Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Společně na Krk

Autor goofy 
Společně na Krk
15. 05. 2008 08:44
Nechce jet někdo s náma autem v tandemu 11. července na ostrov Krk?
avatar Re: Společně na Krk
15. 05. 2008 15:21
Ahoj Goofy kam jedete přímo jedu do Punatu už 16.6 budu tam tak 5-7 dnů pak jedu znova ale ještě nevím druhý termín Standa
Re: Společně na Krk
20. 05. 2008 09:59
čau Stando,
my jedeme do Malinske. Ale na Krku je úplně pomale už jedno kam jedeš smiling smiley
avatar Re: Společně na Krk
20. 05. 2008 16:07
Ahoj Goofy tam to není špatné už jsem tam párkrát byl uvidím jak to vyjde podruhé
Re: Společně na Krk
21. 05. 2008 17:18
Na Krku (Baška) jsme byli několikrát a vždy nás zastihlo příšerné počasí. Než jsme vjeli na most, tak jsem se pokřižovala, aby nás vítr nesfouknul. Vlny byly obrovské. A pořád vítr, mraky, zima, připadalo mi to jak ve Vysokých Tatrách. Na Krk už nikdy!
Re: Společně na Krk
22. 05. 2008 20:23
Já mám jinou zkušenost. První týden v červnu nádherné počasí. Přes noc sice bývaly bouřky, ale ráno nádhera. Na plážích poklid. Malinska (1995).
Re: Společně na Krk
25. 05. 2008 16:56
ad počasí na krku: jezdíme pravidelně do Bašky a počasí skvělé, stane se, že jeden den z týdnu je třeba "kiša a bura" ale určitě bych to nepřisuzoval tomu, že na Krku je horší počasí než jinde. Už když se sjíždí dolů k moři z pevniny se počasí razantně mění..)) Pouze jednou (první tyden v červnu) jsme měli počasí, že jsme si pomalu přitápěli a na Velebitu napadl sníh.. Letos opět startujeme 27.6. ))
čert
Re: Společně na Krk
25. 05. 2008 19:20
anaximandros napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ad počasí na krku: jezdíme pravidelně do Bašky a
> počasí skvělé, stane se, že jeden den z týdnu je
> třeba "kiša a bura" ale určitě bych to
> nepřisuzoval tomu, že na Krku je horší počasí než
> jinde. Už když se sjíždí dolů k moři z pevniny se
> počasí razantně mění..)) Pouze jednou (první tyden
> v červnu) jsme měli počasí, že jsme si pomalu
> přitápěli a na Velebitu napadl sníh.. Letos opět
> startujeme 27.6. ))

My jezdíme kousek vedle do kempu Škrila u Staré Bašky (letos již po osmé a to taky 27.6.08) a s počasím jsem velmi spokojen (abych to ale nezakřikl).
Re: Společně na Krk
25. 05. 2008 20:27
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> anaximandros napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > ad počasí na krku: jezdíme pravidelně do Bašky
> a
> > počasí skvělé, stane se, že jeden den z týdnu
> je
> > třeba "kiša a bura" ale určitě bych to
> > nepřisuzoval tomu, že na Krku je horší počasí
> než
> > jinde. Už když se sjíždí dolů k moři z pevniny
> se
> > počasí razantně mění..)) Pouze jednou (první
> tyden
> > v červnu) jsme měli počasí, že jsme si pomalu
> > přitápěli a na Velebitu napadl sníh.. Letos
> opět
> > startujeme 27.6. ))
>
> My jezdíme kousek vedle do kempu Škrila u Staré
> Bašky (letos již po osmé a to taky 27.6.08) a s
> počasím jsem velmi spokojen (abych to ale
> nezakřikl).

