Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Malé méně známé pláže na Brači

Autor citronek 
Malé méně známé pláže na Brači
28. 06. 2011 10:35
Zdravím znalce tohoto ostrova a prosím o radu, zda najdeme na západní/jižní straně Brače nějaké malé ne moc profláknuté pláže, kde by bylo trochu soukromí a případně prosím i o popis cesty k nim. Budeme bydlet v uvale Osibova kousek od Milny a můžeme i dojet někam autem.Tak pokud to tam někdo osobně znáte, prosím, prosím...smiling smiley
avatar Re: Malé méně známé pláže na Brači
29. 06. 2011 09:31
Re: Malé méně známé pláže na Brači
29. 06. 2011 09:39
Díky, Ondro - to je dobrý tip - já vím, že tam na jižním pobřeží Brače ty plážičky jsou, viděli jsme je z lodi, ale nebylo mi jasné, jestli se k nim dá nějak dojet + dojít z ostrova - asi to bude chtít i nějakou podrobnou mapu, kde budou i ty kamenité "oslostrády". Už se strašně těšíííím.
avatar Re: Malé méně známé pláže na Brači
30. 06. 2011 14:32
Na Hvaru v Jelse jsem koupil docela pěknou, podrobnou mapu. Byl tam Hvar, Brač, a možná ještě něco. V pěkném měřítku. Tam už nějaké stezky byly vyznačené. Dokonce i koupaliště, tedy zátoky, kde se dá koupat. Podovám se jak se menuje a kde jí vydali. Pokud jí najdu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 206
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.