Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena

Autor Vlada 
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 10:14
Nechápu to vztekání,kdo nechce platit tak ať neplatí a objede to,a neprudí ty kteří to zaplatí a to samé platí i obráceně!!!
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 10:17
To Dragon: Ty jsi mě pobavil. Všem přeješ Dobro došli. Tzn. že všem přeješ Vítejte smiling bouncing smiley
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 10:39
stamar napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nechápu to vztekání,kdo nechce platit tak ať neplatí a objede to,a neprudí ty kteří to zaplatí, a to samé platí i obráceně!!!
To Stamar: thumbs up
Zatím jsem se do tohoto vlákna nemíchal: připadalo mi totiž logické, že, dokud není dálnice vcelku, tedy, dokud nenaváže plynule na jinou, bude někde začínat a končit.
Právě to, kde a jak končí a jak se na jejím konci správně trefit, pochopitelně víc zajímá ty, kdo po ní nepojedou (a po staré to nejde, tam se taky něco změnilo), než ty, kdo se jen na konci dálnice nechají vyvést na zbytek staré silnice. Kdo se na ni na zpáteční cestě netrefí s vinětou, najede později. Kdo se dálnici včas nevyhne, viněty nemaje, bude mít potíže. A proč by to nutně muselo tak skončit? Tak se nedivím (konečně sám ještě nejsem rozhodnutý, mezi které se letos zařadím).

Zkrátka taky bych tu taky rád viděl zase trochu víc tolerance, jako za dobrých časů.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil McDave (26. 07. 2009 19:39).
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 11:09
92671 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> cely ten slovinsky usek cesty ma jednu nevyhodu. A to tu, HR neni v unii a proto se na Macelji budou tvorit kolony dal. Dalnice pojme vic aut, prepravi je tam rychleji, ale tam zustanou stat, protoze celnici budou delat porad tim "svym" tempem.

Máš 100% pravdu. thumbs up Včera jsem pozoroval dopravu v HR přes kamery HAKu a DRSu a . Mimo zvýšeného provozu na trajektech (klasika), byly už jen dvě krizová místa - Lučko, a to způsobem opravdu katastrofickým, a Macelj ze SLO strany - kolony byly i na kameře před Jurovci (t.j. cca 35-40km). Dokud to nebude komplet v dálnici a bez "naplat", stojí to hromadu peněz, času a je to na p.d. Do té doby SLO dálnici neplatím.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 11:39
Presne tak Hoprik.Oto tu ide,je to tak ako píšeš.Prečo platiť za niečo,keď aj tak to nakoniec nemá žiadný efekt.
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 12:30
---->Mc Dave
máš pravdu, ale jinak v době po otevření nového kusu dálnice už tu psalo pár lidí, co se vraceli, že odbočili na Ptuj, aby nemuseli platit. Zatím nikdo nepsal, že by s tím byl nějaký problém.

---->Hopkirk
na Macelju byly v sobotu a v neděli fronty vždy, co ten přechod stojí a proč by měly být delší s souvislostí s novou dálnicí mi uniká..

---->Garybaldy
tobě se divím, že nejezdíš přes Maďary a máš zde zbytečné starosti
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 14:12
Také jsem sledovala v sobotu kamery.Nechápu, proč více lidí nevyužívá Demerje.

Teď jsem zjistila, že jsem mimo téma, ale ono když pročítám třeba 50 příspěvku a na něco bych chtěla zareagovat, tak si to ani neuvědomím. smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil alesim (26. 07. 2009 14:23).
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 17:05
mack napsal(a):
-------------------------------------------------------

> ---->Hopkirk
> na Macelju byly v sobotu a v neděli fronty vždy,
> co ten přechod stojí a proč by měly být delší s
> souvislostí s novou dálnicí mi uniká..

Teda tys mi nasadil brouka do hlavy. Už o tom asi půl hodiny mudruju. Nejdřív jsem myslel, že to vliv má, ale teď se kloním spíš k tomu, že ne.
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 17:11
mack napsal(a):
-------------------------------------------------------
-->Hopkirk > na Macelju byly v sobotu a v neděli fronty vždy, co ten přechod stojí a proč by měly být delší s souvislostí s novou dálnicí mi uniká..

Fronty před Maceljem jsou objektivně (a mně to vychází i logicky) delší - jednoduše proto, že auta, která předtím byla rozjetá po delším úseku a v několika "kolonkách", profrčí dálnicí bez zádrhelů a stojí v jediném krizovém místě. To samé platí i pro Lučko (součet kolon před oběma tunely).

