Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley

Autor mathessss 
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ Meli ano, či ne?
05. 02. 2008 18:15
Je pravda,že cesta na Meli je poněkud náročná,ale po několikadením válení na jednom místě je to příjemný výlet.Nevím kdy tam byl Saša,ale já tam byla předloni,značení bylo dostačující a vyšlapaná pěšina nedovolila sejít z cesty a hodinu? S plnou výbavou jako například slunečník chladící taška s jídlem na celý den a jiné nezbytnosti jsme to šli 35minut.Viděli jsme divoké želvy nádherné motýly a rozhodně jsme se neprodírali houštinami.Sašo proboha,kudy jsi tam šel?
bob333
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ Meli ano, či ne?
06. 02. 2008 13:42
Písčité pláže v Chorvatsku se budou hledat dost těžko. Doporučil bych Sardinii. Pláže jsou kilometrové. Některé takřka opuštěné.

Pláž v San Theodoro


avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
06. 02. 2008 14:10
bob333: sice to sem nepatří,ale je to parááádahot smiley Sardínie mě už dlouho lákáthumbs up
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
10. 02. 2008 18:50
to bob333
krásná písčitá pláž (hádej)

Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
10. 02. 2008 19:30
Mácháčgrinning smiley

A kde je tahlethumbs upgrinning smiley





Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (10. 02. 2008 19:42).
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
10. 02. 2008 21:43
to smejkali
vzdávám se, kdybys tam dal tu fotku s tou březí kravičkou, tak bych to typoval na Rumunysmileys with beer
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
10. 02. 2008 21:53
Kráva je černohorka ( z Velký pláže pod Ulcinjem ), tahle je odjinudthumbs upgrinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (10. 02. 2008 21:54).
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
10. 02. 2008 23:10
smejkali napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kráva je černohorka ( z Velký pláže pod Ulcinjem
> ), tahle je odjinudthumbs upgrinning smiley

a sakra, to je rána, já tam chtěl vyrazit.....
dej sem tu fotku, ať o nás neřeknou, že jsme mimo mísu ve fóru o písčitých plážích yawning smiley
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
11. 02. 2008 12:06
Velika plaža, 12 Km písku pod Ulcinjem kousek od Ady Bojanythumbs up


avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
11. 02. 2008 12:29
Smejkali to byla písečná pláž s odpadky nebo smětiště s pískem?yawning smiley
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
11. 02. 2008 12:32
Jarda Cimrman napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Smejkali to byla písečná pláž s odpadky nebo
> smětiště s pískem?yawning smiley

Když jsem tam byl někdy 1982 (?), tak tu pláž uklízeli tak, že za traktorem měli radlici a celé to vlastně přehrnovali. Jestli to tak praktikují dodnes, tak volím variantu "smetiště s pískem". angry smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
11. 02. 2008 12:41
Jarda Cimrman napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Smejkali to byla písečná pláž s odpadky nebo
> smětiště s pískem?yawning smiley

No to záleží jak si to přebereš, ale byli tam i čistší místa ovšem placenýgrinning smiley


avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
11. 02. 2008 12:55
Ono se to,ale i v Černé Hoře rok od roku neustále zlepšuje.Města mají čím dál větší výstavbu,pláže se uklízejí,na odpočívadlech jsou již koše a cedule hlásající udržovat čistotu,uklízeči kolem cest atd.V minulém roce již tak moc velký rozdíl mezi HR a ČH v čistotě nebyl.Pokud bych měl být kritický tak zase tak moc velkou oblibu v čistotě a v různých černých skládkách nemají ani v HR.No prostě chybí jim tak nějak,úcta k té jejich krásné přírodě.První kroky již učinili např. ve sběru petek a obalů od piva a myslím,že to pokračuje správným směrem.Možná,že jim chybí ta Unie,které se brání zuby nehty,ale stejně je to nemine.Jinak Smejkali,ty tvoje fotky jsou vždy úžasné.Ruku na srdce není to krásný pohled na tu pláž /poslední fotka/ thumbs up

MirekŠi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tvsat (11. 02. 2008 12:57).
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
11. 02. 2008 13:12
To smejkali
jen zdvořilý dotaz : když to tam obtéká ta řeka (Bojana?), tak jak je to tam s komáry? To by mi vadilo nejvíc smiling smiley
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
11. 02. 2008 13:54
Komáři, to nevím. My jsme se tam jeli jenom vykoupat z Reževiči u Petrovace, takže jsme tam byli jenom přes den ( a ještě dost foukal vítr) a to tam žádný nebyli.
Tady jsme se byli najíst.

