Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kuřáci na pláži.

Autor přímětice 
Re: Kuřáci na pláži.
27. 04. 2012 18:28
Ona ta tatranka a ten kapesník, když se používají nesmrdí. Tak proto zřejmě nadávala. Raději snesu na 10ti m čtverečních 10 papírků od tatranek než 2 vajgly,které nesplynou s oblázky.
No holt někdo tak a jiný onakspinning smiley sticking its tongue out
Re: Kuřáci na pláži.
27. 04. 2012 20:57
Poházené papírky sice nesmrděj to je fakt a že smrdí kouř z cigarety? To smrdí i kouř z výfuku a víc.Ale já jen reagoval na první příspěvek že někdo odkryl kámen a pod ním vajgli je to hnus sám to nedělám ani náhodou ale i když je to kuřák tak se snažil to skrýt oproti jiným co ty papíry ze sušenek a kapesníku pohoděj na pláž.Teď chci názor kdo je horší: Kuřák co vajgla zamáčkne a schová pod kámen nebo člověk kterrej když odchází z pláže má pod sebou nastláno plno papírů.Pak nasedne u pláže vzdálené 10 m od komunikace a odjede autem které mimochodem také smrdí



Upraveno 2krát. Naposledy upravil ragor (27. 04. 2012 21:11).
avatar Re: Kuřáci na pláži.
28. 04. 2012 07:58
Ragore, máš jistě pravdu. Uklízet by po sobě měli kdekoliv všichni, nekuřáci i kuřáci,obzvlášť na veřejných místech. Doma ať si každý hází "zbytky" kam chce. Samozřejmě ne pod okna domu.
Někdy ale, když soused na pláži nekouří stále jako udírna, tak kouř občas i zavoní.Takže všeho s mírou.
Re: Kuřáci na pláži.
28. 04. 2012 08:07
Přesně tak.Kuřáci neobtěžovat s kouřem a nekuřáci s papírkama od sušenek
Anonymní uživatel
Re: Kuřáci na pláži.
02. 05. 2012 11:57
Jsem kuřákem doutníků a doutník, to je předmět rituálu, proto jej na pláži ani jinde, kde bych neseděl v křesle,či na barové stoličce a neupíjel k němu svou whisky, nekouřím. V takových chvílích přichází cigarilos, tedy cigaretové doutníčky. I má anestezioložka, která se do mne jinak kvůli kouření naváží při každé příležitosti, uznala, že čistý kvalitní tabák není zdrojem takjového smradu, jako cigarety.
Nicméně, chápu, že ten kouř může v nose někomu vadit. Na druhou stranu, pláže jaderské neustále pod větrem jsoucí... vámek kouř rozptýlí a odvane. Samozřejmě, vajgly je třeba ukliditi. což by nemělbýt problém, vsunout je třeba do plechyovky od piva či petky od minerálky a s nimi do koše či kontejneru vhodit. Prostě, já po sobě vajgle na pláži nenechávám, a odpad typu obalů sušenek či čehokoliv už vůbec ne.
Na stranu druhou mi vadí třeba rozjívené dětičky, které dokážou ječet celé dopoledne, přes poledne až do podvečera a jejich rodiče, co je nezvládají. Navíc po nich občas taky zbye odpad., bilogický....(zkušenost z ID, druhá polovina srpna 2011)
avatar Re: Kuřáci na pláži.
02. 05. 2012 23:52
Dětičky ,které dokážou ječet celý den ..tak na to neni recept ....jít si lehnout jinam ...zvlášt ,když rodiče jsou od pohledu tipu ....tak mámo umejeme ty děti večer .......anebo uděláme novéééééé..............
avatar Re: Kuřáci na pláži.
29. 05. 2012 11:35
Se smrdícím autem na pláži jsem se teda nesetkal, ale kuřáků co pálí jednu o druhou a smrdí mi pod nos (sorry Tomme ale zákon schválnosti - vždy jde kouř na mě a žádný vánek nepomůže) , s těma jsem se setkával každý den - a vůbec jim nevadí, že čoudí pod nos i malým dětem angry smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Kuřáci na pláži.
30. 05. 2012 21:18
Nelze jinak, než souhlasit s Tommem. Ta neustále ječící dítka, což není způsobeno jejich neúnavností, ale špatnou či žádnou výchovou, nejsou nic příjemného. Spíše mně ale vadí, že dokáží běhat a skákat přes cizí, u vody ležící lidičky a stříkat na ně vodu. Přes svoje rodiče nikoliv, jen přes cizí. Také výsledek výchovy.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
30. 05. 2012 22:03
hanah...jsi na dovolené,pokud nechceš aby ti děti řvali a stříkali vodou....jdi do divadla,nejlépe na Lakomce.

