Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ježci

Autor Black 33 
avatar Re: Ježci
13. 01. 2009 13:39
Bomiňo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hezky Páďo, tak už taky umíš obrázky a máš je fakt
> pěkné, tak se nestyď a ještě nějaké podle
> aktuálnosti na vláknech ukaž.thumbs uphot smiley


Noo, uvažovala jsem o vlákně "ukaž své plavky.." , ale pak jsem si to rychle rozmyslela.Už vidím ty reakce ostatníchgrinning smiley smiling bouncing smiley eye popping smiley
Re: Ježci
13. 01. 2009 13:53
páďo jsou tři možnosti
ježek v kleci
ježek na pláži
ježek v plavkách
Všechny tři mohou být správnéspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Ježci
13. 01. 2009 13:55
Páďo, deme do toho! Nestyď se, já jsem o tom uvažoval se ukázat, tak kdo dřív. 3,2,1 včíííl.
avatar Re: Ježci
22. 07. 2013 00:00
Irenej napsal vedle na vlákně dobrý příspěvek k tomuto tématu, tak jej sem s dovolením vložím.
Jak vytáhnout bodliny:
....Ja som sa pred štyrmi rokmi na Murteri pláž Slanica pošmykol na klzkom kameni a spadol rovno na ježka, celou ľavou dlaňou. Mal som prebité prsty naskrz. Samozrejme, ten ježko to už nerozchodil. Išiel som k tým stánkom s občerstvením a pýtal si od predavačov pinzetu, reku povyberám si pichliače. Jeden predavač (predával hamburgery) mi dal nakrájané paradajky (česky = rajčata) aby som to držal na tých pichliačoch, ktoré už boli hlboko vo mne a netrčali z dlane. Nemalo zmysel ich vyberať "chirurgicky" pinzetou, lebo tá dužina rajčiny spôsobila, že pichliače nabopnali a postupne povykukovali z prstov, až som ich mohol ľahko prstami povyťahovať. Tie rany sa vôbec nezapálili, do druhého dňa sa mi krásne zahojilo. Boh žehnaj toho Chorváta s hamburgermi! Takže možno dobrá rada pre niekoho, kto dopadne na ježka alebo stúpi naňho. Neviem síce, či to pôsobí rovnako aj na chodidlo, tak ako na dlani. A neviem či aj na riťi, keby že niekto sadne na toho pichľavého hajzlíka.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Ježci
10. 08. 2013 15:59
Nejvíc ježků jsem viděl v jižní části Gradacu u opuštěných hotelů.
Nejvíc ježků jsem také viděl v Jihlavském pivovaru.

maléma radek
avatar Re: Ježci
10. 08. 2013 17:28
U nas na zahrade som raz napocital 4 jezkov na 5m.
Tu sa pise ze v Rabaci absolutne ziadny jezci [forum.ihvar.cz]
Na inom fore som sa docital, ze ich je v Rabaci vela na oblazkovych plazach, ze treba boty do vody.

A osobna skusenost (teda skoro osobna) - kolega s prace tam bol a videl niekolkych.
Druhy den si jedneho pichol do nohy. Mal aj teploty. Domaca mu to niecim namazala a dalsi den bol fit.
Re: Ježci
13. 08. 2013 08:52
A kolik opic a bílých myší si viděl?
avatar Re: Ježci
13. 08. 2013 22:35
dino111 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> U nas na zahrade som raz napocital 4 jezkov na
> 5m.
> Tu sa pise ze v Rabaci absolutne ziadny jezci
> [forum.ihvar.cz]
> 0154
> Na inom fore som sa docital, ze ich je v Rabaci
> vela na oblazkovych plazach, ze treba boty do
> vody.
>
> A osobna skusenost (teda skoro osobna) - kolega s
> prace tam bol a videl niekolkych.
> Druhy den si jedneho pichol do nohy. Mal aj
> teploty. Domaca mu to niecim namazala a dalsi den
> bol fit.

