Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ježci

Autor Black 33 
avatar Re: Ježci
25. 04. 2008 16:18
Jelimane-teda winking smileyViděla jsem je snad jednou otevřené a řeknu ti-nevím nevím-ani vidina kvalitního sex. zážitku byť s vlastním manželem by mě asi nedonutila to pozřít.tongue sticking out smiley
Re: Ježci
28. 04. 2008 09:19
Mno....mel jsem tu moznost predloni v Orebici. Ackoli vseljaka morska havet patri k mym nejoblibenejsim lahudkam, jezek se ji nestane. Snist se to dalo, ale chut prazvlastni.....




avatar Re: Ježci
28. 04. 2008 18:48
Raadek-a propánajána!thumbs up smileytak to asi fakt ne!Takhle to vypadá snad ještě hůř než si pamatujuhot smiley
avatar Re: Ježci
13. 05. 2008 18:56
...děcka...to jen tak rozseknete...nebo rozříznete...a co se jí a co ne...?....(krom skořápky a trnů...)eye popping smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (13. 05. 2008 18:56).
avatar Re: Ježci
13. 05. 2008 19:15
To Bessy,tak to vím úplně přesně.


JÁ NIC
avatar Re: Ježci
13. 05. 2008 20:20
...želvy nežeru.... z principu...a ježky jsem taky ještě nikdy nesežral...ale Tebe babičko...(řekl vlk...)...
...dobře...ale kdo to ví...drinking smiley
avatar Re: Ježci
13. 05. 2008 23:26
Už ani Puňta to nežere!!!!!

Tak dobrou chuť - některým.drinking smiley
Re: Ježci
14. 05. 2008 12:27
Bessy: Domaci to "rozklepl" vetsim nozem. Pak to oplachl a zbylo z toho to co je na prvnim obrazku. Ji se to oranzove. grinning smiley Jak rikam, da se to snist, ale uz nebudu drinking smiley
avatar Re: Ježci
14. 05. 2008 15:48
Tak já tedy domácí chorvatské speciality ochutnávám, letos sbírám i odvahu na ústřice, ale tohle bych asi nemohla - velebnosti! thumbs up smiley
mm
Re: Ježci
14. 05. 2008 17:43
to Rosmarine : Ústřice jsou super. Nějlepší jsme vloni měli v Malém Stonu (1ks měli za 7Kn) a byli výborný. Jo a když tak zkus tenhle recept http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=8757 nemá to chybu pěkně zapíjet Dingačem - už se těším. Akorát tu anglickou je lepší vzít od nás na Pelješacu se blbě shání vloni ji měli akorát v Orebiči v supermarketu.
Re: Ježci
14. 05. 2008 17:46
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...děcka...to jen tak rozseknete...nebo rozříznete...a co se jí a co ne...?....(krom skořápky a trnů...)eye popping smiley

Bessy, já to ještě nejed (bohužel, ale jak na to trefím, tak to smlsnu jedna-dvě smoking smiley ), ale vím (četl jsem), že se otvírají (sbírají) jen ježci s růžovými konci jehel - samičky s jikrami. A právě tyto jikry se vytřou jejich bílým pečivem a zbaští. To je celé.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Ježci
14. 05. 2008 19:04
Nemohu-jsem syta....smiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Já nemusím nic-žádnou havět.Manžel jí slávky-pokud možno po kilech!Loni jsme dostali od majitelů našeho AP(kteří mají lod a svou bojku obrostlou totálně slávkama)povolení-at si je z tý bojky otrháme a uvaříme..
Manžel se snámým a synem to orvali(teda část-byl tam hrozen jako hrom-takže si vzali JEN kbelíktongue sticking out smiley)uvařili(známý to uměl) a snědli.Já jsem teda fakt neochutnala ani jednu-syn se přemohl na asi 5ks-a zbytek osazenstva se podělil asi o 10l kyblíktongue sticking out smiley(který snědli ve 3lidech!)
No-ani jsem jim nezáviděla a fakt mě nenapadlo jim ujídat.(další den si dali v hospodě žábu-taky dosti vydatné pro oko)
No a ježka jak jsem psala-teda ani náhodou.
avatar Re: Ježci
14. 05. 2008 20:14
...dobrá...většina se bojí...Hope...Ty jsi labužník...to víme, takže jestli na ně natrefíš dřív než já...tak dej vědět...já doufám mezi 13ým a 22átým červnem...
...znám z potápění černé i růžové ...ty růžové tolik nepíchají...samozřejmě mám na mysli ježovky...
...jinak plody moře...náhodou dobrý...to je večeře loni v Orebiči...


Re: Ježci
14. 05. 2008 21:52
Ta večeře se zdá výborná ... Já to pochopil (ty ježovky) tak, že to není ten málo píchvý druh, ale ten superpíchavej s načervenalými konci bodlin. Podle obrázku z webu [sweb.cz] jsou to oba druhy. Taky bych rád znal pravdu ... Prej to hodně baští na Brači či Korčule, těmto lokalitám se mi zatím podařilo vyhnout, třeba k mé škodě.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Ježci
15. 05. 2008 09:33
No ja si pamatuju, ze mi domaci rikal, ze se prave ji ti pichlavi (viz me foto vyse)....ale ja je nezbiral - jen jsem ochutnal co prave donesl drinking smiley Presne jak pise Hopkirk - "vytirali" jsme to jejich bilym chlebem. Jediny kdo se olizoval az za usima (krome domacich, pro ktere je to "kaviar chudych" ) byla nase petileta dcera grinning smiley
A slavky (mušule)? Nejvetsi lahudka co znam....neni problem sporadat 5 kg ve trech na posezeni....mnam!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Raadek (15. 05. 2008 09:34).
Re: Ježci
15. 05. 2008 09:38
A tady je dalsi pochoutka.....skoda ze nemame moře - na rybniku u nas jsem je jeste nevidel grinning smiley
avatar Re: Ježci
15. 05. 2008 14:13
Raadek:jéééžíííšeye popping smileydrinking smiley
Re: Ježci
15. 05. 2008 14:42
ivetaa: Nevis co je dobre grinning smiley A neboj, ty oci se neji grinning smiley
avatar Re: Ježci
15. 05. 2008 15:45
Raadek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ivetaa: Nevis co je dobre grinning smiley A neboj, ty oci se
> neji grinning smiley

