Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kaštel-riviera

Autor rena 
kaštel-riviera
09. 01. 2008 21:15
čauko,máte niekto skúsenosti s touto oblasťou?Od Trogiru po Split.....Aké sú tam pláže a okolie?
avatar Re: kaštel-riviera
09. 01. 2008 21:31
Jukni sem [www.ihvar.cz] . Můj názor je, že je to jedno z nejhorších míst v HR, které jsem kdy viděl. Přelety letadel a špinavé moře to jen umocňuje.
Re: kaštel-riviera
10. 01. 2008 03:04
díky moc,velmi si mi pomohol..spinning smiley sticking its tongue out
vlnka
Re: kaštel-riviera
29. 01. 2008 12:51
Souhlasím s Luďkem.
Re: kaštel-riviera
29. 01. 2008 15:41
Trogir sa dá ešte celkom čisté more no lietadlá fakt jednu sobotu každú hodinu cca 4 pristávali.I
avatar Re: kaštel-riviera
29. 01. 2008 16:24
Na druhou stranu když jsem byl v Okrug Donji na Čiovu, tak byly ty letadla zapadající za baráky atrakcí pro děcka
Re: kaštel-riviera
29. 01. 2008 18:29
Pozorovat letadla je fajn (hlavně když letí nízko nade mnou), ale špinavou vodu nebrat. tongue sticking out smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
vlnka
Re: kaštel-riviera
29. 01. 2008 21:28
Letadla nevadí, ale ta špinavá voda.........a že byla.
Re: kaštel-riviera
29. 01. 2008 22:08
Trogir som bol a tam je čistá voda lenže to je krížom cez poloostrov takže Kaštelanska riviera môže byť humus..
Re: kaštel-riviera
01. 02. 2008 22:24
Já se jezdil koupat na Čiovo a to na levo za mostem a pak asi 2-3 km, kdy přes vodu koukáš na Kaštel. Jinak noční trogir je super. Loni jsem nebyl, tak už se letos těším.
[www.mimibazar.cz]
Re: kaštel-riviera
25. 08. 2008 22:17
Jezdím do Kaštelů dost dlouho a pro zachytávání řes dělají moc a že by to bylo tak moc špinavé ??? Tak nejezděte k moři ale běžte na bazen, aspoň tam budu mít klid od paštičkářú!!hot smiley
avatar Re: kaštel-riviera
28. 08. 2008 08:04
to kucmais:Riasy by som ešte zniesla,ale to,že ma vo vode prenasledovali igelitky a niekedy aj s podozrivým obsahom a dámske vložky!!!!,tak to už je vážne moc!!!Jednoducho neobhajuj,čo sa obhájiť nedá-najšpinavšia voda,akú som kedy v mori videla je v Kašteloch!angry smiley
p.s.máš šťastie,že sme ešte vtedy nemali digitál,tak by som Ti tie "riasy"ukázala!
Re: kaštel-riviera
28. 08. 2008 19:44
letos v čevenci jsme byli v kaštelích v Resniku po přečtení negativních recenzí jsem z toho měl dost strach, moře však bylo krásně čisté, žádné odpadky tam neplavaly, pláž taky upravená a čistá , každý den se o ni starali. Nevím jak vložit fotku, jinak bych tak učinila abyste mi věřili.
avatar Re: kaštel-riviera
28. 08. 2008 22:23
to Franta-Popisované zážitky sú priamo z Resniku-r.2000.Ale ak je to naozaj také ako píšeš,som len rada,lebo Chorvátsko je krásne a toto bol jediný"šrám" na nádherných plážach,ktoré sme už v Chorvátsku navštívili.moody smiley
avatar Re: kaštel-riviera
29. 08. 2008 20:23
Re: kaštel-riviera
06. 01. 2009 15:21
Našel jsem si obrázek Čiovo Čiovo Trogir vypadá hezky a je to nádherný.
[www....]
avatar Re: kaštel-riviera
24. 05. 2015 08:40
Byl někdo v poslední době na Kaštelské riviéře? Změnila se "kvalita" vody ještě k lepšímu oproti zde popisovanému roku 2008? Zajímá nás hlavně okolí Resortu Resnik v Kaštel Štafilič. Díky za zprávu.
avatar Re: kaštel-riviera
05. 10. 2015 11:05
Při klidném moři voda v Resortu Resnik čistá, průzračná. Při menších vlnkách taky v pohodě. Ovšem při větších vlnách jemný písek vodu zakaluje. Větší vlny též přinášejí na břeh z moře "trávu". Pláž je však každý den ráno uklízená,tráva shrabována a odvážena multikárou. Koše na odpadky pravidelně čištěny.
Největším problémem na pláži jsou vajgly, je jich tam "zapomenutých" poměrně dost. Ze dvou sprch na "velké" pláži je jen jedna funkční, bez polatků.
Pro stydlíny je postavena i převlékárna do a z plavek.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 73
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.