Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Čistota mora a pláží

Autor Mirod 
avatar Re: Čistota mora a pláží
30. 08. 2019 08:11
Tak nie len domáci, ale aj turisti sú nepolepšiteľní v znečisťovaní mora a vypúšťaní fekálií priamo do Jadranu Česká jachta vypúšťala fekálie
avatar Re: Čistota mora a pláží
10. 11. 2021 08:16
V oblasti Makarskej je momentálne špinavé more, po blankytne modrej farbe ani slychu. Makarska more
avatar Re: Čistota mora a pláží
17. 11. 2021 10:18
Dotaz.
Kde a jaké máte zkušenosti s navážením drcených šutrů na pláže. Popřípadě přímo s drcením i velkých kamenů na plážích a tím "vylepšením"pláží?
Já osobně v Tučepích před hotelem Neptun, kde navezením šutrů (ještě že tam nemají žulu) z lomu (nebo odkud) pláž v délce přibližně 250 metrů znehodnotili.
Dá se po ni chodit jen v "botách", ležet se dá snad pouze na pronajímaných drahých lehátkách a "čistota" kamení je taky značně problematická, neboť vlny pláž nečistí.
Dále jsem vypozoroval na web kamerách značné rozšíření pláže v Primoštěnu u hotelu Zora. Kdysi tam byla pláž úzká, s problematickým vstupem do moře přes ostrá skaliska. Teď nejspíš skaliska rozdrcena, možná i navezeno pár náklaďáku kamení, na pláž rozmístěna lehátka.
V Podgoře před pár roky taky navezli šutry a tím pláž rozšířili. V současné době už ale moře spláchlo kameny zpět do vody a pláž je široká stejně před začátkem navážení. Takže zbytečná "práce". Holt příroda....
Re: Čistota mora a pláží
15. 07. 2022 08:17
Ahoj, je někdo nyní v Podgoře? Zajímalo by mne jak tam aktuálně vypadá moře? Díky Mirek
Re: Čistota mora a pláží
13. 07. 2023 17:17
15. 07. 2022 08:17 - no tak po roku ticha na tejto téme:

Pred 4 dňami...
Video kanál portálu DalmacijaDanas - www.dalmacijadanas.hr

Výkaly v mori - Sumpetar: [www.youtube.com]
angry smileyangry smileyangry smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 132
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.