Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena

Autor Vlada 
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 14:22
už je to tu zas, (-ráno?), podobných příspěvků je tady od roku 2008, kdy tu známku zavedli, asi 1986- 2015.....
flašinet...yawning smiley
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 15:36
16.7. kdy dálnici otevřeli jsme přes ní jeli. Maribor bez problémů, takže přes Slovinsko za 35 minut. Až bude obchvat Mariboru, bude to pohoda. Od konce dálnice je to jen nějakých 13 km na přechod a to už je zanedbatelné.
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 16:33
Hodi mi nekdo presnej popis objetí?jedu z Gracu na Split.diky moc
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 17:20
acrosta napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hodi mi nekdo presnej popis objetí?jedu z Gracu na
> Split.diky moc

objetí...
prostě jí vezneš kolem ramen, druhou rukou přimáčkneš k sobě, ne moc, aby nepraskala žebra a dáš jí hubána... smiling smiley
jinak jsi tu už 5 dnů, tak si něco zde přečti o tom "objíždění"...yawning smiley
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 18:08
Vážení objížděči a známkoví překupníci, respektujte prosím toto vlákno jako informaci o slovinské dálnici a toho, co s ní souvisí. Tedy ne jak ji objet nebo podvést se známkou. Na to jsou tady specializovaná vlákna se stovkami (hodně se opakujících a někdy až hysterických) projevů. Nikdo vás nenutí dálnici používat, ale respektujte prosím ty, kteří ji využít chtějí.
P.S. Vivat Mack
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 18:20
+

Karel



Upraveno 2krát. Naposledy upravil KarelS (26. 07. 2009 22:17).
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 18:27
X



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rosmarine (26. 07. 2009 21:26).
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 18:28
KarelS má buď v hlavě seno nebo nevím. Jsou tu min 3 vlákna pro objetí.
Teď konečně nové vlákno s relevantními info o dálnici, o kterou tu stojíme. Já jedu za 5hodin a stojí mi za to si koupit známku. )
Tak doufám, že je to ponaučení pro ty, co sem lezou a dělají v tomhle jediném relativně čistém vlákně BORDEL!!!
Nezlobte se na mě, ale je to padlé na hlavu.

Mělo by v pravidlech stát, stručně a k věcy. Ne jenom že se každý vyjadří jen pro to, že je zajímavej. Nemám k tomu nic věcného, tak jen přečtu a jdu dál, ne?
Doprčic smiling smiley
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 18:43
Nějak se mi zdá,že tady všichni zbytečně hysterčí.

Karel



Upraveno 1krát. Naposledy upravil KarelS (26. 07. 2009 22:16).
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 18:52
+

Karel



Upraveno 2krát. Naposledy upravil KarelS (26. 07. 2009 22:14).
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 18:53
Nevím kolego, kdo je momentálně mimo mísu. A hlavně mě opravdu nebaví prodírat se zanešvářenými vlákny, kde se člověk opravdu nic nedozví. Snažím se poukázat na to, že hledat informace je dnes cenné. Ale Ty bereš ostatním čas.

V souvětí nadřazenost, slepota atp... máš chybu, to je vidět, že to píšeš v afetku. Ono celé je to, že jsi to nemusel psát, nemá to štávu smiling smiley

Přeji Ti hezkou dovolenou a pokud máš tak zmáklé moje přízpěvky, tak taky víš proč jsem to zrovna zde napsal. Bude-li se každý chovat na tomto fóru podobně Tobě, pak už tu opravdu je místo jen pro nevraživost, nenávist, povýšenost, sociálnost a podobné osočování. A z jedné stránky přízpěvků bude hodnotný možná jeden (a tím se nechci dotknout dosavadních "hodnotných přizpivatelů"- těm děkuji.)
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 18:56
Jistě loni jsem jel přes Sladky vrch a nestálo to za to. Zpět jsem jel se známkou.
A jsem rád, že letos pokročili. Možná je to ne o financích, ale o pohledu kolik kdo najede ročně, a kolik se mu chce sedět dále v autě.

Dále nehodlám na Tebe reagovat.
Anonymní uživatel
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 19:10
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil in0x (05. 08. 2018 22:27).
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 19:54
...



