Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pomoc na cestách - autoklub HAK

Autor Karel M. 
avatar Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
30. 05. 2010 07:48
Ahoj

jen doplním nezastavuji takovým těm klukům opaleným, většinou starší MB nebo BMW a stojí
a mávají takovou vervou, že si chvilku myslíte že jim jde o život, těm tedy NE...
A spz je většinou cizí. Pozor na ně.

bob
Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
15. 06. 2010 19:19
HAK má nový vzhled stránek.Informace o počasí,čerpací stanice,itinerář atd.

internetové stránky

odkaz na vlákno Video s ovládáním některých funkcí.
avatar Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
16. 06. 2010 11:04
Myslím , že jsem našel něco zajímavého : [online.evropska.cz]
doplňte tam nějaké datum a dejte pokračovat .... předpokládám , že bez cestovního pojištění si nikdo nedovolí jet na dovolenou , a zde je možno za 90 Kč připojistit si i odtah auta v částce 10.000 ,- Kč hot smiley thumbs up smiley ... to už jde , ne ?

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
16. 06. 2010 11:46
To je sice pěkné, ale to pojištění stojí víc než jednou tolik než např. u České.
avatar Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
16. 06. 2010 14:23
No , podle toho , na co ses díval , a taky jaké jsou ty limity u české .... jinak jsem si to ověřoval telefonicky - tak to není zas tak perfektní , protože to je odtah do nejbližšího servisu , ale za 90 Kč/ dovolená ... grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
16. 06. 2010 14:31
Mello ...Tak jsem se mrknul na tu českou .. a při stejných limitech je to cestovní prakticky stejné (4 osoby na 15 dnů) a není tam žádné připojištění auta ... takže si nech ty bludy o poloviční ceně pro hlupáky yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Isekon (16. 06. 2010 14:32).
Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
16. 06. 2010 15:59
Isekon napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mello ...Tak jsem se mrknul na tu českou .. a při
> stejných limitech je to cestovní prakticky stejné
> (4 osoby na 15 dnů) a není tam žádné připojištění
> auta ... takže si nech ty bludy o poloviční ceně
> pro hlupáky yawning smiley


jsem tedy hlupak.. v on-ne kalkulatoru CP nas to stoji 2 dospeli + 1 dite 11 dni) 750 Kc. U evropske 1500,-
avatar Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
16. 06. 2010 16:23
Barlow , ale bez jakéhokoli připojištění (takže to není přímo srovnatelné) a jste jen 3 - to potom ano , ale pořád nemáš možnost připojistit auto za 90 Kč

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
16. 06. 2010 18:22
A já žádám omluvu grinning smiley
avatar Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
16. 06. 2010 22:39
Isekon napsal(a):
-------------------------------------------------------
> No , podle toho , na co ses díval , a taky jaké jsou ty limity u české .... jinak jsem si to ověřoval telefonicky - tak to není zas tak perfektní , protože to je odtah do nejbližšího servisu , ale za 90 Kč/ dovolená ... grinning smiley

Mám od Kooperativy povinné ručení a nabízená asistenční služba k tomuto pojišťění uvádí poskytnutí bezplatného odtahu auta při jeho poruše do nejbližšího odborného servisu až do vzdálenosti 75 km (při bonusu B3).
Snad tuto službu nebudu potřebovat smiling smiley
Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
16. 06. 2010 22:44
Moje asistence od ČP hradí při poruše odtah do 150km a při nehodě neomezeně.
Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
24. 06. 2010 22:25
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 14:52).
avatar Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
20. 07. 2010 19:16
... na zavolání ... v neděli ráno v 07,00 ... byl opravář HAKu v přístavišti ve Splitu za 20 minut thumbs up

Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
20. 07. 2010 22:08
I já přispěju zkušeností.. z letošní dovči..
Letos jsme museli vyrazit Alfou Romeo GT 1,9JTD.., páč MB ML 400 CDi.. odešly brzdy...
Jelikžo víme..že Alfa je ital..a že nic moc kvalita.. tak jsem zatli zuby a jeli..Cesta tam.. bez problémů..po 4 dnech stání.. jsme se vydali do Biogradu n. Moru.. pro naftu..a na výlet.., tak sednem do auta.. po chvilce jsme byli v Biogradu..(Z Turanje jsme to měli nějakých 7 km do Biogradu)..natankujem naftu.., zaplatíme.. nastartujem..a rožla se kontrolka.. Která signalizuje poruchu motoru.., jenže ta kontrolka se dělí na dva typy - blikající.. - porucha motoru..a trvale svítící.. , která má pod palcem dvě poruchy.. - v zapalovacím..a palivovém systému..
Takže..okamžitě rodina do aaprtmánu.. najít nejbližší autorizovaný servis..(auto není naše)..naštěstí byl v Zadaru, který jsme měli 20 km od sebe..takže šup..do Zadaru.., dojeli jsme do Zadaru.. a ekli si..jak kurnik hledat..jednu ulici v tak velkém městě? Tak jsme zastavili v autorizovaném servisu Citroen.., kde nám řekli..tedy nakreslili záchytné body..čeho se máme držet.. a dojeli jsme do servisu..(v také pr**li by to člověk nehledal).. přijeli jsme tam.. a vešli do nějaké te kanceláře..kde seděl 2m chlap..řekli jsme mu popis závady..a že chcem diagnostiku.. a on že dobře..vzal si klíčky od auta..vyjel s autem..co tam bylo..a najel tam s naším..(pomalu tam nevlezl)grinning smiley.. najel do dílny.. chvilku cosik miškoval..a pak přišel a řekl: TO MA PROBLEM.. takže nám bylo jasné, že je to vážné.., zase zašel..a řekl mechanikovi at se na to podívá..ten se unaveně odtrhl od jednoho auta..mrkl..do našeho..projel očima a řekl: nevim.. a zase šel k druhému autu.., takže p. 2 metrový vzal pc..a projel auto..přes diagnostiku..nic mu neukázala.., přišle s úsměvem..a řekl: Nema problema..vysvětlil, že nic neukázala..a ptal se kdy, má jít na výměnu olejů..,apod.. když jsem řekli..že za tisíc Km..tak usoudil,že to svítí jako upozornění..takže chybu smazal a řekl,že pokud to bude znova svítit..tak máme přijet.. za ním.. a když nebude..tak můžeme jet...,ptali jsme se kolik jsme dlužni..pousmál se a řekl, že nic nechce.. a že je to zadarmo..tak jsme poděkovali..a jeli do apartmánu.. Alfa cestu vydržela..,ale.. když jsem v pátek vyrazili na chatu..kontrolka se rozvístila páč..má přes limit..se servisem.., takže Alfa jde v pátek do servisu..:-)smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hrvat Mishell (20. 07. 2010 22:14).
avatar Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
21. 07. 2010 17:36
Petře to číslo na ty servismany Haku je 987???

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
avatar Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
21. 07. 2010 18:17
... Radku ... ano ... už vím, že je to důležité číslo ... tento servisman udělal to nejnutnější, abychom neměli na dovolené problema ...a ostatní si necháte spravit doma ... tak to řekl ... smiling smiley
avatar Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
21. 07. 2010 20:48
No a když jsi popisoval svůj problém a ke se vlastně nacházíš tak ti rozuměli po čésky nebo jsi mluvil anglicky či ako???

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
21. 07. 2010 20:50
Co ti tam vůbec ladil?
avatar Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
22. 07. 2010 05:22
... Ráďo ... po česky s chorvatským přízvukem ... řekl jsem " okno ...vindous u šofera ... bum bác spadlo "...
... pak ještě chtěl mé jméno, typ vozidla a barvu a kde stojím ....grinning smiley
Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
22. 07. 2010 09:42
Bessy, tak to je lepšie ako esperanto, to musí pochopiť každý.
Re: Pomoc na cestách - autoklub HAK
22. 07. 2010 13:40
človek nikdy nevie kedy bude potrebovat pomoct s autom. tak som trochu "googlil" a našiel som nejaké odkazy na servisi v okolí makarskej. dufam že nikto tento druh pomoci nebude potrebovat.
zoznam servisov1
zoznam servisov2 -po otvorení odkazu nascrolluj dole
Re: Pomoc na cestách - servis Tučepi
22. 07. 2010 23:40
SERVIS v Tučepech bohužel opět vyzkoušen, závada zjištěna, opraveno a v sobotu dojet na kontrolu.Cena vcelku přijatelná, ochota, ale nepřeju vidět nikomu, kolik aut je zaparkováno v servisu a už tady dělají od PO-SO.Bessy, málem jsme ti u Gospiče volali, ale riskli jsme cestu dál, dojeli jsme a to je důležité...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 209
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.