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
Re: Kuřáci na pláži.
30. 05. 2012 23:52
Pane Rdomíre, děti řvalY a stříkalY. Pravopis Vám moc nejde. Nejste Vy také ten uřvaný a stříkající?
Já jsem psal především o tom, že je zajímavý fenomen, že děti povětšinou skákají přes cizí lidi a stříkají při svých hrátkách vodou na cizí lidi, ale nikoliv na svoje rodiče, kteří je záhadně neumějí usměrnit. Ale to vy asi vzhledem ke znalosti pravopisu nechápete.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
31. 05. 2012 20:39
Trochu zakomplexovanej,co?A to co chápu vám může být u pr...e.Jak říkám vy jděte do divadla,tam máte klid,velebnosti.

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
Anonymní uživatel
Re: Kuřáci na pláži.
01. 06. 2012 14:24
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (13. 01. 2015 06:44).
Anonymní uživatel
Re: Kuřáci na pláži.
01. 06. 2012 21:55
Pro Isekona: rozumím Ti, leč, nejspíš jsi obětí nadpřirozené smůly...
Radomíre, tuším, proč Tvá reakce na Hanah byla taková jaká byla, nicméně, přijmeš argument, že na dovolenou si jezdíme především odpočinout a nebýt ve střehu před cizími rozjívenci? Věř, že já považují za nějšťastnější chvíle dovolé ty, kdy jsou oplégři(anestezioložčini) v nedohlednu, a to jsou napůl vlastní..Leč, Ty je znáš a víš o čem píšu.
Re: Kuřáci na pláži.
01. 06. 2012 22:16
Tomme, díky. Já sice anestesioložku doma nemám, nicméně jsem od fochu. Vždyť já psal skutečně jen o té záhadě, že dítka "obtěžují" ponejvíce cizí a ne vlastní rodiče. A ono vysvětlovat rodičům těch rozjívených dítek, že sluneční brejle, které vám jejich dítko rozšlápnulo, přeskakujíc mě, ležícího u vody, stály 4 tisíce, je poněkud obtížné. Oni totiž rodiče, kteří neumějí usměrnit své děti, o takových cenách ani ponětí nemají. Nic proti děckám, odchoval jsem 4. Nikdy jsem jim nebránil v jejich radovánkách, ale usmernil jsem je do jejich "teritorie" a ne mě za hlavu (nebo jiným). Držím se zásady, že když někam přijedu, jsem tam hostem a ne pánem světa.
Kuřáci, kteří mně smradí pod nos více, než smrdí levné opalovací přípravky a upocení lidé, mě také obtěžují. Sám jsem přitom náruživý kuřák, ale zásadně tak, abych nikoho neobtěžoval. Na vajgly mám kovové pouzdro na doutníky. Navíc jezdím tam, kde další rekreant je 20 metrů vlevo, 20 metrů vpravo.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
01. 06. 2012 22:33
Omlouvám se tu veřejně hanah za můj ne moc šťastný výrok...Tome,my jsme si své napsali, a díky.El matador.

