Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

jet na Istrii nebo na dalmacii

Autor Maky38 
Re: To jezdíte na kole?
27. 09. 2009 12:45
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> MíraF napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > ahoj - ajax
> > proč se má kobyla vystěhovat
> do
> > číny ? dík
>
>
> Mu vadí češi.
no je fakt že se vyjadřuje zmatěně ani ryba ani rak
avatar Re: jet na Istrii nebo na dalmacii
27. 09. 2009 13:24
on je z jisté menšiny, které vadí gadžové, Kanada to jistí ... drinking smiley
Re: jet na Istrii nebo na dalmacii
06. 10. 2009 20:06
No bohužel jsem český národnosti a čistokrevný běloch žijící tady v tý český špíně.Ano čechům se vyhýbám a pokud se nějaký český bílí cikán objeví okolo,tak zbystřím a raději jdu pryč.To se mi stalo zrovna letos,nalitý moraváci asi za 1 hod. vyžrali několik flašek svý samohonky a pak hurá k nám,že se chtějí fotit,mám totiž moc hezký holky v rodině.No to určitě,nějaký uslintaný cz potřebujeme kolem mí rodiny.thumbs up smiley Stačí,že s cz kšeftuju a vím co jsou zač.Čínu neberu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kobyla (09. 10. 2009 19:01).
A to jako všichni se máte rádi?
06. 10. 2009 20:11
Nó koukám jako Paroubek na volební preference.To se máte všichni tak rádi,že vám nevadí cz? Když jsem jel před lety mastnou tyčí do oblíbenýho baru na pivosmileys with beer,měl jsem pocit,že mě všichni cz chtějí okrást.confused smileyTeď raději ten kilometřík dojdu a zpět domů už valim taxem.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kobyla (09. 10. 2009 18:54).
avatar Re: jet na Istrii nebo na dalmacii
06. 10. 2009 20:25
...Ostravaci a ...hoši z Valašska a okolí...podle hodnocení Kobyly...jste zřejmě zdravé jádro této země...
...podle toho, jak Kobyla " vyčesala " ...čechy i moraváky ...a o Vás ani nezavadila...to tak vypadá...
...zcela jistě vychází z platné Ústavy ČR a správně člení občany viz.: Preambule...
...takto...My, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku...
...možná se ale mýlím a brzo budete zahrnuti ...ne vytěženou zeminou z Vašich dolů ...ale do kategorie, do níž, viz. výše ...spadám i já...smiling smiley
avatar Re: jet na Istrii nebo na dalmacii
07. 10. 2009 06:27
Kobyla
je dětská říkánka - kobyla má malý bok - čte se to zepředu i zezadu stejně...pamatuj si z toho pro příště, že se nepíše "bílí cikán" , ale "bílý cikán"....ztejné zvěrstvo je napsat "mí rodiny", správně "mé rodiny"...
avatar Re: jet na Istrii nebo na dalmacii
07. 10. 2009 11:34
...Mack...je Ti jasné, že jsme u Kobyly oba na " černé listině "...?....
a propo...co kotník...?... ptám se jen proto, že jsi to tady na Foru na sebe bonzl...
P.S. sám mám z fotbalu 14 dní natržený stehenní sval...aspoň tak to mám z chirurgie napsané v diagnóze ...nicméně pan Dr.... si do textu neodpustil napsat..." pacient odmítá berle..." ( to nekecám )...fakt je ten, že jsu blbý když jsem šel hrát s 18letýma klukama fotbal a před tím jsem se zapoměl podívat do občanky na datum narození...smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (07. 10. 2009 11:37).
avatar Re: jet na Istrii nebo na dalmacii
07. 10. 2009 15:16
Bessy,
dík za optání, kotník je už OK a 2x rozplavanej v HR....
a s tím tvým svalem, to nemůžeš mít ve svém věku trochu rozum ?
překonej sám sebe a vytrvej ....smileys with beer

jinak mi furt vrtá hlavou cituji " nalitý moraváci asi za 1 hod. vyžrali několik flašek a pak hurá k nám,že se chtějí fotit " kde to bylo u Kobylů, oni mají fotoatelier, nebo co confused smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mack (07. 10. 2009 15:25).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 223
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.