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Racetiger (26. 07. 2009 19:46).
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 20:55
Tady je zas boží dopuštění.....a zase se ho...dozvím.Škoda,že už nejde červenit...hot smiley
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
24. 07. 2009 22:11
Potvrzuji, včera jsme se vrátili a je to bezva. Ušetří se čas a nervy na těch jejich pitomejch 50-tkách ! No a známka se vyplatí koupit, nenalepovat - jen ohnout a zastrčit za držáček parkovacích lístků a po návratu ji prodat dalšímu zájemci... a je jich pořád dost jak tady tak i hned na hranici :-) Na dálnici mají kamery a ta zachytí že známka tam je, ale nalepení fakt nepozná ...
Všem přeji dobro došli a za těšíme se zase za rok...
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
25. 07. 2009 00:28
Vážení přátelé jadranu nedivte se tomu že většina objížděčů slovinské dálnice se cítí na tomto fóru jako doma a tak se snaží své názory vnucovat všude a všem,věřte tomu že není hitem letošní sezony objet slovinskou dálnici , je to pouze věc každého z nás.Nevěřte jim , že za ušetřených 30 euro mají v chorvatsku jednu večeři-stejně si jí tam nedaj,je to prostě mentalita některých z nás čechů
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
25. 07. 2009 00:32
Nikdy bych takový příspěvek nenapsal,ale příspěvky některých členů fóra jsou"do nebe volající"
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
25. 07. 2009 09:09
Nějak se nám to zvrhlo. Původní záměr byla informace o novém úseku dálnice a poznatky kolem ní. Kdo jak pojede, je jeho věc. Opouštím tuto "diskuzi". Pokud budete mít někdo vědomost o otevření obchvatu kolem Mariboru nebo o postupu prací na posledním úseku dálnice A4 Ptuj-Macelj, založíme nové vlákno.
Zdravím všechny.
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
25. 07. 2009 09:37
in0x napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No těch 13 km na chorvatské hranice by ani
> nevadilo, ona ta cesta vypadá velmi nově (když
> jsme tam tudy jeli před 2 lety, tak se mi zdála
> horší). Jelo se tam pěkně, i když jsme najížděli
> až za Ptujem.
>
> Teď jenom jestli při rovnání se do toho jednoho
> pruhu budou všichni dodržovat zip ...


Je zajímavé,že tu ještě nikdo nepsal,že by se v tom místě tvořil "trychtýřový" efekt.Dalo by se to očekávat,o chování některých řidičů a jejich dodržování zipu si moc iluzí nědělám.

Karel
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
25. 07. 2009 13:54
trychtýřovitý efekt - zřejmě myšleno cestou tam, k Macejlu...
prostě kdo pojede po dálnici, tak od koncového přivaděče v Draženci pojede rovnou za nosem po HLAVNÍ cestě....
a kdo na tu hlavní přijede odjinud, z vedlejší, tak holt bude muset dát přednost, jako všude ve světě....žádnej kruhák tam není...
a že by zipy byly nutné přímo z dálnice na napojení na starou cestu, dle mého snad zatím nehrozí...

to bude zase flame....smiling smileysmiling smiley
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
25. 07. 2009 14:08
X



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rosmarine (26. 07. 2009 21:26).
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
25. 07. 2009 14:32
Taky doufám,že termýn dodrží,jedu 15 večer tak snad už po novém obchvatu Mariboruthumbs up.
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
25. 07. 2009 20:46
...



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Racetiger (26. 07. 2009 19:46).
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
25. 07. 2009 21:07
---->Racetiger
hele, hochu, nenavážej se už zde do nikoho, zvlášť ne do ženskejch...
založil jsi už v loňském roce, což je ti k velké cti, vlákno "Už jsme objeli placenou silnici ve Slovinsku", má už to vlákno snad 800 příspěvků...
tak si tam čti, jací jsou Slovinci dobytkové, jací jsou ostatní blbi, že je nenapadne to jednoduše objíždět etc...

a když nemáš zde nic konstruktivního říci těm, kteří prostě a jednoduše chtějí novou dálnici použít, tak už mlč...začínáš smrdět...
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
25. 07. 2009 22:14
To Racetiger, nevým jak jsi na to přišel,ale já jsem se ani slovem nezmínil otom , že jsem nějaký vatař a určitě to nedělá nějakých 30 euro.Co se tebe týče použil bych přísloví o potrefené huse.Dále nechápu,jak můžeš někoho osočovat,že mrší diskuzi,když sem kde se lidé chtějí dozvědět aktuální info o nových úsecích slo dálnice píšeš bláboli.No a na další tvé hloupé poznámky už reagovat nehodlám.
Tom
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
25. 07. 2009 22:48
Kurňa chlapi, nelejte už to pivo z okna! smileys with beer
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
25. 07. 2009 23:31
Pořád nevím jestli objet nebo né kdyby byl hotovej ten obchvat Mariboru tak není co řešit ale takhle nevím,nevím.
Bohužel jedu za 14 dní takže mám smůlu kdyby byl aspon hotov na cestu zpátky.
Ale prujezd Slovinskem za 35minut díky tomu novému kousku se mě nezdá.
Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 07:10
cely ten slovinsky usek cesty ma jednu nevyhodu. A to tu, HR neni v unii a proto se na Macelji budou tvorit kolony dal. Dalnice pojme vic aut, prepravi je tam rychleji, ale tam zustanou stat, protoze celnici budou delat porad tim "svym" tempem.
avatar Re: Dálnice Maribor - Ptuj (Draženci) otevřena
26. 07. 2009 09:25
...



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Racetiger (26. 07. 2009 19:47).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 191
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.