Naproti přes Bojanu je ostrov Ada





Pro: tvsat
Musím tě trošku zklamat, Ty fotky jsou sice moje, ale až na tu poslední o který píšeš. Tu jsem si jenom pujčil z netu abych ukázal že na Velký pláží nejsou jenom krávy a bordel ( já jsem tam byl jenom u krav , takže jinou fotku odtamtud nemám) thumbs upgrinning smiley



Upraveno 4krát. Naposledy upravil smejkali (11. 02. 2008 14:50).
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ Lumbarda? Ne!
12. 02. 2008 11:04
Chtěl bych varovat před písečnou pláží Lumbarda na ostrově Korčula. Sice se všude v průvodcích uvádí, že je to krásná písečná pláž, ale podle mé zkušenosti působí spíš jako bahnitý český rybník. Písek je tam tmavý, nejspíš smíchaný s hlínou.
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
12. 02. 2008 20:25
smejkali napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Velika plaža, 12 Km písku pod Ulcinjem kousek od
> Ady Bojanythumbs up
>
> [www.galerie-jadran.net]
> 1/DSC01234.JPG

Hádám podle těch dětí, že je to místní kráva milka (po koupeli).grinning smiley
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
12. 02. 2008 21:34
Nevím jestli Milka, ale milá docela bylathumbs upgrinning smileythumbs up smileyhot smiley
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
12. 02. 2008 21:37
Ale pořád si nikdo netipnul kde je tato písčitá plážthumbs upgrinning smiley


Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
13. 02. 2008 06:51
Na Máchově jezeře?
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
13. 02. 2008 07:31
pravý břeh řeky Jang-tse-kiang 16 km od přístavu Han-kao severněsmileys with beer
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
13. 02. 2008 09:36
Já bych tipoval jih Čech. Buď nějaká pískovna v okolí Majdaleny nebo třeba Staňkov. Ale když jsem si to zvětšil, tak bych to podle stromů zase tipoval někde na sever. Tak nás Ivane nenapínej a hoď na sklo kde jsi to fotil.
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
13. 02. 2008 10:14
také je zajímavé ne kde, ale kdo tam je (je to hodně tmavé)...
asi macecha vypouští plaváčka po proudu eye rolling smiley
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
13. 02. 2008 12:17
No tak dobře, nudapláž na jezeře u Lhoty u Staré Bleslavy.thumbs upgrinning smiley s moji polovičkou a potomkemgrinning smiley



[cile.turistik.cz]
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
13. 02. 2008 13:38
Myslel som že to je fórum o Chorvátsku a piesčitých plážach, takže mi tu chýba realita..Teda nech sa každý podelí s piesočnatými plážami v "Chorvátsku" a nie iné miesta..Myslím že je potrebné sa zamerať na tému veci a nie od veci vypisovať stránky. Potom to fórum stratí platnosť a aktuálnosť. Či sa hádam mýlim??
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
13. 02. 2008 13:53
Tak se tím tak netrap a ukaž nám nějakou pěknou písčitou pláž ze slovenska. Třeba se to někomu bude hodit až k Vám pojede.thumbs up

A tady pláž Drobni Pjesak Z Č.Hory, jestli ti teda taky nevadíthumbs upgrinning smiley


Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
13. 02. 2008 15:46
Jasné že nevadí no malo by to byť z oblasti Jadranu..
Martina41
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
16. 02. 2008 18:58
Doporučuji Duče u Omše, mohu doporučit ubytování u mojí domácí pro sezonu 2008. Má apartmán1+1, 4 minutky na písečnou pláž. Domácí mi bere 10 EUR za 1 dosp. osobu.Děti mají slevu. Do apartmánu se vlezou 4 lidi, kdo má zájem ozvěte se pro kontakt. m.wawrzyczkova@seznam.cz
Anonymní uživatel
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
19. 02. 2008 09:35
Jelimane, je to Mácháč?
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
21. 02. 2008 17:04
Nám se líbí v Chorvatsku možnost vybrat si podle nálady. Buď dravé skály, nebo jemný píseček.



Jemnost písečku je na sever Chorvatska jedinečná. Ačkoliv do ty oblasti jezdíme už mnoho let, tak tohle místo jsme objevili až před pár lety prostřednictvím internetu. Fotky jsou z června 2006. Maximálně tam bývá ještě 10 lidí.





Upraveno 2krát. Naposledy upravil ivoš (21. 02. 2008 17:17).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 214
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.