Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

odtažení vozidla z Chorvatska

Autor Svatik 
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
11. 05. 2010 20:54
Spíš vidím větší problém u nehod. Moje asistenční služba k autu se na toto právě nevztahuje. Proto je dobré mít nějakou zálohu v podobě odtahu zpět do ČR.
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
11. 05. 2010 21:45
Právě, že mužeš mít auto úplně nové, v naprostém pořádku, jet jako anděl a pak pojede nějaký blbec jako třeba tenkrát já a je to hned.
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
12. 05. 2010 18:41
... MotoMoto ... to bylo na Makarské 5 sekund ...
já jel od Dubrovniku ... na Split a u pekárny ( na magistrále ) jsem hodil myšku, jaký mají chleba ... jel nás proud aut a než jsem napočítal do pěti ... shora od pekárny vyjela dodávka a bez dání přednosti těm, co jeli po hlavní ... asi do 2ho či 3ho auta co jelo za mnou ...mrsk ...
a měl to přímo do boku ... tak jsem si říkal ... jet o pár vteřin později ... byl jsem to já, kdo to chytil ... ale byl to strážný anděl co letěl nad námi, který to tehdy nedopustil ... celou " prdu " jsem viděl v zrcátku ... no comment ...
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
12. 05. 2010 19:35
jj a co pak?
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
12. 05. 2010 19:52
... můžu Ti říct ( vlastně napsat ) ...že mě přešla chuť ... na pečivo ... yawning smiley
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
12. 05. 2010 19:57
Tak to se teda divím, po takovém adrenalinu jednomu vyhládne, negrinning smiley
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
13. 05. 2010 07:13
... hoši ...do té pekárny už jsem nešel ... yawning smiley
... to jsou právě případy, kdy nastupuje odtahovka ... a dovolená in prdelium ( když to odnesou jen plechy ....jinak to ani nedomýšlím )
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
14. 05. 2010 16:55
Nechci volat vlka z lesa, ale pro jistotu jsem poslal mejly několika odtahovkám v okruhu bydliště, jestli by mě mohli dotáhnout domů, kdyby něco nemilého nastalo nedejbože a já zůstal trčet kdesi daleko. Jedu už v polovině června.eye popping smiley
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
14. 05. 2010 18:02
pak333 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nechci volat vlka z lesa, ale pro jistotu jsem
> poslal mejly několika odtahovkám v okruhu
> bydliště, jestli by mě mohli dotáhnout domů, kdyby
> něco nemilého nastalo nedejbože a já zůstal trčet
> kdesi daleko. Jedu už v polovině června.eye popping smiley