Jo přesně tak, hlavně to nezakřiknout ..))
Re: Společně na Krk
01. 06. 2008 16:19
Ahoj Čerte mi jedem taky letos v červenci do kempu Škrila.Napiš prosím tě jak jsi tam byl spokojený.Dík za odpověď.thumbs up smiley
Re: Společně na Krk
01. 06. 2008 20:45
To Stenly: Už to,že tam jedeme již po osmé je chválou pro tento kemp.Pokud vám bude vyhovovat ,že kemp je v přírodě,naprostý klid i večer,malé plážičky,s čistými toaletami atd atd,pak vřele doporučuju a to i pro malé děti.V kempu je restaurace iobchod.
[www.skrila.hr]
Pokud budeš mít další zájem,dej vědět.
Re: Společně na Krk
02. 06. 2008 18:09
Dík,to je to co přesně potřebuju.smileys with beer
Re: Společně na Krk
06. 06. 2008 12:10
jedeme do Punatu 12.7. ve 3až 4 h hodina ránní,krásné ,úžasné již 8 rok ,někdy i 2 krát do roka štastnou cestu všem
Re: Společně na Krk
02. 07. 2008 10:00
Ahoj Mílo, jak počítáte, že pojedete přes Slovinsko? Odkud vyrážíte, že vyjížděte až takto k ránu?
Tumling
Re: Společně na Krk
08. 07. 2008 23:31
Nechci nikoho z Vás odrazovat od cestování v tandemu, ale zažil jsem to v roce 2005 a už nikdy více!
Nevyjeli jsme sice dvěma auty najednou, ale před Vídní se na mě napojil jeden český řidič s rodinkou, takže jsem prakticky v tandemu jel a za Vídní na jedné pumpě zastavili stejně jako my, dali jsme se do řeči, řekl že jede do HR poprvé a jestli znám cestu, což jsem mu potvrdil, tak mě požádal, jestli by mi nevadilo, kdyby jeli s námi aby někde nezabloudili. Já dobrák jsem mu to slíbil a když něco slíbím, chci to taky dodržet. Ale už bych to nikdy neudělal. Ač jsme měli auta výkonostně srovnatelná, přibližně stejně staří řidiči, dopadlo to tak, že jsem každou chvíli musel zpomalit aby mě dojel a tak to bylo až do Karlovacu, kde mě přešla trpělivost a dál už jsem jel svým tempem. Podotýkám, že nejsem žádnej závodník, jezdím podle pravidel, ale když někdo na 130 jede stěží 110, to se fakt nedá.
Takže co jsem vlastně chtěl říct: pokud si nejste jisti, že oba řidiči jezdí stejným stylem a přibližně stejně svižně, nedělejte to, že byste jeli ve dvou, je to pak utrpení pro všechny zúčastněné.
Jezdím sám už kolik let, pokud jedeme na dovolenou s někým scházíme se prakticky až na místě a funguje to bez problémů.
Re: Společně na Krk
08. 07. 2008 23:43
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nechci nikoho z Vás odrazovat od cestování v
> tandemu, ale zažil jsem to v roce 2005 a už nikdy
> více!
> Nevyjeli jsme sice dvěma auty najednou, ale před
> Vídní se na mě napojil jeden český řidič s
> rodinkou, takže jsem prakticky v tandemu jel a za
> Vídní na jedné pumpě zastavili stejně jako my,
> dali jsme se do řeči, řekl že jede do HR poprvé a
> jestli znám cestu, což jsem mu potvrdil, tak mě
> požádal, jestli by mi nevadilo, kdyby jeli s námi
> aby někde nezabloudili. Já dobrák jsem mu to
> slíbil a když něco slíbím, chci to taky dodržet.
> Ale už bych to nikdy neudělal. Ač jsme měli auta
> výkonostně srovnatelná, přibližně stejně staří
> řidiči, dopadlo to tak, že jsem každou chvíli
> musel zpomalit aby mě dojel a tak to bylo až do
> Karlovacu, kde mě přešla trpělivost a dál už jsem
> jel svým tempem. Podotýkám, že nejsem žádnej
> závodník, jezdím podle pravidel, ale když někdo na
> 130 jede stěží 110, to se fakt nedá.
> Takže co jsem vlastně chtěl říct: pokud si nejste
> jisti, že oba řidiči jezdí stejným stylem a
> přibližně stejně svižně, nedělejte to, že byste
> jeli ve dvou, je to pak utrpení pro všechny
> zúčastněné.
> Jezdím sám už kolik let, pokud jedeme na dovolenou
> s někým scházíme se prakticky až na místě a
> funguje to bez problémů.


Jeli jsme tak loni s manželovo sestrou ve druhém autě.Nakonec to dopadlo tak,že manžel jel jako řidič auta své sestry a já řídila naše.Jezdíme stejně a tak to byla pohoda.Jinak opravdu utrpení.Letos jedem s mojím tátou a scénář bude stejný.Manžel bude řídit auto táty a já naše.Cíl cesty Makarská,odjezd 13.7. v cca 16 hodin z Teplic.
Re: Společně na Krk
09. 07. 2008 06:33
goofy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nechce jet někdo s náma autem v tandemu 11.
> července na ostrov Krk?


nechci
Re: Společně na Krk
09. 07. 2008 12:42
pro Goofy


pac jedeme ještě s jedním autem vyjíždíme z Prahy v 11.7. v 21 h a jedeme Znojmo,Víden,graz,maribor,ljubljana směr postojná,ilirská bystrica,přechod rupa,rijeka,směr cirkvnica ostrov krk.Jezdíme tam již 8 let.Co se týká poplatků naše a rakouská dalníční známka,slo vinská známka,5 kun mezi rupou a rijekou a poplatek za most na krk který se platí pouze jednou je 30 kun.Co se týká cesty je dobrá ,mnoho lidí nejede přes slovinsko kvůli poplatku.Co se týká čekačky a pomalejší jízdy je mezi ilirskou bystricí a rijekou.Hlavně přechod bude hustej,ale zase to máme pár kiláčku do moře tak se to dá vydržet
Dagmarka
Re: Společně na Krk
09. 07. 2008 13:37
Jsem od neděle doma, ale jela byc s vámi zase. Jeli jsme podobně, ale z JČ, od Vídně stejná cesta jak píše Míla,
bylo to naprosto v poho, cesta tam i zpět, žádná čekačka.
Užijte si dovču. Dáša
Re: Společně na Krk
19. 07. 2008 22:50
Jedeme poprvé do Chorvatska autem na KRK na ,,blint,, ve dvou.Odjíždíme 7.8. večer z Karlových Varů.Chce se někdo přidat?Budeme moc rádi.
avatar Re: Společně na Krk
20. 07. 2008 20:47
To Martas jedeme už 3.8. také opět na Krk Punat a vo apartmán neměj strach je jich volnejch hafo sice v centru ale pěkné.Po dlouhé době budeme zase spát v pokoji vezeme 4 leté dítě jinak spíme v lodi ahoj Standa.
Re: Společně na Krk
21. 07. 2008 20:00
Ahoj Stando díky za info jenom dotaz jak daleko je z centra k moři a jestli je tam v centru hodně lidí díky zatim čus
avatar Re: Společně na Krk
23. 07. 2008 12:43
Ahoj Martas z centra je to k moři kousek,ale nekoupe se tam pláže začínají tak po 300m a vedou dále je výhodnější mít ubytování u pláží.Jezdí tam celý den mašinka.Moc lidí ani ne záleží kde jseš ubytovanej jsou tam i velice klidná místa i místo přímo na promenádě.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 83
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.