Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Rogoznica u Primoštenu

Autor marbiltl 
Rogoznica u Primoštenu
18. 07. 2010 11:13
Poradíte mi, prosím ,někdo hezké klidné místo na koupání v Rogoznici - klidně i mimo místo,tak do 20 minut autem. Preferujeme spíš přírodní lokality, Primošten už známe, chtěli bychom místo u volného moře a v místě kde jsem ubytovaní je spíše zátoka a výhled na sousední ostrůvky . Kam bude nejlepší a nejkratší přejet?
Moc díky, M.
Re: Rogoznica u Primoštenu
28. 06. 2011 10:52
Ráda poradím - osobně vyzkoušené místo - Zečevo, vesnička mezi Primoštenem a Rogoznicí. V Zečevu se budete ptát na starou školu, projedete kolem ní a na téčku se dáte doprava po polňačce. Sjedete šílený kopec a až už to dál nepůjde, zaparkujete a vydáte se mezi políčky přímo k moři. Dostanete se na kamenité pobřeží, kde se bude koupat všeho všudy 5 rodin (a to už je hodně). Prostě úžasné soukromí, naproti je malý ostrůvek, na který není problém přeplavat. Na těch kamenech se dá ležet celkem pohodlně, přístup do vody ale není vhodný pro úplně malé děti. Je to místo, jakých už moc není...
avatar Re: Rogoznica u Primoštenu
28. 06. 2011 11:31
Ahojte. Citronek má pravdu...byli jsme tam v Zečevu i přímo ubytováni/2007/. Jen ten dojezd/byli jsme se tam minulý rok na podzim kouknout/ je stále stejně neupravený....
Tady jsme byli ubytováni....hned u moře/otevřené/ - supr klídek, pečivo ráno dováželo auto, vždy zatroubilo...v tomto místě se dá přijet autem až k moři - zezadu za domy....
Taky na konci ulice Zečevarské přímo v Rogoznici byl poměrný klídek....a pohled na otevřené moře, za zády romantická malá zátoka s loďkami...moc pěkné.....Zdraví R.




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (28. 06. 2011 11:41).
Re: Rogoznica u Primoštenu
28. 06. 2011 11:46
Rero - tam, kde jste byli vy, je sice také klídek, ale přece jen už je tam více domů než blíže k starému Zečevu. Ten konec Rogoznice vypadá, že je focený mimo hlavní sezonu, protože v sezoně je tam hlava na hlavě (i když Makarská to není, jasně ...) To, co jsem popisovala, je úplně pod starým Zečevem, tam je to nejdivočejší.
avatar Re: Rogoznica u Primoštenu
28. 06. 2011 11:57
Jo,jo - máš pravdu. Ale to bylo foceno v půlce července/to Zečevo/ - ale dopoledne.Tam jsme byli první týden. Pak jsme druhý týden bydleli dál na Staré Zečevo - U Nikoly - asi se tam všichni jmenují Nikolové - a bylo to tam divočejší a ještě více soukromé...majitel nás bral i na loďku, tak jsme objeli obě maríny - v Rogoznici Frapu i marínu směrem na Primošten. Pravda, úplně na tom konci - nejdivočejším - Zečeva - jsme nebyli....Občas večer jsme taky jezdili místo do Rogoznice do Primoštenu - kluci hrát basket u Zory...Byla to fajn dovča. Zdraví R.
PS. Až teď jsem si pořádně všimla - ano, přímo v té Rogoznici je to foceno v půlce září 2010......asi o prázdninách tam bude více lidí...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rero (28. 06. 2011 12:04).
Re: Rogoznica u Primoštenu
28. 06. 2011 13:26
Tak přesně tam jsme taky byli (to co je na fotkách, které sem dala Rero). Byl to tuším rok 2003, polovina června a bylo to super. Bydleli jsme pár metrů od té pláže, fajn bylo ranní koupání, které jsem měl minutu od apartmánu.
avatar Re: Rogoznica u Primoštenu
28. 06. 2011 14:42
Sice reagujeme na rok starý dotaz, ale to koupání pod starým Zečevem co myslí citronek je tady



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Kudu (28. 06. 2011 14:43).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 181
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.