Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

cesta přes slovinsko 2010

Autor hhorak 
cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 11:12
Zdravím, jsem nový a nečetl jsem všechny témata ohledně dopravy na tom to foru.
Chci se zeptat jestli někdo nevíte jak je to letos s objížděním dálnice ve slovinsku?, slyšel jsem že ty boční cesty kolem dálnice pozavírali.
Díky za odpověď
avatar Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 11:23
ano, dali tam všude závory s elekronickými čidly a závora se zvedne pouze pro auta se slovinskou erzetkou....
avatar Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 11:25
CHAACHAHA to je dobrý za jedna thumbs up ještě tu chybí dotaz jaké bude počasí od 12 srpna o odjíždim thumbs down
avatar Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 11:41
Já se fakt nestačím divit eye popping smiley
Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 12:03
To je bordel,to je bordel ona se asi silnice od lonska změnila či přesunula????confused smiley
Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 13:01
Jak vidím tak tady toto Fórum je pro bandu pitomců!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(až na pár vijímek)
OPRAVDU VÁM DĚKUJI ZA VYČERPÁVAJÍCÍ INFORMACE
všem doporučím ať se tady nedívají!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 13:03
thumbs up smiley hhorak..nejlépe uděláš když Slovinslo přeletíš vrtulníkem..jinak se laskavě podívej pořádně než začneš zakládat nové vlákno..jinak by z tebe taková hňupovina nemohla vyjíttongue sticking out smiley..jo a pitomec si Ty...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (18. 03. 2010 13:07).
avatar Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 14:27
Vasnivykolista:thumbs up
Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 14:34
To hhorak
Vítej mezi pitomce, samozřejmě jsme tu všichni takoví bez vijímek. Slovinsko se dá přeletět i balonem, ale příznivý vítr vane jen pro domácí a nad dálnicí.
avatar Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 15:15
Ano

přesně p.Horák je ukázka dnešního stavu naší společnosti, kde jsou všichni nasr....ý a nevědí na co, zlý a zavistivý.
Život je docela krátký na to být v takovém stavu...
A venku sluníčko a brzo pojedeme dolu!!!

