Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

TUČEPI

Autor Vendula 
TUČEPI
12. 08. 2005 09:53
Ahojda, mohl by mi nekdo poskytnout informace o Chorvatsku a hlavne o Tučepi. Jedem v září do hotelu Neptun. Uvitala bych jakekoliv info at uz o Tučepi, o hotelu Neptun, ale take o nejlepsi ceste z CR do Tucepi (po ceste se chceme zastavit v Plitvicich). Prosim ozvete se nekdo.
Diky
Re: TUČEPI
12. 08. 2005 10:57
hmhmhmhmhmhmhmhmeye rolling smiley
Re: TUČEPI
12. 08. 2005 18:56
Jedu tam za týden, tak potom poreferuji.

Tam jedu přes rakousko a v chorvatsku po dálnici. Pokud se rozhodnu zastavit se na zpáteční cestě na Plitvicích, tak pojedu od Splitu až někam za Zadar po dálnici a tam někde sjedu směrem na Plitvice. Od Plitvic pak samozřejmě směr Karlovač-Zahřeb.
Re: TUČEPI
12. 08. 2005 19:53
Vendulko, protože se mi tady dneska hrozně líbil jeden příspěvek, tak se o něj s tebou podělím. Jeden cestovatel tady někde píše : voda je tu velmi čistá a v létě i teplá, vzduch je velmi zdravý. Tak takhle nějak to taky vypadá v Tučepi. Myslíš, že si z tebe dělám srandu ? Nedělám. I takový úžasný informace o Chorvatsku totiž můžeš na tomhle foru načerpat.
A můj postřeh je asi takovej : Tučepi patří na Makarský rivieře, podle mně, mezi tři nejlepší místa. Hotel Neptun osobně neznám, ale něco mi říká, že reference na něj nejsou špatný. Ale samozřejmě čím víc hvězd, tím lépe, podobně jako čím víc ploužek, tím víc Adidas. Tak teda ahojda.
Re: TUČEPI
12. 08. 2005 21:00
Ľudia, lepšie a a úžasnejšie informácie na tomto fore ako má jirkaK nenájdete! Zamerajte sa na neho a dozviete sa viac! Alebo nič?
Re: TUČEPI
12. 08. 2005 21:55
tak čo Mimo, myslím, že jsi trochu mimo, však ? Nedarí sa, nedarí ?
vasek
Re: TUČEPI
13. 08. 2005 09:08
Tučepi znám dobře,byli jsme tam už 3krát a letos jedeme opet.Hotel Neptun leží na kraji města asi 1km od centra,k moři 20m.
Re: TUČEPI
15. 08. 2005 06:41
Dekuji moc za Vase odpovedi!!!!
Emil
Re: TUČEPI
15. 08. 2005 10:40
Jezdím do Tucep od r.1980 pravidelně. Turisticky máme projeto pobřeží od Istrie po Dubrovnik. Tucepi je jedno z nejpříjemnějších míst. Hotel Neptun kvalitní včetně venkov, bazenu. V září už bývá volněji,po 1.týdnu v Chorvatsku je po prázdninách.Velmi krásné okolí, Biokovo, Sv,Jura a pod. Přeji krásnou dovolenou.
Re: TUČEPI
19. 08. 2005 12:22
no my sme se z tama dneska vrátili a jako spokojená nejsem vůbec..ne teda s pobytem ale s návrtem,kdybych mohla tak se tam přestěhuju...mají tam parádní diskotéky apod. prostě to tam žije...
Re: TUČEPI
28. 01. 2006 16:37
Nebyl někdo z vás navštívit opuštěný a zdevastovaný hotel Jadran v Tučepi?E.H.
vasek
Re: TUČEPI
30. 01. 2006 11:25
Ano prosli jsme ho loni cely,zeshora je krasna vyklidka.Jinak se divim ze to uz nekdo neopravuje.
Re: TUČEPI
30. 01. 2006 13:26
Ráda bych se tě zeptala jak to na tebe zapůsobilo a jak to vypadalo na hoře třeba v těch pokojích,jestli to tam bylo taky tak zdevastovaný jako dole.Říkala jsem si,že třeba čím víš tím tam vleze míň lidí a bude to zachovalejší.Já jsem siaž nahoru netroufla i když lidi tam slyšet bylo.E.H.
vasek
Re: TUČEPI
30. 01. 2006 14:15
Vsude naprosto stejny,udajne to zacalo chatrat zacatkem 90.let po nejake neuspesne privatizaci.Ale tohle jsem slysel od mistnich asi pred ctyrmi lety.Jinak to pry byl jeden z nejlepsich hotelu v teto oblasti hlavne v 70.tych letech min.stoleti.
Re: TUČEPI
30. 01. 2006 15:45
Nafotil jsi tam něco?Já v té době ještě digit.foťák neměla tak mám asi 4 fotky z obyčejnýho foťáku.Jestli něco máš mohl bys to poslat?DíkyE.H.
Re: TUČEPI
30. 01. 2006 15:59
Já jsem se na hotel Jadran ptal loni domácích v Makarské, prý ho stavěly 2 sestry, původem češky. Měl to být první veliký hotel v celé oblasti. Je to veliká stavba s molem pro větší lodě přímo u hotelové pláže, moře v těch místech bylo vyhloubeno. Poté byl hotel nějak záhadně zprivatizován, sestry prý již nežijí a do současné doby nejsou vyřešeny majetkové poměry a tak hotel chátrá. Prý v něm přespávají různí bezdomovci apod. U hotelu je bezplatné parkování, ale bývá dost plné.
Re: TUČEPI
30. 01. 2006 16:04
Děkuji všem za posílané informace o hotelu Jadran.Fakt dííííky.E.H.
Re: TUČEPI
21. 02. 2006 02:28
jne upřesnění: hotel Jadran vystavěli zejména zajatí fašouni hned po 2.WW - asi proto o to dneska žádný investor nestojí ;-)
Líza
Re: TUČEPI
21. 02. 2006 15:52
V hotelu Neptun jsme byli asi před 5 lety. Místo a okolí krásné, pláž stíněná borovicemi, oblázková (oblázky trochu větší než třeba v Brele. Našemu tehdy ročnímu dítku se na nich moc dobře nechodilo.) Ale ty pokoje! Menší jsem snad nikde jinde nezažila. Když položíte dovnitř na zem zavazadla, tak už se nehnete. No ale na přespání stačí, co jiného člověk s all inclusive potřebuje. Jinak strava výborná. Bazén i pro malé děti dobrý. Lehátka u bazénu značně nedostačující, pokud člověk nevstane v 5 h a nerezervuje nemá později šanci.Byli jsme tam na konci června. Ale jeli jsme k moři ne k bazénu. Pro děti pěkné hřiště. Celkově se nám tam líbilo.
T.H.
Re: TUČEPI
16. 03. 2006 13:17
V hotlu Neptum jsem byla v loni. Bylo to super. Letos jedeme zase.
Re: TUČEPI
28. 05. 2006 14:39
Muzete mi prosim nekdo poradit zda si hotelu Neptun vybrat radeji drazsi pokoj v hotelu nebo levnejsi v dependance (bungalovu). Nevim presne jaky je v nich rozdil (mozna jen cena:-))
Dekuji
Vasek
Re: TUČEPI
29. 05. 2006 14:59
Loni jsme byli v depandancich a bylo to naprosto super,pokud jedete s rodinou tak jsou depandance lepsi,jelikoz jsou vetsi/dve velke loznice+prislusenstvi/.
Re: TUČEPI
31. 05. 2006 19:48
chcel by som nejake info o tucepi.ake su tam plaze,promenady a prosil by som nejake foto.aky je tam nocny zivot?je to pre mladu rodinu alebo nie.
Re: TUČEPI
01. 06. 2006 21:47
obrázky jsou zde:
[www.kacha.cz]