A zase jsme od tématu asi úplně někde jinde, ale nedá mi to nereagovat. Naše domácí na Viru dělala ligně tak, že je očistila a dlouho omývala. Pak odřízla hlavu s chapadly a nadrobno nasekala s česnekem, petrželkou a olivovým olejem. Z tělíček měla takové jako kapsičky a ty tou směsí naplnila a pak grilovala. To byla taková dobrota, že na to pořád vzpomínáme. thumbs upyawning smiley
avatar Re: Ježci
15. 05. 2008 17:12
...takovej hnus fialovej....velebnosti...ale na malou můžete s nama...dyť ste náš...yawning smiley
...Ráďo...to jsou kalamáři...nééé?..náhodou ....v Makru se prodávají krájení a obalení na řízky...ňam...ňam...
...ty slávky jsou fakt dobrý...na jídlo to podávali v takové slané polívce....kterou do talíře dali se slávkama...
...Hopkirku...takže se asi poradím na místě činu...
Re: Ježci
27. 05. 2008 16:23
Měla bych dotaz, jak to vypadá s ježkama přímo na pláži v Orebiči?
avatar Re: Ježci
27. 05. 2008 16:58
Přímo v Orebiči ježci jsou, ale spoustě lidí to nevadí, jsou jen tam kde jsou kameny. na pláži Trstenica jich je jen pár. Loni jsem to přežil v klidu bez bot o vody. ono je hned u kraje dost hluboko a ježci neplavou.yawning smiley
Re: Ježci
01. 06. 2008 12:28
čo si obuť do vody, v kauflande majú topánky do vody, ale tie sa mi zdajú ťažké?
Re: Ježci
01. 06. 2008 12:37
Raadek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ivetaa: Nevis co je dobre grinning smiley A neboj, ty oci se
> neji grinning smiley

hlavně oči nesmažit ! Jednu jsme kdysi malinkatou dostali se sardinkama na trhu. Tak jsme ji hodili se sardinkama a bomba jak z děla !

to cmelo : obyčejné boty do vody (uzavřené) nejsou nijak těžké a bez nich ani rána. Za ty problémy když pak hnisá rána to nestojí.
avatar Re: Ježci
01. 06. 2008 17:59
Cmelo:ideální jsou klasické neoprenky-prodávaj se ted asi v každým Hypr-supermarketu v akcích.Jdou koupit i tam (kupujem je tam pokud to nestihnu doma-za cca 40-50KN.)Výhoda je že rychle schnou-a jsou lehké.(ty gumový se nám neosvědčily-klouzala v nich noha) Malá v nich lítá celou dobu po pláži a pak v nich jde i do apartmánu jako v teniskách.
Je fakt že i bez ježků jsou místa kde je ostřejší kamení a pak taky nehrozí u dětí jako u nazuváků že sebou plesknou na schodech(a že tam jsou schody skoro všude)No a samozřejmě jak už psal David-když hnisí bodlinka je to dost bolestivé a dlouhodobé..

Akorát teda maj jednu nevýhodu-poměrně snadno se na ostrých kamenech roztrhnou-takže je to aspon u nás opravdu sezonní záležitost.Vydrží 14 dní opravdu poctivého chození.Ale možná jen divně šmajdámeyawning smiley
Re: Ježci
03. 06. 2008 07:36
Doporučuji klasické neoprenové potápěčské botičky, jsou pohodlné, máte chráněný i kotník a je vám i teplo na nohysmiling smiley
avatar Re: Ježci
06. 06. 2008 10:12
...od čtvrtku...12.06.08...mají v chorvatských Lídlech slušné dámské boty do vody...za 36,- kuna... [www.lidl.hr]
...a kde jsou v Chorvatsku Lídly...?...
[www.lidl.hr]
...hezký den...yawning smiley
avatar Re: Ježci
06. 06. 2008 14:03


Pro ty kdo chtějí mít 100% ochranu proti ježkům!
A slušná cena.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vojto62 (06. 06. 2008 14:14).
avatar Re: Ježci
06. 06. 2008 19:20
...Vojto...ještě...
...červenou beranici s bílým lemováním...červený kožich po kotníky, bílý fósy na prsa...motorový saně ...
...a na Lendavě bude stát celá celnice s votevřenou hubou ještě v době, kdy budeš projíždět kolem Zagrebu...yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (07. 06. 2008 10:31).
Dagmarka
Re: Ježci
06. 06. 2008 22:12
Ahojky, já se bavím. Odlevilo se mi, že se na tyto stránky vrací humor. Ty červené kozačky jsou super.
Prosím tě, Vojto62, mají je i v jiných barvách? Koupila jsem si jak na potvoru letos černé plavky,
tak abych nebyla out. Jinak podrážky nemají chybu, chystáme se letos na výšlap z Bašky na Vela Luka,
myslím, že jsou protismykové, takže vážně uvažuji o koupi.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.