Dino111 jsi opravdu idiot....
Buď hulíš trávu,nebo nevím co bereš...
Re: Ježci
15. 08. 2013 14:04
Uzasny. Dino, jen kvuli Tobe jsem se prihlasila na tyto stranky i z dovolene. A pritom pridala akt.info z Podgory.
avatar Re: Ježci
01. 09. 2013 18:29
Tento rok sme sa kupali v lagune stella maris [mw2.google.com]
Napocital som tam na niektorych miestach pri sebe aj 10 jezkov. Boli v asi 1,3-1,5 m vode. Voda bola cista a dalo sa ich vidiet. Bola tam rodina, co ich chytali do sietky a v kybli ich mali asi 20 a brali prec z plaze. Mimo chorvatska je to zakazane vozit, ale brat z vody neviem. Aspon som si ho prezrel ako vyzera nazivo. Ma taky maly biely otvor na jednej strane. Pichliace tvrde, ale nie moc ostre ako ihla. Samozrejme silnym sliapnutim bosou nohou by sa trne zapychli do nej.
Kedze som mal obuv do vody s predchadzajucich rokov zodratu, tak som si za 50Kn na trznici kupil nove. (V obchode, v meste, na trzniciach, vsade rovnaka cena) Dal som si do nich este vlozky z povodnych aby som mal istotu proti jezkom.
Tento rok nenaplavovali k brehu travy ako po ine roky a bolo vidno aj vela ryb. Boli zvyknute na ludi ale chytit sa nedali.

Tento raz som videl asi 5m od brehu v 1m vode meduzu.Velkosti ako trochu mensia futbalova lopta. Nemala chvost ako tie v Bulharsku ale zospodu take kratucke vlasy. Zospodu modra, zvrchu bledohneda. Ludia na nu upozornovali a dotiahli ju na breh a tam splasla a vyzerala ako zelatina, ale bola tvrda a tazka, ked som do nej buchol. Skoda ze som nemal vtedy pri sebe fotak.
avatar Re: Ježci
01. 09. 2013 19:56
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil victorinox (25. 10. 2013 17:57).
avatar Re: Ježci
01. 09. 2013 20:50
Nemyslel som ze je to dolezite, cim som do nej buchol.
Bolo nas okolo nej asi 20 ludi. Vacsinou deti. A urcite si tam bol aj ty a podla predmetu, ktorym som buchol, chces zistit kto s tych ludi som bol ja.
avatar Re: Ježci
01. 09. 2013 23:40
avatar Re: Ježci
02. 09. 2013 11:53
Dino 111: ten bílý otvor, to je tlama aj riť v jednom, taký multipack.
Jinak u nás se ježčí bodliny zapíchávají do bosé nohy / píchat, pytel, zpychnout, zamykat ,babyka/ atd.
Na konci bodlinky je malý háček, a to je potom čurina, když po zapýchnutí nejde ven, to by se z toho opýchal a osipal.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Tom
Re: Ježci
02. 09. 2013 14:26
Fous57:
Když zapýchnout - tak dycinky s ,,tvrdým,, grinning smiley
avatar Re: Ježci
02. 09. 2013 16:23
thumbs up smiley chudák ježek
avatar Re: Ježci
02. 09. 2013 18:22
Jak chudák ježek, my jsme chudáci po přečtení takovýchto slohových cvičení. Navíc natržené ústní koutky, podrážděná bránice a málem plné gatě.
Ale nemám odvahu autora blokovat, připravili bychom se o nejednu perlu, navíc JADRANSKOU ,a to nelze. Takže před čtením příspěvků preventivně vymočit, starší ročníky vyměnit plenu a na stůl něco na odreagování /Dino si vozí Vranac/.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Ježci
02. 09. 2013 20:51
Tohle chce rozhodně něco tvrdšího - Rakije by to mohla zklidnit smileys with beerthumbs up smiley ..... a ty koutky protáhlé od ucha k uchu jako Ty mám taky smiling smiley, je to expert na všechna témata, ten náš dino. thumbs up
avatar Re: Ježci
23. 09. 2013 16:07
Nějak dlouho se odmlčel, že by zase Umag?

