Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kuřáci na pláži.

Autor přímětice 
avatar Re: Kuřáci na pláži.
18. 01. 2010 15:05
Isekon....
ano, udělej s tím něco ve své velikosti, Ivo Josipovič je nový prezident Chorvatska, cca 14 dnů, pošli mu esemesku, možná padne na prdel... smiling smiley
avatar Re: Kuřáci na pláži.
18. 01. 2010 17:41
Rozhodně není příjemné,když si chci lehnout na pláži a je tam spoustu vajglu.Ale ono je to hodně v lidech,někteří po sobě uklidí a jiní prostě odhodí.A nemusí to být jen kuřáci, odpadky od jídla a pití se také povalují po pláži.
Re: Kuřáci na pláži.
19. 01. 2010 13:46
Už je tady zase rozjitřeno toto téma.

to Isecon:
mluvíš o aroganci a netoleranci kuřáků. Hmm. Ruku na srdce, už si někdy viděl křičet kuřáka na nekuřáka kvůli tomu, že nekouří??? Já teda ne, ale opačně již mnohokrát.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
19. 01. 2010 17:27
Určitě je to jen a jen o lidech ,mě samotné vadí když se nás kolem válí hromádky nedopalků , my jsem si navykli nosit sebou vždy plastovou krabičku do které zbytky cigaret ukládáme a odnášíme je sebou na vyhození do popelnic a příjde nám normální po sobě uklidit.
Moje letošní špatná zkušenost je spíše než o kuřácích na pláži o rodinkách s dětmi které do moře vyhodili vše od slupek od melounů až po pet láhve.
Re: Kuřáci na pláži.
19. 01. 2010 17:31
hojky člověče,je jedno zda jsem nebo nejsem kuřák ale přečti svuj příspěvek.Druhá věta-arogance a netolerance,poslední věta-jsem pro zákazconfused smiley
nevím ale mě to přípomína schizofreniiyawning smiley
Re: Kuřáci na pláži.
19. 01. 2010 17:39
Omlouvám se ,můj příspěvek měl být adresován - nick Isekom
avatar Re: Kuřáci na pláži.
19. 01. 2010 21:03
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ruku na srdce, už si někdy viděl křičet kuřáka na
> nekuřáka kvůli tomu, že nekouří??? Já teda ne, ale
> opačně již mnohokrát.


Tak to fakt síla..
Jsem zbavena všech iluzí...
hot smiley
Re: Kuřáci na pláži.
19. 01. 2010 21:31
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Už je tady zase rozjitřeno toto téma.
>
> to Isecon:
> mluvíš o aroganci a netoleranci kuřáků. Hmm. Ruku
> na srdce, už si někdy viděl křičet kuřáka na
> nekuřáka kvůli tomu, že nekouří??? Já teda ne, ale
> opačně již mnohokrát.
Já jo! Na vojně na mě starší ročník (poté co somroval cigáro a já mu odpověděl, že nekouřím) řval, ať se naučím kouřit! spinning smiley sticking its tongue out
Re: Kuřáci na pláži.
21. 01. 2010 09:52
Globik: Tak to je snad jedna z výjimek smiling smiley.

Jinak někteří kuřáci (zdůrazňuji někteří - možná menšina, možná ne) nechápou, že (pro ně) voňavý kouř tak neodmyslitelně patřící snad k jakékoliv situaci, je pro nekuřáky více či méně smradlavý, ale rozhodně ne příjemný (o zdravotní prospěšnosti se raději nezmiňuji). Jestli kuřák nechává vajgly na pláži či kdekoli jinde na zemi a podobně nevhodných místech, je jedna věc. To je stejné, jako když kdokoli nechá někde odhozený igelit apod. Ale to, že vnucuje ostatním "vůni" jeho oblíbeného zapáleného cigárka, mi přijde fakt dost arogantní či bezohledné.

Není přece pro nikoho problém se při kouření umístit tak, aby kouř "šel" mimo ostatní. Takové kuřáky také vídávám a v duchu oceňuji.

A ještě z jiné stránky. Pokud jdu večer do hospody s přáteli na pivo, počítám s tím, že se tam bude kouřit. To už je takový náš "hospodský" zvyk. Jestli to bude časem jinak, uvidíme. Ale při pobytu třeba na pláži očekávám pokud možno čistý vzduch.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
24. 01. 2010 20:31
hit sezony bude v HR elektronická cigareta na plážismoking smiley
Re: Kuřáci na pláži.
25. 01. 2010 07:49
Z pohledu nekuřáka prima věc, ovšem známý (kuřák) o el. cigaretě tvrdí, že to prostě není ono. Zkrátka tomu, kdo chce kouř, se asi těžko zalíbí tohle šidítko. Nicméně v místech se zákazem kouření, resp. tam, kde se zákaz i kontroluje, by se hitem stát mohla.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
25. 01. 2010 15:43
nechtěl bych souložit s nafukovací pannou....není to ono...yawning smiley
avatar Re: Kuřáci na pláži.
25. 01. 2010 21:30
mack napsal(a):
-------------------------------------------------------
> nechtěl bych souložit s nafukovací pannou....není
> to ono...yawning smiley


no ono někomu nic inčího nezdybe naž nafouknout a zalehnout..panny jdou prej na dračkuthumbs up smiley
Re: Kuřáci na pláži.
26. 01. 2010 10:17
No právě a o tom to je grinning smiley
avatar Re: Kuřáci na pláži.
26. 01. 2010 10:24
Isekon napsal(a):
-------------------------------------------------------
... a tvrzení některých individuí, že jsou přeci na čerstvém vzduchu a nemůže to být cítit v okolí .. k tomu asi není co dodat. A najít v HR slušnou pláž, kde by v okolí alespoň 10 m nikdo nebyl , je prostě utopie. Jsem pro zákaz kouření na plážích.

