Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jak to vypadá v Luce Dubravě?

Autor Saša 
avatar Re: Jak to vypadá v Luce Dubravě?
04. 04. 2010 16:06
Jo tohle naprosto chápu, problém je v tom, že takhle jsme trávili dovolenou v Chorvatsku asi 15x, ale letos díky zdravotním problémům jsme hledali místo s ubytováním přímo na pláži abychom mohli zůstatsedět u domu a děti se mohly hlotonit u vody a my na ně viděli. Máme nyní trochu zdravotní problémy a komplikovaný pohyb. A protože jsem nic jiného cenově přijatelného nesehnali tak jsem to vzal a zaplatil dřív než jsem si ověřil kde to vůbec je.
Tak uvidíme asi to nebude to pravé ořechové, v každém případě vám všem děkuji za informace. Kdyby někdo ještě něco mohl přidat konkrétního tak budu rád.
Re: Jak to vypadá v Luce Dubravě?
29. 05. 2010 10:05
Pro MotoMoto: Vůbec se toho neboj. Měla jsem možnost poznat velké moře ( Potočine) i malé moře ( Drače). Nakonec už 3 roky jezdíme do Drače. Pokud si přečteš, co se o této vesničce píše, taky by jsi zvažoval, jestli nepojedeš někam jinam. Ale nám se tam líbí a basta. V Luce Dubravě jsme párkrát byli za známými, kteří tam byli ubytovaní a moře nesmrdělo. Užijte si to, přeji příjemnou dovolenou.
avatar Re: Jak to vypadá v Luce Dubravě?
09. 06. 2010 22:46
No dostal jsem teď pár fotek a asi nic moc to nebude. Asi nezbyde než víc jezdit jinam.
avatar Re: Jak to vypadá v Luce Dubravě?
07. 09. 2010 15:58
Tak už jsme se vrátili a musím říct, že to vůbec nebylo špatné. Hodně jsem se bál a o to větší bylo překvapení. A kladné. Plážička malá drobné kamínky přimo u domu, od paty domu cca 4 metry, takže pohoda na terase. Ubytování s klimatizací. silnice poměrně daleko a ještě s malým provozem. Ta před domem u vedlejšího domu končila takže vlastně žádný provoz a ta hlavní až na druhé straně zátoky.
Je pravda, že to nebylo to řvavě modré útesové moře, ale spíš dozelena a že tam nebylo kde šnorchlovat, ale čisté bylo a slané taky, takže spokojenost. A hlavně úžasně teplé a příjemné. Žádný provoz lodí, žádní lidé. Ten poslední týden jsme tam byly prakticky sami.
Projeli jsme Pelješac trochu a moc míst kdebychom vyměnili nebylo. Jasně Divná je jiná, ale není tam kromě hezkého kempu ubytování a bydlet ve větším městě jako je Orebič a poaodbně mě neláká. Už i Žuljana byla hodně přelidněná.
Takže tak asi. Každá dovolená s které se člověk vrátí v pořádku je dobrá a tahle byla ještě lepší.
avatar Re: Jak to vypadá v Luce Dubravě?
20. 12. 2010 21:39
Ahoj,
je v Luce nějaký obchod?
Hledáme nějaké klidné místo hned u moře. Luka je jedna z variant. Budem mít malý člun a auto, takže klíďo někam popojedem. Na Pelješaci jsem byl asi před třema rokama a nepochybuji o něm. Jde mi jen o nějaké pěkné místo s malým prckem cca 1,5roku.

Dík Standa
avatar Re: Jak to vypadá v Luce Dubravě?
07. 03. 2011 17:23
Nebyl jsem tu celou dobu, tak se omlouvám za zpoždění v reakci.
Obchod tam není, ale dá se dojet cca 2 km kde už je.
Pro malé děti ideální, žádné vlny, teplé a čisté moře. A hlavně žádní lidé.
Klídek a pohoda.
avatar Re: Jak to vypadá v Luce Dubravě?
14. 08. 2012 10:29
Tak jsme se v neděli vrátili a musím říct, že to byla nejlepší dovolená co jsme zažili. A příští rok opět sem. Ať jsme jeli kamkoliv na výlet, tak všude spousty lidí a shon a křik a tady oáza klidu a ticha. Doporučuji každému kdo chce pohodovou a klidnou dovolenou.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 163
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.