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
Re: Kuřáci na pláži.
01. 06. 2012 22:54
Hezky Radomíre,máš můj respekt.Tohle každý chlap neudělá.thumbs up
avatar Re: Kuřáci na pláži.
02. 06. 2012 06:36
Pro H.
Ty 4000,- za brýle jsi ale určitě odepsal z daní.....takže v důsledku nebyla škoda tak velká. A kolik stály nové v HR? Je to určitě jen drobná položka v tvé dovolené.
A prosím tě: "Byly zlaté?"
Re: Kuřáci na pláži.
02. 06. 2012 08:54
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (06. 01. 2013 21:03).
avatar Re: Kuřáci na pláži.
02. 06. 2012 10:03
Je to mimo toto vlákno. Jen pro ty kteří si myslejí ,že každej živnostník je zloděj .
On si na tu dovolenou musí vydělat když pracuje sám na sebe (nemá pod sebou zaměstnance ) a to není taky žádná sranda .Já jsem si to zkusil a ono platit nájem a státu odvody a zavřít dílnu na týden tak to se musíš dost ohánět ,aby to člověk mohl udělat a přitom když máš marodit třeba pár dní v roce tak to je taky na prd.
A brýle za 4000kč jistě nejsou od vietnamců.
Na pláži mě též štvou ostatní kteří si myslí ,že jim pláž patří (já jsem na dovolené tak si moho dovolovat).
Když moje děti dělají něco co uznám ,že je na obtíž ostatním na pláži tak je usměrním a to také očekávám od ostatních . Jak jsem již tady psal před rokem kuřáci jsou různí a bordel na pláži nedělají jen oni ,ale taky takoví ti svačináři kteří jsou líní odnést odpadky 5m do koše to bych zabijel a pak nadávají ,že je na těch plážích bordel angry smiley
avatar Re: Kuřáci na pláži.
02. 06. 2012 10:44
Pro ty kteří míří do Trpanje:
[img11chybny-odkaz-rajced1101]
Česká pláž s dovolením kamaráda Milana.Foceno před pár dny.
[img11chybny-odkaz-rajced1101]
A ještě aktuální foto na zátoku Liekovito blato.Kdo tam byl pozná.....

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radomír (02. 06. 2012 10:45).
Anonymní uživatel
Re: Kuřáci na pláži.
03. 06. 2012 18:04
Pokud, přátelé, dovolíte, zkusím TO shrnout, byť s mírnou nadsázkou.

1. pláži lépe kouřit doutníky- není z nich tolik vajglů, a pokud je neodnesem v plechovce či jiné piksle(nestrkat do manželek a partnerek!!!thumbs up smiley), pak svou barvou znáze splynou se zeminou
2.kuřáci by měli sedět buď ve větší nadmořské výšce než nekuřáci(aspoň o metr), aby kouř mohl stoupat k nebi, aniž by nekuřáky jakkoliv obtížil.
3. též se vhodným jeví, aby kuřáci se sdružovali po větru od nekuřáků a kouř tak byl odvanut, aniž by nekuřáky obtížil( nojo,ale při proměnlivém větru se holt naběháme, no...)
4. možná by bylo ideální toho kouření nechat(když je to takový dobrý....)

k dětem:

5. kobercové pásky, roubíky a pouta asi užít nemůžeme, žel
6.i my jsme byli dětmi, proto buďme tolerantní k jednorázovým atkům(neúmyslným)
7. sami své děti držme dostatčeně na uzdě
8 .nebojme se uplatnit své právo na relativní klid(já vím, ono je to někdy obtížné-jednat s blbcem...)

