Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley

Autor mathessss 
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
01. 05. 2009 21:28
Dobrý večer,

chtěl jsem se zeptat jestli nemáte nějaké fotečky Vámi popisovaného místa na chorvatském pobřeží ( Obec Privlaka, část Škrapavac , příp. Mletak, - Zlata plaža). Mimo jiné chceme vyrazit asi 14 po Vás a máme 3 malé děti a hledáma právě podobné místo.

Díky za jakoukoliv fotečku.

S pozdravem

Holdovi
Severní Morava
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
19. 05. 2009 12:03
Skus ostrov pag je ich tam tých piesočných viac, napr pláž v starej novaljy alebo čista plaža sú nadherne a na ostrove je takých plno
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
19. 05. 2009 12:31
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
25. 05. 2009 12:21
Písčitá je Lumbarda na Korčule.
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
27. 06. 2009 09:24
Tak chceme jet za týden, manžel prosazuje Murter, mně se podle popisku líbil Biograd na Moru, tak uvidíme, co vyhraje, chceme hlavně koupání pro 2,5letého prcka a nějakej večerní život.
¨
Ta Omiš mě zajímá, protože manžel někde vyčetl, že tam ústí řeka, která je špinavá a ochlazuje moře, je to pravda? Navíc že je tam prý dost komáru od té řeky.

Jinak my byli v zaří 2006 v Černé Hoře v Petrovaci. Přemýšleli jsme o Chorvatsku, ale nakonec jsme jeli niz, protoze uz v Chorvatsku byla zima. Vsude uz to tam bylo mimo sezonu, i velka mesta jako Budva, takze uz to tam vypadalo trosku nevabne a nepoklizene, ale dorazili jsme do Petrovace, coz je uuuuzasny mestecko, cisty, krasna plaz, vecerni zivot, je kam chodit, fakt doporucuju. Skoda, ze Cerna Hora je tak daleko, s prckem uz je to nemyslitelny. I Dalmacie s nim bude divocina.
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
27. 06. 2009 13:27
Misapoho napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak chceme jet za týden, manžel prosazuje Murter,
> mně se podle popisku líbil Biograd na Moru, tak
> uvidíme, co vyhraje, chceme hlavně koupání pro
> 2,5letého prcka a nějakej večerní život.

v Murteru máš špičkovou, opravdovou písečnou pláž jménem Slanica ( jiné pláže tam jsou kvalitní, ale bez písku)....v sezoně ovšem narváno..
pak záleží, kde byste bydleli...večerní život samozřejmě také je, jsou tam 2 mariny, ale to toho pucka budete tahat v náručí ? confused smiley
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
28. 06. 2009 18:10
Jako vždycky na dovolený, vykoupeme, nakrmíme, dáme s dečkou do kočárku/sporťáku, ten ihned usne, pak ho spícího přehodíme do postýlky, prostě pohodička. Má dobrý spaní yawning smiley)
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
30. 06. 2009 14:09
Sice se všude píše, že Slanica patří mezi nejkrásnější pláže Jadranu, ale mě to připomínalo spíš Balaton. Pro malé děti určitě dobré, ale pro dospěláky koupání nic moc.








avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
02. 07. 2009 23:21
Zatím tady nikdo nezmínil pláž v zátoce Šunj na ostrově Lopud, která podle mého nejvíce v Chorvatsku vystihuje pojem písčitá pláž.
Poměrně široká zátoka s jemným sypkým pískem zalézajícím všude a pálícím do nohou. I přes její odlehlost je zde dost živo. Lopud je snadno dostupný místní linkou z Dubrovníku, odkud mnozí ráno vyplouvají na koupání a odpolední linkou se opět vrací zpět.



Velkým propagátorem zátoky byl Viktor Dyk, který se zde nakonec při srdeční příhodě utopil. Dnes má na cestě na pláž pomník.

