Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mala duba

Autor E.H. 
Mala duba
26. 06. 2006 11:41
Byl jste už někdo letos v Malé Dubě.Zajímalo by mě jak to tam vypadá s obchodem.Nejede tam někdo od 14.8.2006-25.8.2006 k panu Peričovi?Nemáte někdo s tímto ubytováním zkušenosti?E.H.
Re: Mala duba
26. 06. 2006 13:10
Ahoj E.H.,

jedem do Male Duby k p. Peričovi od 4.7. do 14.7., tak se mi klidně potom připomeň na můj E-mail: office@vhconsulting.cz a já Ti pošlu info a třeba i nějaké fotky.

Čau Martin
Re: Mala duba
27. 06. 2006 11:14
Díky pak se připomenu.Fotky ráda uvidím a uvítám i nějaké informace.Díky ať vám vyjde počasí.E.H.
Re: Mala duba
28. 06. 2006 12:02
Obchod - normalny pracuje od koneca kvetena, prez cely den (07 - 21 h).
j
Re: Mala duba
28. 06. 2006 19:25
Loni tam byla poze pekarna 8.00-10.00
Re: Mala duba
30. 06. 2006 01:16
Tiec obchod pracuje, jak sam napsal od 07.00 - 21.00.
Loni je bilo tak jak povidaš J, ale je tiec situaca "normalna".
Re: Mala duba
30. 06. 2006 15:43
Tak to je fajn.On stačí úplně malý obchůdek na nákup toho základního,jako je pečivo,sýry,jogurty,salám.Na větší nákup se může jednou nebo dvakrát zajet autem.Jedem tam hlavně kvůli moři a ne nákupům v potravinách,toho mám dost za celý rok u nás v česku.Jenom je škoda,že v Malé Dubě není ta pravá chorvaská zmrzlina,na tu budem muset jezdit,nebo chodit jinam.Chci se zeptat jestli se dá pěšky dojít do nějaké vesnice,či městečka kde jsou pizzérie,zmrzlina?Nebo se musí autem?Chůze pro nás není problém,třeba na večer si udělat procházku s dětmi.E.H.
avatar Re: Mala duba
30. 06. 2006 19:23
To E.H.
Pěšky se dá jít jen do Blata, ale cesta je místy jak pro horskou kozu. Rozhodně se nedá jít po setmění. Nejlepší je jet autem a střídat to jednou jih (Drvenik,Zaostrog,Gradac) podruhé sever (Igrane,Podgora,Makarská). Pokud se chceš podívat na fotky z Duby a Blata tak se jukni sem [www.kacha.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luděk (30. 06. 2006 19:27).
Re: Mala duba
01. 08. 2006 19:13
V Male Dube je to nejhezčí, kde jsem zatím v Chorvatsku byla, je tam klid a krásné skalnaté pláže s borovicemi. Projeli jsme celé Chorvatsko od severu a stejně jsme zkončili v Živogošče-Male Dube. Večer je nejlepší jet autem do Igrane, Podgory, Makarské.L.
Re: Mala duba
01. 08. 2006 19:16
V Male Dube je to nejhezčí, kde jsem zatím v Chorvatsku byla, je tam klid a krásné skalnaté pláže s borovicemi. Projeli jsme celé Chorvatsko od severu a stejně jsme zkončili v Živogošče-Male Dube. Večer je nejlepší jet autem do Igrane, Podgory, Makarské.L.
Re: Mala duba
26. 04. 2007 10:28
Lidičky, v červnu jedeme do Malé Duby do ap. Smiljana. Máte někdo s tímto ubytkem zkušenosti? A ještě se chci zeptat, jak je to s množstvím lidí na plážích v tuto dobu? Budeme mít sebou psisko a v apartmánu ho čekat nenechám. Přinejhorším si najdeme nějakou menší plážičku jenom pro nás. Je jich tam dostatek, že jo?
A jak je to s mořskýma ježkama?
Nějaký fotečky z Malé Duby, příp. s pláží bych taky uvítala .
Děkujúúúúúú!!!!!!
avatar Re: Mala duba
26. 04. 2007 21:06
Morie umíš doufám číst spinning smiley sticking its tongue out. Ob dva příspěvky nahoře je odkaz na fotky. Máš tam i fotky okolí, tak si můžeš udělat obrázek sama. Ježka jsem tam za ty roky co tam jezdím viděl jen v holubce. Na plážích nebyl ani jeden. Apartmán kam jedeš je v "horní" ulici takže těch 100 metrů si vynásob přinejmenším dvěma. Na plážích budeš touto dobou skoro sama. Hlavně zátoka Vela Duba bude určitě zít prázdnotou.smiling smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Luděk (27. 04. 2007 00:01).
Re: Mala duba
27. 04. 2007 07:23
Luďku, fotky jsem zkoukla. Jen kdyby měl někdo ještě nějaký další.......
S těma ježkama a prázdnými plážemi jsi mě moc potěšil. Děkuju!
Re: Mala duba
27. 04. 2007 10:31
Ahoj jezdíme hned vedle do Živogošče a nedá mi to a musím napsat , že v červnu sice lidí málo , ale o to více ježku blíž u břehu . Jinak si myslím , že se psem není vůbec problém .
Re: Mala duba
02. 07. 2008 15:48
Dobrý den, obchod tam je, pečivo koupíte. Jde o to ke kterému panu Peričovi tam jedete. Jejich tam víc.
Svoboda
jirins
Re: Mala duba
03. 07. 2008 14:56
Zdravím, je v Mala Duba nějaká proménáda, nebo chodník kolem pláží? Budeme používat kočárek pro neši nejmenší. Děkuji předem.
Re: Mala duba
03. 07. 2008 21:55
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím, je v Mala Duba nějaká proménáda, nebo
> chodník kolem pláží? Budeme používat kočárek pro
> neši nejmenší. Děkuji předem.