Nejhorší kuřáci na plážích jsou místní Chorvaté nebo ti z BiH. Nějaká sociální vzdálenost je jim úplně cizí. Nalezou si kolem vás a kouří ty jejich dramky a smrady nepřetržitě v jednom kuse. Ženský kouří snad všechny. Těžko si budou sami zakazovat kouření na plážích, když jsou to vesměs samí kuřáci.
avatar Re: Kuřáci na pláži.
27. 01. 2010 11:17
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Už je tady zase rozjitřeno toto téma.
>
> to Isecon:
> mluvíš o aroganci a netoleranci kuřáků. Hmm. Ruku
> na srdce, už si někdy viděl křičet kuřáka na
> nekuřáka kvůli tomu, že nekouří??? Já teda ne, ale
> opačně již mnohokrát.

eye popping smiley .. kua zahajskej .. a za co bys chtěl na mě jako na nekuřáka křičet ?? Že chci dýchat čerstvý vzduch a ne ty smrady z cigarety ?? Čím tě omezuju když nekouřím ?? eye popping smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Kuřáci na pláži.
27. 01. 2010 11:56
Právě tím nadáváním na kuřáky.......
Re: Kuřáci na pláži.
27. 01. 2010 15:22
Zahajskej, Isekon: jojo, být vámi, radši bych toho nechal - co kdyby to někdo vzal vážně yawning smiley
avatar Re: Kuřáci na pláži.
04. 02. 2010 13:19
Sem našel něco pro kuřáky yawning smiley [www.novinky.cz]

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Kuřáci na pláži.
04. 02. 2010 16:16
Možná má Indonésan lepší chrup než měl před výbuchem.
Re: Kuřáci na pláži.
16. 02. 2010 00:29
to Petr...

Nejhorší kuřáci na plážích jsou místní Chorvaté nebo ti z BiH. Nějaká sociální vzdálenost je jim úplně cizí. Nalezou si kolem vás a kouří ty jejich dramky a smrady nepřetržitě v jednom kuse. Ženský kouří snad všechny. Těžko si budou sami zakazovat kouření na plážích, když jsou to vesměs samí kuřáci.



Nemohu než souhlasit.
Už jsem i zkoušela vzít si plechovku a nedopalky po nich uklízet a nic thumbs up smiley......jejich IQ je asi v.......eye rolling smiley
avatar Re: Kuřáci na pláži.
16. 02. 2010 07:53
tak tenhle prodavač v Bašce dokouřil jedno a hned zapaloval další,žena kouří ,ale z něj byla hotová jak vypaluje celej den

avatar Re: Kuřáci na pláži.
18. 02. 2010 14:02
To musí bejt žůžo chroupat ten popel z cigaret na těch hroznech .. od něj bych si určitě něco koupil angry smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Kuřáci na pláži.
18. 02. 2010 15:17
No když jsem bylposledně v Bille tak jsem člověče vzpomínal na toho kuřáka s ovocem a slintal jsemspinning smiley sticking its tongue out
Totiž v Bille víno malé podchazené jahody plesnivé rajčata též no hrůza zrovna šel okolo nějakej vedoucí a okukoval co kde a jak vypadá tak jsem si povídal nahlas s manželkou no tak jsem zvědav zda až tam pujdu znovu jak to bude vypadat?
Jinak já vše stejně opláchnu pod sprchou trochu popelesmiling smiley ale čerstvéhot smiley neviděl jsem ho ,ale házet vajgla do vody to to jen uhasil a dal do lodě a to ho sledovala i žena prostě si váží čistého mořethumbs up
Re: Kuřáci na pláži.
20. 02. 2010 10:40
Hojky,nechte nás kuřáky užyawning smileyneni nic jednodušího než se nejak vymezit při vědomí že se mnou je pravda pravdoucí.Mě zase vadí na plaži debilovéyawning smiley a co snima udělám?grinning smiley
avatar Re: Kuřáci na pláži.
20. 02. 2010 18:05
Vykou.....
......pat se???

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radomír (21. 02. 2010 12:17).
avatar Re: Kuřáci na pláži.
23. 02. 2010 18:41
...tak už se nezlobte...není to o kuřácích...ale když tady bylo o tom převozníkovi ovoce co hulil...tak jsem vyštrachal jednu sekvenci z Bašky Vody...


avatar Re: Kuřáci na pláži.
24. 02. 2010 08:16
Ahoj Bessy jo ten se tam taky občas ukázal,ale konkurence to pro toho starouše nebyla ten to stíhal levou zadní mladoch to vždycky vzdal,asi tím že starouš dobře přitápěl pod kotlemhot smiley
Už se nemužeme s rodinkou dočkat ,až ho zase uvidíme na to suprové ovoce a že hulí to mě vůbec nevadí a to jsem nekuřák a žena kuřačka
Re: Kuřáci na pláži.
24. 02. 2010 15:04
Já si myslím kdybychom přestali kouřit a chlastat tak republika bude v pr.... Ajax silný kuřák.thumbs up smiley
avatar Re: Kuřáci na pláži.
24. 02. 2010 20:55
...Ajaxi...z části máš pravdu... jsou to daně z cigaret alkoholu... ale i z pohonných hmot... a nastupují další komodity daně z vody...a vzduchu...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (25. 02. 2010 07:54).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 287
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.