Michal
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
02. 07. 2009 23:47
Jéje, Admine, tak tam jsem byla, hrozně se mi ten ostrůvek líbil, a ta pláž ...ta byla přesně jak popisuješ. Ale my jsme tam pluli lodním taxíkem z Trstena do přístavu, a pak jsme přešli ten ostrůvek na druhou stranu - na tu pláž. Na samotném vrcholku ostrůvku byl ten hřbitov, a zrovna u toho pomníku Viktora Dyka jsem seděla a rozjímala. Říkala jsem si, že je to nádherné místo na ten "věčný" odpočinek. Líbilo se mi tam víc než u kostelíka v Primoštenu, a to už je co říct. Hodnotila bych - přístavní zátoka - taková útulná1, písečná pláž 1, romantika ostrůvku 1. Jediné, co mě odradilo vyjet znovu na Lopud je to, že nevím - a byla jsem líná zjišťovat, kde bych na pevnině nechala auto, když bych se chtěla ubytovat přímo na ostrůvku, což bych někdy chtěla. Díky za připomenutí krásných chvilek na Lopudu. Zdraví R.
PE
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
14. 07. 2009 22:12
Opravdu pravá písečná pláž (jemný písek) je v městečku Privlaka (asi 20 km nad Zadarem). Je zde několik písečných pláží stejně jako v Ninu, který je před Privlakou, ale písek na pláži a i v moři bez oblázků je v části Skoblari. Jedná se asi o 500 -600 metrů dlouhou poloprázdnou pláž (není tu moc apartmánů) ve směru k Virskému mostu. Zítra tak odjíždíme již počtvrté a mí dva "hraboši" ve věku 9 a 5 let se už nemohou dočkat. Případně více info jsem ochotný poskytnout na této adrese: p.espandr@centrum.cz. P.S. samozřejmě až se vrátím 3. srpna 2009.
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
16. 07. 2009 06:56
Zdravím vespolek, trošku jsem pročítala, ale je toho tolik, že se v tom přestávám orientovat. Mám dvouleté dítě a chceme k moři. Nejraději právě písčité pláže, kde je opravdu písek a ne oblázky. Aby byl blízko ten jejich borovicový háj a nebylo tam kvantum lidí. V okolí bych uvítala pár památek, ale pokud nebudou, holt to přežijeme. Prosím, kde máte opravdu prověřené, že jsou písčité pláže s minimem lidí? dá se sehnat nablint? Je mi jedno jestli to bude 1000km nebo 1300km, ale aby tam byl klídek. děkuji za jakékoli infosmiling smiley
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
16. 07. 2009 08:41
Nin, Privlaka (zadej si do vyhledávače) - na sever od Zadaru je u pobřeží moře mělké a písek. Dospělí si zaplavou až notný kus od břehu, ale pro děti je to ideální.
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
14. 09. 2009 16:24
Boli sme tohto roku na Rabe časť Lopar a pre deti je to to najlepšie čo v chorvátsku je, skutočné veľké pieskové pláže malá má cez 2 roky a tá sa nevedela dohrať či vo vode alebo v piesku. My budeme chodiť s malými deťmi už len tam .
Anonymní uživatel
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
14. 09. 2009 18:54
Vladimíre Chovanče, vyzkoušeli jste písčitou pláž v Kamporu?
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
15. 09. 2009 21:17
V Kampore sme sa boli len na chvílu pozrieť, ale sme sa nekúpali no vyzeralo to tam pekne a tiež piesok s možnostou ísť aj na štrkové menšie pláže, ak ste tam autom môžete chodiť každy deň na ínú a vyberať si podľa seba.
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
13. 02. 2010 18:22
Trochu přehledu o plážích.....[www.croatia-beaches.com] Zdraví R.
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
14. 02. 2010 12:36
Duče a Omiš.
Popovídat můžeme na o.o.d.s.a.t@seznam.cz
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
15. 02. 2010 17:28
Beautiful sandy beach on the island of PAG!
Apartments for 2,3,4 and 5 person!

contact: andelka.povljana@yahoo.com
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
15. 02. 2010 18:39
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil MORAVÁK (24. 03. 2010 09:23).
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
15. 02. 2010 20:02
Nechci být protivný,ale Moravák má pravdu.Je to pěknej vopruz.Co,admine,nešlo by s tím něco udělat?????angry smileyangry smiley
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
15. 02. 2010 20:34
Moraváku .. jestli ono to nechce spíš takto yawning smiley

Anđelka: Hvala vam za oglašavanje na Vašoj umoran stanovi angry smiley angry smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
15. 02. 2010 20:50
Mě to taky leze na nervy, ale čím víc se objevují reklamy, tím blíž je dovolená. smiling bouncing smiley Ať chceme, nebo ne, je to tak každý rok.
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
16. 02. 2010 13:22
Tak se ptám, když se slunce k horám nakloní.

já se ptám, když mě jarní vánek dohoní.

Jak chcete žít, jak chcete žít bez reklam....
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
17. 02. 2010 18:55
Ahojky, kdo byl prosím v Malinské na Krku, je tam koupání vhodné pro děti - 4leté??
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
18. 02. 2010 14:24
V Malinské jsou převážně betonová mola, kamínkové pláže jsou pouze místy ,spíše jako vstupy do moře.Nejlepší s dětmi je to asi pod hotelem Malin jsou tam i atrakce jak pro děti, tak pro dospělé .
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
15. 04. 2012 12:32
Kto bol kde na pieskovej pláži v Chorvátsku a kde sa mu to najviac páčilo?Ja som bol len na jednej na PAGu-Povljana, dosť malá pláž, ale výhoda ze nebola plytká voda ďaleko do mora ako napr.na RABe-Lopar.Vďaka.
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
15. 04. 2012 20:20
Prapratno(Pelješac),fajn koupání,jen chybí na pláži stín borovic.

Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
16. 04. 2012 00:05
Celkom pekna plaz,neviem kde to je na Peljesaci konkretne-ake miesto
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
16. 04. 2012 09:20
Ačkoliv Chorvatsko má spíše kamenité a nebo oblázkové pláže,tak i těch písečných se najde.Mezi asi nejznámější patři pláže v Omiši,pak třeba na Murteru a zmiňovaném Pelješacu. Dále možná méně známém Molunatu.Jedna nejznámější vůbec je asi na Bolu. Kde se líbí - všude,kde jsou příjemní lidé. Nám se líbí Pelješac a pak Molunat. Kdo chce hodně písku tak bych doporučil Černou Horu.Tam o písečné pláže není nouze. thumbs up

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 145
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.