dobře, a odezva na mejly, kolik třeba Kč za sto kiláků .... ?
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
15. 05. 2010 08:56
Nikdy jsem na dovolenou nejel bez havarijního pojištění. Při cestě jsem o něco klidnější. Mám fabii a ročně i s povonným pojištěním platím cca 6.000 Kč. Pojištění mám sjednané u Kooperativy. Výtah z asistenčních služeb: neprodleně bude zajištěn příjezd odborného opraváře, který provede opravu vozidla. Jestli-že nebude vozidlo opraveno na místě bude zajištěn bezplatný odtah do vzdálenosti až 50 km. (max.70km) Jestliže vozidlo nemůže být opraveno v den nahlášení je hrazen 1 noclech v hotelu max. 50 EUR za osobu. V případě, že se vozidlo nepodaří zprovoznit ani na druhý den je zajištěna bezplatně vlaková jízdenka 1. tř. do místa bydliště. V případě, že cesta by trvala déle než 8 hodin může požádat o letenky. Jestliže oprava vozidla nebude prováděna v zahraničí, bude zajištěn bezplatný odtah vozidla do místa bydliště beneficienta.
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
15. 05. 2010 12:50
Za šest tisíc toto všechno, to teda zírám, já za patnáct mám od UNIQA prd
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
15. 05. 2010 13:16
...krall12... " ...jestliže oprava vozidla nebude prováděna v zahraničí, bude zajištěn bezplatný odtah vozidla do místa bydliště beneficienta..."
...kamkoliv ... ?smiling smiley to je na zvážení ...
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
15. 05. 2010 14:11
Mate nekdo zkusenosti s kratkodobym havarijnim pojistenim? Na jak dlouho, za kolik a u koho?
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
15. 05. 2010 17:10
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 22:31).
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
15. 05. 2010 20:57
Ano moje spoluúčast je min. 5000 Kč nebo 5 procent, ale to se do odtahu určitě nepočítá. Když budu mít nehodu při které budu mít škodu na vozidle jen já a škoda bude třeba 50 000 Kč tak zaplatím 5000 Kč, ale o odtah se nestarám. Odtah je kdekoliv do ČR. Já si myslím, že 6000 Kč ročně s havarijním i povinným ručením není až tak zlá cena.
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
15. 05. 2010 21:45
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 14:51).
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
24. 06. 2010 22:30
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 14:51).
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
25. 06. 2010 10:01
Mno já nevím jestli 12kč/km jedobrá cena, spíš mě to přijde něco jako lichva.
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
25. 06. 2010 10:30
Já si nemyslím, že 12,-- Kč / 1 km je lichva. Vezměm,e si např. "státní vyhlášku" o náhradě za použití vlastního vozidla zaměstnance použitého při služební cestě. Podle této vyhlášky to vychází na zhruba 5,50 až 7,-- Kč / 1 km, dle spotřeby toho konkrétního vozidla. Samozřejmě stát vám vydělat nedá. U odtahové služby musíte navíc počítat s tím, že se musí zaplatit odtahové, resp. odvozové vozidlo, plat jeho řidiče, odvody státu a také samozřejmě nějaký zisk odtahové firmy. Takže ono těch 12,-- Kč / 1 km nemusí být nereálných. K tomu si také připočtěte dálniční poplatky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil fargas (25. 06. 2010 10:31).
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
25. 06. 2010 11:13
Odezvy nulové. Podle toho, co jsem zjišťoval, odtah se pohybuje v rozmezí 10 až 15 Kč za kilometr. Z HR jsem se už vrátil. Autíčko jsem pochválil. Pomoc jsem nepotřeboval. Přeju všem totéž.
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
25. 06. 2010 12:57
12,- Kč rozhodně není přemrštěná cena, spíš naopak. Stačí vzít pořizovací cenu vozidla pro odtah, režijní náklady, amortizaci a údržbu, plat pracovníka, pojištění, přiměřený zisk, palivo a další náplňě, pneumatiky a sečíst to vše dohromady a vyjde cena, která když se vydělí nějakou přepokládanou životností vozidla dá zhruba náklady a zisk na 1 km. A myslím, že rozhodně nebude pod deseti korunami, spíš nad tímto limitem a možná i hodně.
Takže raději ať to nikdo nepotřebujeme.
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
28. 06. 2010 11:07
takže když jezdím za 9kč/km tak jezdím bez výdělku? smiling smiley
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
28. 06. 2010 11:10
Ne asi bez výdělku by jsi to nedělal, ale asi také záleží na těch vstupních cenách. Když někdo koupí nové auto za 1,5 milionu tak má trochu jiné odpisy než když někdo koupí ojeté za 300 litrů. (prosím vůbec nevztahovat na konkrétní osoby). A pokud jezdíš za 9,- Tak je to fajn.
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
30. 06. 2010 13:21
Sponiku .. a s kama že jsi ? yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
01. 07. 2010 10:12
Isekon: Olomouc smiling smiley
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
01. 07. 2010 13:41
panové odtah vozidla je až na tom "POSLEDNÍM" místě kšeft
záleží jak se k tomu každý postaví
více jak 10 Kčs je .....
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
01. 07. 2010 13:51
No to říkej někomu kdo to má jako živnost. Pro něj to je na prvním místě kšef, stejně jako pro jiné obory, prostě to tak je a buďme rádi, kdyby na tom nevydělával tak to nedělá a těžko ty služby pak seženeš.
avatar Re: odtažení vozidla z Chorvatska
02. 07. 2010 13:14
Sponik .... a nemáš nějakou filiálku v okolí Brna , nebo Jihlavy ? yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
03. 07. 2010 14:37
Ne ne makám jen na centrále smiling smiley
Re: odtažení vozidla z Chorvatska
09. 07. 2010 21:50
Pokud by chtěl někdo odtah z chorvatska můžu to zařídit za výbornou cenu, možno i bez dokladu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 92
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.