Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dovoz potravin do chorvatska

Autor Dudo 
Dovoz potravin do chorvatska
25. 06. 2008 12:58
Prave som sa vratil z chorvatska a mozem zodpovedne povedat ze je zakazane dovažať do HR akekolvek meso v surovom stave, tepelne upravene len na cestu, taktiez tekutiny a žiadne mliečne výrobky a palivá mimo nádrže auta,
A prezreli ma dokonale.
Re: Dovoz potravin do chorvatska
25. 06. 2008 13:04
a môžeš prosím ťa napísať cez ktorý hraničný prechod si išiel ?
Re: Dovoz potravin do chorvatska
25. 06. 2008 13:04
vcera jsem se vratila z Chorvatska a nikdo me neprohledaval...na CR-A hranici jen koukli na pas (kvuli Euru), Slov-Hr koukli i do pasu, na Hr starne to stejny....nikdo nic neprohledaval thumbs up smiley
Re: Dovoz potravin do chorvatska
25. 06. 2008 13:13
isiel som cez madarsko lendava - mursko sr.
A pozerali auto za autom
avatar Re: Dovoz potravin do chorvatska
25. 06. 2008 14:37
A co komu sebrali? Nebo jste byli všichni tak vzorný a nevezli vůbec žádné jídlo? Syrové maso se vozit nesmělo už dřív a jinak 1kg masných a mléčných výrobků na osobu můžeš.
Re: Dovoz potravin do chorvatska
25. 06. 2008 15:01
no super sad smiley presne cez tento prechod - touto trasou chodíme, a pôjdeme znova o 8 dní. môžeš prosím ťa popísať bližšie ako to prebiehalo ? my síce takmer nič z potravín nevozíme, ale zaujímalo by ma ako dlho to trvalo, či to bolo v noci či cez deň, v ktorý deň ste išli a tak podobne. vopred ďakujem za cenné informácie.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil sylvia (25. 06. 2008 19:46).
Re: Dovoz potravin do chorvatska
25. 06. 2008 17:03
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil anaxios (24. 03. 2010 20:32).
avatar Re: Dovoz potravin do chorvatska
25. 06. 2008 22:27
Vrátili jsme se včera na cestě tam slovinec koukl do pasu a chorvat jen mávl.Na cestě zpět slovinec koukl a chorvat dal razítko,toť vše.
Re: Dovoz potravin do chorvatska
26. 06. 2008 11:20
eye rolling smiley .... a čo v takom prípade ak je niekto diabetik confused smiley a vezie si zo sebou potraviny
Re: Dovoz potravin do chorvatska
26. 06. 2008 11:45
ja som nieslol len nejake drobnosti pre kamosa.....divinu a tak. Colnicka ( taky fasisticky typ) len videla ze je to mäso a to stacilo. Spytala sa ci vezieme nejake mäso a miecne vyr. tak som povedal ze nieco mame tak mi prezrela komplet auto aj lod a otocila ma naspät.
Re: Dovoz potravin do chorvatska
26. 06. 2008 11:53
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil anaxios (24. 03. 2010 20:31).
Re: Dovoz potravin do chorvatska
26. 06. 2008 11:59
Dudo, píšeš, že Tě celnička otočila nazpět a přitom první příspěvek je, že ses právě vrátil z Chorvatska??? Tak jsi jel jiným přechodem nebo co??
Re: Dovoz potravin do chorvatska
26. 06. 2008 12:35
nie isiel som tadial, len som daroval slovinskym colnikom nejake mäso.
avatar Re: Dovoz potravin do chorvatska
26. 06. 2008 13:11
No je to celé nějaké divné, brala bych to s rezervou.
Re: Dovoz potravin do chorvatska
26. 06. 2008 13:16
taky mi příjde, že tu chce někdo rozvířit paniku
avatar Re: Dovoz potravin do chorvatska
26. 06. 2008 13:31
Děckááá,to chce klííííd.....hot smileythumbs up smiley
Re: Dovoz potravin do chorvatska
26. 06. 2008 21:34
Vezem od všeho něco a když nám to seberou tak nakoupíme na místě dovču si zkazit nenecháme.drinking smiley
avatar Re: Dovoz potravin do chorvatska
26. 06. 2008 22:15
...klídek...za konzervy, salámy ani zavařené maso...Vás nikdo nikam vracet nebude....dobře se vyspěte na cestu...smiling smiley
avatar Re: Dovoz potravin do chorvatska
26. 06. 2008 23:15
Keď ste si všimli, Dudo napísal, že daroval slovinským colníkom "nejaké mäso". Zákaz je doviezť mäso do HR, nie? Prečo to riešili Slovinci? Takže buď je to výmysel (možno sa mýlim a ak áno ospravedlňujem sa), alebo... nelezme do Slovinska.