a jen pro usmání


9. co tak elektrický ohradník?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tomm (03. 06. 2012 18:04).
Re: Kuřáci na pláži.
03. 06. 2012 20:58
Tomme, opět dobře napsáno.
A nevíte někdo, co je zač ten kolega "kabinet302" ? Mně připadá jako závistivý blb. Sluneční (a dokonce ani čiré) brejle si asi těžko někdo může odepsat z daní.
Martas74: ano, je to tak. Žádaná placená dovolená zaměstnavatelem, žádné příspěvky na obědy, atd.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
04. 06. 2012 07:49
Nevím, kdo je u tebe blb. Dáš to nákladů na rekreaci zaměstnance.Nebo to vykážeš jako ochranné pomůcky. Fíglů znáš určitě hodně, proto to tak vypadá s hospodářstvím.
A že bych ti záviděl, ani náhodou. Jen si to užij, ale opatrně.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kabinet302 (04. 06. 2012 07:59).
Re: Kuřáci na pláži.
04. 06. 2012 10:14
Kabinete, kabinete, s Vámi ta zloba nějak cloumá. Já napsal, že mně připadáte jako blb, nikoliv že jste blb. To je rozdíl. Zaměstnance nemám, žádné příspěvky od státu nepobírám a nikdy jsem ani neměl slevu na dani na děti. Nejsem svářeč apod. a proto ani nepotřebuji tmavé brejle jako ochrannou pomůcku.
Anonymní uživatel
Re: Kuřáci na pláži.
04. 06. 2012 14:49
Jojo, bývaly tu doby,na tomto foru, kdy jsme si radili, bavili se, i trochu špičkovali, leč nikdo se tu do nikoho nenavážel. Připadá mi naprosto zbytečné, aby se tu odehrávaly výpady tzv. obyčejných lidí proti podnikatelům, živnostníkům, OSVČ, manažerům, komukoliv. Naopak, připadáí mi naprosto přiměřené, pokud se ten,kdo je napaden, ohradí.
Pokud si uděláte časový přehled o příspěvcích jedinců, kteří zde napadají druhé, zjistíte, že se tak velmi často děje v obě pracovní, z čehož jde usoudit, že dotyčný se nevěnuje práci, za níž je placen a vlastně tak okrádá svého zaměstnavatele.
Pro kabinet a podobné- jsem na volné noze.... nemám pracovní dobu.
Re: Kuřáci na pláži.
04. 06. 2012 21:02
Tomme, i já jsem na volné noze, ovšem kdykoliv k zastižení pro své současné i budoucí klienty, platící i ty neplatící, kteří jsou nějak postižení a na zaplacení snad budou mít někdy jindy. Pracovní doba mně nekončí v 15:30 hodin. V odborech nejsem, v partaji nejsem a stát mně nenahradí škodu při "neúrodě", jako zemědělcům. Stát mně podle zákona může nařídit pro něj práci vykonat, zaplatit opět podle zákona nemusí. Ale nestěžuji si a stávkovat nechodím. Mimochodem - první a zatím poslední sluneční brejle, o kterých byla řeč v souvislosti s kuřáky a skákajícími dětmi, jsem si koupil v roce 2001 v Německu za necelých 100 tehdy ještě marek.
Re: Kuřáci na pláži.
04. 06. 2012 23:17
No pěkně se to tu dostalo do offtopicu. Ale chválabohu za to! Myslím, že toto je největší přínos a informační hodnota za historii tohoto fóra. Konečně jsme se dověděli, proč je na tom české hospodářství špatně. Mohou za to živnostníci! Hanba jim!
Re: Kuřáci na pláži.
05. 06. 2012 01:34
A chudáci politici to hospodářství před živnostníky chrání tím, že si ukládají prachy doma pod podlahu, aby je mohli v příhodný čas vytáhnout a zachránit hospodářství.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
05. 06. 2012 09:03
Mne jenom překvapila "hláška", že si živnostník a podnikatel může věci dávat do daní a tím pádem je má vlastně "zadarmo". Myslel jsem si, že tento blábol již zmizel někdy v roce 1995 a že v dnešní době snad již všichni chápou, že i on si na to nejprve musí vydělat a když už něco do daní dá, tak mu to sníží pouze daňový základ.
Re: Kuřáci na pláži.
05. 06. 2012 09:42
No jo, Radkku, jenže oni mezi námi existují ještě závistiví zaměstnanci v závislé činnosti, kteří nechápou, že živnostník si na to svoje auto musí vydělat a potom jej samozřejmě odepíše ze základu daně a stejně tak, když zaměstnavatel dá pod prdel zaměstnanci auto. Ten závistivý zaměstnanec vidí jen to, že on není majitelem toho vozidla. To, že jej může používat, ale nemusel na něj vydělat, to už je jiná kapitola a o tom se nemluví. Nevím, co je kabinet302 zač, ale jeho úvahy mně silně připomínají názory milicionářů v roce 1948. Ale možná si z nás dělá jen legraci.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 129
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.