bob
Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 16:14
To hhorak: Jsem tady na fóru taky krátce, ale na jiných už pár let. Ne že by se mě tady a jinde všechny reakce líbili na 100 procent, ale prostě jsem tady nový tak čtu a čtu než se na něco konkrétního zeptám. Na druhou stranu, když pojedu zítra, tak určitě nemám čas pročítat celé fórum a čekám odpověď hned, ale musím čekat odezvu takovou jáká je, zasměju se a napíšu že jedu zitra. Každé fórum má své skalní členy, kteří jsou tam víc doma a tak je potřeba to také brat. Proto nezouféj a neutíkej, sranda mosí byt. Když jsou na fóru všichni moc sllušní, tak je potřeba jednou za čas někoho setřítthumbs up smileythumbs up smileysmileys with beer
Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 16:52
Tak takjoko69thumbs up smiley
avatar Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 17:42
ještě ,že se neupalujem jako čarodějnice to by tady půlka lidí nebyla hot smiley
hlavně když je srandasmiling bouncing smiley
Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 17:47
Presne tak, ako hovorí jeden známy "Všetci sne strelení, niekto viac, niekto menej a niekto presne trafení".
Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 17:48
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 15:33).
avatar Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 18:05
taky mne to napadlo, ale vzhledem ke gramatice a výrazivu je to asi obyčejný pablb...
Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 18:22
Ahoj,
v roce 2009 jsem při cestě do Chorvatska dálnici přes Slovinsko snažil objet, tak abych neplatil, ale cesta zpět pevné rozhodnutí koupit známku.
Takže bych nenadával těm co zakládají další vlákno, bude jich ještě mooooc a když bude ještě sezona bude jich víc a víc. Berte to, že né každý to umí, a né každý z nás umí opětovně vložit odkaz aby navedl. Taky halda keců přečti si a bez odkazu a ten moooc pomůže. Takže buďme trpělivý, a pomáhejme si.
Radši dejte odkaz najdeš tady ......., než pokus se trochu hledat a najdeš vše co potřebuješ, než napášeš co chceš dáš ctr.c pak ctrl. .......... a
Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 19:43
hhorak napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím, jsem nový a nečetl jsem všechny témata
> ohledně dopravy na tom to foru.
> Chci se zeptat jestli někdo nevíte jak je to letos
> s objížděním dálnice ve slovinsku?, slyšel jsem že
> ty boční cesty kolem dálnice pozavírali.
> Díky za odpověď
Jsi tu na Fo'ru registrován 5 minut a už zakládáš nové vlákno? Kamaráde, to si musíš něco přečíst a určitě najdeš co potřebuješ,chce to ze začátku spoustu času a trpělivosti.Když od každého Tématu a od každého vlákna přečteš 5 stránek zpátky, tak pochopíš o čem je tu řeč(zhruba).Pak už ti stačí číst jen Poslední příspěvek ale nejen ten , musíš číst příspěvky z toho data,a max.1 stránku zpět a budeš v obraze.Mě chvíli trvalo než jsem na to přišel.Na PC jsem denně a stejně to zabere chvíli času,vůbec jej ale nelituji,protože jsem, alespon' v písemném kontaktu se stejně ,(Jadranem) postiženými lidmi a dozvím se spoustu zajímavých věcí, nejen co se týká Chorvatska.Karel
Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 19:56
Tak ho nebudem snad hned kamenovat, je nový a neví jak to tady chodí. Je snad lepší mu poradit, vždyť tu aspoň máme nového kámoše co je blázen do jadranu jako mi. A jinak s rodinkou to máme za 99 do Brely.hot smiley
Anonymní uživatel
Re: cesta přes slovinsko 2010
18. 03. 2010 20:32
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (15. 05. 2018 13:38).
Re: cesta přes slovinsko 2010
19. 03. 2010 07:10
Děkuji všem co se mě zastali, potřeboval jsem odkaz nebo radu kde to najdu(díky in0x), a né číst kraviny jaky člověk je-či není,doufám že v budoucnu pomůžu taky někomu kdo se sem zaregistruje dobrou radou ne takovou spářkou.
Mějte se fajn a zase někdy tady nebo u jadranu.spinning smiley sticking its tongue out
jo
Re: cesta přes slovinsko 2010
19. 03. 2010 07:33
K panu hhorak:
To je dneska mládež - jakmile jim někdo v tom okamžiku (nejraději už včera!) nevyhoví, tak jsou hned uraženi! Do pr...le, tazatel má sedět tiše v koutku a moc si nevyskakovat, zvlášť, když vleze neomaleně na fórum, kde už se průjezd Slovinskem propral od A do Z.
avatar Re: cesta přes slovinsko 2010
19. 03. 2010 08:39
Já bych toho šikulku hned nezatracoval,je třeba s ním pracovat a čekat jak se bude rozvíjet.Je to určitá diagnoza chytrosti,která se musí léčit

a ne hned na něj střílet.Myslim, že z něj třeba jednou bude dobrý člověk-soudruh.
avatar Re: cesta přes slovinsko 2010
19. 03. 2010 12:15
Kluci, já vás sjednotím tím, že budete všichni proti mně - obětuji se pro vaše přátelství.
Můj závěr - z vlákna - ženskou jednoduchou logikou - je: Slovinská dálnice se dá buď objet, nebo můžete taky být oběť - buď dopravní policie, nebo finanční oběť při zakoupení dálniční známky. V každém případě vždy všichni šťastně dojeli až k Jadranu. Konec dobrý, všechno dobré. Zdraví R.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (19. 03. 2010 14:01).
Re: cesta přes slovinsko 2010
19. 03. 2010 12:30
buďme všichni rádi za těch pár otázek a odpovědí.........je to přece forum,snad nám to všem ušetří nějaký to éčko, nebo si alespoň pokecáme..............nebo si mám před tím pročíst celé vlákno?
avatar Re: cesta přes slovinsko 2010
19. 03. 2010 18:49
in0x napsal(a):
-------------------------------------------------------
>aj , když je pravda, že příspěvků přibývá až příliš a chybí vlákno nebo stránka, kde budou JEN
informace, pravidelně doplňované podle nejnovějších poznatků...>