Re: Dovoz potravin do chorvatska
26. 06. 2008 23:46
Taky si myslím, že Dudo "dělá vlny", nicméně v pondělí jedu taky s rodinkou přes tento přechod a asi to maso raději převážím jestli se vejdem do 4kg confused smiley
Re: Dovoz potravin do chorvatska
27. 06. 2008 06:56
A viete čo je na Dodovom príspevku zaujímavé? Že ťahá za svojím autom svojú loď a už mu asi nezvíšilo by si kúpil nejaké potraviny v Chorvátsku. Koľko asi stojí doprava člna do Chorvátska a parkovanie v maríne? Žeby fakt bol odkázaný na tie tri štyri kyla mäsa čo si viezol so sebou?
Re: Dovoz potravin do chorvatska
27. 06. 2008 08:51
marcel - nič v zlom, ale prečítaj si tie príspevky všetky. píše, že viezol divinu pre kamoša. (tak je asi logické, že keď mám divinu doma (je jedno odkiaľ), nebudem ju kupovať v HR, aby som ju niekomu dal. )
ja potraviny nevozím, všetko tam kupujem, ale je mi proti srsti, aby ma niekto na hraniciach buzeroval. z toho som uz vyrástla.
Re: Dovoz potravin do chorvatska
27. 06. 2008 10:45
eye popping smiley zase sa robí zbytočná panika
Sylvia) a napísal "koľko" viezol tej diviny confused smiley lebo je rozdiel viezť si mäso pre vlastnú potrebu a viezť väčšie množstvo diviny (... no asi jej nebolo málo, ak ho colníci vrátili naspäť) eye rolling smiley
Nám sa ešte nestalo, že by nám kontrolovali potraviny cool smiley
avatar Re: Dovoz potravin do chorvatska
27. 06. 2008 13:02
deni súhlas. Ľudia teší ma na tom, že sa tu rozpísali a rozohnili Slováci vo väčšom počte. Pre istotu doplním - nie je to mierené proti Čechom, Moravákom, Chorvatom a iným národom a národnostiam.
Re: Dovoz potravin do chorvatska
27. 06. 2008 14:25
Ten Dudov príspevok je napísaný dokonale ako by to odpísal z novín. Kamoška išla v ten istý deň a v čera som jej písala sms-ku koli tomu a potvrdila že to nie je vôbec pravda prešli bez problemov a dokonca bez zastavenia na hran, prechode lendava. Ja idem v pondelok a kašlem na tieto ošiali čo tu umelo vytvárajú niektorý ľudia.tak ľudia nebláznite chodím tam už 8 rokov a nič sa mi takéto nestalo. Prajem všetkým a všem krásnu dovolenku.thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley
avatar Re: Dovoz potravin do chorvatska
27. 06. 2008 15:03
si myslim, že pokud někoho vybrali, tak to byl asi trvale opálený občan, národnost nerozhoduje yawning smiley
Re: Dovoz potravin do chorvatska
27. 06. 2008 16:21
... pokud za sebou nepotáhnete na tažném zařízení krávu co by zdroj jídla a pití je to bez problému.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Dovoz potravin do chorvatska
27. 06. 2008 17:02
Ahoj už jsem také zpět při projíždění HR hranic úplně v pohodě moc jídla jsem nevezl,ale zato alkoholu z toho by se napila celá celnice nikdo nic nechtěl ani nekontroloval jen občanku.
Zřejmě jsem naštval HR celníka když jsem projížděl s trailerem s lodí tak měli daný kužel na silnici auto projelo,ale loď na traileru se nevešla tak mu ukazuji ať ho dá pryč že z něj bude placka za tento jeho pohyb navíc jsem musel ukázat doklady od lodě Standa.
Janik
Re: Dovoz potravin do chorvatska
28. 06. 2008 22:37
Mozno Dudo tahnul celeho diviaka alebo srnca a tak sa to tej podla neho "fasistickej" colnicke nepozdavalosmiling bouncing smiley
Netreba si s takychto prispevkov nic robit. Stastnu cestu vsem smileys with beer
heh to by me zajimalo jestli opravdu vratili tisice cechu zpatky kvuli jidlu jak řikala ta konzulka na nove ve zpravach sad smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.