Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley

Autor mathessss 
PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
06. 06. 2007 20:09
Poradí někdo, kde je nějaký slušný kemp s písčitou pláží vhodnou pro malé děti ? Dík
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
06. 06. 2007 20:30
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 22:34).
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
07. 06. 2007 09:46
Mathessss, před pár dny ses na to stejné ptal ve vláknu Kempy. Pár lidí ti odpovědělo a ty jsi poděkoval. Seš magor?
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
07. 06. 2007 10:17
Vím o klidném místě s písčitou pláží a lehounkým vstupem do moře. Ccca 30 m pouze po lýtka. Obec Privlaka, část Škrapavac , příp. Mletak, - Zlata plaža. Pouze jenom tahle, ostaní jsou s kameny apod. Privlaka jsou cca 20 km nad Zadarem směrem k Viru. Pláž nemá žádné sprchy ani podobná další zařízení. Ale pokud seženeš ubytování ve Škrapavci je to 5 min pěšky k apartmánu.

vyrážím tam 1.7.

Zdraví herrgott
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
07. 06. 2007 10:28
Velká plaža za Ulcinjem. 15 km písku, 100m od břehu je max po prsa.
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
07. 06. 2007 10:37
Prosím,
Ulcinj je Černé hoře ? Podle toho kde sem našel příspěvky to na první pohled vypadá že se nepletu. Pláž skoro jak v Bibione ... Takhle prázná je i v hlavní sezoně ?

Zdar herrgott
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
07. 06. 2007 12:06
Je v Černé Hoře, ale to je takový problém jet o 200 km víc na jih? Prázdná není, pokud jde o oficiální přecpané pláže s kvantem slunečníků. Mimo tyto pláže je klídek.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil residents (07. 06. 2007 12:07).
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
07. 06. 2007 13:12
Díky za info,

o 200 km navíc není problém ale cca 400 už jo. Řídím sám, nikdo to za mě nevezme takže to už je na pováženou , nejdál jsem byl kousek za Omiší. To jsem najel 1250 a měl jsem toho plný kecky. Odpočívám atd, nejsem žádnej střelec. Jezdíme na 14 dní takže nikam nespěchám. Známej v Černý hoře byl ale mohl se střídat v řízení s polovičkou. Byl spokojenej. Ale ta pláž kterou uvádím já je taky prima. Ikdyž okolí je průměr. Ale je tam klídek. Už tam jezdím jak domů. S tím prckem to zvládnem, dotane tričko a budu ho mazat jak to jen půjde, tatínek se bude mazat i vnitřně .

Zdravím Herrgott
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
07. 06. 2007 14:54
A jak je to tam s ubytováním? Pláž sice může být klidná, ale to ubytování co jsem aspoň viděl na netu v nabídkách sice pěkně vybavené a na Chorvatsko poměrné levné (á 10), ale okolí nic moc.
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
07. 06. 2007 15:25
Zdravím - opět - residents,

já jezdím jenom do jednoho apartánu, nejsem nijak náročnej, a platím 10 kun za dospělého, ten apartmán je nejblíž k vodě jak to jen jde. V okolí je spousta apartmánů a věřím že v podobných cenových relacích. Jednou mě přijela překvapit sestra a sehnala ubytování okamžitě. Někdo počítá osoby, někdo apartmán a někdo celou vilu. My se v červenci v tomto apartmánu vystřídáme s tchánem, takže ho máme celej měsíc a pak jsou na dovolený domácí - srpen. Klíče už nám nechávaj pod rohožkou nebo u známých.

V okolí se dá jet Zadar (20 km, Šibenik (60 km), ostrov Vir, park Krka, Paklenice, hned vedle je Nin, všechno je to na pohodový dojezd. Kola by se dala využít rovněž. Já mám radši hory dál za zády než hned za hlavou. Člověk aspoň vidí když se něco žene. Je pravda že jsem byl dvakrát kousek za Omiší, líbilo se mi tam, ale pro děti písek je písek.

Ještě k tomu ubytování, jsou tam i apartány s klimou apodobně. To vím stopro. Zkus vyhledat Privlaka - Škrapavac. Staví se v této lokalitě jako o závod. Ted jedu po dvou letech tak jsem zvědavej jak to tam vymódili, jinak švagr a tchán tam byli každej rok.