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 18:36
Bla bla bla ble ble ble všichni jste blázni já jsem letadlo bla bla bla všichni víte kulový a jste mimo vlákna já jsem největší znalec dálnice ve Slovinsku bla bla bla



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mack. (26. 07. 2009 18:37).
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 19:10
Pre mack.Preto,že mám celorčnú SK aj A.A hlavne je to na km skoro rovnaké a omnho omnoho jednoduchšie.A ešte niečo mám zlé skúsenosti s HU už od roku 95.Nehovoriac otom,že v núdzi sa apsolutne nedohovor. jedine,že vieš maďarčinu.To len odpoveď prečo nie HU.
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 19:23
je tu moc macků, o té kryse, mack. (mack s tečkou a kradeným avatarem) jsem napsal do Ostatního



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mack (26. 07. 2009 19:30).
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 19:48
smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Racetiger (27. 07. 2009 20:07).
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 20:01
Racetiger,
ale to jsi ty své příspěvky neměl mazat, hrdinové z boje neutíkají.....smiling smiley
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 21:20
....smoking smiley



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Racetiger (27. 07. 2009 09:53).
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
27. 07. 2009 07:36
Velký bojovník za práva diskutujících, Racetiger, napsal před měsícem v jiném vlákně toto (doslovný citát) :

Racetiger
Re: Už jsme objeli placenou silnici ve Slovinsku
02. 07. 2009 12:46 Datum registrace: 1 rok nazpět
Příspěvků: 20
Tak koukám, že jsem založil vlákno, které tu pár stupidních trotlů pěkně zaplevelilo.
....
prosím, net snese všechno, ale jak ses rozjásal, jak mi to ta krysa (dle tebe mazák !!) s mým avatarem nandala! Co jsi schopen využít pro svou "argumentaci" je smutné jako ostatně asi celá tvoje povaha.
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
27. 07. 2009 09:16
Od opuštění jedné hranice po příjezd na druhou je to opravdu 35 minut, měřil jsem to. Musím ale taky zdůraznit, to co jsem psal ve svém příspěvku výše, průjezd Mariborem byl naprosto hladký, nikde jsem nemusel čekat.
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
27. 07. 2009 09:51
Macku, Macku , Macku ty ...... prober se!!!! Vždyť jen dokazuješ, že oprvadu nechci, aby byla vlákna zaplevelená. Tak už se vzbuď vyndej hlavu ze své ř..... a přestaň tu s někým a něčím bojovat.
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
27. 07. 2009 10:56
mack. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Bla bla bla ble ble ble všichni jste blázni já
> jsem letadlo bla bla bla všichni víte kulový a
> jste mimo vlákna já jsem největší znalec dálnice
> ve Slovinsku bla bla bla

Co tady ty blbe kecáš za blbiny,jdi do hajzlu a neprud.
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
27. 07. 2009 15:43
tak aby skočilo to flame,
pslany snad dovolí :
Re: Kudy Sloviskem bez poplatku na trase od Graze přes Ptuj do Macelj
27. 07. 2009 15:23
Dnes v noci jsem se vratil, sjezdy a najezdy Drazenci jak ve smeru PTUJ-MACEJL tak i zpet nejsou zpoplatnene, vineta zacina az za sjezdem na PTUJ, tak se nebojte normalne to projedete.
...........
tak a teď by snad to vlákno pro ty, co chtějí jet po dálnici mohlo pokračovat.....
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
27. 07. 2009 16:04
Mack,tak o tom to je ,to nás tady zajímá,,,
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
31. 07. 2009 15:43
hele jak to je vůbec, musím mít k dálniční známce na slovinsku i paragon? nebo stačí jen známka a druhý díl?

díky
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
01. 08. 2009 00:10
na 90% pojedu po dálnici protože cestou zpátky by měl být hotový i Obchvat Mariboru a tak se ptám?
Známku koupím hned za Rak. hranicema?A prodaj mě i tu druhou na zpáteční cestu?
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
01. 08. 2009 00:38
Hned při vjezdu do Slovinska - je tam cedule kudy se dát pokud nemáš dálniční známku - navede Tě k menší benzince. Známku určitě prodají i na zpáteční cestu - dírkujou je stejně tak jako u nás rakouský nebo slovenský.
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
01. 08. 2009 11:18
Zdravím.Nevíte kdy má být hotový obchvat Mariboru?jedeme 14.8 Díky
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
01. 08. 2009 11:29
Podle zprávy, kterou jsem dostal z DARS, by se obchvat měl otevírat právě 14.8.
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
01. 08. 2009 17:29
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
03. 08. 2009 07:17
Proč kupovat 2x na týden? Za stejnou cenu je 1x na měsíc, ne? Taky by mě zajímalo kde ji nakonec koupím. Škoda, že ji neprodávají v ČR.
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
03. 08. 2009 16:25
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 16:32).
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
04. 08. 2009 09:57
maniacm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> hele jak to je vůbec, musím mít k dálniční známce
> na slovinsku i paragon? nebo stačí jen známka a
> druhý díl?
>
> díky




jak to tedy je s tou dálniční známkou musím mít paragon? díky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 295
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.