Je tam pouze úzká místní komunikace společná pro auta i chodce.
jirins
Re: Mala duba
04. 07. 2008 11:20
Děkuji za odpověď. Je na plážích místo ve stínu? Nebo si musím ráno přivstat abych měl pro naši maličkou stín? Bedeme ubytovaní pod Smiljanou. Děkuji předem za odpověď.
Re: Mala duba
04. 07. 2008 21:40
Na hlavní pláži je místa dost,můžete ležet na slunci,nebo pod borovicemi.Také se dá vzít si slunečník.No a na pláži pod Smiljanou je spíše slunce,stínu méně.To by chtělo vzít plážový stan,nebo ten slunečník.Pláže přeplněné nejsou,takže si v pohodě místečko najdete.Najdou se tam i takový lidé,kteří si nosí brzy ráno lehátka a ručníky na pláž,ale myslím,že je to zbytečné.Je tam nádherně,už se letos moc těšíme.Přeji hezkou dovolenou.E.H.
luk
Re: Mala duba
08. 07. 2008 21:28
Ahoj. Uz jsme byli v Male Dube nekolikrát, ale vždy jen jako rodina s malou holkou, takže jsme grilovanou rybu, o které se mi už zase asi 2 měsíce zdá, řešili každovečerním výjezdem do Drveniku do hospody nebo k tomu slovenskýmu klukovi, kterej je griluje u trajektu. Letos v srpnu jedeme větší parta, vlastní grill bychom měli mít k dispozici a tak prosím o tip, kde se dají v okolí nějaké ryby na grill koupit. Případně nějaký tip na přípravu - to asi někde bude jiné vlákno, ale nechce se mi to hledat. Ta větvička, co tam strkaj je rozmarýn? Díky předem.
Re: Mala duba
10. 07. 2008 22:47
Čauky ,naco gril -každou středu co si tedy pamatuju maj v živogosci gril párty s hudbou grilovanou makrelou ,cena je 10 kun za makrelu + 2dc červ vínka a střídáse to jednou je to na Blatu potom mala Duba a Igrane a na závěr se hraje o pršut ,to se jde po lávce namazanou mastí a kdo se jíjako první dotkne tak je jeho letos tam jedu 3.8 a už se nemůžu dočkat jedu tam už po třetí hot smiley r.
Re: Mala duba
06. 08. 2008 07:56
Nebyl jste, prosím, někdo ubytovaný v Mala Duba apartmán Martin Kovacevic? Nemáte fotky okolí? Díky předem.
avatar Re: Mala duba
07. 02. 2009 09:25
tady pro vsechny,kdo maji zajem o Malou Dubu
Mala Duba
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 87
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.