Zatím zdar Herrgott
ren
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
07. 06. 2007 18:19
to Herrgott: Těch 10 kun to mělo,být asi eur né?
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
12. 06. 2007 12:42
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
10. 07. 2007 09:58
...na Pagu se taky najde pár fajn hezkých písečných plážíhot smiley
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
11. 07. 2007 14:20
Tak v Privlace-Škrapavac je fakt moc hezká písečná pláž!!!Je tam spousta krásných nových apartmánů.Ale cenově opravdu nevím,protože jsme byli ubytovaní v Sabunike,což je vesnička před Privlakou.Tam byla taky písečná pláž,ale menší.Ta ve Škrapavci se nám líbila víc a bylo tam mnohem teplejší moře.Ale pravdou je,že pak tam vlny natahaly trávu a bordel z moře a byl to hnus a ani ta hezká písečná pláž tomu nepomohla grinning smiley Ale ta pláž je v zadnější části té obce.Vepředu byly betonové desky a to byl děs.Teda jen jsme kolem projížděli,ale tam bych si fakt dovolenou představit nedokázala.Ale jinak se nám tam moc líbilo.Jen mi v téhle části celkem chyběla nějaká promenáda kolem moře sad smiley ,kam by se dalo večer zajít.Ale pro strávení fakt nerušené dovolené super.
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
25. 07. 2007 23:45
My sme boli v Škrapavaci a bola to jedna s najkrajších dovoleniek,ľudia,čo chcú ísť a malými deťmi k moru a chcú mať kľud a pokoj tam nájdu svoj raj.Ja mám už staršie deti a myslím,že sa tam rád vrátim.Opakujem je to miesto pre rodiny s malými deťami,žiadne korzá,nedá sa tam veľmi večer nikam ísť ,ale ten kľud je úžasný.Ivo
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
25. 07. 2007 23:45
My sme boli v Škrapavaci a bola to jedna s najkrajších dovoleniek,ľudia,čo chcú ísť a malými deťmi k moru a chcú mať kľud a pokoj tam nájdu svoj raj.Ja mám už staršie deti a myslím,že sa tam rád vrátim.Opakujem je to miesto pre rodiny s malými deťami,žiadne korzá,nedá sa tam veľmi večer nikam ísť ,ale ten kľud je úžasný.Ivo
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
30. 01. 2008 17:32
Pozor na komáry v Škrapavac [www.ihvar.cz]
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
31. 01. 2008 13:02
I



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Luboš (06. 02. 2008 23:15).
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
31. 01. 2008 14:34


taktéž Duče Luka, tentokrát v druhé půlce srpna a taky žádný nával. Pohoda, klídek, píseček... spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
31. 01. 2008 17:56
Profesore, se nedivím, že na pláži nikdo není. Vždyť nesvítí sluníčko........
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
31. 01. 2008 20:34
Musím říct,že na chvilku,kdy nesvítilo sluníčko jsme se těšili jak děti na vánoce. Vedro bylo děsnýýýýý eye popping smiley
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
31. 01. 2008 20:35
Fakt jsem se musela smát, myslela jsem na totéž jak kabinet302, ale bylo mi líto toho Prof.Klause, jak je nadšen, ale je pravda, že tolik bílých lidí pohromadě jsem na pláži v Chorvatsku ještě neviděla.
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
31. 01. 2008 21:44
ano, když se nyní na to dívám z tohoto pohledu, opravdu jsem nevybral nejlépe. Já jsem jenom chtěl dokumentovat relativně příjemnou písečnou pláž na které se vnouček vyblbnul až dost. Pochopitelně mám i fotky z pláže zalité sluncem, ale i z konce pobytu se špekáčky….. winking smiley Tak snad až příště. Ale jsem rád, že jsem mohl pobavit. spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
31. 01. 2008 21:45
Já jo,a to když přijel autobus s novými českými turisty do Zaostrogu.Jen jsme je v duchu litovali,poněvadž chudáci netušili co je pak večer čeká.Hold každý si to musí po prvé u moře prožít spinning smiley sticking its tongue out Slunko je "sviňa"eye popping smiley

MirekŠi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tvsat (31. 01. 2008 21:48).
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
31. 01. 2008 21:51
To jsme taky zažili !!! Přijela autem rodinka z čech a během chvilky byli všichni na pláži. Řidič si nafouknul lehátko a hurá do vody. Během pár minut všichni spali jak broučci,včetně borce na lehátku. Všichni se 3-4 hoďky prochrupli,ale pak jsme je asi 3 dny na pláži ani nezahlédl. Takové spáleniny od sluníčka jsem ještě neviděl !!!!
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
01. 02. 2008 14:30
Nádherná piesčitá pláž RAJSKA PLAŽA je na ostrove RAB mesto Lopar. Pre deti úplne skvelé.
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
01. 02. 2008 16:17
Krásná romantická písečná pláž je na ostrově Cres a jmenuje se Meli.Je tam sice komplikovanější cesta přes ohrady s ovcemi,ale je dobře značená a na pláži rozhodně nebývá přelidněno.Kdyz dáš do vyhledávače pláž Meli naskáčou ti tam odkazy.Taky jsem nějaké fotky dala na galerie-jadran.net.
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley
03. 02. 2008 14:41
[www]....

povljana piščita plaž
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ Meli ano, či ne?
05. 02. 2008 10:54
Písečná pláž Meli je sice hezká a na Cresu dosti výjimečná, ale cesta k ní skutečně dosti náročná, takže návštěvu bych hodně zvažoval. Autem se odbočí z hlavní na úzké kodracavé silničky, které vedou přes několik branek, Pokaždé je nutné z auta vystoupi, branku otevřít a po průjezdu zase uzavřít (kvůli pasoucím se ovcím), až přijedete do poloosamělé vesnice, kde musíte zastavit, následuje docela úmorná hodinová vycházka houštinami, ne zcela dobře značená, takže se vám může stát, že budete bloudit. Prostě na Meli je ideální přijet lodí, ale pěší výšlap jen pro otrlé.
Re: PÍSČITÁ PLÁŽ smiling smiley San Marino ne!!!
05. 02. 2008 10:57
Téhle pláži doporučuji se obloukem vyhnout. Tam je víc lidí než na Václaváku, a kolem pláže stánky jak na Matějské pouti.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 180
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.