máš úplnou pravdu, mladý brachu, už jsem nad tím také přemýšlel, ale je tu jeden zádrhel, když to vlákno třeba nazveš " objížďka SLO dálnice pro nováčky", tak by muselo být zakotveno pořád nahoře v "Dopravě" jinak za dva měsíce ti klesne dolů do propadliště nahrazeno jinými založenými vlákny a nováčkové sem budou pařit dotazy dál, protože mnozí dál nečtou.....a pokud máš představu, že tam budou chodit JEN nové aktuální informace jsem skeptik....za pár příspěvků tam třeba budeš číst " já jezdim přes Maďary a je to lepší"...yawning smiley,..... v jiných fórech na netu důležité informace filtruje a plevel vyhazuje tzv. "moderátor" nebo "administrátor vláken", ale zde to tak není a asi nikdy nebude....

ale zkus něco, jsi mlád, progresivní, možná něco vymyslíš....
Re: cesta přes slovinsko 2010
19. 03. 2010 19:47
Podle mě, kdo chce objíždět informace si najde. Načte si to tady i když je tady fakt docela "bordel". Moderátor, tady asi spíš moderátoři, by foru jistě prospěli.
Anonymní uživatel
Re: cesta přes slovinsko 2010
19. 03. 2010 21:30
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (15. 05. 2018 13:37).
avatar Re: cesta přes slovinsko 2010
19. 03. 2010 21:50
Předem se omlouvám za OT, ale hřeším na to, že v tomto vláknu tím moc nezkazím:
dělám hlavního moderatizátora na jiném fóru (jde o bastlení v elektronice, ze zdejších ho navštěvuje třeba PetrK), k tomu máme pár dalších moderátorů sekcí, a musím potvrdit, že někdy to jde samo bez zásahu, jindy přijde den, kdy to prostě nestihneme uhlídat, zvlášť, když člověk je zaměstnán jinou užitečnou činností, za kterou bere penízky, aby bylo na příští návštěvu Dalmácie. Nota bene, když za touto činností dojíždí.
Moderujeme zadarmo a snažíme se, aby to vypadalo, že nás za to někdo platí. Naštěstí na fóru máme dost dalších trpělivých, kteří odpoví, vysvětlí, nebo až příliš suverénní nováčky hned usměrní tam, kde už se to probíralo. Nebo do patřičných mezí, podle situace. Takže nám vlastně šetří starosti, za což jsme jim vděční.
Je však pořád dost takových, zejména nově příchozích, kdo neumí a nemají zájem vyhledávat, nehodlají ztrácet čas čtením: tady mě máte a koukejte mi to naservírovat na stříbrném tácku, potřebuju to hned teď včera... a podobný přístup. A ještě se jim nelíbí, když dostanou odkaz tam, kde to už na tom stříbrném podnosu je.
A to by jeden řekl, že na technicky zaměřeném fóru v tom bude větší pořádek. Někdy je, někdy není. Lidi jsou lidi a bude to asi všude plus mínus stejné. Proto navštěvuji rád i toto fórum, které přinejmenším vypadá, jako by ho nikdo nemoderoval, snad pod vlivem kolektivní představy Slunce nad Jadranem k excesům dochází také jen zřídka. Važme si toho, není to pravidlem.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hill (20. 03. 2010 19:24).
avatar Re: cesta přes slovinsko 2010
19. 04. 2010 16:09
Ahoj jsem tu nový ale tohle je o ničem v loni jsme jeli podle návodu v blesku a mohu potvrdit že zákaz tam je ale až u konce.Tak sme někudy vybruslili.Ale co bylo potom vidím hranice takže oddych a pak to začalo.Mám na fabii tnavý okna ale i s papírem a to bylo nějakejch řečí.Museli sme všichni ven a jen tak namátkou koukali do kufru.Nakonec sme jeli jen s Op a asi se jim to moc nelíbilo.Zpátky sme to riskly po dálnici až k Mariboru ale měl sem prdel sevřenou.Uvidíme jak to bude letos rádi by sme jeli zas.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 208
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.