Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

těžký problém

Autor Alda 
těžký problém
20. 02. 2006 08:31
Chtěl bych poprosit o radu: Jedeme letos na dovolenou se sestrou, jejíž dva malí synové chtějí v moři mezi skalami a balvany lovit kraby a jiné živočichy, zatímco já se chci válet na oblázkové pláži (ne na betonových platech) a neshánět se po botách, kdykoli se mi zachce do vody. Neznáte někdo místo (kdekoli v HR), kde bychom byli spokojeni všichni?
Franta PM
Re: těžký problém
20. 02. 2006 09:09
Už to tady bylo tisíckrát.
Zkuste si dát tu práci a mrkněte na příspěvky na tomto fóru nebo rovnou řešte váš "těžký problém" pomocí vyhledávače. To je takové to malé tlačítko nahoře v "Menu" a má název "Hledat". Hodně štěstí !!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (20. 02. 2006 09:11).
Re: těžký problém
20. 02. 2006 09:28
to FrantaPM:
Díky za radu, tam hledám běžně, ale jestliže zadám "pláže s oblázky bez ježků se skalnatým pobřežím v okolí", nevyleze mi patrně nic. Myslím, že stručněji svůj dotaz specifikovat nedokáži...
avatar Re: těžký problém
20. 02. 2006 10:51
Chce to menší pláže, které jsou na jinak skalnatém pobřeží. Většinou se vyskytují na ostrovech. Především jižní pobřeží Hvaru (pár pěkných zátok je i na severním),
Vis a zátoka Srebrena, kde mi ale moře přišlo poněkud chudé. Dále Stončica, Grandovac a Stiniva. Nikde jsem neviděl tolik červených hvězdic jako v zátoce Grandovac. I děti je lovili při každém ponoru. Myslím, že se najde řada takových míst.

[www.ihvar.cz]
[www.chorvatsko.cz]

Michal
Re: těžký problém
20. 02. 2006 17:03
to Admin:
Dík, hned to jdu studovat.
Re: těžký problém
21. 02. 2006 09:28
Ahoj, celkem by ti mohla vyhovovat Povljana na Pagu, pláž vlevo. Nebo Murter pláž Slanica. Jarda
Re: těžký problém
21. 02. 2006 11:20
Jardo (nebo kdokoli), prosím Tě, jak to vypadá v té Povljaně? Jsou AP blízko pláže? Jsou tam nějaké krámky a hospůdky? Nějaká večerní kolonáda?
avatar Re: těžký problém
21. 02. 2006 12:47
Slanica na Murteru je pěkná písečná pláž a asi by vyhovovala přání Aldy, ale v sezóně je to maso:



Michal

Re: těžký problém
22. 02. 2006 10:16
To Alda.
APA jsou blízko pláže, krámky tam jsou, hospůdky taky. Ale je to vesnice. Večerního života tam moc není.
Jarda
Re: těžký problém
22. 02. 2006 18:44
Místo bych věděla, ale takovýhle místečka jsou V:Itongue sticking out smiley a nejlíp je si na ně pložit deku už ve 4 ráno. Už jsem tu psala, že známej pronajímá apt., je tam z pláže od každé něco, beton, oblázky, skály a nejlepší jsou právě taková ta místečka, kde jsou oblázky mezi skalami, ale o ta je halt mela, ale zase když vyhraješ, nikdo jinej se tam nevejde smiling smiley) Je to v Tribunji, krámky tam jsou ale na večerní život se musíš přesunout do městečka VOdice, Tribunj je taková klidná víska smiling smiley fejglova@seznam.cz Jo a jinak perfektní podmořskej život je na Lošijnu, ale tam ty oblázkové pláže jsou fakt nacpané...
avatar Re: těžký problém
09. 12. 2018 13:39
Těžký problém? Přesně podle nadpisu.

Taky jste si všimli na web kamerách ( [www.hribi.net] ) např. z Male Duby, Promajny, Drašnice, Podgory a jiných,že se jaksi zmenšuje velikost pláží?
Od léta tedy podstatně.
Možná je čase přílivu, nebo rychleji tají ledovce ( spinning smiley sticking its tongue out ) a stoupá voda, nebo jen podzimní vlnobití odnáší oblázky do moře.
Jen aby bylo kam v nové sezoně položit karimatky.
avatar Re: těžký problém
09. 12. 2018 19:43
Tak za mě Drašnice letos pláž navezeno kamení a roztažené do moře jen problém ostrost kamínků a pod štěrkem bahno snad se to do sezony vypláchne .Jinak je to asi tím ,že se pláže logicky splavují do moře a je třeba je uměle navážet. Takový Bol je ukázka toho jak se mění pláž pod silou moře .

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 109
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.