Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kemp Dole - nudistická pláž

Autor Puff 
Dobrý den,
rád bych se zeptal, jestli nemá někdo zkušenosti s nějakou nudistickou pláží v okolí kempu Dole u Živogošće. Úplně ideální by byla nějaká měnší, klidnější zátoka, klidně i s horším přístupem. Ale je to v podstatě fuk, za každou zkušenost bych byl moc rád.

A pokud byste měli někdo fotky, které můžete poslat, tak bych je moc uvítal. Samozřejmě nepočítám s tím, že někdo pošle fotky z nudapláže, ale třeba z okolí.

Díky, Puff



Upraveno 2krát. Naposledy upravil (01. 01. 2006 18:49).
avatar Re: Kemp Dole - nudistická pláž
04. 07. 2005 21:25
Než jsi založil tonto dotaz tak jsi měl hledat a vše by jsi již dávno věděl.Je to zde milionkrát již napsáno!!!!!!!cool smiley

MirekŠi
Před tím, než jsem příspěvek zadal, zkoušel jsem v celém fóru vyhledávat všemožné kombinace slov živogošće, zivogosce, živogošče, nudi, nuda, naturi, to stejné jsem vyzkoušel i teď.

Bohužel mi to kromě jedné zmínky o tom, že pláže v živogošće jsou krásné a v závorce bylo uvedeno že jsou tam i nuda pláže, a mého příspěvku nenašlo nic relevantního. Zřejmě se tu má hledat jinak.

Když mi někdo dá tipa, jak jinak hledat, tak to samozřejmě uvítám.
avatar Re: Kemp Dole - nudistická pláž
04. 07. 2005 23:56
Zkus zadat FKK Živogošče
neznámý41
Re: Kemp Dole - nudistická pláž
05. 03. 2006 15:25
do tohoto kempu jedím z CK Victoria-Brno ,u kempu krásná pláž -textil
vlevo od kempu malé plážičky-FKK,všě oblázkové
jsem naturista a jezdím tam mimo sezonu -září-vždy bez problému bez plavek z kempu 5 min,nejlépe si ponechat deky podložky celý den na jednom místě a pak můžeš chodit do kempu na kafe ,milovat se a místo máš pořád na pláži svoje příjemné koupání přeji
neznámý41
Re: Kemp Dole - nudistická pláž
05. 03. 2006 15:25
do tohoto kempu jedím z CK Victoria-Brno ,u kempu krásná pláž -textil
vlevo od kempu malé plážičky-FKK,všě oblázkové
jsem naturista a jezdím tam mimo sezonu -září-vždy bez problému bez plavek z kempu 5 min,nejlépe si ponechat deky podložky celý den na jednom místě a pak můžeš chodit do kempu na kafe ,milovat se a místo máš pořád na pláži svoje příjemné koupání přeji
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 80
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.