Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ráb-Lopar-písek nebo i oblázky?

Autor sam 
sam
Ráb-Lopar-písek nebo i oblázky?
24. 09. 2005 09:13
Dobrý den,
jsou na Rábu v obalsti poloostrova Lopar, Supetarska Draga a Kampor jenom píščité pláže, nebo i malé oblázky? Jsou jediné FKK na Loparu (Sahara, Ciganka) nebo i jinde? děkuji moc
Re: Ráb-Lopar-písek nebo i oblázky?
27. 09. 2005 10:49
Na Rabu na Loparu jsou pouze písečné pláže a nebo skály. Oblázky jsem tam neviděl. Na Loparu jsou FKK Sahara, Ciganka a Stolac. My jsme letos strávili 14 dnů na Stolaci. Je to jediná čistě FKK pláž (nesmíšená), ale bývá problém v sezóně s místem. Většinu místa obsadí němci, kteří tam jezdí pravidelně každý rok. Bývá dost plná.
Re: Ráb-Lopar-písek nebo i oblázky?
13. 04. 2006 08:43
My jsme byli minulý rok na Rábu a moc se nám tam líbilo.. Pláž Cigánka.. perfektní.

Jak se dostaneš na tu Stolaci?
Mužes mi napsat víc?
Díky

Blanka smiling smiley
pavla66
Re: Ráb-Lopar-písek nebo i oblázky?
13. 04. 2006 10:28
Také jsem v oblasti Loparu viděla jen písek. Kameny opravdu málo, jen místy u kraje pláže. FKK je kromě Loparu, myslím, i poblíž Suha Punta. Myslím, že se jmenuje Kandarola, je oblázková, ale nebyla jsem tam, mám ráda písek.
Re: Ráb-Lopar-písek nebo i oblázky?
13. 04. 2006 17:23
O písčitých plážích na Rabu:

Nejlépe je se podívat na : www.lopar.wz.cz

Tam najdeš vše včetně fotek hezkých pláží :-)
Re: Ráb-Lopar-písek nebo i oblázky?
18. 04. 2006 15:11
Cesta na Stolac je jednoduchá. V Loparu musíš jít podél hotelového komplexu San Marino. Asi v půlce (naproti hotelu vchodu do hotelu Lopar) je odbočka vlevo. Po ní se dej. Půjdeš asi 300 metrů po asfaltce, ke konci do prudkého kopce. Pak asfaltka končí a začíná prašná cesta. Po asi 100 metrech je rozcestí - dáš se doprava (jsou tam už cedule). Po dalších asi 300 metrech vejdeš do lesa a dojdeš na takový plácek s lavičkou. Odtud se dej směrem doprava dolů po přírodním schodišti a dojdeš přímo na Stolac. Pokud chceš, mohu poslat mapu a pár fotek.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 122
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.