Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam na FKK?

Autor ted 
ted
Kam na FKK?
07. 06. 2005 17:48
Poradí mi někdo prosím.

Jedeme na dovolenou do Chorvatska.
Hledáme ubytování v aparmánu blízko FKK pláže, jedeme s 14 měsíčním dítětem
(možnost dávat spát dítě přes den do apartmánu atd.).
Má nědko zkušenost s takovou lokalitou.

Je možné prohlédnout lokalitu na fotce či webu?

Za radu děkuju.
jirkaK
Re: Kam na FKK?
07. 06. 2005 20:55
jo, mám takovou zkušenost. Na Rujaně. V HR to poblíž obydlí radši nezkoušej.
Re: Kam na FKK?
09. 06. 2005 00:29
Ale jo!
Ale záleží na tom, co hledáte. Pokud chcete dovolenou v rušnémm středisku, tak to asi není šance. Ale pokud hledáte klídek (jako my) tak si vyberte nějakou robinzonádu a "Problema? Nema." jak říkal náš domácí na Hvaru. Není tam většinou klimatizace, TV/SAT atd., ale ráno vylezu z postele nahej na pláž a nemusím se oblíknout pokud nejedu nakoupit.

Před 3 lety jsme byli na jižní straně Hvaru a bylo to super. Zátoka, v ní 3 app. Majitel extrémní pohodář, k naturismu měl přístup typu "Tady 100% demokracia, buďte si jak chcete" K dispozici byl člun (bylo třeba koupit benzin). Ale suprovej byl jeho přístup. "Nechceš se mnou na ryby? Pojď, zajedeme k mýmu kámošovi na rakiji. Nahoře ve vsi je slavnost, nechceš jet se mnou?" Má ještě loď pro cca 10 lidí, dá se s ním domluvit na výletech, nebo je možno spát na lodi (fakt super, plně chápu lidi co tráví dovolenou na jachtách. ) Má extrémně rád český pivo a miluje večerníčka "A je to!". Ale úchylku na tenhle večerníček asi má většina Chorvatů, páč mě potom tahal s notebookem po půlce Hvaru.

Letos jedu vyzkoušet robinzonádu na Pašmanu.
Re: Kam na FKK?
09. 06. 2005 19:24
AHOJ MARTELI
byl by kontakt na toho tvého domácího?
dalo by se tam i kempovat?

ludek
jirkaK
Re: Kam na FKK?
09. 06. 2005 21:39
že se nestydíte, hanbáři !!! ........... (manželka už odešla. Kde jsi říkal, že to je ?)
Re: Kam na FKK?
09. 06. 2005 23:52
Kempovat, to asi ne. Je to v zátoce Ladena kousek od Bogomolje. My jsme jeli přez agenturu. Mám ale obavu, že když sem dám odkaz na její stránky, tak to admin smázne.

Hurrááá. Našel jsem přímý kontakt na Fraňa:

Dobronić Franjo
21468 BOGOMOLJE
HVAR
CROATIA

Pak tady mam telefony:

099529243
00385/99529243

Pak tady mám ceny (ty mi ale dal v roce 2002)
1.7.-1.9
app 6 osob 50 Eur
app 3+1 35 EUR
app 3 30 EUR
app 4 40 EUR
mimosezona 30% sleva
V roce 2002 bylo o jeden app méně.

!!! OPĚT UPOZORŃUJI - CENY Z ROKU 2002 PLATNÉ PRO ROK 2003 !!!!
Pokud mu budete volat, pozdravujte ho od Martina z Karlových Varů a "malenkovo kapitana".

V zátoce není 220V, jen 12 ze solárních panelů (jak je na Hvaru zvykem). Parkuje se o zátoku vedle, Frańo vás odveze člunem. Agentura má na stránkách dost fotek, pokud chcete vědět která to je mejlněte na novotnym@vllkv.cz
Petr K
Re: Kam na FKK?
17. 06. 2005 12:07
Někde jsem už tady našel spřízněnce, co si oblíbili Dingač - Borak na Pelješacu. Zejména pro Vás mám následující dotaz. Nejsem žádný ortodoxní naturista, to mi je cizí, spíše občasný a umírněný nudista. To jednak kvůli pocitu při plavání a dále kvůli opalování, že pak neni člověk pruhatej jak zebra. Tak se chci zeptat, zda je něco jako FKK taky v okolí Boraku, či zda tady má někdo zkušenost z místa s opalováním "bez". Loni jsem na nic nenarazil, tak jsme to řešili lehátkem dále od břehu, abychom nepohoršovali textiláky.Poradí někdo? Díky, Petr.
Re: Kam na FKK?
25. 06. 2005 16:21
Přeji všem pěkný den. Zajímalo by mne, jestli někdo ví o nějaké pěkné FKK na Pelješaci (v okolí Orebiče). Díky
Head
Re: Kam na FKK?
26. 06. 2005 15:27
Zkus kemp Mokalo těsně před Orebičem. Je tam vrak nákladní lodi a část pláže je neoficiálně FKK. Jinak bych se ani v Boraku nežinýroval, myslím, že to tam nikdo moc neřeší. Nebo v Žuljaně za pláží Vučine je také místo kde se stabilně tak 10-15 lidí neobléká. Ale nejlepší je půjčit si nafukovací člun a pak je na Pelješaci nekonečně FKK plážiček ve stylu Robinson.
Petr K
Re: Kam na FKK?
26. 06. 2005 18:05
Díky Hlavo, nevím, zda nakonec nakdeme odvahu a osmělíme se přímo na pláži v Boraku, ale z loňska při plavání jsem si všiml několika míst na březích v okolí, kde by se dalo trosečničit, takže letos jedeme s gumákem a už se teď těšim nejen na polehávání na pláži, ale i na šnorchlování a objevování nových místeček v okolí z gumové paluby. PetrK
EPK
Re: Kam na FKK?
17. 05. 2006 16:16
to Head:
Vučine je dost velká zátoka,
viz mapa na [www.croatia1.com]
ve které části je to nudi místo?
Romanka
Re: Kam na FKK?
29. 12. 2006 12:37
Hledám FKK kemp s písečnou pláží.Nemáte někdo zkušenost?
Re: Kam na FKK?
04. 01. 2007 21:10
Bunculka v Bašce na ostrově Krku. Nádherná písečná pláž pod skálou i městečko. Jen v srpnu je celá Baška šíleně přecpaná.
Re: Kam na FKK?
06. 01. 2007 14:21
Doporučuji se Bašce na Krku obloukem vyhnout!!! Přecpaná je už od června!!!
Romanka
Re: Kam na FKK?
26. 01. 2007 15:47
Děkuju Globíkovi i Saše za odpověď,ale jen teď nevím, jestli Bašku ano, nebo ne??? Máme radši malé nepřecpané pláže!!
pepino1
Re: Kam na FKK?
27. 01. 2007 17:39
v RABACU za plazemi Girandtella jsou male plazicki FKK
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 97
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.