Promenáda je tam hezká a pořádně dlouhá
Noční život nevím, diskošky a spol. nevyhledávám, ale určitě tam nějaká je. Hospůdek je tam hromada.
Pro rodinu vyhovující, hlavně pak východní konec (Kamená ulice)
Re: TUČEPI
29. 06. 2014 08:55
chci se zeptat, jak moc je koupání v Tučepi vhodné pro děti. Na spoustě míst jsem vygooglila, že tam jsou hezké pláže s pozvolným vstupem do vody - jenže co si pod tím představit? Jdu tři metry a hloubka? Deset metrů a hloubka? Přímo tady na foru jsem viděla jedno video a moc pozvolné mi to nepřišlo, spíše prudké - ale nevím, co to bylo za pláž.

Už jsem načetla, že nejlepší by bylo jet na "dolní" konec Tučepi, tj. od centra směrem na jih, ideálně ulice Kamena... jak je to tam s pláží a pozvolností?

Sháním něco pro neplavce, tříleté prcky. Chci, aby se mohli bezpečně cachtat, aniž bych na ně musela neustále řvát, ať nechodí daleko od kraje vody. Nejradši bych s nima jela do Loparu, ale tam může být v září chladno, volím radši jih.
avatar Re: TUČEPI
29. 06. 2014 11:00
Adult, pláže jsou tam pro děti téměř všude. Děcko ti tam nepůjde, když nebude stačit, samo na to přijde, aspoň já mám takovou zkušenost.Zkus na ně neřvát a trpělivě je sleduj, pud sebezáchovy musí fungovat. Ta hloubka většinou není hned za další krok, je to pozvolné, někde rychlejší, jinde méně.
Přeji pěknou, klidnou dovolenou a ať se děti naučí brzy plavat.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: TUČEPI
29. 06. 2014 14:06
A dá se to nějak odhadnout? Jakože tři metry a už dítě nestačí, nebo těch deset metrů a už dítě nestačí?
Je fakt, že nepotřebuju 500 metrů a voda po kolena... ale tak aby se nemuseli tísnit někde na kraji :-)
avatar Re: TUČEPI
29. 06. 2014 14:13
Odhadneš to lehce když s nimi do té vody vlezeš a uvidíš, co si můžete dovolit. Žádný strach, ještě jste nebyli u moře? smiling smiley

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: TUČEPI
28. 03. 2016 09:30
Pláž před hotelem Neptun.



A že je prázdná? Bylo to první týden v červnu.
avatar Re: TUČEPI
11. 12. 2016 08:48
Tuší někdo, k čemu slouží tato stavba, stojící vedle hotelu Neptun? Občas "vydává" nepříjemný silný hluk podobný hluku ventilátoru.
[www.google.cz]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.