Veškeré služby nabízejí jen příjezd vozidla s mechanikem případné odtažení do nejbližšího servisu atd.Ale jak by někdo měl naložit auto na odtah třeba ve Splitu a dovézt proti pojištění do ČR to nikdo nenabízí.Při dnešních cenách pohoných hmot když bych si to měl platit sám jen u nějakého soukromého dovozce za smluvní cenu tak to vidím tak na 25-30 tis.minimum a v tu chvíli se relativně vždy výhodná dovolená v Chorv. dostává na cenu Karibiku.
No a ted díky článku na i dnes je vidět že Europ assistance by to měla umět jen proti pojištění zdarma.Zda to tak opravdu zjistím až je v týdnu oslovím mailíkem.
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
04. 06. 2011 13:33
Kooperativa nabízí havarijní pojištění, kde je pamatováno i na odtah nepojízdného vozidla do ČR. Švagr měl autonehodu na Istrii je to cca 3 roky, auto nešlo opravit na místě a bylo odtaženo do autorizovaného servisu v ČR, aniž by něco platil.
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
08. 06. 2011 18:26
Rohal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ještě že nenapsal za kolik jezdí smoking smiley
> kamarád jezí za projetou naftu tak jestli je lepší
> tak sem s ním smoking smiley


A nedáváještě ten kamarád peníze za to, že pro tebe přijede???

Hoši, koukám, že někteří z Vás jsou tu totálně mimo...
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
08. 06. 2011 19:29
profesionální odtahová služba "Srnec" se opět ozvala
mám lepší tudíž odtahovou službu "Srnec" nepotřebuji
ani cenu za ujetý kilometr neuvedl jak jsem ho vyzval smoking smiley
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
12. 06. 2011 18:39
Neni tu nejaky dobrovolnik co by si pripadne pujcil vozejk za auto a prijel pro me za nejaky uplatek + benzin? Mam starou Feldu a clovek nikdy nevi co se stane... nechavat ji tam a jet domu busem se mi moc nechce...
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
12. 06. 2011 19:12
pokud Tě nějaký dobrovolník doveze domů např. z Makarské za cca 15.000,- zařaď jej navždy mezi své nejlepší přátele, takže na net a hledat asistenci, ale důkladně, většina je ochotná pouze do nejbližšího servisu, mají to tak chytře vymyšlený, že stejně zaplatíš něco víc nebo míň ze svýho. U Koop jsem léta letoucí, a odtah zdarma až domů považuji za odvážnou fantazii. Bohužel platí - za málo peněz, málo muziky.
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
12. 06. 2011 20:02
Za 15000 bych klidne pro nekoho dojel kdybych mel cim... jeste bych na tom neco malo vydelal...
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
12. 06. 2011 20:26
Unlockingu, nevydělal bys nic. Počítej třeba 2.000 km krát 6,-- Kč /1 km (to nejsou jen pohonné hmoty, to jsou ojeté pneumatiky, tlumiče, čepy, olej, brzdové obložení, kilometrový náběh vozidla, t.j. jeho cenová degradace, atd.), také něco stál ten přepravník, dálniční poplatky, mzda odtahového řidiče hrubého cca 1.000,-- Kč za den. Tak a teď počítej. Pokud odtah provede firma, tak si ty náklady na cestu sice dá účetně do nákladů, ale z těch utržených 15.000,-- Kč odečte náklady na cestu a ze zbytku odvede státu (pokud to neudělá načerno) nějakých 55 %.
Anonymní uživatel
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
12. 06. 2011 21:45
Unjlockingu, neudělal bys líp, kdybys feldu nechal prohnat dobrým servisem?
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
12. 06. 2011 21:45
stačí spočítať len základne náklady.. PHM s prívesom a naloženým autom to nebude 8l/100km, prenájom vozíka na 2dni, dialničné poplatky v chorvatsku drachšie ako za obyč auto, niekde musíš prespať, jesť.. to je len bez amortizácie, stale tí príde 15000 ako že na tom zarobíš?možno istria - bratislava hej split-praha určite nie
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
16. 06. 2011 13:08
unlock .. pár příspěvků výše ... za 1690,- Kč na rok Europ assistance ti to odtahne ... ale ty s rodinou se musíš nějak dopravit sám yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
16. 06. 2011 15:35
za 10 kč/km jsem schopen jet odtah, VW T5 2,5TDi 3 místa + vlek, při delší cestě v ceně půjčení vleku /500den, nemám svůj/ něco objedu po staré, + nějaké mýto, tel. 608484464. Problém jsou další osoby:-( pro případ nouze si napište tel, teď budu pár dní v HR a nebudu to zvedat, bude ležet v polici



Upraveno 1krát. Naposledy upravil xxxx (16. 06. 2011 15:36).
Anonymní uživatel
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
16. 06. 2011 18:01
XXX - toto je velmi kulantní cena. Až se mi nechce věřit .Počítej vzdálenost Praha - Makarska a zpět.
Za naftu dáš tak 11.000,- kč počítej vozík a zpět + náklad vozík 400 kg náklad 1.500 kg
poplatky na dálnici dáš tak 3.000,-kč
určitá amortizace dejme tomu za ty tři dny 300,- kč
půjčovné vozíku 1.500,-
mzda za tři dny 3.000,- kč
Jak se tedy dostaneš do deseti tisíc?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 144
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.