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Ježci
23. 09. 2013 20:08
No siel by som, keby mi to niekto zaplatil a dali by mi dovolenku.
Ale radsej tam, kde sa da kupat v teplom mori.
Teraz sme pozerali, obuv do vody a na podrazke som nasel male vpichy. Ale uz bez ostnov. Pomohli. Nevyhodili sme peniaze za obuv zbytocne.
Ja sa radsej zaujimam o nasich suchozeskych jezkov. K narodeninam som malim kupil dvd krtko a jezko.
Kto vie ako morsky jezkovia sexuju. Ci sa tru ako ryby?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dino111 (23. 09. 2013 20:10).
avatar Re: Ježci
23. 09. 2013 22:16
Ha, keby sa treli, stvorili by suchý zip a asi by z toho mali po čertoch málo. Čo keď sú hermafrodíti?
Keby sexovali / trtkali/ normálno, asi by si dopchali kokotík. Ale není som biológ, to je dopyt na Bessyho.tongue sticking out smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Ježci
24. 09. 2013 05:56
Fous 57 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ha, keby sa treli, stvorili by suchý zip a asi by
> z toho mali po čertoch málo. Čo keď sú
> hermafrodíti?
> Keby sexovali / trtkali/ normálno, asi by si
> dopchali kokotík. Ale není som biológ, to je dopyt
> na Bessyho.tongue sticking out smiley


thumbs upthumbs up smileythumbs up
avatar Re: Ježci
24. 09. 2013 07:25
avatar Re: Ježci
24. 09. 2013 19:31
dobrou chuť a zvýšenou pohlavní svěžest yawning smiley
avatar Re: Ježci
24. 09. 2013 21:02
Tedy konzumovat tyhle indikátory čisté vody by se mi nechtělo. I když v roce 2008 na Korčule v jedné malé zátoce u Vela Luky si naše domácí se svou matkou na nich náležitě hodovaly a krmily se jimi přímo ve vodě kousek od našeho mola. Ale pojídaly jen jedno pohlaví. Jako afrodisiakum to asi neměly a zvýšené libido na nich nebylo pozorováno.
Ale pokud se k nám dostaly do kuchyně, což jim nedělalo problém, velmi chutně připravily nějakou mořskou žoužel. Ono to byl malý a letitý rybářský domeček, tak to měly pod kůží. Myslím kuchtění, ne libido.grinning smiley4

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Ježci
29. 06. 2014 13:30
Prosím Vás,jak je to s ježky v Makarské.Hned na kraji Makarské pod kempem smětem od Bašky.Děkuji
avatar Re: Ježci
09. 07. 2014 21:57
MAXATINA napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Prosím Vás,jak je to s ježky v Makarské.Hned na
> kraji Makarské pod kempem smětem od Bašky.Děkuji

Ježkovia sú všade ... aj na Makarskej yawning smiley
avatar Re: Ježci
15. 07. 2014 12:36
Všude ne, na Pelješacu ani jeden.

________________________________________________________________________________________________________________________________
Molunat 1986, Novigrad 1990, 4x Crekvenice 1991-1994, 10x Nerezine 1995-2005, Zlarin 1997, Žuljana 1998, Paklenica 2008, Pelješac Luka Dubrava 2011-2015, Fajana 2017, Crekvenica 2019, Lošinj Sveti Jakov 2020, Pag Šimuni 2023
avatar Re: Ježci
19. 07. 2014 13:03
MotoMoto napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Všude ne, na Pelješacu ani jeden.


Tak to asi MotoMoto špatně vidí.
Re: Ježci
19. 07. 2014 21:47
Všeobecně: tam, kde je písek nebo drobné oblázky, ježci nejsou. Potřebují větší kameny a skály, aby se mohli přichytit.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 50
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.